Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Weaponplace.ru - Вибираємо пневматику


Наша сеть партнеров Banwar

Кожен стрілець рано чи пізно постає перед вибором пневматичного пістолета (револьвера). І вибір треба робити, виходячи з різноманіття моделей, які можна зустріти на прилавках магазинів. Для кого-то це буде просто перша покупка пневматичної зброї; хтось свідомо зробить вибір, вже маючи гвинтівку; для третього така покупка стане черговим поповненням «невеликого арсеналу». Але у всіх випадку в голові буде крутитися один і той же питання: «Що купити?».

Цілі і завдання при виборі пістолета схожі на ті, що при покупці гвинтівки. Як завжди, стрілянина по паперових мішенях, пивним банкам або безжалісне винищування ворон. Чим краще пістолет справляється з цими завданнями, тим бажанішим його придбання. Ціна обраного зразка теж важлива. Хоча є ще причина, що впливає на вибір пістолета. Це його схожість на реальний бойовий прототип. Для деяких стрільців дана характеристика найголовніше. Ну що ж, кожен сам робить свій вибір, а потім за нього платить.

Для неспортивної пневматичного пістолета, призначення якого полювання на ворон і розважальна стрілянина, я б окреслив рамки у вигляді певних вимог. Виходячи з досвіду, скажу, що стрільба з пістолета ведеться до 20 м, а основна робоча дистанція - 10-15 м. Кучність на 20 м повинна бути близько 3 см, а початкова швидкість для кулі масою 0,5 г - 140-160 м / с. Стріляти бажано свинцевими кулями, а не сталевими кульками, так як їх кучність не вкладеться в заданий параметр. При цьому самі пістолети можуть бути компресійними, мульти-компресійними з попереднім накачуванням повітря в підстовбурний резервуар, що працюють від балончиків з вуглекислим газом, а також пружинно-поршневі. Крім того, пістолет повинен бути міцним, досить компактним і мати можливість зручної перезарядки. Кулі можуть заряджатися перед кожним пострілом вручну в стовбур або перебувати в обертовому кліпі (барабані). Це найбільш поширені типи заряджання.

Дуже бажано мати можливість встановити оптичний або приціл коліматора. Для цього потрібна цілісна рамка і спрямовуюча під зазначені приціли. Механічні прицільні пристосування, якщо вони є, повинні бути регульованими.

Якщо людина при виборі керується тільки зовнішньою обробкою і високим рівнем імітації бойового прототипу, то йому треба зосередити увагу на продукції фірми «Умарекс». Для полювання та розважальної стрільби по мішенях, в більшій мірі, підходять умарексовскіе револьвери «Сміт-Вессон» зі стволами довжиною 140 мм і 190 мм. Кулі розміщуються в 10-зарядних кліпах. Особисто я не любитель зовнішньої імітації, мені потрібен комплекс характеристик, що набагато важливіше, ніж красиве повторення бойового прототипу. Тому я завжди стримано ставився до продукції фірми «Умарекс». До того ж їх вироби не дуже ремонтопрігодни.

Багато починаючі стрілки поважають американський Мультикомпресійний пістолет «Кросман» 1377. Основні аргументи на його користь: досить висока початкова швидкість (близько 150-156 м / с для кулі 0,5 г), непогана кучність (давно вже під питанням) і стильний зовнішній вигляд . Дизайн цієї моделі дійсно добре відпрацьований. Але я, як і інші, вже «пройшов» через неї, і у мене є аргументи, які не змусять зробити вибір на користь «кросмана» 1377. Вони такі.

Перед кожним пострілом треба качати цівкою від 3 до 10 разів. Згодом це набридає. Не зовсім зручно вкладати і досилати кулю затвором в стовбур. Раніше б сказали про цей пістолет простіше - «Забарний заряджання». Стовбури на «Кросманах» сьогодні низької якості, модель 1377 не виняток. Коробка затвора виконана з пластика. У мене вона з часом тріснула, хоча я звертаюся зі зброєю дуже акуратно. Спуски жорсткі, тому після покупки треба зробити доопрацювання, а саме: заміну стовбура і доведення спуску. Якщо полегшити спуск не так складно, то купити ствол і грамотно його встановити може далеко не кожен. Але навіть якщо все зробити, не піти від головного конструктивного недоліку пістолета - перед кожним пострілом треба качати.

Хтось вибирає монокомпрессіонний пістолет ІЖ-46 і переробляє в мультікомпрессіонниі. Але справа в тому, що і початково пістолет був спроектований для стрільби по паперових мішенях, і кріплення рукоятки не розраховане на ті навантаження, які будуть на неї лягати після переробки в мультікомпрессіонниі зразок. Адже зусилля на важіль з кожним новим качком зростає і, відповідно, зростає навантаження на вузол кріплення рукоятки. Через це кріплення слабшає, і рукоятка починає гойдатися. А це може призвести до падіння купчастості. Fine один мінус ІЖ-46? як мисливського та розважального пістолета, його «незалізанние» форми і деяка громіздкість.

Плюс до всього, не дивлячись на його спортивне призначення і походження, більшість аерганеров з їх рівнем користування та при тих завданнях, що описані вище, не побачать принципової різниці по купчастості між ІЖ-46 і будь-яким іншим пістолетом. Звичайно, мається на увазі доопрацьований пістолет. При цьому на ІЖ-46 проблематично встановити направляючу під оптику або коліматор. Напрямна-то встановлюється, але в незручному місці для оптики.

ІЖ-46 можна переробити в легкий карабін, встановивши на нього приклад. Напрямна ставиться на стовбур і оптичний приціл через це знаходиться далеко від ока. В даному випадку потрібен довгофокусний оптичний приціл, але вони в Москві дуже велика рідкість. Приблизно на однакових позиціях по характеристикам і надійності йдуть вітчизняний МП-651 і револьвер «Кросман» 357. Потенційно вони можуть забезпечити початкову швидкість кулі до 140-150 м / с (куля масою 0,5 г). Але останнім часом стали випускати навмисно ослаблену модифікацію МП-651, яка відверто «плюється», що різко знижує бажання її купити. До того ж у МП-651 та «кросмана» 357 рамки не цілісні, що знижує їх потенціал. Хоча, треба визнати, моделі цілком робочі.

Додам, що барабани (кліпи) виконані з легкого сплаву (МП-651) і пластика ( «Кросман» 357), а деталі спускового механізму - сталеві, тому зубчатка на барабані зношується. Це тягне покупку додаткових кліпів. А навіщо? Можна купити модель, у якій барабан - вічний.

Звичайно, в руках у аерганеров можна побачити продукцію відомих фірм - «Гамо» і «Дейзі», але це початковий рівень, і говорити про них, як про серйозного зброї, у мене язик не повертається.

Хотілося б згадати ще один пістолет від вітчизняного виробника. Якщо порівнювати з попередньою продукцією, яку випускали вітчизняні заводи, то на сьогоднішній день пістолет «Анике» 3000 ( «Скіф»), а я говорю про нього, можна назвати потужним проривом. Так про цю модель відгукуються і зарубіжні виробники. Зовнішній вигляд, якісно виконані деталі, можливість установки умарексовской направляючої під приціл коліматора, вражаюча всеїдність і багатозарядних - все це тільки додає плюси даного пістолета. Але якщо розглядати його придатність для полювання, то, на мій погляд, він буде програвати по точності і можливості розгону вищеописаним моделям. «Скіф» більше підходить для розважальної стрільби або просто для любителів «крутого» зовнішнього вигляду.

Поясню, чому я так вважаю. Стріляти з «Скіфа» доводиться завжди самозводом, навіть якщо примусово поставити курок на бойовий взвод. Тільки не треба плутати курок (собачку) і спусковий гачок, який багато через незнання називають курком. При стрілянині само взводом хід спускового гачка досить довгий і навіть, якщо він буде м'яким, все одно довгий робочий хід робить постріл менш контрольованим. Тим більше, коли треба зробити швидкий постріл, при самозводу завжди є великий відсоток відриву. При цьому ствол у «Скіфа» рухливий і грає роль не тільки власне стовбура, як направляючої для кулі, але і ударника. При натисканні на снусківой гачок відбувається відтягування стовбура вперед у напрямку до мети, а при зриві шепотіла ствол під дією бойової пружини рухається у напрямку до стрілку, завдаючи удару по ролику з кулею і вже спільно з роликом по штоку клапана. Куля, залишаючи ролик, практично завжди в даній конструкції буде потрапляти в канал ствола Неспіввісність і з забоєм. Тільки не треба лякатися. При бажанні можна полювати з усім, що потрапляє під руку. Інша справа, наскільки це зручно і практично для обраного типу полювання або розваги.

У деяких стрільців можна зустріти ІЖ-53. Він дешевше всіх вищеописаних пістолетів. Після грамотного розгону показує до 145 м / с кулею 0,5 м В силу того, що він пружинно-поршневої, досить автономний. На цьому його плюси, на мій погляд, закінчуються. А мінуси на поверхні: пістолет громіздкий, важкуватий для однієї руки, «неспокійно» поводиться під час пострілу, що негативно позначається на купчастості.

Отже, розповівши, чому мені не подобаються вищеописані пістолети і револьвери, я підійшов до моменту, коли треба озвучити назву револьвера, на який падає мій вибір. Револьвер РПШ. Так-так, це він, непоказний і безглуздий, з маленьким стволиком і нерегульованими прицільними пристосуваннями. Зовні нагадує помісь «Бульдога» і «Нагана». Є ще «просунута» модифікація - РПШ ВЛ. У комплект входять два ствола: короткий і довгий. Стовбури кріпляться в рамці на різьбі. При установці довгого (гвинтівочного) стовбура треба надіти на револьвер пластиковий кожух, що віддалено нагадує пістолет-кулемет «Хеклер-Кох» МР-5. Весь вигляд псує безглуздий дротяний приклад висувного типу.

Виникає питання, чому, якщо РПШ такий виродок, саме його я вибираю? Моє рішення зумовлене потенціалом конструкції. Весь спусковий механізм револьвера виконано сталевим, на відміну від продукції фірми «Умарекс». Думаю, не треба пояснювати, що механізм з легкого сплаву схильний до зносу в більшій мірі. При цьому за весь час знайомства (не менше трьох років) з РПШ я не бачив жодної поломки деталей спускового механізму. Зубчатка барабана виконана досить оригінально. Замість зубів в барабан запресовані сталеві штирі. Сам барабан товщиною 14 мм виконаний з легкого сплаву, що дозволяє використовувати довгі важкі кулі, які через довжини можуть не вміщуватися в кліпи деяких вищеописаних моделей. У барабані просвердлений шість камер; відповідно, РПШ - шестизарядний. Деякі бачать в цьому мінус. На що я можу заперечити, нам не доводиться відстрілюватися від полчищ нападників ворон. А якщо не вистачило одного-трьох пострілів для ураження, то після цього вже не в кого буде стріляти, бо цілі розлетяться (розбіжаться).

Для того, щоб зробити заряджання, треба відкрити доступ до камори барабана. Це робиться майже як у легендарного «Нагана». Полку, замикає дверцята барабана, треба зрушити вгору на себе. А потім відкинути дверцята вниз. Отримали доступ до камори. Тепер можна заряджати. Треба вкладати кулі по одній і повертати послідовно барабан для доступу до вільних камер. При обертанні барабан приємно пощёлківает. Вставили 6 куль в камори, відкинули дверцята вгору так, щоб своїм пропилом вона увійшла в фіксуючий штир, і зрушили полку вниз, тим самим замкнувши дверцята. Все, револьвер готовий до стрільби, якщо, звичайно, в ньому стоїть балончик.

Балончик вставляється в рукоятку, але його установка і спосіб проколу мембрани вельми оригінальні і відрізняють РПШ від інших моделей. У цьому револьвері балончик встановлюється «догори ногами», що пов'язано із загальною конструкцією системи проколу мембрани. Голка проколює мембрану, і вуглекислий газ заповнює трубу, в якій знаходиться балончик. Через це еб'ём випарної камери РПШ набагато більше, ніж на традиційних конструкціях. Це дозволяє револьверу при однаковій довжині стовбура мати, в порівнянні: конкурентами, велику початкову швидкість. При цьому загальна довжина РПШ менше в порівнянні з іншими, так як барабани (кліпи) у більшості рапологается в передній частині рамки перед фальш-барабанами, а у РПШ позаду, і стовбур проходить всередині фальш-барабана. Спуск з попереднього взводу - короткий, але досить жорсткий. Щоб його пом'якшити, треба послабити натяг бойової пружини. Для цього на гвинт хомута, як на вісь, одягається шайба, і вже за неї, а не за хомут, чіпляється бойова пружина. Також треба полірувати полку шепотіла, з якої зчіплюється полку собачки при постановці останньої на бойовий взвод. На свій РПШ я поставив регульований цілик і спрямовуючу під приціл коліматора. Цілик купив від фірми «Анике», а направляючу замовив на заводі. Для установки цілини довелося трикутним надфілем розширити паз "ластівчин хвіст» від рідного цілини, а для установки напрямної просвердлити отвори в рамці і нарізати різьбу. Для апгрейда вибрав модифікацію РПШ з двома стовбурами.

Короткий стовбур відразу відклав далеко і надовго. А ось довгий гвинтівки відпиляв до 15 см, зробивши на кінці дульну фаску. Чому 15 см? Такий довжини для РПШ досить, щоб розігнати кулю 0,5 г до 145 м / с. Далі я захотів встановити саунд-модератор для зміни частоти звуку пострілу. Скористався конструкцією, як на англійських гвинтівках «ЕйрАрмс». Справжній стовбур прихований в кожусі, який і виконує функцію саунд-модератора. На кінці справжнього стовбура надіта центрирующая втулка квадратного перетину. Модератор виходить двокамерним. Перша камера - до втулки навколо стовбура, друга - після втулки перед стволом.

На фальш-стовбурі встановив мушку зі знімним кільцевим намушником. Для зручності стрільби з букової заготовки вирізав анатомічну рукоятку. Для кращого розкриття кучностних характеристик при швидкій стрільбі встановив приціл коліматора від фірми «Штурман». Приціл має 11 рівнів яскравості прицільної марки, в залежності від зовнішньої освітленості. Прицільна марка у вигляді точки. Приціл встановлений на низький моноблок. Те, що вийшло, видно иа фотографії. Початкова швидкість для пульки масою 10,5 грам (0,68 грама) - 126 м / с, для 0,5 грама - 145 м / с. Кучність 2 см на 10 м. Найближчий конкурент по бойовими характеристиками - револьвер «Сміт-Вессон» з довжиною ствола 190 мм. При цьому він має рівну кучність, але трохи менші початкові швидкості, ніж мій РПШ. До того ж РПШ коротше.

Зрозуміло, я розумію, що РПШ - це не ідеальний пневматичний револьвер. У нього є мінуси, як і у будь-якої конструкції, що стріляє на балончиках з вуглекислим газом. При падінні температури навколишнього середовища у таких конструкцій падає початкова швидкість нулі. Але, з іншого боку, якщо револьвер тримати під одягом, а витягувати безпосередньо перед стрільбою, то балончик з газом не встигне охолодитися, і швидкість не впаде. А значить можна розрядити барабан в сторону ворони. Крім цього, у будь-який клапанної системи треба міняти прокладки. На РПШ це зробити досить просто. При цьому Златоустівський револьвер програє «Сміт-Вессон» за якістю зовнішньої обробки.

Підводячи риску, хочеться згадати слова з анекдоту, які добре відображають, за що ми хочемо чи ні віддавати гроші. В анекдоті шофер питає у зупинив його клієнта, коли останній відмовився їхати тому, що машина не таксі: «Вам шашечки на борту АБО ЇХАТИ?».

Автор: Костянтин Плахов.

Але у всіх випадку в голові буде крутитися один і той же питання: «Що купити?
Fine один мінус ІЖ-46?
А навіщо?
Виникає питання, чому, якщо РПШ такий виродок, саме його я вибираю?
Чому 15 см?
В анекдоті шофер питає у зупинив його клієнта, коли останній відмовився їхати тому, що машина не таксі: «Вам шашечки на борту АБО ЇХАТИ?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов