Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

З чим «їдять» цифрове ТБ?

Наша сеть партнеров Banwar

Телетюнери фірми «Стронг Юкрейн», підключений до вашого телевізора з цифровим сигналом стандарту DVB-Т2, який поставляється провайдером «Зеонбуд», - це не набір незрозумілих слів, а реальність вже цього року для більшості «телеманів».
Багато напевно помітили, що з екранів телевізорів часто почала звучати агітація цифрового телебачення, яке повинно прийти в кожен український дім. З'явилися ролики про те, що є особливі категорії населення, яким безкоштовно встановлять «цифру».

«Аналог» і «цифра»

Зараз велика частина населення Чернігівщини, як і України, дивиться т. Н. аналогове телебачення за допомогою звичайної антени, рідше - по спеціальному кабелю, що передає сигнал з супутника. Цифрове ТБ теж не в дивину для багатьох з нас, передається супутником по кабелю або відразу на спеціальну антену. Для розшифровки цифрового коду телеканалів до телевізора підключається спеціальний прилад - ТВ-тюнер. У багато сучасних телевізори тюнер вже вбудований, т. Е. Вони спочатку здатні надавати цифрові телеканали. Існує кілька стандартів цифрового мовлення.
Різниця «аналога» і «цифри» - в способах передачі і кодування даних. Цифрова передача менше залежить від погодних умов, ніж аналоговий сигнал. У разі виникнення перешкод для трансляції аналогове ТБ дає хоч якусь картинку або навіть звук, «цифра» ж показує добре або нічого. В одному сходяться всі, хто вже скуштував принади цифрового ТБ, - якість трансляції незрівнянно краще, ніж в аналоговому форматі.

Цифрове ТБ в Україні

Влада України прийняли рішення до 2015 р замінити все звичайне аналогове вішання на цифрове. Для цього в 2011 р по всій країні на телевежах встановили ретранслятори (спеціальне обладнання для передачі цифрового сигналу), Національна рада з теле- і радіомовлення затвердив стандарт вводиться «цифри» - DVB-T2, а конкурс на централізовану передачу цифрового ТБ в Україні визначив переможця - донецьку компанію-провайдер «Зеонбуд». На початку 2012 р Нацрада провів конкурс постачальників телетюнерів, «читають» DVB-T2. Його виграла компанія «Strong», яка з 9 квітня почала імпорт цього товару на ринок України. Багато українців і ЗМІ незадоволені концентрування процесу впровадження цифрового ТБ в руках державних мужів. Вже дуже це схоже на монополізацію ринку. Одна компанія-провайдер, один-два постачальника тюнерів DVB-T2, які продають прилади за затвердженими державою цінами, недоступність тюнерів у вільному продажу. Сам стандарт цифрового ТБ DVB-T2 - одне з останніх технічних досягнень в світі. Але в Україні такий сигнал за рішенням Держкомтелерадіо був закодований. Розшифрувати його можуть виключно тюнери компаній, які виграли тендер на їх поставку. Тобто, ті, хто не купить ці прилади, теоретично позбудуться можливості дивитися ТБ, коли аналоговий сигнал буде відключений. Причому, телетюнер доведеться купувати для кожного телевізора в будинку окремо, т. К. Тільки на ньому можна перемикати канали. Проте влада знаходять пояснення на всі обурені вигуки громадян. Все продумано так, щоб забезпечити все населення України хорошими ліцензійними і легальними ТВ-тюнерами, які будуть передавати сигнал високої якості.

Хто отримає тюнери безкоштовно?

21 березня Кабмін ухвалив спеціальну постанову, яка регулює забезпечення пільгових категорій населення безкоштовними тюнерами DVB-Т2. Як повідомляється в офіційному прес-релізі для ЗМІ Управління праці та соціального захисту населення Чернігівської ОДА, право на отримання тюнерів від держави належить інвалідам I і II групи; інвалідам війни I, II і III груп; особам, які виховують дитину-інваліда за умови, що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; малозабезпеченим сім'ям, які отримують допомогу від держави відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»; тим, хто має право на субсидії на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального сезону 2011-12 рр. Отримати пільговий тюнер перераховані вище категорії населення можуть, звернувшись в служби соцзахисту населення за місцем прописки. Необхідно до 1 липня 2012 р подати заяву на отримання тюнера. При собі мати паспорт, ІПН, пенсійне посвідчення (за наявності). До заяви інваліди додають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності та її копію, інваліди війни III групи плюс до цього документа надають посвідчення інваліда війни та його копію; виховують дитину-інваліда подають копію медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років і свідоцтво про народження дитини та його копію. Тюнери надаються з розрахунку один прилад на сім'ю. Держкомтелерадіо до 1 серпня формує базу даних громадян, які отримають безкоштовні прилади. Потім Кабмін винесе постанову про виділення необхідного обсягу коштів (в бюджеті на 2012 р для цих цілей закладено суму в 350 млн. Грн.), Після чого товар куплять і відправлять пільговикам поштою.

А що у нас з цифровим сигналом нового стандарту?

У Чернігові, Ніжині, Прилуках, Холмах, Бахмачі та Бобровиці на ТВ-вишках вже встановлені ретранслятори, які будуть передавати затверджений державою цифровий сигнал, що поставляється з Києва. Вони забезпечать покриття всієї області. Тюнери, розшифровують сигнал стандарту DVB-T2, в Чернігові можна придбати в магазині «К-Сат», недалеко від музичної школи № 1. На сайті магазина www.k-sat.org.ua можна знайти інформацію по вводиться в Україні цифрового стандарту (розділ «Цифрове ТБ»). За словами його директора Сергія Кононенко, монополію на реалізацію тюнерів на Чернігівщині вдалося отримати саме їм завдяки давньому співпраці з фірмою-виробником приладів для супутникового телемовлення «Strong». Можливість задовольнити потребу населення в телетюнерів у «К-Сат» є, але з відстроченням, тому що поставки йдуть невеликими партіями, а попит на товар досить великий, незважаючи на ціну в 600 грн. за прилад. Сергій Миколайович вважає, що вливання в ринок нового гравця - київської фірми «Ромсат», яка теж брала участь в тендері на виробництво ТВ-тюнерів DVB-Т2 і вже починає їх поставки, допоможе усунути дефіцит цієї техніки і «цифра» в високій якості на самому справі стане доступною. Поки складно говорити про стабільне і повне покриття новим цифровим телебаченням всієї області, т. К. Дуже мало тюнерів потрапило в будинки жителів районів. Але вже є перші відгуки про те, де які ТВ-канали вдається «піймати»: в Ріпках плюс до українських дивляться білоруські канали, які вже ведуть мовлення в «цифрі», в Славутичі показує і Україна, і Білорусь, але немає доступу до чернігівського телебаченню . А в Ніжині при включенні цифрового ТБ для тих, хто вже придбав заповітну коробочку стандарту DVB-Т2, може відключитися аналоговий сигнал, тоді інші, а таких більшість, залишаться взагалі без телемовлення. Але всі кроки по поширенню цифрового ТБ ретельно продумуються, що виникають проблеми вирішуються кваліфіковано і по можливості оперативно, тому ніякі поспішні дії з небажаними наслідками для простих людей проводитися не будуть.

Як повідомили «СЛОВУ» фахівці служби техпідтримки популярного оператора кабельного цифрового ТБ «Основа», їх клієнтам переживати не варто з приводу введення нового стандарту «цифри», т. К. Стандарт телемовлення «Основи» зовсім інший, DVB-С.
А взагалі, якщо є можливість, придбайте телетюнер DVB-Т2, підключайте до свого телевізора і антени (їх міняти не обов'язково на догоду новому цифровому сигналу), налаштовуйте прилад, слідуючи інструкціям, і насолоджуйтеся телебаченням високої якості (20 з 32-х українських ТВ- каналів вже перейшли на новий формат мовлення).

Довідка

Всю інформацію по пільговим тюнерам DVB-Т2 можна дізнатися в районних службах праці та соцзахисту населення. Жителі міста та Чернігівського району можуть приносити заяви з 8:00 до 17:00 (перерва з 13:00 до14: 00) в управління соціального захисту Новозаводського райради (вул. Щорса, 19, каб. 121, телефон для довідок - 642-088 ), Деснянської райради (вул. Шевченка, 44, каб. 3, тел. 953-907), Чернігівської райдержадміністрації (пр-т Миру, 116-А, каб. 15, тел. 5-99-35).

Галина Михайлова, тижневик «СЛОВО Чернігівщини»

ONLY'TV - ваш центр розваг
ONLY'TV - ваш центр розваг

Хто отримає тюнери безкоштовно?
А що у нас з цифровим сигналом нового стандарту?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов