Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

WebMoney.UA трансформувалася в PayMaster?

  1. Нова обгортка, та стара начинка
  2. УГА або УГА?
  3. кишенькова компанія

Наша сеть партнеров Banwar

Історія, пов'язана з системою WebMoney в Україні, до цього дня не дає спокою більше 2-м мільйонам користувачам, які втратили можливість вивести свої гроші з системи. Так, 11 червня 2013 року в київському офісі WebMoney був проведений обшук, а вже 12 червня Міністерство доходів і зборів України повідомило, що домоглося блокування на пов'язаних з компанією електронних платежів WebMoney рахунках 60 млн грн ..
Історія, пов'язана з системою   WebMoney   в Україні, до цього дня не дає спокою більше 2-м мільйонам користувачам, які втратили можливість вивести свої гроші з системи
За минулу відтоді 7 місяців ситуація не вирішилася - ні в Міністерстві доходів і зборів, ні в самій WebMoney ситуацію не коментують. 4 вересня на офіційному сайті WebMoney.UA з'явилася заява про те, що до тих пір, поки компанія захищається в судах, коментарів чекати не варто. У цьому ж місяці в журналі FORBES (№9, вересень 2013) в статті «Мимо каси: невесела історія WebMoney» згадано про те, що «За словами Титова, у його компанії недавно змінилися власники. Чи пов'язані вони з чиновниками? Титов промовчав ». У цій же статті йдеться про те, що Олексій Титов у 2003 році зареєстрував компанію «Українське гарантійне агентство», яку для простоти тепер називають «WebMoney Україна», отже, Титов є засновником WebMoney в Україні.

У жовтні 2013 журналі «Карт Бланш» №6 опубліковано інтерв'ю Миколи Бірюка «Чи безпечно, миттєво, цілодобово - три кити електронних розрахунків», в якому він як генеральний директор компанії PayMaster, розповідає про народження нової компанії ... Микола Бірюк - до виходу вищезгаданого інтерв'ю протягом декількох років був директором з розвитку WebMoney.UA. У певний період часу Бірюк займав посаду директора фінансової установи «ВМ-Фактор», яке входить до групи компаній «WebMoney Україна».

Нова обгортка, та стара начинка

Все начебто добре, якби не одне «але». У червні 2013 офісі WebMoney - обшук і блокування рахунків. У вересні 2013 Титов заявляє про те, що «у його компанії змінилися власники ...» (FORBES, №9, вересень 2013). У жовтня 2013 екс-директор з розвитку WebMoney.UA презентує в «Карт Бланше» вихід на ринок електронної комерції нового гравця - компанії PayMaster, в якій він є генеральним директором.

Виходить, що один з топ-менеджерів покинув WebMoney в нелегкі часи і створив свій проект?

Так може здатися на перший погляд, але в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серед засновників ТОВ «ПЕЙМАСТЕР» значаться Піддубна Вікторія (можливо, однофамільниця Піддубного Олексія - директора компанії ДМ-Україна, яка входить в групу «WebMoney Україна») Сенченко Микита (виконавчий директор «WebMoney Україна») і Титов Олексій. Директором ТОВ «ПЕЙМАСТЕР», дійсно, є Бірюк Микола, компанія зареєстровано 29 липня 2013 р
Так може здатися на перший погляд, але в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серед засновників ТОВ «ПЕЙМАСТЕР» значаться Піддубна Вікторія (можливо, однофамільниця Піддубного Олексія - директора компанії ДМ-Україна, яка входить в групу «WebMoney Україна») Сенченко Микита (виконавчий директор «WebMoney Україна») і Титов Олексій
Звертає на себе увагу і той факт, що новостворений «ПЕЙМАСТЕР» є засновником фінансової установи «ВМ-Фактор», яке є однією з ключових компаній групи «WebMoney Україна».

Як же так? Виходить, що вже через півтора місяця після блокування рахунків практично все керівництво «WebMoney Україна» покинуло «рідні стіни» і заснувало зовсім інший проект - універсальний сервіс проведення електронних розрахунків PayMaster (paymaster.ua). А хто ж тоді зараз судиться за заблоковані 60 млн. Гривень користувачів? Або керівництво «WebMoney Україна» вже в липні «поставило хрест» на цих грошах і зробило ставку на PayMaster?

УГА або УГА?

В системі WebMoney гаранти забезпечують введення / виведення коштів в / із системи за дорученням власників WM-гаманців відповідного типу. Основними вимогами, що пред'являються системою до гарантів, є 100% -е резервування активів, що підлягають обліку титульними знаками WebMoney, а також обмін титульних знаків на рівноцінне кількість активів даного типу на вимогу учасника (з сайту webmoney.ru).

За 10-річну історію WebMoney в Україні гарантом системи виступали 2 компанії ТОВ «УГА» і ТОВ «УГА». Ні, це не помилка, насправді ТОВ «Українське Гарантійне Агентство» (ОКПО 32610513) та ТОВ «Українська Гарантійна Агенція» (ОКПО 37886109) мають схожі абревіатури. Напевно, не всі користувачі помітили це, так як WebMoney цей підроблення їм не афішувала. «Українське Гарантійне Агентство» було продано, перейменовано в ТОВ «Грінтреідін» і в подальшому ліквідовано через банкрутство в березні 2013 р Замість нього користувачам «підклали» ТОВ «Українська Гарантійна Агенція», рахунки якого зараз і заблоковані.

Логічне запитання: а чи не спіткає «Агенція» доля «Агентства», беручи до уваги той факт, що з точки зору українського законодавства банкрутство компаній, діяльність яких «заблокована», є неминучим.
Логічне запитання: а чи не спіткає «Агенція» доля «Агентства», беручи до уваги той факт, що з точки зору українського законодавства банкрутство компаній, діяльність яких «заблокована», є неминучим
Подібним чином в лютому 2013 року було ліквідовано ще одне підприємство з ГК WebMoney.UA - ДП «Дітрейд» (ОКПО 33493639). Директором «Дітрейд» був виконавчий директор WebMoney.UA - Сенченко Микита, який через півроку після ліквідації став співзасновником ТОВ «ПЕЙМАСТЕР».

кишенькова компанія

Як видно зі схеми, наведеної вище, власники WebMoney настільки довіряють своїм співробітникам, що призначають їх засновниками і директорами юридичних осіб, що входять до однойменної групи компаній
Як видно зі схеми, наведеної вище, власники WebMoney настільки довіряють своїм співробітникам, що призначають їх засновниками і директорами юридичних осіб, що входять до однойменної групи компаній. Титов Олексій, Сенченко Микита і Бірюк Микола перекочували з WebMoney в PayMaster, ймовірно, прихопивши з собою Дочірнє підприємство «Фінансова установа« ВМ-Фактор ». На кого все-таки зараз працює «ВМ-Фактор» не зрозуміло. З одного боку ця фінансова компанія з 2007 року до цього дня, забезпечує спрощений варіант підключення до WebMoney і за договором про прийом і перерахування платежу (публічна оферта, яка знаходиться у відкритому доступі на сайті webmoney.ua) приймає платежі на користь інтернет-продавця і перераховує гроші на його банківський рахунок.

З іншого боку, «ВМ-Фактор» вже встиг «заснувати» створений в липні 2013 PayMaster на чолі з Титовим, Сенченко, Піддубний і Бірюком ...

У структурі WebMoney.UA є ще одна фінансова компанія «ЕЛМІ», директором якої в ЄДР значиться Дрозд Денис. У WebMoney.UA він є заступником директора по роботі з фінансовими організаціями. Може бути, «ЕЛМІ» і замінить «ВМ-Фактор», якщо той остаточно перейде «під крило» PayMaster.

У разі розвитку подій за самому песимістичному сценарію - ТОВ «Українська Гарантійна Агенція» буде ліквідовано (як і його попередника), ДП «Фінансова компанія« ЕЛМІ »замінить ДП« Фінансова установа «ВМ-Фактор» і чи отримають тоді користувачі свої гроші не ясно .

Чи пов'язані вони з чиновниками?
Виходить, що один з топ-менеджерів покинув WebMoney в нелегкі часи і створив свій проект?
Як же так?
Гривень користувачів?
Або керівництво «WebMoney Україна» вже в липні «поставило хрест» на цих грошах і зробило ставку на PayMaster?
УГА або УГА?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов