Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Відповіді на ваші питання №4 - Блог Анастасії Астаф'євої

  1. Відповіді на ваші питання №4 Отже, у мене готова чергова порція відповідей на ваші питання. Спасибо...
  2. Питання №2 від Плями Вакси
  3. Питання №3 від Тетяни Галушкіно
  4. Питання № 4 від Олени
  5. Питання №5 від Тетяни
  6. Питання № 6 від Тетяни
  7. Питання №7 від Тетяни
  8. Питання №8 від Тетяни
  9. Питання № 9 від Тетяни
  10. Питання № 10 від Марії
  11. Питання № 11 від Ленара
  12. Питання № 12 від Віктора
  13. Відповіді на ваші питання №4
  14. Питання №1 від Юлії Родіонової
  15. Питання №2 від Плями Вакси
  16. Питання №3 від Тетяни Галушкіно
  17. Питання № 4 від Олени
  18. Питання №5 від Тетяни
  19. Питання № 6 від Тетяни
  20. Питання №7 від Тетяни
  21. Питання №8 від Тетяни
  22. Питання № 9 від Тетяни
  23. Питання № 10 від Марії
  24. Питання № 11 від Ленара
  25. Питання № 12 від Віктора
  26. Відповіді на ваші питання №4
  27. Питання №1 від Юлії Родіонової
  28. Питання №2 від Плями Вакси
  29. Питання №3 від Тетяни Галушкіно
  30. Питання № 4 від Олени
  31. Питання №5 від Тетяни
  32. Питання № 6 від Тетяни
  33. Питання №7 від Тетяни
  34. Питання №8 від Тетяни
  35. Питання № 9 від Тетяни
  36. Питання № 10 від Марії
  37. Питання № 11 від Ленара
  38. Питання № 12 від Віктора

Відповіді на ваші питання №4

Наша сеть партнеров Banwar

Отже, у мене готова чергова порція відповідей на ваші питання. Спасибо большое, що публікуєте свої питання в цьому блозі в коментарях до записів.

Окреме спасибі тим людям, які, задаючи свої питання, наводять мене на різні ідея для написання нових статей. Я краще починаю розуміти, що вам цікаво і більш важливо дізнатися в першу чергу.

Переходимо до відповідей на ваші питання ...

Питання №1 від Юлії Родіонової

«Настя, скажіть, будь ласка, з якою грубкою Ви працюєте? І що порадите купити для запікання виробів з полімерної глини? Хочу собі окрему піч. Заздалегідь дякую."

Я зараз користуюся грубкою Scarlett SC-099. На даний момент (лютий 2013 року) вона стоїть в магазинах близько 3,5 тисяч рублів. Якщо Ви хочете окрему піч, то на мій погляд це зручний варіант.

У неї є ряд переваг:

  1. Там є потрібний режим - конвекції,
  2. Виставляється температура,
  3. Зручний розмір самої печі (поміщаються досить великі вироби, але при цьому сама по собі піч не громіздка),
  4. Прозора дверцята,
  5. Таймер зі звуковим сигналом.

Питання №2 від Плями Вакси

«Здрастуйте, Анастасія, ми з вами пару місяців назад спілкувалися на рахунок грубки, в якій запікати полімерну глину, я все таки купила собі піч Скарлет SC-099. Хотіла ще з вами порадитися, там три режими: коли працюють тільки нижні нагрівальні елементи, тільки верхні і обидва працюють. На якому режимі ви запікаєте? А ще На якій поверхні ви порадите запікати? У мене раніше було жаропрочное скло, на якому я запікала в звичайній духовці, але тепер не можу знайти таке під розміри цієї грубки. Заздалегідь дякую"

Доброго дня!
Спасибі, що написали своє питання в блозі. Найкраще запікати на тому режимі, де працює обидва нагрівальних елемента. Тоді результат буде краще. Тільки в роботі з цією пічкою потрібно враховувати важливий момент: ця піч швидко розігріваються до більшої температури, а потім активний нагрів відключається і в грубці підтримується рівна температура.

Я поступаю так: перед запіканням включаю піч нагрітися на 7 хвилин, потім випускаю жар - ненадовго відкривши дверцята, і тільки після цього розміщую в піч свій виріб.

Я запікаю на деку, який йшов в комплекті з цією пічкою. Поверхня листа я застилаю харчовим пергаментом. До нього не прилипає виріб.

До нього не прилипає виріб

Питання №3 від Тетяни Галушкіно

«Анастасія, Ви могли б описати докладно, як відправляти замовлення поштою? А то у нас на пошті весь час черги і не дуже доброзичливі співробітники. Сама я відправляла дуже давно і не пам'ятаю, як це робити. Буду дуже вдячна, якщо опишіть найважливіші моменти. Заранее большое Вам спасибі. »


Тетяна, я написала докладну статтю «Як відправляти бандероль 1 класу»

Тетяна, я написала докладну статтю   «Як відправляти бандероль 1 класу»

Прочитайте її - я там все описую. Якщо виникнуть якісь ще питання, то, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису.

Питання № 4 від Олени

«Підкажіть, будь ласка, як зробити великі круглі намистини однакового розміру? Чи можна зробити з чого-то серцевину, а потім її обліпити? Дякуємо"

Великі круглі намистини можна зробити з фольги. Для того, щоб намистини були однаковими, наріжте фольгу на однакові рівні шматочки, потім щільно скачайте їх і обліпили полімерною глиною.

Питання №5 від Тетяни

«Анастасія, здрастуйте!
На полімерної глини Fimo варто температура випалу 110 градусів за Цельсієм і час - 30 хвилин. А на декоративному гелі прозорому цієї ж фірми - t 130, а час 20 хвилин. Як же їх разом змішати і зварити чашечку кави з булочкою з джемом? Можна їх змішувати і запікати разом? »

Доброго дня!
Ви можете разом запікати, як полімерну глину, так і гель фірми Fimo. Так само Ви можете спочатку зробити чашку, запекти її, доопрацювати і потім «заповнити кави». Запекти ще раз вже все разом. І тільки після цього потрібні Вам елементи покрити лаком.

У будь-якому випадку, для приготування кави Ви будите гель змішувати з глиною (швидше за все коричневого кольору), щоб маса була відносно густа і не прозора. Тому Ви можете сміливо виставити температуру на печі в 110 градусів.

Питання № 6 від Тетяни

«Анастасія, і ще пара питань:
1. Вже запечену глину можна повторно запікати?
2. Якщо «так», запечена глина і не запечена разом при запіканні склеяться?
Дякуємо."

Можна запікати одночасно, як вже запечені глину, так і «свіжі» деталі. Можна до запекти виріб. Найголовніше стежте за часом і температурою, щоб вони не спалити.

Так, такі елементи склеяться, але не міцно. Тому для міцності краще використовувати гель (рідку пластику), він тоді послужить, як клей.

Питання №7 від Тетяни

«Анастасія, добрий день.
У моїй печі температура встановлюється тільки 100 і 140 градусів. А глину потрібно запікати при t 110. Можна її запікати при 100 градусах, при цьому збільшивши час?
Дякуємо."

Якщо у Вас тільки два цих температурні режими, то краще поставити на 100 градусів. У всякому разі краще до запекти, ніж спалити виріб. Час можна збільшити, але зовсім небагато. Я Вам раджу краще поекспериментувати, щоб пристосуватися до своєї печі і всього цього процесу в цілому. Наприклад, підготувати шматочки глини різних розмірів і різних виробників і запікати в печі окремо, подивитися який результат виходить. Відчуєте, що краще для вироби і як зручніше Вам. Але краще купити термометр, який Вам дозволить точно виставляти і визначати температуру в печі.

Але краще купити термометр, який Вам дозволить точно виставляти і визначати температуру в печі

Питання №8 від Тетяни

«Анастасія, спробувала запекти смужку глини для проби при 100 градусах 40 хвилин (по виробнику належить 110 градусів 30 хвилин), товщина смужки приблизно 2-3 мм, при легкому натиску вона у мене розкололася. Невже вироби виходять такими крихкими? Може, глина НЕ допекли або такий тонкий шар не варто робити? Як визначити, що «випічка» готова?

І ще, Ви на навчальних дисках голими руками працюєте, і у Вас такі ручки чисті залишаються, а я тільки взяла в руки розім'яти глину, вони все відразу вкрилися її кольором, навіть білий колір залишає СЛІДИ. У мене пластика Fimo, а Ви Sculpey користуєтеся? Дякуємо.
Бачите, розпочала роботу з глиною, тепер кожен день купа питань виникає, тепер я Ваш постійний відвідувач))). »


Може бути кілька причин, чому виріб зламалося:

  1. Полімерна глина довгий час перебувала без упаковки
  2. Пластика була погано Розім'яті
  3. Глина не до запеклася - температура була досить висока

В процесі роботи я кілька разів протираю руки і робочу поверхню. Так само я намагаюся починати працювати з білою глиною, а потім вже переходжу на більш темні тони. Це пов'язано і з маркою глини, Sculpey бруднить трохи менше, але в будь-якому випадку, руки під час роботи бажано мити (або протирати вологою серветкою).
Ви можете купити медичні рукавички в аптеці і ліпити в них, руки залишаються чистими, як і самі вироби.

Спасибі, що пишіть, для мене це важливо. Сподіваюся, мої відповіді прояснюють ситуацію Спасибі, що пишіть, для мене це важливо

Сподіваюся, мої відповіді прояснюють ситуацію

Питання № 9 від Тетяни

«Анастасія, здрастуйте!
Прочитала Вашу статтю по відправці товару поштою, СПАСИБІ ВЕЛИЧЕЗНЕ !!!
А могли б Ви написати таку статтю по способам оплати? Я, наприклад, ще жодного разу не стикалася з покупками в інтернеті і, якщо чесно, ці загадкові слова «Яндекс.Деньги», «WebMoney», «QIWI Гаманець» і т.п. бентежать. Як самій зробити оплату через ці системи і як приймати її від своїх покупців? Хоча б на одному прикладі, а? Заздалегідь дякую!"

Добре, я напишу таку статтю. Слідкуйте за новинами в блозі, я постараюся докладно описати, як зареєструватися, як і де оплачувати і які взагалі відмінності між цими платіжними системами існують.

Питання № 10 від Марії

«Здрастуйте Дорога Анастасія! Ви вже мене вибачте, але я до вас з делікатним проханням ..., а швидше з питанням. Я замовила ваш відео курс і ось чекаю не дочекаюся коли ж він прийде ... .і тим часом потихеньку закуповую матеріали та інструменти, так вот! Чи не порадите які інструменти придбати для збірки прикрас ... все переглядела і ніяк не можу визначитися ... .понімаю, що вони повинні бути хорошими, а ось які з них є такими не знаю !!!!! Попередньо спасибо !!! »


Доброго дня!
Я перерахую ті інструменти, які потрібні для збірки прикрас:
1. Плоскогубці (або тонкогубци) мають плоскі губки. Вони можуть бути рівні і рифлені. Найчастіше використовуються, для розмикання ланок, кілець, а так само для утримування дрібних деталей.
2. Бокорізи (кусачки) - це ріжучий інструмент. Їх використовують для відкушування дроту, струни, волосіні.
3. Круглогубці використовуються для роботи з пинами і дротом. Завдяки їм можна на кінці Піна зробити колечко.

Завдяки їм можна на кінці Піна зробити колечко

4. Вам так само знадобляться ножиці
5. Контейнери та баночки для зберігання, як самих виробів, так і заготовок.

На що варто звернути увагу при виборі інструментів для збірки прикрас:
Краще купувати інструменти з пружними рукоятками, так як набагато зручніше працювати, коли губки інструменту самі розходяться після операції. У таких інструментів між рукоятками ближче до їх осі варто распорка або пружина.

Так само важливо покриття рукояток, щоб інструмент не вислизнув під час роботи. Товсті гумові рукоятки зручні, але вони надають додаткову вагу інструменту. Можна працювати з більш тонкими прогумованими ручками, але на мій погляд вони менш зручні, коли потрібно виконувати багато і довго одноманітних дій.

І ще один важливий момент - всі інструменти не повинні бути громіздкими, в середньому в довжину вони повинні бути 13-16см.

Питання № 11 від Ленара

«Здрастуйте, Анастасія. Хотіла спитати = обов'язково після запікання перед покриття лаком полірувати і шліфувати вироби *? Я намагалася робити нулевкой (найдрібніша наждачка - якщо не помиляюся) але у мене потім подряпини залишилися, потім купила спеціальні штучки для пластики - є толк, звичайно, блищать сильніше і рівніше стають, але їх на довго не вистачає - кілька виробів і все, зараз вони вже не придатні ... »

Привіт, Ленара!
Я вважаю, що для кращого зчеплення лаку з поверхнею виробу, краще зробити шліфування й полірування.

Але тут важливо враховувати, що відразу після шліфування на поверхні осяде пил, що може викликати в подальшому сколювання лаку в цих місцях.

Я використовую найдрібнішу шкурку, але розрізаю її на маленькі шматочки. Так само для шліфування я використовую ось такі пилочки для нігтів або полірувальні блоки, але після них я обов'язково полірую поверхню виробу джинсовим шматочком тканини.

Так само для шліфування я використовую ось такі пилочки для нігтів або полірувальні блоки, але після них я обов'язково полірую поверхню виробу джинсовим шматочком тканини

Деякі майстри шліфують виріб під водою, щоб відразу позбутися від пилу.

Бажано шліфувати акуратно, круговими рухами і важливо рухати шкірку в різних напрямках, щоб уникнути слідів на поверхні.

Питання № 12 від Віктора

«Анастасія, підкажіть будь ласка що можна підібрати для різання отворів у виробах і чим користуєтеся Ви? Знайти щось типу ручного дриля не виходить, в магазинах нічого подібного немає. Заздалегідь дякую."

Я користуюся звичайним електричним шуруповертом з різними за розміром свердлами. Можна отвори робити і електричним дрилем (але вона коштує дорожче шуруповерта). Простіше робити отвори до запікання, коли глина ще м'яка. Тоді я користуюся голками, спицями або зубочистками - це так само залежить від того, яке у мене виріб і який розмір отвору потрібно.

Тоді я користуюся голками, спицями або зубочистками - це так само залежить від того, яке у мене виріб і який розмір отвору потрібно

PS Дякую, що пишіть мені. Залишайте, будь ласка, свої питання в коментарях до цього запису. Наступного разу «Відповіді на ваші питання» я викладу 10 лютого, в наступну неділю.

Відповіді на ваші питання №4

Отже, у мене готова чергова порція відповідей на ваші питання. Спасибо большое, що публікуєте свої питання в цьому блозі в коментарях до записів.

Окреме спасибі тим людям, які, задаючи свої питання, наводять мене на різні ідея для написання нових статей. Я краще починаю розуміти, що вам цікаво і більш важливо дізнатися в першу чергу.

Переходимо до відповідей на ваші питання ...

Питання №1 від Юлії Родіонової

«Настя, скажіть, будь ласка, з якою грубкою Ви працюєте? І що порадите купити для запікання виробів з полімерної глини? Хочу собі окрему піч. Заздалегідь дякую."

Я зараз користуюся грубкою Scarlett SC-099. На даний момент (лютий 2013 року) вона стоїть в магазинах близько 3,5 тисяч рублів. Якщо Ви хочете окрему піч, то на мій погляд це зручний варіант.

У неї є ряд переваг:

  1. Там є потрібний режим - конвекції,
  2. Виставляється температура,
  3. Зручний розмір самої печі (поміщаються досить великі вироби, але при цьому сама по собі піч не громіздка),
  4. Прозора дверцята,
  5. Таймер зі звуковим сигналом.

Питання №2 від Плями Вакси

«Здрастуйте, Анастасія, ми з вами пару місяців назад спілкувалися на рахунок грубки, в якій запікати полімерну глину, я все таки купила собі піч Скарлет SC-099. Хотіла ще з вами порадитися, там три режими: коли працюють тільки нижні нагрівальні елементи, тільки верхні і обидва працюють. На якому режимі ви запікаєте? А ще На якій поверхні ви порадите запікати? У мене раніше було жаропрочное скло, на якому я запікала в звичайній духовці, але тепер не можу знайти таке під розміри цієї грубки. Заздалегідь дякую"

Вітаю!
Спасибі, що написали своє питання в блозі. Найкраще запікати на тому режимі, де працює обидва нагрівальних елемента. Тоді результат буде краще. Тільки в роботі з цією пічкою потрібно враховувати важливий момент: ця піч швидко розігріваються до більшої температури, а потім активний нагрів відключається і в грубці підтримується рівна температура.

Я поступаю так: перед запіканням включаю піч нагрітися на 7 хвилин, потім випускаю жар - ненадовго відкривши дверцята, і тільки після цього розміщую в піч свій виріб.

Я запікаю на деку, який йшов в комплекті з цією пічкою. Поверхня листа я застилаю харчовим пергаментом. До нього не прилипає виріб.

До нього не прилипає виріб

Питання №3 від Тетяни Галушкіно

«Анастасія, Ви могли б описати докладно, як відправляти замовлення поштою? А то у нас на пошті весь час черги і не дуже доброзичливі співробітники. Сама я відправляла дуже давно і не пам'ятаю, як це робити. Буду дуже вдячна, якщо опишіть найважливіші моменти. Заранее большое Вам спасибі. »


Тетяна, я написала докладну статтю «Як відправляти бандероль 1 класу»

Тетяна, я написала докладну статтю   «Як відправляти бандероль 1 класу»

Прочитайте її - я там все описую. Якщо виникнуть якісь ще питання, то, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису.

Питання № 4 від Олени

«Підкажіть, будь ласка, як зробити великі круглі намистини однакового розміру? Чи можна зробити з чого-то серцевину, а потім її обліпити? Спасибі"

Великі круглі намистини можна зробити з фольги. Для того, щоб намистини були однаковими, наріжте фольгу на однакові рівні шматочки, потім щільно скачайте їх і обліпили полімерною глиною.

Питання №5 від Тетяни

«Анастасія, здрастуйте!
На полімерної глини Fimo варто температура випалу 110 градусів за Цельсієм і час - 30 хвилин. А на декоративному гелі прозорому цієї ж фірми - t 130, а час 20 хвилин. Як же їх разом змішати і зварити чашечку кави з булочкою з джемом? Можна їх змішувати і запікати разом? »

Вітаю!
Ви можете разом запікати, як полімерну глину, так і гель фірми Fimo. Так само Ви можете спочатку зробити чашку, запекти її, доопрацювати і потім «заповнити кави». Запекти ще раз вже все разом. І тільки після цього потрібні Вам елементи покрити лаком.

У будь-якому випадку, для приготування кави Ви будите гель змішувати з глиною (швидше за все коричневого кольору), щоб маса була відносно густа і не прозора. Тому Ви можете сміливо виставити температуру на печі в 110 градусів.

Питання № 6 від Тетяни

«Анастасія, і ще пара питань:
1. Вже запечену глину можна повторно запікати?
2. Якщо «так», запечена глина і не запечена разом при запіканні склеяться?
Спасибі."

Можна запікати одночасно, як вже запечені глину, так і «свіжі» деталі. Можна до запекти виріб. Найголовніше стежте за часом і температурою, щоб вони не спалити.

Так, такі елементи склеяться, але не міцно. Тому для міцності краще використовувати гель (рідку пластику), він тоді послужить, як клей.

Питання №7 від Тетяни

«Анастасія, добрий день.
У моїй печі температура встановлюється тільки 100 і 140 градусів. А глину потрібно запікати при t 110. Можна її запікати при 100 градусах, при цьому збільшивши час?
Спасибі."

Якщо у Вас тільки два цих температурні режими, то краще поставити на 100 градусів. У всякому разі краще до запекти, ніж спалити виріб. Час можна збільшити, але зовсім небагато. Я Вам раджу краще поекспериментувати, щоб пристосуватися до своєї печі і всього цього процесу в цілому. Наприклад, підготувати шматочки глини різних розмірів і різних виробників і запікати в печі окремо, подивитися який результат виходить. Відчуєте, що краще для вироби і як зручніше Вам. Але краще купити термометр, який Вам дозволить точно виставляти і визначати температуру в печі.

Але краще купити термометр, який Вам дозволить точно виставляти і визначати температуру в печі

Питання №8 від Тетяни

«Анастасія, спробувала запекти смужку глини для проби при 100 градусах 40 хвилин (по виробнику належить 110 градусів 30 хвилин), товщина смужки приблизно 2-3 мм, при легкому натиску вона у мене розкололася. Невже вироби виходять такими крихкими? Може, глина НЕ допекли або такий тонкий шар не варто робити? Як визначити, що «випічка» готова?

І ще, Ви на навчальних дисках голими руками працюєте, і у Вас такі ручки чисті залишаються, а я тільки взяла в руки розім'яти глину, вони все відразу вкрилися її кольором, навіть білий колір залишає СЛІДИ. У мене пластика Fimo, а Ви Sculpey користуєтеся? Спасибі.
Бачите, розпочала роботу з глиною, тепер кожен день купа питань виникає, тепер я Ваш постійний відвідувач))). »


Може бути кілька причин, чому виріб зламалося:

  1. Полімерна глина довгий час перебувала без упаковки
  2. Пластика була погано Розім'яті
  3. Глина не до запеклася - температура була досить висока

В процесі роботи я кілька разів протираю руки і робочу поверхню. Так само я намагаюся починати працювати з білою глиною, а потім вже переходжу на більш темні тони. Це пов'язано і з маркою глини, Sculpey бруднить трохи менше, але в будь-якому випадку, руки під час роботи бажано мити (або протирати вологою серветкою).
Ви можете купити медичні рукавички в аптеці і ліпити в них, руки залишаються чистими, як і самі вироби.

Спасибі, що пишіть, для мене це важливо. Сподіваюся, мої відповіді прояснюють ситуацію Спасибі, що пишіть, для мене це важливо

Сподіваюся, мої відповіді прояснюють ситуацію

Питання № 9 від Тетяни

«Анастасія, здрастуйте!
Прочитала Вашу статтю по відправці товару поштою, СПАСИБІ ВЕЛИЧЕЗНЕ !!!
А могли б Ви написати таку статтю по способам оплати? Я, наприклад, ще жодного разу не стикалася з покупками в інтернеті і, якщо чесно, ці загадкові слова «Яндекс.Деньги», «WebMoney», «QIWI Гаманець» і т.п. бентежать. Як самій зробити оплату через ці системи і як приймати її від своїх покупців? Хоча б на одному прикладі, а? Заздалегідь дякую!"

Добре, я напишу таку статтю. Слідкуйте за новинами в блозі, я постараюся докладно описати, як зареєструватися, як і де оплачувати і які взагалі відмінності між цими платіжними системами існують.

Питання № 10 від Марії

«Здрастуйте Дорога Анастасія! Ви вже мене вибачте, але я до вас з делікатним проханням ..., а швидше з питанням. Я замовила ваш відео курс і ось чекаю не дочекаюся коли ж він прийде ... .і тим часом потихеньку закуповую матеріали та інструменти, так вот! Чи не порадите які інструменти придбати для збірки прикрас ... все переглядела і ніяк не можу визначитися ... .понімаю, що вони повинні бути хорошими, а ось які з них є такими не знаю !!!!! Попередньо спасибо !!! »


Вітаю!
Я перерахую ті інструменти, які потрібні для збірки прикрас:
1. Плоскогубці (або тонкогубци) мають плоскі губки. Вони можуть бути рівні і рифлені. Найчастіше використовуються, для розмикання ланок, кілець, а так само для утримування дрібних деталей.
2. Бокорізи (кусачки) - це ріжучий інструмент. Їх використовують для відкушування дроту, струни, волосіні.
3. Круглогубці використовуються для роботи з пинами і дротом. Завдяки їм можна на кінці Піна зробити колечко.

Завдяки їм можна на кінці Піна зробити колечко

4. Вам так само знадобляться ножиці
5. Контейнери та баночки для зберігання, як самих виробів, так і заготовок.

На що варто звернути увагу при виборі інструментів для збірки прикрас:
Краще купувати інструменти з пружними рукоятками, так як набагато зручніше працювати, коли губки інструменту самі розходяться після операції. У таких інструментів між рукоятками ближче до їх осі варто распорка або пружина.

Так само важливо покриття рукояток, щоб інструмент не вислизнув під час роботи. Товсті гумові рукоятки зручні, але вони надають додаткову вагу інструменту. Можна працювати з більш тонкими прогумованими ручками, але на мій погляд вони менш зручні, коли потрібно виконувати багато і довго одноманітних дій.

І ще один важливий момент - всі інструменти не повинні бути громіздкими, в середньому в довжину вони повинні бути 13-16см.

Питання № 11 від Ленара

«Здрастуйте, Анастасія. Хотіла спитати = обов'язково після запікання перед покриття лаком полірувати і шліфувати вироби *? Я намагалася робити нулевкой (найдрібніша наждачка - якщо не помиляюся) але у мене потім подряпини залишилися, потім купила спеціальні штучки для пластики - є толк, звичайно, блищать сильніше і рівніше стають, але їх на довго не вистачає - кілька виробів і все, зараз вони вже не придатні ... »

Привіт, Ленара!
Я вважаю, що для кращого зчеплення лаку з поверхнею виробу, краще зробити шліфування й полірування.

Але тут важливо враховувати, що відразу після шліфування на поверхні осяде пил, що може викликати в подальшому сколювання лаку в цих місцях.

Я використовую найдрібнішу шкурку, але розрізаю її на маленькі шматочки. Так само для шліфування я використовую ось такі пилочки для нігтів або полірувальні блоки, але після них я обов'язково полірую поверхню виробу джинсовим шматочком тканини.

Так само для шліфування я використовую ось такі пилочки для нігтів або полірувальні блоки, але після них я обов'язково полірую поверхню виробу джинсовим шматочком тканини

Деякі майстри шліфують виріб під водою, щоб відразу позбутися від пилу.

Бажано шліфувати акуратно, круговими рухами і важливо рухати шкірку в різних напрямках, щоб уникнути слідів на поверхні.

Питання № 12 від Віктора

«Анастасія, підкажіть будь ласка що можна підібрати для різання отворів у виробах і чим користуєтеся Ви? Знайти щось типу ручного дриля не виходить, в магазинах нічого подібного немає. Заздалегідь дякую."

Я користуюся звичайним електричним шуруповертом з різними за розміром свердлами. Можна отвори робити і електричним дрилем (але вона коштує дорожче шуруповерта). Простіше робити отвори до запікання, коли глина ще м'яка. Тоді я користуюся голками, спицями або зубочистками - це так само залежить від того, яке у мене виріб і який розмір отвору потрібно.

Тоді я користуюся голками, спицями або зубочистками - це так само залежить від того, яке у мене виріб і який розмір отвору потрібно

PS Дякую, що пишіть мені. Залишайте, будь ласка, свої питання в коментарях до цього запису. Наступного разу «Відповіді на ваші питання» я викладу 10 лютого, в наступну неділю.

Відповіді на ваші питання №4

Отже, у мене готова чергова порція відповідей на ваші питання. Спасибо большое, що публікуєте свої питання в цьому блозі в коментарях до записів.

Окреме спасибі тим людям, які, задаючи свої питання, наводять мене на різні ідея для написання нових статей. Я краще починаю розуміти, що вам цікаво і більш важливо дізнатися в першу чергу.

Переходимо до відповідей на ваші питання ...

Питання №1 від Юлії Родіонової

«Настя, скажіть, будь ласка, з якою грубкою Ви працюєте? І що порадите купити для запікання виробів з полімерної глини? Хочу собі окрему піч. Заздалегідь дякую."

Я зараз користуюся грубкою Scarlett SC-099. На даний момент (лютий 2013 року) вона стоїть в магазинах близько 3,5 тисяч рублів. Якщо Ви хочете окрему піч, то на мій погляд це зручний варіант.

У неї є ряд переваг:

  1. Там є потрібний режим - конвекції,
  2. Виставляється температура,
  3. Зручний розмір самої печі (поміщаються досить великі вироби, але при цьому сама по собі піч не громіздка),
  4. Прозора дверцята,
  5. Таймер зі звуковим сигналом.

Питання №2 від Плями Вакси

«Здрастуйте, Анастасія, ми з вами пару місяців назад спілкувалися на рахунок грубки, в якій запікати полімерну глину, я все таки купила собі піч Скарлет SC-099. Хотіла ще з вами порадитися, там три режими: коли працюють тільки нижні нагрівальні елементи, тільки верхні і обидва працюють. На якому режимі ви запікаєте? А ще На якій поверхні ви порадите запікати? У мене раніше було жаропрочное скло, на якому я запікала в звичайній духовці, але тепер не можу знайти таке під розміри цієї грубки. Заздалегідь дякую"

Вітаю!
Спасибі, що написали своє питання в блозі. Найкраще запікати на тому режимі, де працює обидва нагрівальних елемента. Тоді результат буде краще. Тільки в роботі з цією пічкою потрібно враховувати важливий момент: ця піч швидко розігріваються до більшої температури, а потім активний нагрів відключається і в грубці підтримується рівна температура.

Я поступаю так: перед запіканням включаю піч нагрітися на 7 хвилин, потім випускаю жар - ненадовго відкривши дверцята, і тільки після цього розміщую в піч свій виріб.

Я запікаю на деку, який йшов в комплекті з цією пічкою. Поверхня листа я застилаю харчовим пергаментом. До нього не прилипає виріб.

До нього не прилипає виріб

Питання №3 від Тетяни Галушкіно

«Анастасія, Ви могли б описати докладно, як відправляти замовлення поштою? А то у нас на пошті весь час черги і не дуже доброзичливі співробітники. Сама я відправляла дуже давно і не пам'ятаю, як це робити. Буду дуже вдячна, якщо опишіть найважливіші моменти. Заранее большое Вам спасибі. »


Тетяна, я написала докладну статтю «Як відправляти бандероль 1 класу»

Тетяна, я написала докладну статтю   «Як відправляти бандероль 1 класу»

Прочитайте її - я там все описую. Якщо виникнуть якісь ще питання, то, будь ласка, залишайте їх у коментарях до цього запису.

Питання № 4 від Олени

«Підкажіть, будь ласка, як зробити великі круглі намистини однакового розміру? Чи можна зробити з чого-то серцевину, а потім її обліпити? Спасибі"

Великі круглі намистини можна зробити з фольги. Для того, щоб намистини були однаковими, наріжте фольгу на однакові рівні шматочки, потім щільно скачайте їх і обліпили полімерною глиною.

Питання №5 від Тетяни

«Анастасія, здрастуйте!
На полімерної глини Fimo варто температура випалу 110 градусів за Цельсієм і час - 30 хвилин. А на декоративному гелі прозорому цієї ж фірми - t 130, а час 20 хвилин. Як же їх разом змішати і зварити чашечку кави з булочкою з джемом? Можна їх змішувати і запікати разом? »

Вітаю!
Ви можете разом запікати, як полімерну глину, так і гель фірми Fimo. Так само Ви можете спочатку зробити чашку, запекти її, доопрацювати і потім «заповнити кави». Запекти ще раз вже все разом. І тільки після цього потрібні Вам елементи покрити лаком.

У будь-якому випадку, для приготування кави Ви будите гель змішувати з глиною (швидше за все коричневого кольору), щоб маса була відносно густа і не прозора. Тому Ви можете сміливо виставити температуру на печі в 110 градусів.

Питання № 6 від Тетяни

«Анастасія, і ще пара питань:
1. Вже запечену глину можна повторно запікати?
2. Якщо «так», запечена глина і не запечена разом при запіканні склеяться?
Спасибі."

Можна запікати одночасно, як вже запечені глину, так і «свіжі» деталі. Можна до запекти виріб. Найголовніше стежте за часом і температурою, щоб вони не спалити.

Так, такі елементи склеяться, але не міцно. Тому для міцності краще використовувати гель (рідку пластику), він тоді послужить, як клей.

Питання №7 від Тетяни

«Анастасія, добрий день.
У моїй печі температура встановлюється тільки 100 і 140 градусів. А глину потрібно запікати при t 110. Можна її запікати при 100 градусах, при цьому збільшивши час?
Спасибі."

Якщо у Вас тільки два цих температурні режими, то краще поставити на 100 градусів. У всякому разі краще до запекти, ніж спалити виріб. Час можна збільшити, але зовсім небагато. Я Вам раджу краще поекспериментувати, щоб пристосуватися до своєї печі і всього цього процесу в цілому. Наприклад, підготувати шматочки глини різних розмірів і різних виробників і запікати в печі окремо, подивитися який результат виходить. Відчуєте, що краще для вироби і як зручніше Вам. Але краще купити термометр, який Вам дозволить точно виставляти і визначати температуру в печі.

Але краще купити термометр, який Вам дозволить точно виставляти і визначати температуру в печі

Питання №8 від Тетяни

«Анастасія, спробувала запекти смужку глини для проби при 100 градусах 40 хвилин (по виробнику належить 110 градусів 30 хвилин), товщина смужки приблизно 2-3 мм, при легкому натиску вона у мене розкололася. Невже вироби виходять такими крихкими? Може, глина НЕ допекли або такий тонкий шар не варто робити? Як визначити, що «випічка» готова?

І ще, Ви на навчальних дисках голими руками працюєте, і у Вас такі ручки чисті залишаються, а я тільки взяла в руки розім'яти глину, вони все відразу вкрилися її кольором, навіть білий колір залишає СЛІДИ. У мене пластика Fimo, а Ви Sculpey користуєтеся? Спасибі.
Бачите, розпочала роботу з глиною, тепер кожен день купа питань виникає, тепер я Ваш постійний відвідувач))). »


Може бути кілька причин, чому виріб зламалося:

  1. Полімерна глина довгий час перебувала без упаковки
  2. Пластика була погано Розім'яті
  3. Глина не до запеклася - температура була досить висока

В процесі роботи я кілька разів протираю руки і робочу поверхню. Так само я намагаюся починати працювати з білою глиною, а потім вже переходжу на більш темні тони. Це пов'язано і з маркою глини, Sculpey бруднить трохи менше, але в будь-якому випадку, руки під час роботи бажано мити (або протирати вологою серветкою).
Ви можете купити медичні рукавички в аптеці і ліпити в них, руки залишаються чистими, як і самі вироби.

Спасибі, що пишіть, для мене це важливо. Сподіваюся, мої відповіді прояснюють ситуацію Спасибі, що пишіть, для мене це важливо

Сподіваюся, мої відповіді прояснюють ситуацію

Питання № 9 від Тетяни

«Анастасія, здрастуйте!
Прочитала Вашу статтю по відправці товару поштою, СПАСИБІ ВЕЛИЧЕЗНЕ !!!
А могли б Ви написати таку статтю по способам оплати? Я, наприклад, ще жодного разу не стикалася з покупками в інтернеті і, якщо чесно, ці загадкові слова «Яндекс.Деньги», «WebMoney», «QIWI Гаманець» і т.п. бентежать. Як самій зробити оплату через ці системи і як приймати її від своїх покупців? Хоча б на одному прикладі, а? Заздалегідь дякую!"

Добре, я напишу таку статтю. Слідкуйте за новинами в блозі, я постараюся докладно описати, як зареєструватися, як і де оплачувати і які взагалі відмінності між цими платіжними системами існують.

Питання № 10 від Марії

«Здрастуйте Дорога Анастасія! Ви вже мене вибачте, але я до вас з делікатним проханням ..., а швидше з питанням. Я замовила ваш відео курс і ось чекаю не дочекаюся коли ж він прийде ... .і тим часом потихеньку закуповую матеріали та інструменти, так вот! Чи не порадите які інструменти придбати для збірки прикрас ... все переглядела і ніяк не можу визначитися ... .понімаю, що вони повинні бути хорошими, а ось які з них є такими не знаю !!!!! Попередньо спасибо !!! »


Вітаю!
Я перерахую ті інструменти, які потрібні для збірки прикрас:
1. Плоскогубці (або тонкогубци) мають плоскі губки. Вони можуть бути рівні і рифлені. Найчастіше використовуються, для розмикання ланок, кілець, а так само для утримування дрібних деталей.
2. Бокорізи (кусачки) - це ріжучий інструмент. Їх використовують для відкушування дроту, струни, волосіні.
3. Круглогубці використовуються для роботи з пинами і дротом. Завдяки їм можна на кінці Піна зробити колечко.

Завдяки їм можна на кінці Піна зробити колечко

4. Вам так само знадобляться ножиці
5. Контейнери та баночки для зберігання, як самих виробів, так і заготовок.

На що варто звернути увагу при виборі інструментів для збірки прикрас:
Краще купувати інструменти з пружними рукоятками, так як набагато зручніше працювати, коли губки інструменту самі розходяться після операції. У таких інструментів між рукоятками ближче до їх осі варто распорка або пружина.

Так само важливо покриття рукояток, щоб інструмент не вислизнув під час роботи. Товсті гумові рукоятки зручні, але вони надають додаткову вагу інструменту. Можна працювати з більш тонкими прогумованими ручками, але на мій погляд вони менш зручні, коли потрібно виконувати багато і довго одноманітних дій.

І ще один важливий момент - всі інструменти не повинні бути громіздкими, в середньому в довжину вони повинні бути 13-16см.

Питання № 11 від Ленара

«Здрастуйте, Анастасія. Хотіла спитати = обов'язково після запікання перед покриття лаком полірувати і шліфувати вироби *? Я намагалася робити нулевкой (найдрібніша наждачка - якщо не помиляюся) але у мене потім подряпини залишилися, потім купила спеціальні штучки для пластики - є толк, звичайно, блищать сильніше і рівніше стають, але їх на довго не вистачає - кілька виробів і все, зараз вони вже не придатні ... »

Привіт, Ленара!
Я вважаю, що для кращого зчеплення лаку з поверхнею виробу, краще зробити шліфування й полірування.

Але тут важливо враховувати, що відразу після шліфування на поверхні осяде пил, що може викликати в подальшому сколювання лаку в цих місцях.

Я використовую найдрібнішу шкурку, але розрізаю її на маленькі шматочки. Так само для шліфування я використовую ось такі пилочки для нігтів або полірувальні блоки, але після них я обов'язково полірую поверхню виробу джинсовим шматочком тканини.

Так само для шліфування я використовую ось такі пилочки для нігтів або полірувальні блоки, але після них я обов'язково полірую поверхню виробу джинсовим шматочком тканини

Деякі майстри шліфують виріб під водою, щоб відразу позбутися від пилу.

Бажано шліфувати акуратно, круговими рухами і важливо рухати шкірку в різних напрямках, щоб уникнути слідів на поверхні.

Питання № 12 від Віктора

«Анастасія, підкажіть будь ласка що можна підібрати для різання отворів у виробах і чим користуєтеся Ви? Знайти щось типу ручного дриля не виходить, в магазинах нічого подібного немає. Заздалегідь дякую."

Я користуюся звичайним електричним шуруповертом з різними за розміром свердлами. Можна отвори робити і електричним дрилем (але вона коштує дорожче шуруповерта). Простіше робити отвори до запікання, коли глина ще м'яка. Тоді я користуюся голками, спицями або зубочистками - це так само залежить від того, яке у мене виріб і який розмір отвору потрібно.

Тоді я користуюся голками, спицями або зубочистками - це так само залежить від того, яке у мене виріб і який розмір отвору потрібно

PS Дякую, що пишіть мені. Залишайте, будь ласка, свої питання в коментарях до цього запису. Наступного разу «Відповіді на ваші питання» я викладу 10 лютого, в наступну неділю.

І що порадите купити для запікання виробів з полімерної глини?
На якому режимі ви запікаєте?
А ще На якій поверхні ви порадите запікати?
Чи можна зробити з чого-то серцевину, а потім її обліпити?
Як же їх разом змішати і зварити чашечку кави з булочкою з джемом?
Можна їх змішувати і запікати разом?
1. Вже запечену глину можна повторно запікати?
2. Якщо «так», запечена глина і не запечена разом при запіканні склеяться?
110. Можна її запікати при 100 градусах, при цьому збільшивши час?
Невже вироби виходять такими крихкими?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов