Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Відновлення та ремонт свердловини своїми руками: технологія реанімації »Аква-Ремонт

  1. Чому взагалі ламаються свердловини?
  2. Самостійний ремонт або професійна допомога?
  3. Як визначити причину поломки?
  4. Прочищення свердловини після замулювання
  5. Як ремонтують свердловини професіонали?

Наша сеть партнеров Banwar

Джерелом автономного водопостачання приватного будинку все частіше стають водяні свердловини різного типу. Створення такого джерела води - справа трудомістка і недешева. З різних причин може знадобитися ремонт свердловин на воду. Своєчасне втручання фахівців або самостійно вжиті заходи нерідко дозволяють врятувати свердловину від серйозних поломок і позбавляють від необхідності шукати нові джерела води.

Чому взагалі ламаються свердловини?

Як немає двох однакових людей, так, мабуть, і немає двох абсолютно ідентичних свердловин. І точно так само з плином часу цей пристрій може змінюватися, частіше за все, не в кращу сторону. Серед найбільш поширених причин поломок свердловин можна відзначити такі, як:

  • замулювання свердловини;
  • зміна позиції водоносних горизонтів;
  • огріхи при проектуванні і монтажі пристрою;
  • знос обладнання;
  • поломка труб;
  • обрив насоса;
  • втрата герметичності окремих елементів водоносної системи і т. п.

Власникам будинку слід звернути увагу на ряд наступних тривожних ознак:

  • помітно зменшилася кількість води, що надходить зі свердловини (зниження дебету);
  • в воді з'явилися небажані домішки;
  • вода стала каламутною.

Якщо такі симптоми спостерігаються через значний час після початку експлуатації свердловини, швидше за все, відбувається її замулювання. Слід негайно зайнятися чисткою свердловини, інакше почнуться поломки обладнання.

Порада. Перш ніж почати ремонт або відновлення свердловин, слід оцінити витрати. При серйозних порушеннях дешевшим варіантом може виявитися створення нової свердловини, а не реанімація старої.

Самостійний ремонт або професійна допомога?

Бажання зробити ремонт поламаною свердловини своїми руками цілком зрозуміло і виправдано, адже послуги професіоналів обходяться недешево. А фахівці запевняють, що без їх допомоги правильно провести всі процедури просто неможливо. Дійсно, є складні операції, при яких потрібне застосування спецобладнання. Любителям такі завдання можуть виявитися просто не під силу.

Однак ряд нескладних операцій, таких як чистка свердловини або заміна насоса, можна виконати самостійно, маючи певні навички і вправність. При цьому, звичайно ж, слід виявляти розумну обережність і здоровий глузд.

Непрофесіоналам слід пам'ятати, що неписьменні дії можуть привести до фатальних наслідків для свердловини. Наприклад, випадково впав на дно лом, вийняти практично неможливо. Це одна з найбільш частих причин втрати свердловини після втручання любителів.

Зверніть увагу. Співробітники фірм, що спеціалізуються на обслуговуванні свердловин, запевняють, що щорічна промивка будь свердловини - обов'язковий захід. Однак, якщо пристрій експлуатується на постійній основі, його промивка здійснюється природним чином, спеціальні заходи в цьому відношенні не є обов'язковими.

Як визначити причину поломки?

Правильна діагностика проблеми дозволить уникнути непотрібних витрат. Перед тим, як запрошувати бригаду, потрібно з'ясувати, з якої причини в будинку з'явилися проблеми з водою.

Якщо вода повністю відсутня у всій системі внутрішнього водопроводу, то висока ймовірність, що проблеми виникли саме зі свердловиною, швидше за все, вийшов з ладу насос або блок автоматичного управління.

Але у відсутності хорошого напору може бути винне і водорозподільному обладнання. Необхідно перевірити всі стики трубопроводу відсутні сліди витікання, переконатися, що гидробак справний і т. П. Якщо в цій області проблем не виявлено, пора знову звернути увагу на стан свердловини.

Якщо в цій області проблем не виявлено, пора знову звернути увагу на стан свердловини

Перед початком ремонту свердловини необхідно обов'язково оглянути приямок або кесон, оцінити стан обсадної труби і переконатися в справності водорозподільного обладнання

Для початку слід оглянути приямок або кесон. У ньому не повинно бути води, а в зимовий час - льоду. Іскревленіе обсадної труби говорить про наявність серйозних проблем. Якщо тут все в порядку, подальшу діагностику можна провести, орієнтуючись на стан надходить зі свердловини води:

  • Якщо надходить чиста вода, але її кількість помітно зменшилася, швидше за все, забився фільтр, його необхідно прочистити.
  • Якщо у воді явно помітні домішки піску або мулу, ймовірно, зруйнований фільтр, а стовбур експлуатаційної колони замулений.

Прочищення свердловини після замулювання

Якщо сталося замулювання або необхідно відкачати пісок, можна спробувати провести реанімацію свердловини своїми руками. Найдоступніший спосіб - використання желонки.

Найдоступніший спосіб - використання желонки

На наведеній схемі детально представлено пристрій звичайної желонки зі зворотним кульковим клапаном. Виготовити таке пристосування можна самостійно з підручних матеріалів

Желонка є трубою, діаметр якої трохи менше внутрішніх розмірів свердловини, а довжина варіюється в межах 1-3 метрів. У нижній частині пристрою монтується зворотний клапан, а також кілька гострих розпушувачів.

Желонку опускають на дно свердловини, а потім кілька разів піднімають приблизно на півметра і кидають вниз. В результаті пристрій наповнюється піском, який акуратно піднімають на поверхню. Процедуру повторюють до тих пір, поки не буде вийнято максимальну кількість мулу і піску. Потім свердловину прокачують звичайним насосом до надходження чистої води. Такий ремонт водяної свердловини своїми силами зручний тим, що все обладнання можна виготовити самостійно.

Важливо! Трос желонки повинен бути міцним і надійно закріпленим, щоб пристрій не впало в свердловину.

Після прочищення свердловини необхідно звернути увагу на кількість води, що поступає. Якщо дебет відновити не вдалося, швидше за все, знадобиться прочищення фільтра, яку краще доручити фахівцям. Вони здійснять цю процедуру або порекомендують інший метод капітального ремонту.

Як ремонтують свердловини професіонали?

Точно визначити проблеми, що виникли з фільтром, який знаходиться на глибині, практично неможливо. Для вирішення проблеми використовують такі методи, як:

  • механічне очищення фільтра спеціальним металевим ершом;
  • промивка свердловини хімічними реагентами;
  • гідроудар.

Перший метод вважається найбільш щадним, зазвичай спочатку використовують саме його. Якщо це не допомогло, фахівці займуться хімічної промиванням свердловини. Останнім засобом вважається гідроудар, т. Е. Закачування в свердловину води під високим тиском.

Закачування в свердловину води під високим тиском

Після ремонту свердловини за допомогою гідроудару, коли в ствол подається велика кількість води під тиском, простір навколо неї буде залито брудною водою

Зверніть увагу! При використанні будь-якого з перерахованих методів є ймовірність пошкодити фільтр, особливо небезпечним в цьому відношенні є гідроудар. При використанні для очищення забився фільтра спеціальних кислот доведеться на певний час змиритися з погіршенням якості води, хоча все реагенти, що застосовуються для цих цілей, використовуються в харчовій промисловості, т. Е. Небезпеки для здоров'я не становлять.

Якщо фільтр просто обріс мінералами, реанімація свердловин подібними методами проводиться досить ефективно. Однак, якщо фільтр був підібраний неправильно і забитий занадто дрібним піском, або якщо при монтажі свердловини він просто не потрапив в водоносний шар в результаті неякісної роботи бурильників, ефект від цих заходів буде тільки тимчасовим.

Чому взагалі ламаються свердловини?
Самостійний ремонт або професійна допомога?
Як визначити причину поломки?
Чому взагалі ламаються свердловини?
Самостійний ремонт або професійна допомога?
Як визначити причину поломки?
Як ремонтують свердловини професіонали?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов