Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Всесезонна гума для позашляховиків

  1. Наскільки ефективна всесезонна гума для позашляховиків?
  2. Кому підійдуть всесезонні шини?
  3. Кілька популярних марок шин
  4. Що в підсумку?

Наша сеть партнеров Banwar

Позашляховики користуються великою популярністю в Росії. Дійсно, іноді здається, що такі машини створені саме для нашої країни, де і дороги то є не скрізь. Як говориться в одній крилатою фразою: в Росії доріг немає, а є напрямки. А якісний позашляховик відмінно справляється із завданням їзди по цим напрямки, та ще й забезпечує:

  • безпеку;
  • комфорт.

Очевидно, що подібні машини коштують досить дорого, як і комплектуючі на них. Твердження вірне і для гуми. Коштує вона набагато дорожче, ніж гума для класичних седанів. Саме тому багато власників джипів намагаються купувати всесезонну гуму.

Економія коштів, в даному випадку, очевидна. Не потрібно мати два комплекти гуми, немає необхідності оплачувати послуги шиномонтажу. Відкритими залишаються тільки следуюшие питання: наскільки якісна всесезонна гума для позашляховиків, чи може вона забезпечити безпеку автомобіля, водія, пасажирів?

Наскільки ефективна всесезонна гума для позашляховиків?

Експерти сходяться на думці, що всесезонна гума - це завжди компроміс. Так, її установка здатна заощадити гроші і навіть час. Але не може універсальна гума мати однаково хороше зчеплення з дорогою як влітку, так і в умовах зими. Це, як фотокамера в телефоні: начебто і фотографує непогано, але такої якості, яке дає професійний фотоапарат, не добитися.

У будь-який всесезонной гуми є перегин в певну сторону:

  • або вона більше річна;
  • або вона більше зимова.

Більш перспективною і переважної можна вважати ту всесезонну гуму, якій рідніше холодну пору року. Якість шин, встановлених на автомобіль влітку не так сильно впливає на керованість і безпеку.

Ще одним мінусом всесезонки є те, що дані шини швидше зношуються. І не тільки тому, що активніше використовується.

Кому підійдуть всесезонні шини?

Вирішувати питання про те, купувати всесезонку чи ні, необхідно, грунтуючись на 3 основних параметрах:

  • кліматичні умови місцевості, де їздить автомобіль;
  • стиль їзди і тривалість поїздок;
  • потужність автомобіля.

Всесезонку можна сміливо використовувати в регіонах, де не фіксується випадання великої кількості опадів, де немає сильних морозів, а дорожнє покриття хоч на скільки-небудь задовільний. Якщо ж взимку температура повітря опускається далеко за 0 градусів, то всесезонні шини використовувати небезпечно.

Якщо здійснюються нетривалі поїздки по міських вулицях, а позашляховик використовується, як статусна машина, то позасезонним гума - це відмінний варіант. Зношуватися вона буде слабо, проблем з безпекою на дорозі також не виникне.

Нарешті, про потужності авто: не рекомендується використовувати всесезонну гуму на позашляховиках, потужність двигуна яких становить понад 120 кінських сил. Справа вся в тому, що в даному випадку енергія від двигуна неправильно передається на колеса. Автомобіль стає нестійким і небезпечним.

Кілька популярних марок шин

Якщо вже мова в статті йде про всесезонні шини для позашляховиків, то буде неправильним не згадати хоча б про кілька популярних марках таких шин, що відрізняються якістю і надійністю.

  1. Kumho. Кумхо - шини переважно для асфальту, вони відмінно зчіплюють шини позашляховика з будь-яким покриттям і в будь-яких погодних умовах. На таких шинах можна досить швидко пересуватися під час дощу, в сніг, не побоюючись, що автомобіль може невдало занести.
  2. Hankook. Це хороші шини, призначені, переважно, саме для бездоріжжя. У них високий протектор, здатний чіплятися за бруд, мул, снігові замети. Але є у такої гуми і певні мінуси. По-перше, всесезонка від Hankook коштує досить дорого. По-друге, вона помітно шумить.
  3. BF Goodrich - гума для любителів бездоріжжя. У грязьових умовах шини поводяться на відмінно. На сухому асфальті також забезпечується ефективний розгін і надійне гальмування. А ось на снігу або на льоду ці шини ведуть себе не дуже впевнено.
  4. Michelin. За великим рахунком, це саме міські шини, які підійдуть, як раз, тим автовласникам, для яких позашляховик - це статус, а не підвищена прохідність. Втім, по путівцем на такій гумі можна їздити цілком впевнено. А ось в умовах підвищеного забруднення їх використовувати не рекомендується.
  5. Goodyear. Дорогі і якісні шини, але тільки для міста. Керованість на мокрій дорозі істотно кульгає.
  6. Cordiant. Хороший бюджетний варіант для тих, хто любить покататися по бездоріжжю. Якісному зчепленню сприяє як висота протектора, так і його малюнок.

Якісному зчепленню сприяє як висота протектора, так і його малюнок

Що в підсумку?

Вивчивши всі особливості всесезонних шин для позашляховиків, можна зробити певні висновки. По-перше, купувати і встановлювати на джипи всесезонку можна, але потрібно пам'ятати про рекомендованих умовах її використання. Інакше, все, що зекономлено на відмову від покупки справжніх зимових або літніх шин може бути витрачено на ремонт автомобіля і, не дай Бог, лікування власника авто.

По-друге, якщо вже купувати всесезонну гуму, то зупинитися слід на перевірених марках і моделях від відомих у всьому світі виробників. Найдешевшу гуму можуть дозволити собі тільки ті водії, для яких позашляховик - це міська машина, що підкреслює статус власника, а не надійний і вірний друг, здатний подолати найглибшу калюжу і найвищий замет.

Найімовірніше, в недалекому майбутньому, використання всесезонних шин в Росії буде каратися штрафом. Заборона, за фактом, вже існує, він встановлений техрегламенту Митного союзу, але за порушення даної заборони поки що не введена відповідальність. Потрібно уважно стежити за змінами в законодавстві, щоб не напоротися несподівано на штраф.

Наскільки ефективна всесезонна гума для позашляховиків?
Кому підійдуть всесезонні шини?
Відкритими залишаються тільки следуюшие питання: наскільки якісна всесезонна гума для позашляховиків, чи може вона забезпечити безпеку автомобіля, водія, пасажирів?
Наскільки ефективна всесезонна гума для позашляховиків?
Кому підійдуть всесезонні шини?
Що в підсумку?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов