Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Виготовлення ножа своїми руками в домашніх умовах

  1. Клинок для виготовлення ножа
  2. Ручка для ножа своїми руками
  3. Важливі деталі для виготовлення ножа в домашніх умовах
  4. збірка ножа

Наша сеть партнеров Banwar

На ринку холодної зброї існує безліч різних видів ножів, проте все ж знаходяться люди, які хочуть зробити собі ніж самостійно, вдома. І правильно, адже це буде виключно їх виріб, оригінальне і не схоже на інших.

Ця стаття допоможе розібратися новачкові в справі виготовлення ножів при відсутності спеціальних умов і підкаже, як правильно підібрати матеріали для виготовлення ножів і в загальних рисах розповість, що ж з ними робити, так що не судіть строго 🙂


Для виготовлення ножа в домашніх умовах від початку і до кінця вам знадобляться:

- клинок або матеріал для його виготовлення;
- матеріали для рукояті;
- додаткові деталі для виготовлення навершя, гарди, Больстер - або вже готові з магазину;
- кріплення (в залежності від стратегії виготовлення - епоксидка, гвинти і т.п.)

Клинок для виготовлення ножа

Для початку розглянемо питання про те, що потрібно робити з клинком. По-перше, виготовляти його самому будинку буде вкрай проблематично - якщо ви не маєте можливості викувати меч самостійно, тому найкращим рішенням буде купити готовий, наприклад, клинок Лаурі 125 з вуглецевої сталі.

Де купити клинок для виготовлення ножа?

Джерел, що продають підготовлений для домашнього виготовлення ножа клинок - досить багато: їх можна купити як у майстрів-приватників на тому ж guns.ru або на виставках холодної зброї, купити клинки в інших інтернет-магазинах; а можна і замовити промисловий клинок у фірми-виробника, в тому числі і на китайських сайтах-аукціонах, типу ebay або aliexpress.

Якщо ви новачок в виготовленні ножів - рекомендую купити клинок найдешевший, пройти процес виготовлення ножа своїми руками від початку і до кінця; відточити навички складання і зрозуміти, на що слід звертати увагу при домашньому виготовленні ножа.

Є дуже якісні і недорогі каталоги клинків у фінських (та й взагалі скандинавських) виробників, можу порекомендувати їх.
Якщо вже з пошуком відповідного клинка у вас зовсім складності - беріть просто лист металу, наприклад, відпиляний шматок ресори, надайте йому форму і працюйте з ним.

Звичайно, куплений клинок слід доопрацювати. Для цього необхідно взяти напилок або навіть коло і грубі водні камені (якщо ваше виріб дуже «сира» і вам ще потрібно вивести спуски) і відточити клинок до потрібного вигляду і форми, а потім за допомогою наждачного паперу відшліфувати всі нерівності.

Перевірити якість виробу найпростіше можна таким способом: протерти готовий клинок і подихати на нього. З якісного клинка піт зійде без будь-яких нерівностей, а лежати буде без проривів. При цьому подібний досвід краще проводити кілька разів і з різних сторін.

З якої стали зробити ніж - питання для інших статей, можете почитати матеріали у нас на сайті, наприклад статтю сорту стали .

Ручка для ножа своїми руками

Далі розберемося з майбутньою руків'ям вашого ножа. Найкраще і найпростіше взяти для неї дерево, так як в подальшому дерев'яна ручка самостійно виготовленого ножа буде приємно виглядати, та й рука від неї не замерзне. Різновид дерева підійде абсолютно будь-яка - тим більше ви тільки вчитеся.

Найпростіша ручка для ножа своїми руками виготовляють зі старого ніжок радянських столів, стільців, диванів або крісел, адже раніше меблі робили на славу. За допомогою ножівки відпилюємо потрібний по довжині шматок, далі грубо випилюємо ту форму рукояті, яку б хотілося бачити на готовому виробі. Також необхідно зробити в рукояті поглиблення для хвостовика вашого клинка - наприклад, просвердлити і обробити надфілями. Наскрізне або некрізне цей отвір - залежить від готової конструкції ножа.

В ідеалі, Вам потрібно ще б намалювати приблизний малюнок ножа, який виготовляється в домашніх умовах. У вас для цього вже є клинок і приблизні розміри і обриси рукояті. А по намальованому макету вже буде простіше зробити готовий ніж, довівши його після складання до досконалості наждачкою.

Якщо ви вже більш-менш вмієте виготовляти ніж своїми руками - можна купити бруски стабілізованою деревини (вийдуть дуже красиві і міцні рукоятки), або спробувати зробити рукоять з складальної берести або пресованої шкіри; можна зробити плетену ручку - варіантів дуже багато. Перейдете на наступний рівень «ножестроітельства», так би мовити 🙂

Важливі деталі для виготовлення ножа в домашніх умовах

Крім цих двох основних частин ножа, існують також і додаткові елементи:

• Гарда - спеціально призначена для захисту руки власника ножа частина. Зробити її можна з металу або з дерева або купити вже готову в спеціалізованих магазинах. Можна зробити ніж взагалі без гарди або бойового упору - такий ніж холодною зброєю не є.
• Больстер - служить як для прикраси ножа, так і для позбавлення рукоятки від надмірного навантаження. Можна виготовити з дерева або металу - наприклад, зробити Больстер з монети або жала паяльника.
• Навершие рукояті - протилежно клинку, виконує такі функції, як: зміна балансу готового ножа, естетична функція (для краси). Також навершя часто грає роль гайки, яка нагвинчується на хвостовик (якщо він у вас наскрізний). Виготовляється навершя рукоятки ножа з різних матеріалів - але краще дотримуйтеся єдиного стилю.

збірка ножа

Розглянувши всі деталі майбутнього ножа, зібравши все воєдино, трохи підготувавши і обробивши складові інгредієнти даного «рецепта» - можна звернутися вже безпосередньо до самої збірці ножа. Для цього знадобиться ще кілька нехитрих речей: наждачний папір для фінішної обробки рукояті і полірування готового виробу, два різновиди бінарного клею (епоксидка і «холодне зварювання»), молоток чи киянка, паперовий скотч (щоб заклеїти - захистити від подряпин клинок і інші поліровані металеві частини зібраного ножа при обробці наждачкою рукояті і надання саморобному ножа завершеною форми).

Спочатку потрібно розвести епоксидку і промазати нею прокладку зі шкіри, яку потім прикладаємо до тієї частини клинка, яка буде всередині дерева - хвостовику. Далі нарізається «холодне зварювання» і швидко кладеться на дно просвердлений в рукояті отвори під хвіст клинка, куди він, власне, і вкладається.

Акуратно вбивши клинок всередину за допомогою молотка або киянки, ви додасте ножа остаточний вигляд. На якийсь час ідеально було б ще затиснути зібраний ніж струбциной, поки епоксидка застигає. Зрештою, ніж, виготовлений своїми руками в домашніх умовах - залишиться тільки відшліфувати і прикрасити на свій розсуд.

Як більш простого варіанту можна виготовляти накладну рукоять - з двох пластин (дерев'яних, наприклад), які кріпляться до хвостовика клинка справа і зліва. Така рукоять кріпиться зазвичай на гвинтах, додатково до епоксидці, але зазвичай виглядає більш просто.

Коли ви додасте ідеальну форму рукояті і переконайтеся в надійності збірки вашого саморобного ножа - можна приступати до виготовлення піхов 🙂

Дана стаття написана для новачків, які хочуть виготовити ніж в домашніх умовах своїми руками від початку і до кінця. Трохи докладніше в цю тему ми заглибилися в статті як зробити ніж .

Де купити клинок для виготовлення ножа?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов