Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Відповіді до іспитів за курсом гідравліка - Тиск: абсолютний, надлишковий, вакуумне

Наша сеть партнеров Banwar

Page 3 of 32

Тиск: абсолютний, надлишковий, вакуумне

Якщо величину тиску р відраховують від нуля, його називають абсолютним, якщо від атмосферного - надлишковим або манометричним.

Абсолютний тиск дорівнює атмосферному, складеному з надмірною, тобто

Pабс = Рат + Різб (1.3)

Якщо гідромеханічне тиск в рідині опиняється менше атмосферного, то, як прийнято говорити, в рідині є вакуум (розрідження).

Величина вакууму визначається різницею між атмосферним і абсолютним тисками в рідини

Рвак = Рат + Рабс (1.4)

і змінюється в межах від нуля до атмосферного тиску.

Фізичні властивості рідин

Щільність ρ - маса рідини в одиниці об'єму. Для однорідної рідини ρ = m / V

де m - маса рідини в обсязі V. Одиниці виміру ρ в системі СГС - г / см3, в системі СІ - кг / м3.

Питома вага γ - вага рідини в одиниці об'єму: γ = G / V

де G - вага рідини. Одиниці виміру γ в системі СГС - дин / см3, в системі МКГСС - кгс / м3, а в системі СІ - Н / м3.

Питома вага і щільність пов'язані між собою залежністю γ = ρ · g, де g - прискорення вільного падіння.

Щільність і питома вага. Найважливішим фізичним властивістю рідини, що визначає її концентрацію в просторі, є щільність рідини. Під щільністю рідини розуміється маса одиниці об'єму рідини: Щільність і питома вага де: М - маса рідини, W - обсяг, займаний рідиною.

У міжнародній системі одиниць СІ маса речовини вимірюється в кг, обсяг рідкого тіла в м 3, тоді розмірність щільності рідини в системі одиниць СІ - кг / м 3.

Щільність крапельних рідин і газів залежить від температури і тиску. Залежність величини щільності рідини і газу при температурі відмінною від 20 ° С визначається за формулою Д.І. Менделєєва:

де: р і р20 - щільності рідини (газу) при температурах соответственноT і Tо = 20 ° С, де: р і р20 - щільності рідини (газу) при температурах соответственноT і Tо = 20 ° С,

β i - коефіцієнт температурного розширення.

(Чим більше різниця температур, тим менше щільність).

Винятковими особливостями володіє вода, максимальна щільність якої відзначається при 4 ° С.

Під питомою вагою рідини (газу) розуміється вага одиниці об'єму рідини (газу): Під питомою вагою рідини (газу) розуміється вага одиниці об'єму рідини (газу):

Де - G вага рідини (газу), W обсяг, яку він обіймав рідиною (газом).

Зв'язок між щільністю і питомою вагою рідини така ж як і між масою тіла і її вагою:

Розмірність питомої ваги рідини в системі одиниць СІ н / м 3, питома вага чистої води становить 9810 н / м3 Розмірність питомої ваги рідини в системі одиниць СІ н / м 3, питома вага чистої води становить 9810 н / м3.

Пружність. Краплинні рідини відносяться до категорії погано стискаються тел. Причини незначних змін об'єму рідини при збільшенні тиску очевидні, тому що міжмолекулярні відстані в крапельної рідини малі і при деформації рідини доводиться долати значні сили відштовхування, що діють між молекулами, і навіть відчувати вплив сил, що діють всередині атома.

Оцінка пружних властивостей рідин може здійснюватися по ряду спеціальних параметрів.

коефіцієнт об'ємного стиснення рідини являє собою відносну зміну об'єму рідини при зміні тиску на одиницю коефіцієнт об'ємного стиснення рідини являє собою відносну зміну об'єму рідини при зміні тиску на одиницю. По суті це відомий закон Гука для моделі об'ємного стиснення:

, де , де   - нач - нач.об'ём жид-ти, (при початковому тиску),

- коефіцієнт об'ємного (пружного) стиснення рідини - коефіцієнт об'ємного (пружного) стиснення рідини.

Вважається, що коефіцієнт об'ємного стиснення рідини залежить з досить великою точністю тільки від властивостей самої рідини і не залежить від зовнішніх умов. Коефіцієнт об'ємного стиснення рідини має розмірність зворотний розмірності тиску, тобто м / н.

адіабатичний модуль пружності рідини К, що залежить від термодинамічної стану рідини (величина зворотна коефіцієнту об'ємного стиснення рідини): адіабатичний модуль пружності рідини К, що залежить від термодинамічної стану рідини (величина зворотна коефіцієнту об'ємного стиснення рідини):

В'язкість. При русі реальних (в'язких) рідин в них виникає внутрішня напруга, обумовлені силами внутрішнього тертя рідини. Природа цих сил досить складна; що виникають в рідині напруги пов'язані з процесом перенесення імпульсу В'язкість (Вектора масової швидкості руху рідини). При цьому виникають в рідині напруги обумовлені двома факторами: напругою, що виникають при деформації зсуву і напругою, що виникають при деформації об'ємного стиснення.

Наявність сил в'язкісно тертя в рідині, що рухається підтверджується простим і наочним досвідом. Якщо в циліндричну ємність, заповнену рідиною опустити циліндр, що обертається, то незабаром прийде в рух (почне обертатися навколо своєї осі в тому ж напрямку, що і циліндр, що обертається) і сама ємність з рідиною. Цей факт свідчить про те, що обертальний момент від обертового циліндра був переданий через в'язку рідину самій ємності, заповненої рідиною.

коефіцієнт динамічної в'язкості рідини коефіцієнт динамічної в'язкості рідини.

Величина коефіцієнта динамічної в'язкості рідини при постійній температурі і постійному тиску залежить від внутрішніх (хімічних) властивостей самої рідини. Розмірність коефіцієнта динамічної в'язкості в системі одиниць СІ. Па * с

коефіцієнт динамічної в'язкості до щільності рідини: коефіцієнт динамічної в'язкості до щільності рідини:   В системі одиниць СІ коефіцієнт кінематичної в'язкості вимірюється в м2 / с В системі одиниць СІ коефіцієнт кінематичної в'язкості вимірюється в м2 / с.

В'язкість рідини в значній мірі залежить від температури і тиску. При збільшенні температури крапельної рідини коефіцієнти її в'язкості (як динамічний, так і кінематичний) різко знижується в десятки і сотні разів, що обумовлено збільшенням внутрішньої енергії молекул рідини в порівнянні з енергією міжмолекулярної зв'язку в рідині.

Крім деформації зсуву внутрішній опір в рідині виникає і при об'ємному стисненні рідини, тобто стислива рідина прагне відновити стан початкового рівноваги. Цей процес, в деякій мірі, аналогічний прояву сил опору при деформації зсуву, хоча сам процес і відрізняється за своєю суттю. З цієї причини говорять, що в рідині проявляється так звана друга в'язкість £, обумовлена ​​деформацією об'ємного стиснення рідини.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов