Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

WikiZero - Двигун із зустрічним рухом поршнів

Wikipedia

Наша сеть партнеров Banwar

open wikipedia design.

Двигун із зустрічним рухом поршнів - конфігурація двигуна внутрішнього згоряння з розташуванням поршнів в два ряди один навпроти іншого в загальних циліндрах таким чином, що поршні кожного циліндра рухаються назустріч один одному і утворюють загальну камеру згоряння. Коленвали механічно синхронізовані, причому випускний вал обертається з випередженням щодо впускного на 15-22 °, потужність відбирається або з одного з них, або з обох (наприклад, при приводі двох гребних гвинтів або двох фрикційних). Компонування автоматично забезпечує прямоточну продування - найдосконалішу для двотактної машини і відсутність газового стику.

Зустрічається й інша назва цього типу двигунів - двигун з протилежно-рухомими поршнями (двигун з ПДП).

Пристрій двигуна із зустрічним рухом поршнів:

1

- впускний патрубок; 2 - нагнітач; 3 - повітропровід; 4 - запобіжний клапан; 5 - випускний КШМ; 6 - впускний КШМ (запізнюється на ~ 20 ° від випускного); 7 - циліндр з впускними і випускними вікнами; 8 - випуск; 9 - сорочка водяного охолодження; 10 - свічка запалювання. Переглянути анімовану версію изометрия

Двигуни цієї схеми двотактні з турбонаддувом або з повітродувкою. Застосовуються в авіації, на танках (5ТДФ - Т-64 ; Т-80УД ; 6ТД-2 - Т-84 ; Chieftain ), На тепловозах ( ТЕ3 - 2Д100, 2ТЕ10 - 10Д100 - наймасовіші серії в СРСР) і як суднові двигуни середньої потужності і допоміжні.

Перший карбюраторний ПДП-двигун з одним коленвалом і штанговим приводом поршнів верхнього ряду був серійно випущений французькою компанією Gobron-Brillié в 1900 році. У 1903 році автомобіль Gobron Brillié з цим двигуном вперше досяг швидкості 100 миль на годину. Така конструкція не дозволяла забезпечити різницю кутів відкриття впускних і вихлопних вікон, крім того, конкретна конструкція зважаючи на особливості компонування не дозволяла побудувати, скажімо, шести циліндровий двигун. Однак, саме ця конструкція була прийнята за основу Юнкерсом при побудові двигунів ЮМО-201 (Копія Gobron-Brillié) і ЮМО-203. В останньому Юнкерс крім поршнів верхнього ряду приводив від штанги ще додаткові квадратні продувальні поршні в додатковому верхньому ряду циліндрів.

Дизель з протилежно-рухомими поршнями з двома КОЛІНВАЛИ вперше був побудований на Коломенському заводі. Конструктор, головний інженер Коломенського заводу Раймонд Олександрович Корейво , 6 листопада 1907 року запатентував двигун у Франції, потім демонстрував його на міжнародних виставках. Після цих демонстрацій аналогічні двигуни почав випускати Юнкерс і, по кресленнях Юнкерса, завод Нобеля. Подана Корейво претензія навіть не розглядалася, тому що цьому завадив директор-розпорядник Коломенського заводу А. Мещерський, який не побажав сваритися з впливовими іноземцями. У Радянському Союзі таку схему стали використовувати тільки після знайомства з німецькими авіаційними дизелями Junkers Jumo 205 . Як тепловозні адаптувалися дизелі Фербенкс-Морзе, що потрапили в СРСР на військових катерах, поставлених по ленд-лізу .

Двигуни M4 + 2 реалізовані в двигунах Beare Head, що містять два протилежно розташованих поршня в одному циліндрі. Один з поршнів рухається з частотою, яка дорівнює половині частоти іншого поршня. Основною функцією другого поршня є заміна клапанного механізму звичайного чотиритактного двигуна.

  • Г. П. Ефремцев, Історія Коломенського заводу. М., «Думка», 1973 г.
  • В. Н. Балабін. На шляхах творення. ж-л «Локомотив», 4, 2003, с. 42..43
  • В. Т. Цвєтков. Двигун внутрішнього згорання. Машгиз 1953 року
  • Журнал «Теплохід», 1912 р № 1-2, стор.4.

This page is based on a Wikipedia article written by contributors ( read / edit ).
Text is available under the CC BY-SA 4.0 license; additional terms may apply.
Images, videos and audio are available under their respective licenses.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов