Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Види велосипедів (частина 1)

Наша сеть партнеров Banwar

Стаття: види велосипедів   Перейти в каталог   вибору велосипеда   Автор: Антон Степанов   У цій статті я хочу розповісти вам про основні типи сучасних велосипедів і про тих дисциплінах катання, які вони роблять доступними Стаття: види велосипедів

Перейти в каталог вибору велосипеда

Автор: Антон Степанов

У цій статті я хочу розповісти вам про основні типи сучасних велосипедів і про тих дисциплінах катання, які вони роблять доступними. Я поділяю велосипеди на стрибкові і звичайні. Можна використовувати різну термінологію, але суть того, що відбувається ці два терміни об'єктивно відображають. У цій статті мова більш-менш докладно піде про стрибкових велосипедах.

До стрибковим велосипедам відносяться: велосипеди для фрірайду і даунхілу, для стрибків по вулицях - стріт, в спеціальних парках і на земляних трамплінах - дерть, різновид цього велосипеда на маленьких колесах, називається BMX. Туди ж відносяться велосипеди для байкеркроссу, заточені під трюки і велосипеди для тріалу.

До звичайних велосипедів відносяться: маунтінбайки - гірські велосипеди для крос кантрі, олмаунтін, ендуро. Справедливо кажучи, маунтинбайку можна обізвати практично всі велосипеди, крім BMX. У цю ж групу потрапляють велосипеди гібриди, шоссейники, циклокросовий байки, Сітібайки, електровелосипеди, складні велосипеди, дитячі велосипеди, фікседи.

Фрірайд і даунхіл - це дисципліни катання, в яких райдери долають серйозні перешкоди в горах або спеціальних парках, роблять високі стрибки, найчастіше в схил і роблять все це на високих швидкостях. Велосипеди для цих дисциплін нагадують FMX мотоцикли - є два амортизатора, хід підвісок максимально великий, близько 200 мм, великі гальма, максимальна міцність в пошані. Самі райдери катаються в повній амуніції, фуллфейс, захист всього тіла, наколінники та інше. Велосипед для фрірайду відрізняється від велосипеда для даунхілу кутом рульової колонки і довгою пір'я. Для даунхілу пір'я потрібні довші, а кут рульової гостріше. Пов'язано це з тим, що ДХ велосипед повинен липнути до траси на великій швидкості, від нього не вимагається маневреність в повітрі - головне доїхати вниз. Фрірайд велосипед дозволяє робити на ньому деякі трюки і стрибки, він більш маневрений, але не такий стабільний і має меншу плавність ходу, ніж ДХ велосипед. На велосипедах варто мультіскоростной привід, хоча сенсу в ньому мало.

Стріт, дьорт і парк - це споріднені дисципліни катання для яких існує кілька видів маунтінбайков, скорочено МТБ. Стріт це катання по вулиці, стрибки по сходах, парапетів, використання міської архітектури. Вчити трюки на вулиці досить складно і для цього добре підходять короткі і різкі велосипеди, на 24 і 26 класах. Вилка найчастіше жорстка або зігнати м'яка. Дерт - це стрибки по земляних трамплінів і трюки в польоті. Для цього годяться довгі байки на 26 колесах, іноді навіть з заднім амортизатором, з ходом підвести 100-130 мм. Парк - це суміш дерта і стріту на території спеціального майданчика з бетонних або дерев'яних фігур. Велосипед для цієї дисципліни щось середнє між дертовим і стрітовим байком. Впринципі можна катати все три дисципліни на одному велосипеді, але як правило якесь один напрямок буде ведучим і під нього буде заточуватися велосипед. Для всіх трьох дисциплін використовується, як амортизаційна вилка від 60 до 130 мм, так і жорстка. Привід одношвидкісний.

Всі ці ж дисципліни катають і на маленьких велосипедах - BMX. Bicycle moto freestyle - ось так це розшифровується. Правила по доведенню велосипедів такі ж, хіба що вилка в будь-якому випадку буде жорстка. Є в BMX дисципліна, яка не збігається з МТБшнимі - флетленд. Буквально танець з велосипедом на рівній поверхні, байки для цього беруть максимально легкі і короткі, міцність тут не так важлива. Привід одношвидкісний.

Байкеркроссовие велосипеди - це хардтейли або короткоходниє підвіси, з гострими кутами рульових колонок, для кращого проходження поворотів і з заниженими каретками. Найчастіше варто мультіскоростной привід. Хлопці на таких байках влаштовують гоночні заїзди по спеціальних трасах або грають в слалом на велосипедах. Є й різновид BMX для таких гонок, які буду легше і довше фрістайловий побратимів і також будуть відрізнятися геометрією.

Велосипеди для тріалу, це така ж дешева варіація мото тріалу для любителів пострибати по перешкодам. Велосипеди мають дуже короткі пір'я, довгі виносу і широкі керма, вилки жорсткі, обов'язково два гальма. Тріалісти використовують всі види коліс: 20, 24, 26 дюймів. Велосипед на 20 колесах називається МОД, на 26 - стік, а на 24 роблять модні стріт-тріальні велосипеди, на яких по суті катають той же тріал :)

Чи не стрибкові дисципліни і байки розглянемо в наступній статті і пам'ятайте, що багато байки ви знайдете у нас, на usports.ru

Читати далі - Частина друга

Перейти в каталог вибору велосипеда

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов