Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Види лаків і їх властивості

  1. алкідні
  2. нітроцелюлозні
  3. масляні
  4. бітумні
  5. Акрілатниє (акрилові)
  6. епоксидні
  7. поліуретанові

Наша сеть партнеров Banwar

Лаки - це різновид лакофарбових матеріалів , Які, висихаючи, формують на поверхні тверду прозору (крім бітумних) плівку. Такі матеріали можуть застосовуватися в якості індивідуального покриття. А можуть грати роль останнього «закріплює» шару, що застосовується для підкреслення декоративності поверхні або поліпшення її міцності властивостей.

Купити лаки дрібним (від відра) і великим оптом можна, заповнивши форму заявки або написавши нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. .

Лаки складаються з розчинників і в'яжучих речовин. В якості сполучних компонентів застосовують рослинні олії, природні або штучні смоли. Роль розчинників грає вода або органічні речовини.

Захисні склади, в яких вода відіграє роль розчинника, називають водорозчинними. Вода в них, завдяки сучасним технологіям, не робить негативного впливу на якість продукту. Навпаки, водорозчинні склади вважаються більш безпечними для людини. До того ж, час висихання таких матеріалів значно менше, ніж у лаків, в яких розчинники представлені органічними речовинами.

Вибираючи лак, необхідно вивчити інформацію про його склад, властивості, заходи безпеки під час роботи. Також необхідно дотримуватися технологію фарбування, відповідно до інструкції виробника. Тільки в цьому випадку можна отримати якісне лаковане покриття.

На сучасному ринку безліч різних видів лаків, виготовлених на різних засадах. Найбільш поширені:

- алкідні;

- нитролаки (нітроцелюлозні);

- бітумні;

- масляні;

- поліуретанові;

- акрилові;

- епоксидні.

Існують і цілеспрямовані матеріали, що застосовуються виключно для певних цілей, наприклад, суднові, паркетні, просочувальні, тощо Розглянемо властивості різних ЛФМ.

алкідні

Даний вид лаків містить в своєму складі органічні розчинники і синтетичні алкідні смоли. ЛФМ добре протистоять дії води і вологи. За допомогою алкідних лаків можна отримати якісну міцну поверхню. Але не варто забувати, що дані матеріали токсичні, при роботі з ними необхідно дотримуватися правил безпеки. Інструмент для нанесення: розпилювач, кисть або валик.

Поверхня, пофарбована алкідним лаком, має привабливий, ошатний вигляд.

Поверхня, пофарбована алкідним лаком, має привабливий, ошатний вигляд

Існують види алкідних лаків: для робіт зовні або всередині приміщення, для універсальних робіт.

Недолік: тривале (до 72 годин) час висихання лакованій поверхні. Для усунення цього недоліку і зменшення терміну висихання при виробництві використовують отвердители, тим самим знижуючи час сушіння до 24 годин.

Алкідні лаки: ГФ-166, ГФ-280 , ГФ-177, ПФ-170, ПФ-171, ПФ-283, ПФ-231 (паркетний) , ПФ-587, інші.

нітроцелюлозні

Нитролаки широко затребувані вітчизняними споживачами в силу своєї дешевизни і майже «миттєвого» (до однієї години) періоду висихання. Ці гідності затьмарюють собою явні недоліки продукту:
- токсичність;

- необхідність застосування засобів для захисту дихальних шляхів;

- невисока вологостійкість;

- тривала присутність запаху лаку в пофарбованому приміщенні.

Нитролаки мають підвищену стійкість до дії мінеральних масел, бензину. Але це якість не актуально при використанні їх в житлових приміщеннях. Деякі виробники покращують вологостійкість за рахунок додавання до складу алкідних смол.

Треба відзначити, що даний вид лаку практично не використовується в розвинених країнах через підвищену токсичності.

Купити нітролак можна наступних марок: НЦ-218 , НЦ-551, НЦ-222 , НЦ-243 , НЦ-62, НЦ-134, НЦ-2144, НЦ-228, НЦ-276, НЦ-5198, НЦ-221, пр.

масляні

Це продукція, що поєднує органічні розчинники, рослинні масла, синтетичні і природні смоли, в якості складових елементів.

Поверхня, пофарбована масляним лаком, прозора і тверда. Колір покриття після висихання, залежить від виду в'яжучих речовин, і може змінюватися від світлого жовтого до темного коричневого. Це дозволяє отримати багату палітру відтінків лакованій поверхні. Масляні лаки використовують для лакування дерев'яних виробів або для поліпшення виду поверхні, раніше обробленої олійними фарбами.

Період висихання варіює від декількох годин до доби. Швидкість сушіння залежить від вологості і температури навколишнього середовища.

Недолік матеріалу: низька стійкість до стирання, впливу миючих речовин.

Купити масляні ЛФМ можна марок: МА-401, МА-592 , МА-594 (Мордан) .

бітумні

Даний вид лаків містить в своєму складі кам'яновугільний або нафтовий бітум, розчинений в органічному розчиннику (найчастіше - уайт-спірит або його суміш з сольвентом або ксилолом). Бітумні лаки класифікують на: масляні, безмасляні (залежно від складу). Після нанесення масляного матеріалу формується нерозчинний і неплавкое покриття, а безмасляного - плавки.

Серед основних властивостей даного виду лаків можна відзначити високу вологостійкість, здатність ефективно захищати металеві поверхні від корозії, чудові діелектричні характеристики. Але матеріали мають і деякі недоліки, наприклад, недостатньо висока світлостійкість (відноситься до безмасляним).

Застосовуються бітумні склади в будівництві, багатьох галузях промислового виробництва, але найбільш широко - в електротехніці: для захисту від корозії двигунів, деталей, вузлів електромашин.

Купити електроізоляційні бітумні лаки можна: просочувальні (БТ-987, БТ-980, БТ-988), клеющие (БТ-95), покривні (БТ-982, БТ-99 ). Затребувані також: БТ-5100, БТ-577 , БТ-783.

Акрілатниє (акрилові)

Даний вид лаків можна умовно розділити на водорозчинні та на основі інших розчинників.

Виготовлені на основі води - це екологічний лакофарбовий матеріал. Підтвердженням безпеки використання даного продукту є присутність на його упаковці престижного символу «Блакитний ангел».

Застосовують для фарбування: паркету; дерев'яних вікон; поверхонь з дерева, бетону, цегли. Окремий продукт даної серії - для покриття батарей опалення. Акрілатниє водорозчинні лаки використовують в основному для обробки внутрішніх приміщень. Зовні будівель, споруд з такими матеріалами зазвичай не працюють.

Акрилові лаки, до складу яких входять органічні розчинники, отверджувачі і інші компоненти, можуть характеризуватися абсолютно іншими властивостями, в порівнянні з водоемульсійними. Деякі акрилові ЛФМ широко використовують для фарбування залізничного транспорту, обладнання, кераміки, різних металів і, відповідно, можуть експлуатуватися на відкритому повітрі, у зв'язку з високими антикорозійних властивостей, експлуатаційних характеристик.

Купити поліакрилові і інші види: АК-1112, АК-578, АК-1104, АК-113, АК-156, ін.

епоксидні

Даний вид лаків має багато різновидів - для паркету, просочувальний, антикорозійний та ін. Виробники пропонують великий вибір продукції, де кожна одиниця лакофарбового матеріалу експлуатується для конкретної мети. При цьому весь спектр продукції відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до механічних і хімічних впливів, досить високою вартістю.

Епоксидна продукція застосовується для поверхонь різних типів.

Прикладом служать лаки, використовувані для покриття дерева безпосередньо в житлових приміщеннях. Ці лакофарбові матеріали здатні розкрити всю красу дерев'яної поверхні, підкреслити її декоративність. Але для предметів меблів з дерева, які піддаються інтенсивним механічним впливам, їх використовують.

Епоксидні лаки, що містять малу кількість шкідливих включень, мають високу вартість.

Марки епоксидних ЛФМ: ЕП-074, ЕП-185, ЕП-075, ЕП-0110 просочувальний, ЕП-2178, ЕП-2146 (паркетний), ЕП-5122, ЕП-540, ЕП-524, ЕП-547, ЕП- 541, ЕП-730 , ЕП-55, ЕП-79, ЕП-741, ЕП-9114М і ін.

поліуретанові

Матеріали, що утворюють захисні покриття з великим набором цінних властивостей, завдяки чому дуже затребувані на ринку ЛФМ. Даний вид лаку дозволяє після затвердіння одержувати покриття з високою зносостійкістю, твердістю, міцністю, стійкістю до впливу навколишнього середовища (підвищена вологість, вплив світла і ін.), Гарну адгезію до підкладки, а також високими декоративними характеристиками.

Залежно від складу лакофарбового матеріалу, розрізняють кілька їх видів на основі поліуретану, які відрізняються за властивостями і призначенням. Поліуретанові склади, незважаючи на досить високу вартість, широко застосовуються як в промисловості (наприклад, обробка залізничних вагонів), так і в побуті (ЛФМ по деревині та ін.).

Деякі затребувані марки: УР-0231, урф-1, урф-1М, пр.

Паркетні лаки мають високу міцність до абразивного зносу і механічних ударів (наприклад, від падіння на підлогу різних предметів). При цьому їх стійкість до температурних перепадів, впливу атмосфери і вологи достатньо низька.

Існує ряд паркетних лаків, до складу яких включені поліуретанові смоли. Цей компонент надає покриттю еластичність, сприяє зменшенню деформації дерев'яної поверхні і виключає утворення тріщин. Ці властивості сприятливо позначаються на загальному стані статевого покриття, яке може бути нестабільним через різницю навантажень на різні ділянки підлоги.

Види паркетних лаків: УРФ-1, МЧ-0163, ЕП-2146, ПФ-231, ін.

Наступний різновид, так звані «човнові» і «яхтові». Їх перевага: здатність надійного захисту лакованій поверхні від взаємодії з вологою і повітрям. Ці матеріали створені для фарбування плавучих засобів, тому вони добре протистоять дії ультрафіолету, перепадів температур. Використовуються для зовнішнього застосування. Обробка поверхонь всередині приміщення вельми сумнівна. Єдиним місцем в будинку, де застосування цих лакофарбових матеріалів виправдано, є дерев'яне банний приміщення.

Недоліком такого продукту є мала стійкість до стирання на горизонтальній поверхні. Зокрема, їх краще не експлуатувати для покриття підлоги. До човновим і яхтним лакам відносяться: ЕП-075, алкідно-уретановий яхтовий, ін.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов