Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Враження від навушників-гарнітури Parrot Zik

Наша сеть партнеров Banwar

Відразу дисклеймер (попередження) - я не аудіофанат, і розповісти про "теплом ламповому" звучанні Parrot Zik не зможу, так що якщо ви хотіли дізнатися про речі типу "забарвлення звуку", його "прозорості" або інших аудіофільскій штучок , То ви потрапили не за адресою (втім, я це говорив уже не раз ). Я, наскільки зможу, розповім про загальні враження від навушників і про те, що я в них почув, але це буде простий людський огляд.
Відразу дисклеймер (попередження) - я не аудіофанат, і розповісти про теплом ламповому звучанні   Parrot Zik   не зможу, так що якщо ви хотіли дізнатися про речі типу забарвлення звуку, його прозорості або   інших аудіофільскій штучок   , То ви потрапили не за адресою (втім, я це   говорив уже не раз   )
На Новий Рік мій Дід Мороз, порадившись з гуру - найпрекраснішим і неперевершеним Сергієм Вільяновим - подарував мені бездротові навушники Parrot Zik. Взагалі, коли я задумувався про "вухах", бренд Parrot не прийшов мені в голову не те, щоб в першу чергу, він взагалі не приходив - я, звичайно, знаю їх літаючий AR.Drone, але навушники? Та ще й за таку купу грошей? (Близько 400 дол в США і 13-14 тис рублів в Росії). Чи варті вони того? Довелося довіритися експерту і ось що я отримав в результаті.

Перший параметр, який мене цікавив - це відсутність проводів. Є у мене така фішка, я не люблю проводу, і по можливості намагаюся від них позбутися або хоча б організувати процес так, щоб з ними доводилося якомога менше стикатися. А Parrot стверджує, що у них - самі наворочені бездротові навушники в світі, і з огляду на набір технологій, які там присутні, з ними складно не погодитися - і Bluetooth для передачі звуку, і NFC для "спарювання" з пристроями, і сенсорна панель для управління відтворенням, не кажучи вже про активну системі шумозаглушення та ін. Важливо відзначити, що Parrot Zik є не просто бездротовими навушниками, але також містять і мікрофон, що перетворює їх в повноцінну гарнітуру для пристроїв на зразок iPhone або смартфонів з Android. "А тепер спробуємо зі всією цією фігньою злетіти!".
Дизайн і зовнішній вигляд
У цьому Parrot Zik не відмовиш - виглядають вони дійсно дуже стильно. Нічого дивного, адже до дизайну доклав руку Філіп Старк, той самий, який розробляв проект яхти для Стіва Джобса. Алюміній, штучна шкіра, приємний на дотик пластик, вкраплення оранжевого кольору (фірмова фішка Старка) - все це дуже якісно зібрано, але при цьому залишає враження більш скромне, ніж часто надмірно "кричущий" дизайн Beats by Dre.

Дужка, загорнута шкірою, м'яко сидить на голові, при цьому, зрозуміло, регулюється по довжині (супроводжуючи це приємним кліком), а самі навушники повертаються на 90º, полегшуючи транспортування. Говорячи про "вухах", не можна не відзначити м'якість і в той же час щільність "подушки", яка притискається до вух.
Зовнішня частина "вух" зроблена з матового і приємного на дотик пластика, так як правий головний телефон "одночасно є ще й пультом управління відтворення і дзвінків, тому торкатися пластика доведеться багато. Відбитки пальців на ньому зберігаються, але не катастрофічно багато, і виглядає все до кінця дня, навіть якщо не протирати їх, досить пристойно.

Ось спеціально залапать для фото
Завершують дизайн "вух" хромовані отвори (очевидно, потрібні для поліпшення звуку), а також мікрофони для системи шумозаглушення, роз'єм для підключення micro-USB-кабелю для зарядки акумулятора і роз'єм minijack для підключення аудіокабелю (в ситуації, коли закінчився заряд акумулятора, наприклад ), і кнопка включення-виключення. Кнопка, до речі, світиться білим світлом, коли навушники включені, причому в темряві видно, що праве плече висвітлюється, але це не заважає, і червоним, коли заряджається акумулятор.

На лівому "вусі" теж є мікрофони для шуподавленія (всього на схемі, розміщеної на сайті виробника, у навушників я нарахував 5 мікрофонів - чотири з них служать для шумозаглушення, один - для дзвінків), а ще на подушці правого вуха можна виявити два датчика :
- "датчик руху щелепи" - який визначає момент розмови, і змушує процесор гарнітури сфокусуватися на частотах, характерних для голосу;
- "датчик тиску" - який визначає, коли навушники були зняті, і ставить музику або фільм на паузу. Якщо навушники надіти назад, то музика знову почне відтворюватися.

датчики
акумулятор
Закінчуючи тему з "вухами", хочеться ще розповісти про секрет лівого "вуха". У ньому знаходиться акумулятор, а кришка, яка його закриває, тримається на магнітах. Так що щоб її відкрити, її досить "зіпхнути" нігтем, так що у мене тепер розвивається фобія втрати цієї кришки. Начебто і тримається вона там непогано і сама по собі не відпадає, але один раз, коли я одягав навушники на голову, вона прочинилися і мало не відвалилася. Акумулятор пропріетарний, так що для тривалих подорожей краще придбати ще запасний. Заряджати акумулятор можна тільки коли він встановлений в навушниках - зовнішньої зарядки у Parrot немає, так що USB-порт в комп'ютері або ж окрема зарядка в розетці - це ваш варіант.

Говорячи про акумулятор, не можна не згадати час роботи на одному заряді. За словами виробника, в залежності від кількості активованих функцій, час роботи може коливатися від 5 до 20 годин використання. Так що якщо ви дозволите шумозаглушення, обробку звуку вбудованим DSP і при цьому будете активно натискати на кнопки управління, то навушників вам вистачить на один день (з урахуванням того, що ви їх іноді будете знімати, щоб поспілкуватися з людьми, наприклад). Через додаток для управління навушниками (про це нижче) можна налаштувати можливість автоматичного відключення навушників після якогось періоду відсутності активності - наприклад, ви зняли навушники (музика зупинилася) і пішли кудись, а навушники самі вимикаються через 5 хвилин.
підключення
Аудіо в навушники "ходить" через Bluetooth 2.1 A2DP, більш просунутий формат стрімінга начебто aptX не підтримується. Як я писав вище, є роз'єм mini-jack, а самі навушники комплектуються звичайним аудіокабель (знову ж таки, з помаранчевими вкрапленнями на роз'ємах), тому ті, хто не довіряє бездротової передачі звуку, можуть слухати музику через провід - це, до речі, очікувано продовжує час роботи від акумулятора. Мені здалося, що різниця в якості звуку при прослуховуванні через кабель все-таки є (на користь саме кабелю), але не суттєва. Якщо акумулятор сяде, то провід виявиться вашим кращим другом, хоча музика без акумулятора звучить дуже блякло, це явно не самий основний сценарій для цих навушників. Парування по Bluetooth в iPhone / iPad проходить легко і невимушено, на пристроях з NFC (HTC One, Nexus 7) це за допомогою NFC відбувається ще легше 🙂 - досить доторкнутися лівим "вухом" до пристрою і все - але на Android цю функцію підтримують пристрої Jelly Bean і вище.
З Маком у мене вийшло з'єднати Parrot Zik тільки з третьої спроби - до цього я отримував помилки про неможливість з'єднання. Ще важливий момент (і то, що мені не сподобалося) - навушники в один певний момент можуть бути пов'язані тільки з одним пристроєм. Тому на першому влаштуванні навушники треба "від'єднати", і тільки після цього можна пов'язувати другий пристрій з Zik. У ситуації, коли мені хотілося б протягом дня слухати, наприклад, музику з комп'ютера, а приймати дзвінки на телефоні, це було б зручно, але, на жаль, неможливо.
управління
Після того, як навушники були "спарені" з пристроєм (iPhone, iPad або смартфон / планшет з Android), з відповідного магазину можна буде скачати мобільний додаток для вашого пристрою.

Основний інтерфейс програми
Далі проста частина поліпшення звуку - у верхньому лівому кутку знаходяться налаштування звуку, які підбирав недавно померлий музикант Лу Рід - їх включаєш, після чого відключаються всі інші настройки еквалайзера і ін., І слухаєш:

Важіль Active Noise Cancellation робить саме це - активує систему шупоподавленія. Батарейка показує рівень заряду, але, на жаль, не говорить, на який час цього заряду може вистачити:

Установки програми і навушників:

Еквалайзер - семиполосний, дозволяє вибрати або готові пресети, або ж самостійно посмикати важелі для того, щоб "умца добре!":

Сама, напевно, цікава (хоча і, як на мене, малокорисна) для аудіогіков частина - це Parrot Concert Hall, функція додаткового управління якістю та об'ємністю звучання. Користувач отримує кілька віртуальних "приміщень", починаючи від концертного залу і закінчуючи "кімнатою для прослуховування", і в залежності від обраної опції вбудований в навушники DSP-процесор починає робити свою магію для модифікації звуку.

Крім вибору приміщення, користувач також може потягати пальцем віртуальні спікери, які переміщаються з кроком в 30º, імітуючи різне місце розташування джерел звуку.

Відверто кажучи, функція на любителя покриття настроечкі, тому що в деяких комбінаціях навушники починають звучати досить таки огидно, тому підходите відповідально до цього процесу. Мені сподобалася комбінація Living Room, з кутом навушників в 120º, але, можливо, ви віддасте перевагу якійсь інший варіант. Якщо в цілому, то мені особисто здалося, що ця функція все одно погіршує звук, тому я тримаю її виключеною і довіряю налаштувань Лу Ріда.
Якщо згадати про недоліки цих навушників у всьому різноманітті управління, то він, на мою думку, один, але істотний - немає можливості управління всіма цими параметрами з Мака. Тобто до Маку навушники підключаються, видно як гарнітура, в потрібних місцях системи як інтерфейси з'являються, а регулювати налаштування не можна.
З цікавого - у навушників є прошивка, за допомогою якої виробник може додавати нові функції. Наприклад, функція відключення через певний час на самому початку була відсутня, а зараз, у версії 1.08 вже є. Крім того, прошивкою можна оптимізувати продуктивність і виправляти помилки (і робити нові), так що нудьгувати не доведеться (наприклад, я першого січня, розпакувати подарунок від Діда Мороза, саме цим і зайнявся в першу чергу - встановив нову версію прошивки на навушники. На черзі - праска, посудомийна машина і зубна щітка). Процес установки нової прошивки:

Ось, 49 хвилин після того, як пролунали куранти, а я перепрошивати навушники
звучання
Вибачте мене ті, хто розраховував про якість звучання почитати набагато раніше - "адже це ж найголовніше!". Якось так розповідь склалося, що логічно було до нього дістатися тільки зараз. Звук у Parrot Zik в моєму непрофесійному поданні виявився дуже якісним. Не можу сказати, що звук там на 400 доларів, але якщо відняти множинні електронні гаджети, які становлять вартість цих навушників, то сама аудіо-частину навушників буде коштувати набагато менше, і вона звучить вельми гідно. Якщо вас влаштовує якість стислих файлів в 320kbps MP3 або 256kbps AAC, я думаю, у вас не буде зауважень до якості звучання цих навушників. Я не помітив якихось сильних перекосів в нижні частоти (чим часто грішать навушники Beats, на мою думку) або в верхні - звук збалансований і приємний. Провідні навушники - наприклад, мені дуже запам'яталися свого часу Bowers & Wilkins P7 - скоріше за все, будуть звучати трохи краще, особливо якщо джерело звуку відповідний, але для бездротових навушників у Parrot Zik з якістю звуку все дуже добре. Як я вже згадував вище, без батарейки і по дроту навушники будуть звучати досить дивно (з істотним перекосом в верхні частоти), тому стежте за зарядом. Якщо навушники заряджені і підключений кабель, то звук теж стає ледь помітно якісніше, але тоді не працюють елементи сенсорного управління.
Окрема велика функція Parrot Zik - це шумозаглушення. Я писав вище, що для цього у навушників є цілих 4 мікрофона, і хочу сказати, що з придушенням оточуючих шумів вони справляються на відмінно. Причому для цього необов'язково включати систему активного шумозаглушення, навіть пасивна частина добре глушить зовнішні шуми, що практично незамінне в офісі з open space або в літаку (саме в літаку я поки що навушники поки не випробував). Коли ж система активного шумозаглушення включена, мені здається, що навушники цілком можуть змагатися з Bose (у мене є Bose QuietComfort 3) з відсікання зовнішнього шуму. Виробник заявляє, що відрізається до 98% стороннього шуму, але як вони визначили, що саме 98%, а не, скажімо, 96% або 99% - не знаю. І, до речі, коли система шумозаглушення активна, а музика не грає, то в правому вусі теж ледь чутно дзижчання, як я розумію, саме цієї системи.
комфорт
Напевно, окремо варто відзначити, як ці навушники сидять на голові. На відміну від навушників, якими я вважав за краще користуватися до цього - вставляються у вуха, такі головні телефони, як правило, важать більше, що призводить до того, що на голові вони цілком добре відчуваються. Не те, щоб тримати голову з такими навушниками важко, але зайва вага присутній. І це ок, якщо треба просто подивитися фільм, наприклад, довжиною в дві години, а коли ти з невеликими перервами сидиш кілька годин поспіль, то вони починають здаватися важкуватими. Та й теплій атмосфері офісу зараз, через якийсь час під "вухами" стає жарко - цікаво, як воно буде влітку? Але в цілому подушки вух виявилися дуже м'якими і приємними, ніде нічого не тисне, а дужка надійно утримує навушники на голові.
резюме
Наскільки я розумію, своє звання "найбільш технологічних навушників" Parrot Zik цілком заслужили, хоча окремі елементи цих навушників вже давно застосовуються в інших моделях - той же Bluetooth для передачі звуку або система придушення шуму. Але коли це все зібрано разом, та ще й з додатком на смартфонах, сенсорним управлінням, датчиках "руху" і якісним дизайном, то виходить дуже гідний результат. Якщо вам в навушниках потрібен відмінний зовнішній вигляд і якісний звук, то Parrot Zik цілком заслуговують шансу.

Drone, але навушники?
Та ще й за таку купу грошей?
Чи варті вони того?
Та й теплій атмосфері офісу зараз, через якийсь час під "вухами" стає жарко - цікаво, як воно буде влітку?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов