Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вогненні пої, або як працюють фаєрщики

  1. вогненні пої
  2. інший реквізит
  3. електричні танці
  4. Фаєршоу по-російськи

Наша сеть партнеров Banwar

Людина скорила вогонь багато тисяч років тому. Спочатку він здогадався про його прикладної цінності: приготувати їжу, зігрітися взимку, налякати і знищити ворога. Але з часом людина побачила в вогні красу і навчився творити справжні чудеса. Вогненні уявлення проводилися в містах Стародавнього Китаю і в Римській імперії, зустрічалися вони і в арабських культурах. Сьогодні і ми спробуємо підпорядкувати собі магію вогню.

Якщо ви живете в Москві або хоча б іноді приїжджаєте в столицю, не полінуйтеся прийти ввечері на Болотну площу біля Третьяковської галереї. Вся площа світиться - тут щоп'ятниці тренуються сотні фаєрщиків, проходять вистави, люди ковтають вогонь і видихають його, пускають язики полум'я по рукам і тілу. Подібна площа є майже в кожному великому місті, а в Санкт-Петербурзі щорічно проводиться найбільший в Росії фестиваль театрів вогню «Живі вогні».

Невід'ємний елемент фаєршоу - це, звичайно, пойстери, люди, які «крутять» пої - кулі або об'єкти іншої форми на мотузках або ланцюжках. При швидкому і вмілому обертанні палаючі пої утворюють в повітрі візерунки і малюнки - це неймовірно красиво. Пій прийшли в Європу з Нової Зеландії - мистецтво їх обертання було традиційним видом танцю у племені маорі. В середині XX століття в Європі і США почала зароджуватися ціла культура поінга, а в 1960-х з'явилися перші школи і театри вогню, що використовують пої як елемент уявлення. У Росії і фаєршоу, і поінг як його елемент з'явилися лише в 2000-х, але європейську культуру наші пойстери наганяють шаленими темпами.

Кожен пойстер вибирає реквізит по собі Кожен пойстер вибирає реквізит по собі. Хороший пойстер найчастіше вміє поводитися з будь-яким реквізитом, але працює з одним-двома видами.

вогненні пої

Пій - не єдиний вид реквізиту для фаєршоу. Бувають ще віяла, жердини, девілстікі, диаболо, булави, вогняні чаші, левістікі, та й самих пої - тисяча і один вид. Крім того, обладнання може бути не вогненним, а світлодіодним - для уявлень взакритую приміщеннях.

Вогненні пої робляться з кевлара - високоміцного параарамідного волокна. Кевлар добре тримає температуру - пої з цього матеріалу можуть прослужити до півтора років. З кевларових стрічок або шнурів сплітається вузол-гніт, до якого кріпиться металева ланцюг; на іншому кінці ланцюга - шкіряні петлі для кріплення на руці. Пойстер замочує вузол в гасі (це найпоширеніший горючий матеріал, бензин використовується рідко), підпалює - і шоу починається.

Від форми вузла і його розміру залежить тривалість горіння пої, форма і розмір полум'я. У перші роки після появи поінга в Росії реквізит робили самостійно, причому через брак кевлара - з азбестового тканини, базальтового волокна, оскільки їх було простіше дістати. Найпоширенішим типом пої тоді були (та ісейчас залишаються) так звані Кафедраль: кевларовая або азбестова стрічка складається шарами, поки не виходить паралелепіпед. Пій-кафедрал горить не дуже довго, три-чотири хвилини, зате має більший ресурс, ніж пої складного плетіння.

Фігури поінга носять назви відповідно до малюнком, який формується в повітрі при швидкому обертанні снаряда Фігури поінга носять назви відповідно до малюнком, який формується в повітрі при швидкому обертанні снаряда. Найчастіше ці візерунки нагадують квіти з різними формами і кількістю пелюсток. Тому кажуть: «трипелюстковий квітка», «четирехлепестковий квітка», «п'ятипелюстковий квітка». У деяких трюках одна рука описує одну фігуру, друга - іншу, тоді виходить, наприклад, «четирехлепестковий квітка в колі».

Інший поширений вид - пої-манкіфіст. Цей гніт являє собою сплетений з кевларового шнура класичний вузол «мавпячий кулак»; він обплітає кулька-серцевину, до якої кріпиться зажим з ланцюжком. Манкіфіст може горіти довго, до восьми хвилин. Причому все залежить від того, як вузол затягнутий. Якщо сильно, то вогонь буде невеликий, зате тривалість горіння - максимальна, і навпаки.

Пій можуть бути як легкими, так і досить важкими. Наприклад, найбільші пої, «комети», досягають за вагою 300 г, а при ретельній просочення гасом або бензином їх вага може майже подвоюватися. Здається, півкіло - дрібниця. Насправді обертати півкіло на 75-сантиметровій ланцюжку протягом тривалого часу, та ще виконувати різні складні фігури - це дуже втомлює і серйозно зміцнює м'язи рук і спини.

інший реквізит

Як вже було сказано, що не пої єдиними живий фаєрщики, та й перерахували ми навряд чи чверть різновидів. Адже кожен театр, кожна майстерня зі шкіри геть лізе, щоб придумати щось нове, скомбінувати реквізит, відрізнитися від конкурентів, а кожен пойстер самостійно вибирає найбільш зручні для себе снаряди.

Для організації шоу в закритому приміщенні фаєрщики використовують світлодіодні пої і інші світяться гаджети, нездатні викликати загоряння Для організації шоу в закритому приміщенні фаєрщики використовують світлодіодні пої і інші світяться гаджети, нездатні викликати загоряння. У темному приміщенні світлодіодні пої різних кольорів виглядають чи не ефектніше, ніж вогонь, особливо в руках професіонала.

Інший реквізит при зверненні вимагає не менших навичок, ніж при роботі з пої. Крім пої, фаeрщікі користуються віялами. Вогняний віяло має зазвичай п'ять променів з насадками-гнітом, а ручка в нього кільцеподібна, щоб можна було обертати віяло на руці. Також використовуються жердини з гнітом на кінцях і девілстікі- короткі припічку для жонглювання за допомогою паличок. Керівник московської команди фаєрщиків Pulse Show Максим Крючков (до речі, саме його команда допомагала нам з підготовкою статті) розповів, що пару раз зустрічав навіть вогняні нунчаки. Але подібний реквізит рідкісний і вимагає дійсно умілих рук.

До речі, пої теж жонглюють. Але для цього замість шкіряних кріплень для пальців на протилежному від гніту кінці зміцнюють спеціальний кулька, за який зручно ловити підпалені пої після підкидання. Для танців з вогнем використовують так звані палм-стирчи, які жорстко фіксуються на долоні.

Робота з «косичками» (або «мотузками») Робота з «косичками» (або «мотузками»). Такі пої залишають за собою дуже широкий і яскравий шлейф, схожий на мазок пензля.

Багато вогняні трюки не вимагають взагалі ніякого реквізиту, крім власного тіла і пляшки гасу. На наших очах Максим водив по тілу гнітом, що горить, і після кожної такої «проводки» шкіра деякий час палала синім полум'ям. «Та ні, це зовсім не боляче, - каже Максим. - По-перше, пальне дуже швидко випаровується; по-друге, горить не саме паливо, яке контактує зі шкірою, а його пари; по-третє, тонкий шар палива навіть трохи охолоджує шкіру, створюючи бар'єр між нею і полум'ям. Тільки волосся згорають », - сміється фаєрщиків.

електричні танці

Природно, під дахом грати з відкритим вогнем не можна. Для організації шоу в закритому приміщенні фаєрщики використовують світлодіодні пої і інші світяться гаджети, які не здатні викликати загоряння. Електропоі бувають різних форм і кольорів. Пойстер вибирає реквізит залежності від ваги, яскравості, кольору і бюджету. До речі, електричні пої набагато легше вогненних, і їх обтяжують вантажами, щоб забезпечити належну балансування. Крім пої в безогненном шоу використовуються практично всі існуючі світяться об'єкти. Це м'ячики, світлодіодні тарілки-фрісбі, жердини, девілстікі і навіть костюми. Також використовуються особливі пої, які не світяться взагалі, зате прикрашені різними стрічками і прапорцями.

Якщо зробити все без помилок, можна оточити себе практично будь-якою кількістю пелюсток, не обмежуючись фіксованими елементами Якщо зробити все без помилок, можна оточити себе практично будь-якою кількістю пелюсток, не обмежуючись фіксованими елементами.

Фаєршоу по-російськи

Перші зустрічі пойстери в Москві проходили на площі Яузских воріт біля станції метро «Китай-місто». Але згодом там стало тісно, ​​і фаєрщики перебралися на Болотну. «Немає проблем з владою?» - запитали ми. «Та ні, ми ж нічого протизаконного не робимо. Навпаки, настрій перехожим піднімаємо ».

На сьогоднішній день в Москві близько десятка високопрофесійних команд фаєршоу, ще штук двадцять - середнього рівня. «Навчитися ряду базових елементів не так важко, - розповідають фаєрщики. - І кожен навчився вважає своїм обов'язком тут же створити свій власний театр вогню. Тому дилетантів, що посвідчують всіх в своєму професіоналізмі, безліч. Але це непогано: рано чи пізно вони також приходять до професійного рівня, кількість пойстери і фаерворкеров зростає, і наша справа рухається ».

Елемент, в якому два пої зчіплюються і починають швидко обертатися в зчепленні, називається «Орбітал» Елемент, в якому два пої зчіплюються і починають швидко обертатися в зчепленні, називається «Орбітал». Пойстер високого класу вміє крутити Орбітал перед собою, і за головою, і між ніг - де завгодно.

Робота з вогнем і поінг зокрема розвивають практично всі фізичні навички людини: реакцію, силу м'язів, спритність, уважність, моторику і т. Д. А необхідність постійно вигадувати нові елементи та обладнання тренує уяву і винахідливість. Тому не дивно, що скоро пойстери буде заповнена не тільки Болотна площа, але і всі прилеглі площі столиці. Редакція «Популярною механіки» цілком і повністю підтримує такий розвиток подій.

Дякуємо за допомогу в підготовці матеріалу Максима Крючкова (команда Pulse Show), Івана Петрова (тренувальна база «Круть») і Джея (магазин Skill Box)

Стаття «Танці з вогнем» опублікована в журналі «Популярна механіка» ( №2, Березень 2011 ).

«Немає проблем з владою?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов