Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Випущено нову зброю: недорезняк або передробовік калібру .366 ТК

Наша сеть партнеров Banwar

Зовсім недавно на ринку озброєнь з'явилося кілька нових моделей зброї. Ні, самі зразки старі і добре відомі власникам і любителям зброї, а ось те, у що їх перетворили, абсолютно нове для нашого, та й скажемо прямо, не тільки для нашого ринку озброєнь. Зовсім недавно на ринку озброєнь з'явилося кілька нових моделей зброї

Рушниця ВПО-209 практично не відрізняються
від оригінального АКМ. Фото автора.

Як, напевно, багато хто здогадався, мова йде про рушниці під абсолютно новий патрон - .366 ТК. Перш ніж розповідати про самих моделях, треба трохи розповісти про патроні.

За прийнятою класифікацією патрон .336 ТК, напевно, правильніше було б назвати 9,5х39, але тоді він остаточно втратить зв'язок зі словом «гладкоствольних».

За зовнішнім виглядом патрон зовсім не схожий на гладкоствольні патрони. На вигляд це зовсім звичайний патрон для нарізної зброї: металева гільза під капсуль Бердана, свинцева в оболонці куля. Є варіант як полуоболочечной, так і цельнооболочечний.

У специфікації згаданий навіть дробовий варіант - такий собі рій дрібних дробинок, чимось скріплених і мають форму кулі. Але зустріти такий патрон у продажу неможливо, та й чи був він взагалі, крім як на сертифікації, незрозуміло. І кого можна стріляти цій міні-дозою дроби? Хіба що невеликих куликів!

З іншого боку, уявити собі мисливця на куликів з лягавою і не з класичної двохстволкою, а з СКС або АКМ? Ні, право, я такого уявити не можу ...

Що стосується патрона, то він оригінальний, місцями навіть загадковий. Судіть самі: куля вагою 15 г розганяється в стовбурі до 620 м / с і отримує енергію 2800 Дж, що досить непоганий результат. При цьому робочі тиску залишаються точно такими, як на патроні 7,62х39 з його енергією, трохи більше 2000 Дж. Як таке вдалося досягти, мені незрозуміло, але виробник стверджує, що це саме так.

Якщо дані виробника вірні, дробовик вийшов досить цікавий. За потужністю їм можна успішно добувати тварин вагою до 200-250 кг на відстані
до 150 м. Тобто ми отримуємо дуже непогана зброя для загородного полювання, звичайно, якщо мисливця не бентежить стояти на номері з АКМ.

ІДЕЯ НОВОГО ЗБРОЇ

Можна вважати удачею, що вдалося сертифікувати такий незвичайний дробовий патрон. Попит на зброю в стилі мілітарі продовжує зростати. Що пропонувала наша промисловість? Або своєрідні по виду дробомет «Сайга-12», зовсім не схожі на бойову зброю, або зброю під .410 калібр, яке вважають схожим на бойове тільки ті, хто не вникає в подробиці.

Калібр .366 ТК дозволив зробити прорив. Відрізнити СКС і АКМ від бойових практично неможливо, та це й є бойові зразки, тільки перестволенние. Все інше, включаючи магазини, не зазнало змін. Тому любителі «бойового» зброї вельми доброзичливо зустріли новий дробовик.

Тому любителі «бойового» зброї вельми доброзичливо зустріли новий дробовик

Фото автора.

Головним плюсом нової зброї можна вважати те, що за документами воно гладкоствольну, отже, і чекати п'ять років, щоб купити нарізний ствол, не потрібно, можна тюнінгувати рушницю, пробувати різні варіанти оптики, обважування, накопичувати магазини і купувати спорядження. Все це підійде до АКМ (ВПО-133, 136), під калібр 7,62х39, якщо в подальшому захочеться його придбати.

Ще один плюс - можливість утилізувати зброю третьої категорії зберігання. Ця зброя, яке знаходилося у військах і має помітний настрел, зазвичай при цьому першими страждають нарізи, особливо в дуловій частині. Така зброя закладалося на зберігання для створення мобілізаційного резерву.

Звичайно, воно справно, зношені деталі замінені на нові, а ось стовбур може бути, м'яко кажучи, не в найкращому стані.

Саме ця причина породила чутки, що СКС, продані мисливцям в 90-х роках, шустовани. Але їх не шустовани, а просто продавали карабіни з великим настрелом. Тепер такі карабіни можна пустити під перествол в .366 ТК. Можна було, звичайно, перестволіть їх під «рідний» калібр, але тоді ціна стала б зовсім неконкурентоспроможною.

СКС з нормальним стволом, нехай і зі штифтом, коштує до 20 тисяч рублів.

З заміненим стволом його ціна перевалила б за 30 тисяч, як у ВПО-208. І як їм конкурувати? Ідея нового, тим більше гладкоствольної варіанти, виявилася дуже доречною.
Те що ВПО-208 і ВПО-209 можуть бути зброєю самооборони, теж плюс. Нагадаю, що використовувати в якості зброї самооборони з довгоствольної зброї можна тільки дробовики.

Нарізної зброї самооборони у нас не передбачено. Багато возять з собою нарізні сайги, виправдовуючи це тим, що в разі необхідної самооборони можна використовувати все, що опиниться під рукою. І це правильно. Але не дай бог на питання співробітника поліції: «Навіщо вам нарізний карабін?», Ви відповісте: «Про всяк випадок» або «Для самооборони».

Правильна відповідь: «Далі до місця полювання» (або: «Їду на стрільбищі»), інакше неприємності вам гарантовані. З гладкоствольною зброєю трохи простіше, закон дозволяє використовувати його в якості зброї самооборони і ВПО-209 цілком для цього годиться.

Тепер, відповівши на питання, навіщо і чому, давайте розберемося з особливостями конструкції.

Як влаштований НОВІ рушниці

Любителі зброї, думаю, добре уявляють, як влаштований СКС або АКМ, тому я зупинюся детальніше на відмінностях цивільних версій від бойових і, що особливо цікаво, від цивільних версій в «рідному» калібрі 7,62х39. Перш за все ствол.

Він гладкий, калібром 9,5 мм, але гладкий не весь: в кінці ствола є нарізна частина 12-13 см. Такий пристрій називається парадоксом, який зустрічається і на інших гладкоствольних рушницях, але тут це особливо цікаво. Згідно із законом нарізна частина парадоксу не може бути більше 14 см. Але 14 см на 12-му калібрі і 13 см на .366 ТК - це далеко не одне і те ж.

Прийнято вимірювати довжину ствола в калібрах, і для .366 ТК довжина нарізної ділянки дорівнює 13 калібрів, а для 12-го всього 7,5 калібрів - практично в два рази менше, що не забарилося позначитися на купчастості. Кучність ВПО-209 практично не поступається автомату в калібрі 7,62х39.

Звичайно, настильность зовсім інша, але зброю позиціонується для стрільби на невеликі дистанції (150-200 метрів), тому з поганою настильністю можна змиритися. Патронник конічний, гільза фіксується в стовбурі конусом і «по-пістолетної» - зрізом гільзи в бортик патронника.

Патронник конічний, гільза фіксується в стовбурі конусом і «по-пістолетної» - зрізом гільзи в бортик патронника

Фото автора.

У ВПО-208 в конструкції практично немає змін, і, що дивно, для цивільної зброї збережений прилив під штик і навіть зроблена різьба на кінці стовбура, закрита захисною гайкою. Радує і те, що прицільна планка ціла і не усічена до 300 метрів, як робили раніше. Трохи постраждав зовнішній вигляд, ложа грубо обідрана, карабін виглядає неохайно.
ВПО-209 теж приніс сюрпризи.

Ми пам'ятаємо, що в нарізний версії ВПО-133 УСМ коштує від «Сайги», третя вісь приварена, а на рамі затвора спиляно сходинка, яка взаємодіє з пером автоспуска.

Такий варіант має суттєвий недолік (наприклад, можливий зрив курка при незапертом затворі). У гладкоствольній варіанті варто «рідний» механізм, але тепер заварена перша вісь, і зняти курок з комплектом деталей не вийде.

Навіщо це зроблено? Щоб прибрати можливість автоматичного вогню, розробник видалив виступ перехвативатели курка, який взаємодіяв з запобіжником-перемикачем, і тепер, в якому б положенні перемикач не стояв, вогонь буде тільки поодиноким. Мабуть, щоб не поміняли перехвативатели, і заварюють першу вісь.

Рішення оригінальне, але не особливо надійне. Хто розуміє, як працює УСМ АК, зрозуміє чому: повністю збережений механізм кріплення магазину і сухар на місці. Іншими словами, до карабіна підходять звичайні штатні магазини, на місці і прилив під штик, і недоторкана прицільна планка.

МІНУСИ

Як відомо, на бочку меду завжди знайдеться ложка дьогтю. У нашій темі це патрони. Сьогодні їх виробляє тільки ЗАТ «Техкрим», і ціна на них далеко не маленька, близько 30 рублів за патрон. Здавалося б, патрон заснований на найпоширенішою гільзі і клепати його може будь-який завод, який виготовляє патрони 7,62х39, але цього немає і не передбачається.

Крім того, постійно циркулюють чутки, що і сам «Техкрим» може перестати випускати патрони, оскільки попит на них невеликий. Та й звідки йому взятися, якщо зброї мало, а патрон дорогою!

Така зброя може стати тренувальним або зброєю для розважальної стрільби, але ціна патрона повинна бути вдвічі менше, а в ідеалі як у патрона 7,62х39. Тоді і стріляти почнуть багато.

ПЕРСПЕКТИВИ .366 ТК

При всіх виникаючих питаннях ясно одне: в наших реаліях калібр .366 ТК і зброю під нього мають великий потенціал. Але їх популярність може реалізуватися тільки за умови, що буде налагоджений випуск доступного за ціною боєприпасу. Без цього будь-які спроби вивести зброю на ринок навряд чи увінчаються успіхом.

При наявності хорошого і недорогого патрона зброю буде цікаво не тільки самооборонщіка і стрільцям, але і, можливо, мисливцям. Середня «дев'ятка» з непоганою енергетикою може зацікавити любителів загородного полювання. Непогано мати гладкоствольну зброю з точністю і потужністю нарізної.

Другою складовою успіху калібру і карабіна є наше законодавство. Без п'ятирічного цензу на покупку нарізної зброї шансу у такого патрона було б трохи. Швидше за все, з'явився б його аналог, але для нарізної зброї.

зупиняє дію

Зупиняє дію (ОД) - здатність кулі моментально зупинити об'єкт полювання. Чим вище ОД, тим більша ймовірність, що дичину буде здобута чисто. Любителі зброї добре знають, що зупиняє дію кулі залежить від двох чинників: калібру і енергії кулі.

Перша величина (калібр) вважається найбільш важливою, багато мисливців навіть вважають за краще для стрільби на короткі дистанції гладкоствольну зброю. Куля 12-го калібру на дистанції 50-70 метрів виглядає краще, скажімо, кулі калібру 7,62.

ВИСНОВКИ

Якщо відкинути спроби деяких мисливців підходити до даних карабінів як до дробового зброї, як написано в їхніх сертифікатах, і нову зброю визнати ерзацом нарізної, то все встає на свої місця.

Є плюси, є мінуси, але в загальному, якщо проблема з патронами буде вирішена, подібна зброя цілком має право на життя. Правда полягає в тому, що право це вирване нашим дуже своєрідним законодавством, яке не дає можливості відразу придбати нарізну зброю.

Ця особливість привела до появи ось таких цікавих гібридів. Не знаю, як щодо полювання, але як зброя для самооборони, спорту або розважальної стрільби воно дуже цікаво і перспективно і цілком могло б стати допоміжною зброєю поліції і Національної гвардії замість надмірно потужних АКС-74У. Але кому це цікаво?

Якщо патронів не буде або їх ціна буде дорожче, ніж зараз, інтерес до цієї зброї затихне, власники будуть споряджати патрони самі, благо до гладкоствольної зброї це можливо.

Олександр Кудряшов 6 березня 2017 в 8:42

І кого можна стріляти цій міні-дозою дроби?
З іншого боку, уявити собі мисливця на куликів з лягавою і не з класичної двохстволкою, а з СКС або АКМ?
Що пропонувала наша промисловість?
208. І як їм конкурувати?
Але не дай бог на питання співробітника поліції: «Навіщо вам нарізний карабін?
Навіщо це зроблено?
Але кому це цікаво?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов