Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Xiaomi Mi Power Bank. Зовнішній акумулятор для телефонів. відгук

  1. Коли може стати в нагоді Power Bank
  2. Як працює Power Bank
  3. Скільки коштують зовнішні акумулятори і чим вони відрізняються
  4. Power Bank - ємність батареї
  5. Xiaomi Mi Power Bank. Зовнішній акумулятор для телефонів і не тільки
  6. Мобільний акумулятор Xiaomi Mi Power Bank. перше включення
  7. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Це тільки здається, що сучасні гаджети - наші слуги і вірні помічники

Це тільки здається, що сучасні гаджети - наші слуги і вірні помічники. Насправді вони, звичайно, хороші речі, але в самий невідповідний момент можуть підкласти таку свиню, що довго згадувати будемо. Зазвичай повідомлення про низький рівень батареї в мобільному телефоні, фотоапараті або ноутбуці чомусь застає нас десь "в поле". До найближчої розетки зазвичай - як до Пекіна. В результаті ми в кращому випадку не можемо дописати статтю або відповісти на повідомлення в соцмережі. Але ж бувають ситуації і серйозніше. У цій статті я хотів би представити відгук про зовнішній акумуляторі Xiaomi Mi Power Bank, який потрапив в моє розпорядження пару місяців назад. Думаю, ви вже й самі поглядали на такі пристрої. Можливо мій відгук допоможе зробити правильний вибір.

Коли може стати в нагоді Power Bank

Power - в перекладі з англійської - потужність, енергія. Bank - це банк. Тобто виходить Power Bank - Банк Енергії. Якийсь чарівний посудину, в якому зберігається електрику в законсервованому, якщо можна так висловитися, вигляді :)

В принципі, Power Bank сам по собі - не предмет першої необхідності. Скільки років ми жили без них, і нічого - вижили. А до цього якось обходилися і без мобільних телефонів. Теж не померли. Але якщо інновації існують, то треба подивитися, чи не зможуть вони зробити наше життя простіше. Якщо так - треба купити і користуватися. Якщо ні - тоді варто витратити гроші на щось дійсно корисне.

Ось і мобільна батарея. Вона ж не всім потрібна. Наприклад, візьмемо простого офісного працівника. Вранці на роботу, ввечері - з роботи. Весь інший час людина знаходиться в приміщенні і цілком може зарядити свій телефон від звичайної розетки. Або якась бабуся-пенсіонерка. Адже їй в основному тільки в булочну сходити і з собачкою два рази в день погуляти. Весь інший час теж у розетки. Я, звичайно, не кажу про всі пенсіонерів. У інших енергії стільки, що молодим не наздогнати.

До речі, ще років п'ятнадцять тому таке явище як пенсіонер з мобільним телефоном в кишені було швидше рідкісним винятком, ніж правилом. А тепер це стало в порядку речей. Адже мати телефон завжди під рукою дійсно дуже зручно і не так уже й дорого. Скажу більше - не так давно моя сусідка, теж пенсіонерка, попросила мене налаштувати їй домашній інтернет і встановити Skype на планшет. З його допомогою вона спілкується з дітьми і внуками у відеорежимі. Прогрес, проте :)

Зовсім інша справа - людина, що проводить час поза приміщеннями. Це люди, часто їздять у відрядження, туристи, агенти, що працюють "в поле" та інші подорожні. Адже далеко не в кожному пеньку в лісі є розетка для зарядки мобільних телефонів і інших пристроїв. Для них Power Bank - це чи не єдиний вихід з положення (і як вони раніше без нього жили :).

Як працює Power Bank

В основі цього пристрою - акумуляторна батарея великої місткості. Перед використанням пристрою її треба як слід зарядити, а потім вже вона поділиться своєю енергією з вашими мобільником, фотоапаратом і іншими гаджетами.

Мобільник навіть не "помітить" підступу. З його "точки зору" він буде отримувати енергію для зарядки точно так же, як якщо б його підключили до розетки через штатний зарядний пристрій. Насправді енергія в нього буде перетікати з більш ємною батареї Power Bank.

Я вже давно придивлявся собі такий портативний акумулятор, оскільки досить часто виїжджаю з дому на добу-дві, причому перебуваю в місцях, де неможливо довго перебувати близько однієї і тієї ж розетки. А підключати мобільник на зарядку на п'ять хвилин - спасибі, я його так вже пару раз забував :)

До того ж, напевно багато хто знає, що поки акумулятор в гаджеті ще новий, він "тримає заряд" довго. Але потім час автономної роботи починає знижуватися. Особливо це помітно на смартфонах і планшетах, які стали досить потужними і абсолютно безсовісним чином "їдять" енергію акумулятора "великими ложками".

Не злічити ситуацій, коли я не міг відповісти на дзвінок або зателефонувати сам через те, що в телефоні сіла батарея. Може бути і у вас були подібні ситуації? І це ще добре, що дзвінки бувають не такі вже серйозні і термінові. Можна передзвонити потім. А якщо, не дай Бог, треба викликати швидку, а у вас телефон "загнувся"?

Крім термінових телефонних дзвінків бувають менш критичні ситуації, коли не вчасно "сів" телефон може здорово зіпсувати настрій. Наприклад, я часто їжджу в метро і намагаюся провести час у дорозі з користю. Можна читати книгу, переглядати електронну пошту, або просто подивитися фільм на екрані смартфона. Але якщо зарядка вже майже на нулі доводиться відмовляти собі в цьому задоволенні і тупо "витріщатися" на черевики сусіда по вагону, який сидить навпроти, в очікуванні коли поїзд прибуде на потрібну станцію.

У якийсь момент я виявив у продажу портативні акумулятори, які, відмінно вирішують цю проблему. Почавши вивчати ринок я з'ясував, що вони дуже різні, і коштують, відповідно, по-різному.

Скільки коштують зовнішні акумулятори і чим вони відрізняються

Ринок цих пристроїв знаходиться в постійному русі. З одного боку, такі речі з часом повинні подешевшати. З іншого, що скаче курс валюти може поміняти ціни на пристрої абсолютно непередбачуваним чином.

Тому всі цифри, які ви тут побачите, дані тільки для того, щоб ви просто зорієнтувалися в ситуації і побачили, скільки взагалі можуть коштувати подібні пристрої. Більш конкретні ціни на поточний момент шукайте в інтернет-магазинах.

Отже, найдорожчий зовнішній акумулятор, який мені вдалося відшукати на сьогоднішній день (початок червня 2016 року), коштував 4590 рублів.

Отже, найдорожчий зовнішній акумулятор, який мені вдалося відшукати на сьогоднішній день (початок червня 2016 року), коштував 4590 рублів

Найдешевший - всього 880 рублів.

Найдешевший - всього 880 рублів

Напевно є і подорожче і подешевше; в залежності від того, де ви купуєте. Але чому ж між ними така прірва? Адже вартість не може відрізнятися настільки значно тільки тому, що один зроблений маловідомою фірмою, а другий - компанією Samsung.

Безумовно це теж впливає на вартість. Однак вирішальну роль у формуванні ціни тут вирішують дві речі:

  • ємність акумулятора портативного пристрою
  • фізичний розмір і вага

Давайте розберемося, що для нас важливіше і визначимося, який пристрій коштує купити саме вам.

Power Bank - ємність батареї

Для простоти давайте уявимо собі дві каністри з бензином: одну на 5 літрів, іншу - на 20.

є дуже економічні автомобілі , Які витрачають на 100 кілометрів всього 5 літрів бензину.

Так ось, якщо ми маємо з собою запасну каністру з 5 літрами пального, то в разі чого зможемо проїхати додаткові 100 кілометрів.

Якщо ж у нас буде з собою 20 літрів бензину, то ми зуміємо проїхати ще 400 (!) Кілометрів після того, як основний паливний бак спорожніє.

) Кілометрів після того, як основний паливний бак спорожніє

Знаєте, якщо ми знаходимося на який-небудь федеральній трасі, то щоб дотягнути до найближчої заправки нам і п'яти літрів буде більш ніж достатньо. Але ось де-небудь в глухих місцях вже потрібно щось серйозніше.

Інший приклад: ви їдете в компанії на чотирьох таких машинах. Якщо у вас 20-літрова каністра, то ви розливаєте всім по п'ять літрів і вся компанія зможе проїхати ще 100 кілометрів. А якщо каністра п'ятилітрова, то загальний пробіг всієї колони скоротиться вчетверо.

Те ж саме і з мобільним акумулятором. Якщо ваш Power Bank недорогий, має малу місткість (в наведеному вище найдешевшому прикладі - 2600мАч), то вам вистачить його енергії, щоб лише один раз зарядити свій мобільний телефон. Після цього сам Power Bank потребуватиме зарядці, оскільки він віддав всю свою енергію телефону.

В принципі - чому б і ні? Адже це дійсно саме те, що нам потрібно - просто зарядити телефон. У звичайному житті - так, так воно і є. Але бувають ситуації і складніше.

Наприклад, іноді крім свого телефону треба ще зарядити телефон дружини або (і) дитини. А ще треба підзарядити акумулятор фотоапарата. У найважчих випадках крім усього перерахованого треба підживити і ноутбук. І якщо телефон і фотоапарат - досить скромні споживачі енергії, то ноутбук "розправитися" з дешевим портативним акумулятором малої місткості в кілька хвилин і потребують добавки.

А вже якщо бути зовсім об'єктивним і технічно точним, то зарядка ноутбука буде практично неможлива через те, що ноутбук має набагато більший обсяг акумулятора.

Ось тут і виходять на сцену зовнішні акумулятори великої ємності. Вони, наприклад, можуть зарядити мобільний телефон 5 разів, телефон і фотоапарат 2 рази, або всі мобільні пристрої разом один раз.

Тут вже можна говорити про реальну автономність протягом тривалого часу, наприклад, тижня. Особливо якщо не ставити надзавдань і не захоплюватися зарядкою ноутбуків.

Як я вже писав, моє перше знайомство з подібним пристроєм відбулося приблизно два місяці тому. За цей час ми двічі з'їздили всією сім'єю в інші міста , Виконували там досить напружені і тривалі фотозйомки . Щоразу Power Bank був зі мною і я не переставав дивуватися, як раніше вдавалося обходитися без цієї простенької, але такої корисної штучки.

Отже, дозвольте рекомендувати вашій увазі!

Xiaomi Mi Power Bank. Зовнішній акумулятор для телефонів і не тільки

Коли я тримав в руках цю простеньку білу картонну упаковку з девайсом всередині, охоплювали суперечливі почуття. З одного боку, його заявлена ​​ємність вражала: 10400мАч - це вдвічі більше ніж у вищезгаданого Самсунга. З іншого - ціна близько 600 рублів наводила на роздуми. Чи можливо таке - хороша річ за смішні гроші?

Чи можливо таке - хороша річ за смішні гроші

Всі написи на коробці зроблені виключно по-китайськи:

Всі написи на коробці зроблені виключно по-китайськи:

Виявилося, що всередині зовнішньої коробки є ще одна - більш щільна, в якій і лежить сам мобільний акумулятор:

Виявилося, що всередині зовнішньої коробки є ще одна - більш щільна, в якій і лежить сам мобільний акумулятор:

У коробці - мінімальний набір: сам акумулятор, USB-кабель для зарядки, інструкція на китайській мові. Це все:

Це все:

Сама батарея досить важка - її вага 250 грамів. Просто в кишеню сорочки не покладеш. З іншого боку, іноді погодишся тягати і більшу вагу, аби телефон чи не розрядився в найвідповідальніший момент.

На передній панелі корпусу кнопка включення, чотири світлових індикатора рівня зарядки внутрішньої батареї, два роз'єми - USB і mini-USB.

На задній вказана ємність і намальовано багато ієрогліфів. З них, звичайно, мало що зрозуміло, але цифри і картинки показують наступне:

  • Ємність: 10400 мАч / 3.6 В
  • Кількість циклів зарядки: 5000
  • Вхідна потужність: 5.0 В / 2.0 A
  • Вихідна потужність: 5.1 В / 2.1 A
  • Вид акумулятора: Li-ion

1 A   Вид акумулятора: Li-ion

Кнопка включення дозволяє перевірити заряд батареї. Якщо натиснути її, то за кількістю палаючих індикаторів зрозуміло, скільки енергії залишилося і чи не час заряджати Power Bank.

Якщо натиснути її, то за кількістю палаючих індикаторів зрозуміло, скільки енергії залишилося і чи не час заряджати Power Bank

Чотири палаючих індикатора означають, що пристрій повністю заряджена. Саме в такому стані воно і було витягнуто з коробки.

Мобільний акумулятор Xiaomi Mi Power Bank. перше включення

Само собою відразу захотілося перевірити пристрій в дію. Не дивлячись на те, що вся інструкція написана по-китайськи, було зрозуміло, як підключити для зарядки, наприклад, мобільний телефон.

Однак перше підключення принесло розчарування. Маленький білий USB-кабель з комплекту ніяк не хотів з'єднувати пристрої. Тобто, увіткнути роз'єми хоч і з труднощами, але все ж вдалося, але очікуваного ефекту не настало. Щоб зарядити телефон не розпочалася.

Довелося взяти інший кабель. Сполучені їм пристрої відразу "побачили" один одного: на мобільному акумуляторі запалилися індикатори, а телефон видав такий же звук, як ніби його підключили до штатного зарядного пристрою. Зарядка почалася.

Зарядка почалася

Що було далі? А нічого особливого. Через деякий час телефон зарядився повністю. Причому час зарядки було приблизно таке ж як і при зарядці від штатного пристрою. В процесі один індикатор погас, що означало, що в Power Bank залишилося приблизно 75% енергії.

При подальшій експлуатації з'ясувалося, що мій телефон можна повністю зарядити від Power Bank 5 разів.

Так само успішно від нього заряджаються фотоапарати і mp3 плеєр.

Але ось настає момент, коли сам Power Bank починає потребувати зарядці. В інструкції написано, що заряджати його треба пристроєм з напругою 5V і силою струму 2А. В принципі, можна підключити мобільний акумулятор до USB-порту комп'ютера. Однак час зарядки в цьому випадку значно розтягується. Набагато краще з цим справляється зарядний пристрій від планшета Samsung (у нього якраз підходящі параметри напруги / сили струму). Але навіть в цьому випадку батарея заряджається довго - можна сміливо ставити на ніч.

В принципі - не такий вже це критичний недолік. Треба просто заздалегідь стежити за рівнем заряду і вчасно включати пристрій в мережу.

висновок

На жаль всі достоїнства і недоліки подібних пристроїв виявляються далеко не відразу. Але сама ідея, що можна носити з собою запас енергії і, якщо що, зарядити телефон, мені дуже сподобалася. Це дійсно зручно. Рекомендую. Головне, не забувати заряджати сам Power Bank.

Обов'язково повернуся до цієї статті і напишу про свої враження після більш тривалого часу експлуатації.

Може бути і у вас були подібні ситуації?
А якщо, не дай Бог, треба викликати швидку, а у вас телефон "загнувся"?
Але чому ж між ними така прірва?
В принципі - чому б і ні?
Чи можливо таке - хороша річ за смішні гроші?
Що було далі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов