Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Виноградне домашнє вино

  1. Червоне вино з чорних сортів винограду
  2. приготування мезги
  3. Зняття першого вина з осаду
  4. ДО РЕЧІ
  5. Біле вино
  6. Обережно: вино може захворіти

Червоне вино з чорних сортів винограду

Наша сеть партнеров Banwar

Виноград необхідно збирати в суху погоду якомога пізніше, адже цукристість він набирає в останні тижні. Промивати водою не треба. Переробляють ягоди в перші три дні. Посуд для приготування вина повинна бути дерев'яною, емальованому або скляному, обов'язково чисто вимитого.

приготування мезги

Ягоди відокремлюються від гребенів, поміщаються в окремий посуд і розминаються. Отриману мезгу літровим кухлем відміряти в каструлю і на кожен літр додати по 100 г цукру. Мезгу разом з цукром розмішати і підігріти до 25-26'С, перелити в 10-літрові балони, заповнивши їх на 2,3 обсягу.


зброджування мезги

Приблизно через 12 годин балони закрити гумовими рукавичками (хірургічними), проколотими в декількох місцях шилом для видалення газу. Необхідно, щоб початкова температура 25-26 * С не зменшувалася. У центрі, де стоять балони, можна встановити електричну лампочку або балони прикрити ковдрою. Піднімається шапку бродить мезги необхідно перемішувати дерев'яною паличкою 2-4 рази на добу. Якщо цього не робити, вино може скиснути. Приблизно через 10- 12 днів процес бродіння закінчується, шапка мезги не піднімається, бродіння слабке.

Зняття першого вина з осаду

Через шапку мезги шлангом злити вино в бутлі, не доливаючи до верху на 5-7 см. Пляшки закрити проколотими гумовими рукавичками і залишити при кімнатній температурі ще на 1-1,5 місяці для повільного бродіння. Вино по суті готове. Це перше вино.

Для другого вина в балони з залишилася мезгой додати стільки води, скільки було злито вина. Підігріти до 25-26'С. На кожен літр доданої води додати 300-350 г цукру, перемішати і поставити для бродіння. Надалі все робиться так само, як і в першому випадку.

Після витримки першого і другого вина протягом 1 1,5 місяців обидва вина змішуються, додається за смаком цукор і розливається в 10-літрові балони. Вино готове.

ДО РЕЧІ

Зупинити бродіння в потрібний момент можна зниженням температури до 0 ° або підвищенням до 65-70 ° С.

Біле вино

Зібраний виноград подрібнити на ручний дробарці. Коли чан наповниться мезгой на 70-80%, її потрібно відстояти 2-4 години і потім злити сусло. Стекла мезгу пресують, залишки соку зливають в сусло. Освітлюють протягом 6-12 годин при температурі 10-15 градусів. Після відстоювання сусло обережно зливають з осаду за допомогою шланга, переливають в тару для бродіння, яку заповнюють на 75-80% ємності. Для зменшення контакту бродить вина з повітрям посуд потрібно обладнати бродильним гідравлічним шпунтом.

Оптимальною для бродіння вважається температура 15-20'С. Бродити сусло для білих вин має в вентильованому підвалі. Зазвичай бродіння починається спонтанно під впливом популяцій винних дріжджів. Закінчується при цьому бродіння за 5-6 днів, але ще 1-4 тижні йде добра-ня. Після цього бочку заливають під шпунт і закривають. Як правило, вино залишається до Нового року, після чого його знімають з дріжджового осаду і переливають в інший посуд. Якщо воно не освітлити, його знімають з осаду на 1-2 місяці пізніше. При переливці рекомендують додавати 50 мілілітрів 5-процентного сірчистого ангідриду на 100 літрів вина з метою попередження переокіслен-ності і захворювань.

Зберігати вино в підвалі потрібно при температурі 10 15'С, доливаючи схожим вином, тому що в неповній посуді утворюється плівка з різних бактерій і вино.

Обережно: вино може захворіти

Найбільш поширеними хворобами вина є молочнокисле і оцтове скисання.

Молочнокисле скисання викликано розвитком молочнокислих бактерій, які особливо вражають низько лужні столові вина із залишковим цукром, міцні і десертні вина в процесі їх зберігання при підвищених температурах.

Основними профілактичними заходами для запобігання захворювання є утримання в чистоті обладнання та посуду, контроль за температурою бродіння і зберігання виноматеріалів, своєчасна сульфітація і фільтрація.

Оцтовокисле скисання вражають в основному малоалкогольний вина при доступі кисню (в недолиті ємностях), особливо при підвищених температурах зберігання (понад 15 ° С). Найбільш поширеним джерелом інфікування виноматеріалів ОЦТОВОКИСЛОГО бактеріями є «шапка», що утворюється при зброджуванні сусла на мезге, а також Непромитий обладнання і посуд. Тому систематично доливають ємності здоровим виноматеріалом і дотримуються температурний режим при бродінні і зберіганні виноматеріалів. При сильному розвитку хвороби доцільно пастеризувати віноматері-ап з подальшою фільтрацією.

До речі: при фортеці виноматеріалу понад 13% об., Як правило, оцтовокислі бактерії не розвиваються.

Виноградне домашнє вино
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов