Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Виготовлення wifi антени. WiFi-антена своїми руками в домашніх умовах

  1. Підсилювач з упаковки для CD-дисків
  2. Антена для вай-фай роутера: складання та перевірка
  3. Підсилювач з жерстяних банок
  4. Покрокова інструкція
  5. з листової жерсті
  6. Для чого потрібна Wi-Fi - антена?
  7. Чому інтернет-магазин сайт?
  8. Призначення саморобних антен Wi-Fi
  9. Спрямована Wi-Fi антена своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Бездротові технології Wi-Fi сьогодні присутні повсюдно. Цей стандарт радіозв'язку передбачає передачу сигналу на частоті 2,4 ГГц. У практичних цілях використовується для комутації інтерактивного з'єднання між точкою доступу і пристроєм абонента. Якість переданого сигналу безпосередньо залежить від вбудованого або зовнішнього ретранслятора. Розширити можливості роутера можна, якщо знати, як виготовляється антена вай-фай своїми руками. Далі розглянемо кілька способів і покрокових до них інструкцій.

Підсилювач з упаковки для CD-дисків

Зробити його досить просто з підручних матеріалів при дотриманні головного правила: відстань від мідних елементів до відбивної поверхні диска має бути строго 15 міліметрів.

Процедура складається з декількох етапів:

  1. Береться звичайна пластикова упаковка на 25 дисків.
  2. Фіксуючий виступ необхідно обрізати на відстані 16-18 мм.
  3. За допомогою надфіля на пластиковому шпинделі робляться шліцьові гнізда для фіксації подвійного ромба.
  4. Біквадрат (ромб) виготовляється з мідного дроту діаметром 2,5 міліметра.
  5. На цій стадії необхідно бути уважним, оскільки вона найважливіша. Беруть 300 мм мідного кабелю, поверхня захищають, згинають з дроту ромб. Дистанцію між центрами дотримуються строго в межах 30 мм. Якщо вся процедура проведена правильно, в результаті вийде подвійна геометрична фігура.
  6. Потім кінці дроту запаюються, і готується місце під кріплення коаксіальногокабелю.


Потім кінці дроту запаюються, і готується місце під кріплення коаксіальногокабелю

Антена для вай-фай роутера: складання та перевірка

На наступному етапі потрібно отриманий біквадрат прикріпити на шпиндель, дотримуючись відстані по вертикалі 16 мм у всіх точках. За допомогою паяльника фіксуються кінці дроту. Використовуючи силіконовий клей, кріплять стандартний CD-диск на дно коробки. За допомогою того ж клею фіксують подвійний ромб на шпинделі.

Потім антена вай-фай своїми руками підключається до маршрутизатора (роутера). Нижче на фото представлена ​​схема того, як це зробити. Досвідчені умільці можуть отпаять штатну антену і прикріпить новий підсилювач , Однак, тут потрібно бути дуже уважним, оскільки тонкі провідники можуть відклеїтися від плати під впливом високої температури. Ще простіше - встановити нове пристосування за допомогою Отриманий результат, незважаючи на простоту процесу, вас приємно порадує.


Ще простіше - встановити нове пристосування за допомогою Отриманий результат, незважаючи на простоту процесу, вас приємно порадує

Підсилювач з жерстяних банок

Така антена вай-фай своїми руками не складніше у виготовленні, ніж попередній варіант. Пристосування дозволить посилити сигнал, який в квартирі послаблюють перегородки та меблі. Вже згадана конструкція відрізняється простотою і дешевизною.

Для виготовлення пристрою будуть потрібні наступні елементи:

  • гардеробна тремпель;
  • пара літрових банок з-під пива або безалкогольних напоїв;
  • звичайний паяльник і припой;
  • провід (50 Ом);
  • роз'єм з'єднувальний.

Тремпель можна замінити металопластикової трубкою, яка використовується як всередині приміщення, так і на вулиці, оскільки мало схильна до атмосферного впливу.

Покрокова інструкція

Надалі, підсилювач для антени виготовляється з дотриманням таких кроків:

  1. У днище банок проробляються отвори, після чого вони надягають на нижню частину тремпеля або трубу.
  2. Прорізи в банках робляться таким чином, щоб уникнути надмірного натягу або зісковзування деталі. Труба закільцьовується і оснащується відповідним фіксатором.
  3. Подібна антена для вай-фай роутера, розташована на тремпелів, вимагає зачистки місця припайки, після чого кінці проводу припаиваются до банків по одному. Інший край кабелю фіксується з роз'ємом, що використовуються для з'єднання з точкою доступу.
  4. Якщо за основу слід брати металопластикова труба, обидві банки припаиваются до основного проводу. Між ними можна обладнати перехідник і зафіксувати фідер на одній з банок. Антенних екраном буде виступати металева фольга, яка перебуває в порожнині трубки. Для того щоб припаяти оплетку до фользі, необхідно акуратно зробити надріз і видалити захисну плівку. Місце кріплення слід зафіксувати і ізолювати.


Місце кріплення слід зафіксувати і ізолювати

з листової жерсті

Для виготовлення цієї конструкції буде потрібно жерстяної лист розміром 222 на 490 міліметрів. Його необхідно зігнути у вигляді корита. Потім по периметру керном проробляється вісім отворів на однаковій відстані. По краях вони повинні бути діаметром 8 * 2, а в середині 8 * 8 мм. Ці гнізда будуть служити місцями для вібраторів. Дані елементи найпростіше виготовити з лудженої харчової жерсті, після чого припаяти їх в підготовлені гнізда.

Підсилювач для антени з жерсті вимагає максимальної точності при дотриманні розмірів. Не забувайте також виконати отвори під стійки. Діаметр їх залежить від товщини і особливостей матеріалу, що використовується в якості власника. З боку вібраторів з'єднувальні стики бажано залити лаком або воском, щоб уникнути попадання вологи. Конектор для підключення можна використовувати будь-який (BNC, N, F). Останній елемент найпростіше заізолювати. З роутером саморобна вай-фай антена з'єднується другим кінцем дроту з відповідним роз'ємом.


З роутером саморобна вай-фай антена з'єднується другим кінцем дроту з відповідним роз'ємом

При монтажі бажано домагатися прямої видимості передавального і приймального підсилювача. Слід враховувати, що листяні дерева глушать сигнал. Кабель повинен бути максимально коротким. Якщо цього не вдається зробити, не варто використовувати PCI-карти.

Як правило, достатньо буде застосувати звичайний білий кабель в щільної ізоляції (RG-6U), оскільки більш дорогі варіанти мають такий же ефект. При великій забрудненості ефіру і насиченості WI-FI зони, допустимо змінювати поляризацію підсилювача, якщо з'єднання виконано між двома ідентичними точками. Вище було розглянуто кілька способів, як зробити вай-фай антену своїми руками? Відгуки споживачів свідчать, що подібний пристрій має практично такий же ефект, як і заводське пристосування, при цьому вартість його на порядок нижче.

Wi-Fi-антени - невід'ємний елемент побудови надійної бездротової мережі. Вони підвищують рівень сигналу мережі та встановлюють надійне з'єднання в зоні покриття, яке створюють. Для організації локальної мережі в приміщенні використовуються всеспрямовані антени для. Якщо ж абоненти на відстані, використовуються секторні і спрямовані антени, потужність яких вище. У каталозі представлені види антен, які допоможуть Вам створити мережу в квартирі або ж встановити з'єднання з заміським будинком:

  • всеспрямовані антени;
  • секторні антени;
  • спрямовані антени;
  • внутрішні антени;
  • зовнішні антени.

Для чого потрібна Wi-Fi - антена?

Перед вибором потрібного Вам варіанти варто чітко визначити призначення антени. Вибираючи антену для Wi-Fi-роутера, варто визначити мету використання, частотний діапазон і радіус покриття антени. З цим Вам допоможуть впорається консультанти інтернет-магазину.

Організація надійної Wi-Fi-зони? Якщо Вам потрібно рівномірне покриття Wi-Fi в приміщенні офісу або ж житлового будинку, для цього підійде точка доступу з всенаправленной антеною. Для створення з'єднання «точка-точка» або ж «моста» варто використовувати зовнішні спрямовані антени, які «б'ють» до 50 км при відповідному передавачі.

Чому інтернет-магазин сайт?

Якщо Ви вибираєте Wi-Fi-антену і у Вас виникають питання, консультанти інтернет-магазину сайт допоможуть з вибором товару, проконсультують в питаннях ціни і доставки. Якщо пошук проходить в неробочий час, використовуйте «». Ви полегшите процес вибору і покупки потрібного товару. Ми гарантуємо працездатність і якість продукту за демократичною ціною.

За обов'язком своєї роботи доводиться доглядати за робочим сервером. Вся біда в тому, що немає для нього відповідного місця і умов. Коштує він під столом, недалеко від батареї і сильно перегрівається, особливо взимку. Раніше не приділяв цьому особливої ​​уваги, але потім почав залишати на ніч відкритим вікно, щоб хоч якось охолодити його. А працювати йому доводиться цілодобово, мережа більше 40 машин. І ось, одного разу прийшовши на роботу, відчув запах горілих проводів в своєму кабінеті. Відразу зрозумів, в чому справа. На БП сервера накрився кулер. Добре, що не відбулося загоряння. Після цього інциденту питання про щоденному відключенні сервера в кінці робочого дня був закритий. Але йдучи з роботи я не міг вимкнути сервер, з огляду на те, що мій робочий день закінчувався раніше, ніж у колег. Сервер потрібно вимикати після їх відходу. Застосовувати будь-якої софт не хотілося, оскільки були ситуації, коли сервер не був вимкнений. Залишалося віддалене вимикання. І єдиний вихід Wi-Fi антена, оскільки сервер на NATом, який ніяк не оминути.

Я і раніше цікавився Wi-Fi антенами, але чомусь вважав, що це дороге і трудомістке захід, який мені не потягнути. Як виявилося на ділі - все дуже просто!

Живу я недалеко від місця роботи, приблизно 150 метрів в прямій видимості. Єдине, чого я побоювався - дерева. Дерева як раз на шляху, причому досить густа рослинність. На ділі виявилося, що дерева не перешкода.

Почитавши форуми і статті самодельщиков, прийняв рішення про складання Wi-Fi антени. На вибір було три варіанти: баночна, спіральна і всенаправленная. Баночну вирішив не робити, з простої причини через відсутність відповідних банок. Всеспрямована теж не підходила, оскільки мені потрібен саме спрямований сигнал. Залишалася спіральна Wi-Fi антена, яка як раз і підходила під мою задачу.

Не став занурюватися в нетрі фізики для розрахунку антени, а просто зробив 12-віткових спіральну антенну. Хоча для бажаючих є купа формул і вже готові калькулятори для розрахунку спіральних і банкових Wi-Fi антен.

Довго не міг знайти підходящої труби для антени, довелося їхати в місто і там все закуповувати. Для антени була куплена каналізаційна труба діаметром 40 мм, 2 мм фольгований склотекстоліт, кабель RG-58, мідний кабель знайшовся в господарстві. Трохи забігаючи вперед, розповім про кабель. Так ось, купив білий кабель RG-58, дешевий причому, всього 8 рублів метр. Як виявилося, це китайська підробка, яка взагалі не піддається пайку, навіть із застосуванням флюсів. Чи не знав про такий кабелі, та й в магазині це був єдиний варіант. Вже потім пішов на металлоринок і купив у знаючих мужиків сірий кабель RG-58 C / U, м'який, прекрасно піддається пайку. Варто RG-58 C / U по 25 рублів метр.

Від каналізаційної труби відрізав дві частини по 400 мм кожна.

Від каналізаційної труби відрізав дві частини по 400 мм кожна

Оскільки заглушок не знайшов, потрібно було придумати вузол кріплення труби до відбивача. Трохи подумавши, вирішив застосувати дерев'яну пробку, яка туго входила в трубу. Корок виготовлений із вже відслужило своє держака лопати. Буквально кілька хвилин роботи наждачним папером, і пробка туго входить в трубку. Після намотування спіралі до торця труби підставляється відбивач і зі зворотного боку рефлектора в пробку буде загорнутий саморіз.

Після намотування спіралі до торця труби підставляється відбивач і зі зворотного боку рефлектора в пробку буде загорнутий саморіз

Розмітка відбивачів. Фольгований склотекстоліт дуже добре ріжеться ножицями по металу.

Фольгований склотекстоліт дуже добре ріжеться ножицями по металу

На трубці через кожні 33 мм зробив ризики маркером.

На трубці через кожні 33 мм зробив ризики маркером

Для зручності намотування на останній ризик просвердлив маленький отвір, в яке вставив мідну жилу, попередньо знявши ізоляцію. Намотав 12 витків.

Намотав 12 витків

Витки були закріплені крапельками суперклею і ізоляційною стрічкою.

Далі необхідно зробити хвильової перетворювач. Мідної фольги у мене не знайшлося, тому довелося зняти її з фольгованого склотекстоліти, благо багато часу це не зайняло, але довелося пристосуватися до цієї операції.

Хвильовий перетворювач виготовлений у вигляді прямокутного трикутника. Великий катет трикутника 71 мм, а менший катет 17 мм. Перетворювач припаивается так, щоб гіпотенуза трикутника була продовженням витка (спіралі). Перетворювач приклеюється до трубки суперклеєм.

Особливу увагу слід звернути на те, що початок спіралі повинно знаходитися на одній лінії з кінцем спіралі.

Особливу увагу слід звернути на те, що початок спіралі повинно знаходитися на одній лінії з кінцем спіралі

Закрутивши саморіз в трубу з пробкою, просвердлив отвір під кабель у відбивачі. Взагалі вирішив відмовитися від роз'ємів, тому тільки пайка. Зовнішню оплетку кабелю припаяв до відбивача, а внутрішню оплетку до спіралі.

Зовнішню оплетку кабелю припаяв до відбивача, а внутрішню оплетку до спіралі

На Ібей замовив Wi-Fi адаптер. Обійшовся в 280 рублів. Адаптер китайський, невідомого виробника і марки. Але в системі розпізнається як Realtek RTL8191SU Wireless LAN 802.11n USB 2.0 Network Adapter. Найцікавіше, під Windows 7 і Ubuntu драйвера ставляться автоматом.

Кабель від антени вирішив припаяти прямо до плати адаптера, знову вирішив відмовитися від роз'ємів. Однак роз'єм від антени адаптера не прибрав, а вивів його з корпусу.

Термоусадочної трубки у мене не було. На металоринку мені запропонували по 600 рублів метр, відмовився. Нехай самі у себе купують за такою ціною! Обмотав спіраль антени ізолентою, місця пайки і переходи від відбивача до трубки покрив силіконом. Звичайно, застосовувати ізоляційну стрічку в цьому випадку немає сенсу (якщо антена на вулиці), але виходу у мене не було.

Залишилося зробити кріплення і можна встановлювати антену. Для виготовлення кронштейна застосовував залишки кухонного стільця, хомути, шматок профільної трубки перетином 15x15 мм, пара болтів М5. Конструкція дуже проста, дозволяє спрямовувати антену в горизонтальній і вертикальній площині.

Друга антена, призначена для установки на роботі була виготовлена ​​аналогічно. При виготовленні другий антени слід пам'ятати про правильну намотуванні спіралі. Спіралі обох антен повинні бути намотані в одному напрямку! Для другої антени був виготовлений ще простіший кронштейн із застосуванням алюмінієвої трубки, хомута і соснового бруска. Я розумів, що належить настройка і ізоляція антени від води, тому з кронштейном мудрувати не став, та й хотілося скоріше побачити результат. На роботі точка 3com 3crwer 100-75, має дві антени, без виходів до зовнішньої антени. Розкривши корпус, припаяв кабель від Wi-Fi антени замість однієї стаціонарної. В налаштуваннях відключив другу.

І результат був. Навіть не очікував, що так все буде. Антени, спрямовані на око, показували наступне.

Все відмінно працювало, сигнал стабільний, ніяких розривів і падінь швидкості. Тепер можна не виходячи з дому займатися моніторингом сервера.

Але, недовго все це тривало. Настав березень і порадував всіх рясним снігопадом. А потім пішов мокрий сніг. В результаті якість зв'язку погіршувався і протягом декількох днів зв'язок зник взагалі. Помітив, що після обіду, коли пригрівало сонце, сигнал з'являвся, але потужність була всього 8-10%, підключитися не вдавалося. Ніяк не міг повірити, що справа в воді. Перевірив кабель, контакти - все в порядку. Поклав антену на батарею. В кінці робочого дня знову встановив антену на вулиці. Прийшовши додому, побачив 16-18% сигнал. Все працювало, але повільно. Як тільки починався дощ, сигнал пропадав. Тепер зрозумів, що справа в воді.

В ході чергової поїздки в місто, знайшов магазин, де термозбіжна трубка коштувала 250 рублів метр. Зняв антену, прибрав ізоляційну стрічку і побачив, що під нею волога. Просушивши антену, приступив до термоусадки. Нагрівав трубку над газовою плитою. Все вийшло добре, термозбіжна трубка щільно обтягнули спіраль антени. Вирішив зробити капітальний кронштейн. У справу пішли залишки трубок від кухонного стільця, хомут і затиск старої GSM-антени, шматок шланга. Місця пайки і перехід від відбивача до спіралі покрив силіконом.

Антену, що висіла на стіні мого будинку, теж переробив. Знявши ізоляцію, просушив феном. Обтяг термоусадочної трубкою, місця пайки і переходи промазав силіконом.

Після переробки антен, потужність сигналу була 36-38%, швидкість 12-18 Мбіт / с. Мала відбутися настройка. Включив домашній ПК і пішов на роботу. На роботі зайшов на домашній ПК по RDP і, дивлячись на потужність сигналу, почав направляти антену на роботі. Домігся потужності сигналу 40-42%, якості зв'язку 95-100% і швидкості 18 Мбіт / с.

Прийшов додому і почав направляти домашню антену на робочу, в результаті потужність сигналу встановилася на 44%, якість зв'язку 99-100%, швидкість 24 Мбіт / с стабільно.

Чекав дощу і він прийшов. Під час дощу потужність сигналу від 36%, якість від 80%, швидкість стабільно 18 Мбіт / с. Після дощу знову потужність сигналу 44%, якість зв'язку 100%, швидкість 24 Мбіт / с. Взимку, в морозну і суху погоду потужність сигналу інколи доходило до 58%, при цьому швидкість стабільно була 24-36 Мбіт / с, зараз потужність максимум 44% при швидкості 24 Мбіт / с. Не знаю через що. Лише припускаю, що все-таки вина активно зеленими рослинності, що стоїть на шляху проходження сигналу.

Але, навіть таким результатом я дуже радий, поставлена ​​задача виконана!

Привіт всім! Хочу розповісти вам про долю роутера за 500 рублів.
Був неприємно засмучений поведінкою свого дешевого TP-LINK TL-WR740N. Дві дерев'яні стіни глушили сигнал досить сильно, а якщо додати 20 метрів повітря і ще одну дерев'яну стіну , То підключитися до мережі вже було неможливо.

Я, Звичайно, немного помилився при ПОКУПЦІ цього роутера, що не купивши 741-ю серію. Там хоча б можна спокійно замініті антену ... Альо Було Пізно, тому перейшов до Дій.
У Першу Черга почав з софта. Прошу на dd-wrt и спробував погратіся з настройками потужності сигналу Wi-Fi. Позитивних результатів це не принесло, скоріше даже навпаки.
Тут я остаточно решил прідбаті новий роутер. Альо НЕ купуваті ж новий, поки живий старий? Прийнять решение спробуваті пріпаяті до него біквадратніх антену Харченко. Взявся за справу, і з будь-якого мотлоху швиденько скрутив два квадрата, приробив їх до банку від дисків, як рефлектора підійшов CD диск з тієї ж банки.

Розмір рефлектора не дуже важливий, а ось чим точніше зроблені квадрати, тим краще. Відстані між середніми точками дроту в такому квадраті повинні бути рівні 31 міліметру.


Потім я розібрав роутер, зняв стандартну антену і припаяв замість неї коаксіальний кабель для підключення нової.



Всі зібрав, перехрестився і пішов включати


Всі зібрав, перехрестився і пішов включати

Багато часу на настройку антени не витрачав. Просто направив її приблизно в сторону комп'ютера. Очевидно, потрапив. Потужність сигналу помітно підросла.


Потужність сигналу помітно підросла

Майже відразу виникла проблема - незважаючи на хороший пінг і швидкість скачування якість з'єднання було поганим - багато сайти не відкривалися, комп'ютер не хотів показувати відео і навіть грати музику з мережі. Укоротивши провід між антеною та роутером до декількох сантиметрів і прибравши роз'єм вдалося позбутися від цієї проблеми, так як всі втрати були саме в кабелі.

Налаштування мереж Wi-Fi досить багато нюансів демонструє. Стикався намагається розшарити інтернет домашнім користувачам. Один комп'ютер підключений до провайдера через кабель. Створюється режим точки доступу, вибираються протокол захисту, пароль. Домашні користувачі користуються інтернетом паралельно. Методика впирається рогом, спасибі провайдеру, котрі використовують приватну лінію. Вихід знаходиться. Перепони, що стоять між людьми і швидкісним інтернетом, безсилі завадити саморобної антени Wi-Fi поліпшити прийом-передачу сигналу, закономірно зростають дальність зв'язку, швидкість.

Призначення саморобних антен Wi-Fi

Антени прикрашають багато пристроїв. Перерахуємо:

  1. Планшет.
  2. IPhone.
  3. Ноутбуки.
  4. Модеми Wi-Fi.
  5. Роутери Wi-Fi, точки доступу.
  6. Вежі стільникового зв'язку.

Саморобна антена для Wi-Fi адаптера розширить можливості електроніки. Точка доступу відрізняється здатністю передати сигнал всеспрямовані. Потужність розповзається, заполонять азимути. Доповнюючи точку доступу спеціальної зовнішньої купівельної, саморобної антеною, може надати спрямовані властивості випромінювання. Збільшить дальність впевненого прийому за обраним азимуту.

Почекати ламати смартфони, підключаючи зовнішню антену , Зберіть своїми руками для точки доступу. Більшість антен, що продаються магазинами, володіють круговою діаграмою спрямованості, випромінюють однаково, всеспрямовані, ділячи потужність по азимутах.

Потужні саморобні Wi-Fi антени мають набагато менший сектор огляду, забезпечать в деяких випадках більш впевнений прийом. Оснащені рефлектором пристрої забезпечені діаграмою спрямованості, забезпеченою одним центральним пелюсткою. Відбивач прибрати - вийде вісімка. У площині розташування випромінювача буде мертва зона, сигнал відсутній. Приймати з напряму саморобна антена для Wi-Fi-роутера нездатна. Схема установки точки доступу ведеться наступним чином:

  1. Пристрій підключається до комп'ютера (електромережі).
  2. Вибирається канал.
  3. Виконується настройка на повну потужність.
  4. Вибирається тип протоколу.
  5. Встановлюються пароль, ім'я мережі.

Народи ходять задоволені новою доступною точкою. Давайте розглянемо процес ближче, почекаємо братися за паяльник, плоскогубці. Подібно передавача, радіоелектронного пристрою, антена, роутер мають якесь піком можливостей в середині діапазону. Наприклад, на 2,4 ГГц найчастіше є 14 каналів. Потужність переданого сигналу вище посередині, наприклад, шостий канал. Хоча кожна лінія займає в спектрі 22 МГц, вимірювання проводиться за рівнем поля 0,707 (√2 / 2) максимуму в обидві сторони несучої частоти.

Для довідки. Визначено типом модуляції, іноді залишаються тільки пілот-сигнал, одна смуга. Прямокутні імпульси, комп'ютерні сигнали саме такі, мають виражений максимум, купу бічних пелюсток. В результаті ширина спектра реального сигналу дорівнює нескінченності. Обмежена смуга циклічного напруги, до якого процес, що випромінюється протоколом Wi-Fi, близько не відноситься.

Саморобна всенаправленная Wi-Fi антена не кращий варіант . Нічого не зміниться. Саморобна спрямована антена Wi-Fi краще, будемо робити з дроту, фольгованого текстоліту, мідної трубки. Чутливі такі. Передана, яка приймається потужності зосереджуються вузьким сектором. Дозволить підвищити якість передачі, продумано розташувавши користувачів, точку доступу. Про те, наскільки важлива розстановка, судіть по одному цікавому нагоди:


  • Офіс викликав майстра. Сказали: в період 12.00 - 14.00 точка доступу коллапсирует. Технік дістав спеціальний прилад оцінки займаних частот, почав дослідження. Подібні програми надаються ОС Андроїд смартфонів. Користуйтеся, вибираючи канал перед установкою. Ведіть дослідження протягом дня кілька діб поспіль, уникаючи казусу. Доводимо виявлене майстром: сусідній офісі, відокремлений стіною, розписав обід. По черзі працівники користувалися мікрохвильовкою (користується частотою 2,4 ГГц). Погана ізоляція побутової техніки, відсутність заземлення дозволило випромінювання виставити узкополосную перешкоду на частоті роботи магнетрона. Рішення проблеми виявилося простим: точку доступу перенесли на протилежний кінець офісу.

Імейся під рукою найпростіша саморобна Wi-Fi антена з банки пивний з рефлектором, герої могли не впізнати, що по сусідству потужне джерело шкідливого випромінювання. Відбивач надає точки доступу спрямованість, погасить випромінювання, що йде через стіни. Ще один плюс спрямованих антен, які сьогодні будемо робити своїми руками. До речі, купуючи мікрохвильовку, спробуйте визначити безпеку. Потрібно включити прилад в розетку, покласти в робочий відсік стільниковий телефон, закрити дверцята, набрати номер. Сигнал проходить - назовні вийде шкідливе випромінювання магнетрона. Уникайте сідати поруч. Обговоримо, як зробити саморобну Wi-Fi антену.


Спрямована Wi-Fi антена своїми руками

Знадобляться інструменти:

  1. Паяльник (припій, каніфоль, підставка).
  2. Плоскогубці.
  3. Викрутка плоска маленька.
  4. Штангенциркуль, лінійка.
  5. Дриль зі свердлом під мідну трубку.

З матеріалів будут потрібні:

  1. Шматок фольгованого двостороннього текстоліту як рефлектора.
  2. Дріт мідний діаметром 1,2 мм і довжиною 30 см (знадобляться з них тільки 26 см).
  3. Кабель РК-50 не дуже довгий, щоб не гасити сигнал.
  4. Шматок мідного трубки довжиною 10 см, щоб всередину пройшов кабель РК-50.

Почнемо мідною трубкою. Один кінець пропилюємо на 1,5 мм, видаляючи дві третини стінки. До залишився шматочку буде припаяна антена. Створюємо з дроту біквадратних контур стороною 30,5 мм. Розмір вибраний з умови настройки діапазону 2,4 ГГц.


Подібним чином можна виготовити будь-яку антену сигналу горизонтальної або вертикальної поляризації . Включаючи телевізійну. Підійде саморобна Wi-Fi антена планшету, телефону, модему. Якщо знати, куди вести підключення.

Зверніть увагу, сторона квадратів дана по серединному перерізі дроту. Між найближчими краями буде 30,5 - 1,2 = 29,3 мм. Можете взяти на озброєння. Гнути починаємо, знаходячи середину. Використовуємо ребро лінійки опорою, визначаємо стан, коли відріз почне балансувати. Робимо перегин на 90 градусів, це буде точка, куди підключиться центральна жила РК-50. Догібаем дріт, отримуючи «квадратну вісімку», обидва кінці повинні строго симетрично повернутися. Обрізаємо, пару міліметрів не доходячи початкового вигину. Лудимо кінці, відкладаємо вісімку в сторону.

Розмічаємо середину текстоліту, свердлимо дірку, щоб ледве входила мідна трубка. Лудимо обидві сторони. Беремо мідну трубку, лудимо зовнішній край тонкої стінки, залишеної першим етапом. Вісімка відстоїть від рефлектора на 1,5 см. Лудимо трубку кругом, ободом на зазначеному відстані від краю (без урахування тонкої стінки). Припаюємо трубку до плати, бажано під кутом 90 градусів. На тонку стінку садимо обидва кінці вісімки, щоб початковий вигин не торкався трубки. Орієнтуємо вісімки паралельно більшій стороні текстоліту на відстані 1,5 см. Тепер рефлектор заземлений.

Кабель РК-50 протягують всередину, екран садиться на мідну трубку, жила - на початковий вигин вісімки. На протилежний кінець монтуємо роз'єм, просто припаюємо відріз до потрібних контактів модему, телефону, будь-якого іншого пристрою. Починаємо тест. Вісімка повинна бути встановлена ​​вертикально для горизонтальної поляризації . Якщо працює, знаходимо силіконовий герметик, що не боїться морозу, опадів, заливаємо місце виходу кабелю на антену добрим шаром. Після застигання антена буде успішно протистояти дощу.

Якщо замінити дріт товстої житлової ПВ1 досить великого перерізу (2,5 мм 2), обплетення зачистили в точці початкового вигину і на кінцях. Саморобна Wi-Fi антена для ноутбука буде захищена проти негоди. Сьогодні випускають термоусадочні матеріали. Нагріта плівка щільно обтягує виріб, оберігаючи від примх негоди.

Чому інтернет-магазин сайт?
Вище було розглянуто кілька способів, як зробити вай-фай антену своїми руками?
Для чого потрібна Wi-Fi - антена?
Організація надійної Wi-Fi-зони?
Чому інтернет-магазин сайт?
Альо НЕ купуваті ж новий, поки живий старий?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов