Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Винаходи ручного пожежного насоса: історія

Наша сеть партнеров Banwar

Ктесібій Алекснадрійскій (285 - 222 роки до н.е.) був першим вченим, який відкрив властивості вітру і силу пневматики. Саме ці відкриття лягли в основу його численних винаходів. Ктесібій народився в Олександрії, його батько був перукарем. Наділений інженерним талантом, він придбав велику популярність завдяки своїм механічним пристосуванням. Його втрачена робота «Про пневматику» принесла йому звання батька науки, вперше описавши властивості стиснутого повітря для використання в насосах і навіть гармати. Ктесібій Алекснадрійскій (285 - 222 роки до н

Ктесібій Олександрійський

Імовірно, Ктесебій був першим наглядачем Олександрійського музею. На жаль, про його життя і роботи відомо дуже небагато. Ктесібій винайшов штовхає водяний насос, який, за описом римського архітектора Вітрувія (I ст. До н. Е.), Здатний був «викидати за допомогою повітряного тиску воду по трубі вгору».

Водометна машина Ктесібія мала всі основні конструктивні елементи сучасного пожежного насоса ручного дії.

Водометна машина Ктесібія мала всі основні конструктивні елементи сучасного пожежного насоса ручного дії

Римський насос конструкції Ктесібія, одягни біля Мадрида, Іспанія

Найбільш ясне опис пожежної машини Ктесібія міститься в трактаті його учня Герона Олександрійського «Досліди з повітрям». Герону приписується дуже важливе вдосконалення, завдяки якому пожежна труба стала приносити дійсну користь при гасінні пожеж - винахід поворотною труби (шийки).

Опис Вітрувія:

«Тепер необхідно пояснити машину Ктесебія, яка піднімає воду на висоту. Вона зроблена з міді, і в підставі у неї два відра один біля одного, оснащені трубами в формі вилки, які зустрічаються в резервуарі в середині. В резервуарі клапани, добре підігнані до діаметром труб, які, закриваючи отвори, запобігають повернення рідини, поданої в ємність тиском повітря. Відра забезпечені клапанами по отворах в їх підставах. Поршні круглі і гладкі, добре змащені, прикріплені до відрах і рухаються за допомогою важелів, встановлених зверху ».

Пристрій насоса Ктесібія

Пристрій насоса Ктесібія

Насос конструкції Ктесібія на пожежі

Надалі винахід Ктесібія було надовго забуто. Тільки в 1518 року в Аугсбурзі (Німеччина) золотих справ майстер Антон Платнер сконструював пожежний насос ручної дії, подібний машині Ктесібія. Залишається нез'ясованим, чи було це його власний винахід або Платнер скористався описом старовинних латинських рукописів.

Ян Ван Дер Хейден

Удосконалення конструкції ручного насоса як надійного механізованого засоби гасіння пожеж пов'язано з ім'ям Яна ван дер Гейден. Він замінив в насосі незручну поворотну шийку, через яку виливалася струмінь води, довгими, гнучкими пожежними рукавами, зшитими з парусини. При наявності пожежного рукава від насоса можна було подавати воду в вогонь на значну відстань, тоді як при колишньої конструкції отримували компактну струмінь води довжиною лише трохи більше 10-12 кроків.

Свій винахід Ян ван дер Гейден в 1672 р показав членам міського управління Амстердама, які відразу ж визнали його велике значення в справі боротьби з пожежами. Гейден отримав посаду брандмейстера міста. Винахідник заснував в Амстердамі фабрику пожежних насосів (труб) і наполегливо пропагував новий механізм для гасіння пожежі.

Будучи хорошим художником, Ян ван дер Гейден в 1690 році видав книгу з власними чудово виконаними малюнками, наочно показують переваги пожежних рукавів.

Гасіння пожежі машиною Ван Дер Хейдена, ілюстрація з книги

Аж до винаходи парового пожежного насоса (1829 р) ручна пожежна водозалівная труба, забезпечена рукавами, залишалася основним технічним засобом гасіння пожеж.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов