Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Забився унітаз: як прочистити самостійно в домашніх умовах? Як прочистити унітаз в домашніх умовах

  1. Як встановити місце локалізації засмічення?
  2. Основні методи усунення каналізаційних засмічень
  3. Можливі причини засмічення унітазу і способи його усунення
  4. Видалення органічної пробки
  5. Видалення пробки з дрібного сміття
  6. Усунення серйозних засмічень унітазу
  7. Причини засмічення унітазу
  8. Інші способи очищення унітазу
  9. сода
  10. хімічні засоби
  11. Пластикова пляшка
  12. гумовий шланг
  13. Як позбутися від засмічення унітазу? - відео
  14. Від чого відбуваються засмічення
  15. Рішення проблема хімічно
  16. Позбавлення від засмічення своїми руками
  17. Механічне рішення засмічення
  18. Причини виникнення засмічень
  19. Засмітівся унітаз - що робити? способ другий
  20. Як прочистити засмічення в унітазі тросом - відео
  21. Що робити, якщо унітаз забився грунтовно
  22. Як пробити засмічення в унітазі: визначення ступеня засмічення
  23. Як прочистити унітаз від засмічення: механічні способи
  24. Як прибрати засмічення в унітазі: прочищення мішком, наповненим піском
  25. Як видалити засмічення за допомогою вантуза для унітазу
  26. Як прочистити засмічення в унітазі: використання сантехнічного троса
  27. Хімічні засоби від засмічення в унітазі
  28. Забився унітаз: як прочистити за допомогою народних методів

Наша сеть партнеров Banwar

Що робити, якщо у вашому будинку забився унітаз? Від цієї ситуації не застрахований жоден мешканець багатоквартирної висотки, оскільки її винуватцями можуть бути зовсім не мешканці постраждалого житла. Перш ніж приступити до прочищення унітазу, необхідно проаналізувати можливу причину і ступінь засмічення.

Як встановити місце локалізації засмічення?

Насамперед необхідно встановити масштаб проблеми. Зробити це можна лише шляхом обходу квартир, що користуються вашим стояком. Якщо сусіди мають такі ж проблеми з каналізацією, значить, винуватцем поганої прохідності води є не ваш унітаз, а грязьова пробка, що утворилася в загальному стояку. Справитися з нею можуть тільки фахівці вашого ЖЕКу.

Визначити місце локалізації грязьовий пробки допоможе все той же поквартирний обхід. Почавши з верхнього поверху і послідовно спускаючись все нижче, починають обдзвонювати сусідів по стояку і шукати квартиру з нормально працюючої каналізацією. Виявивши таку, констатують наявність пробки, розташованої між цим поверхом і тим, що знаходиться вище. Якщо засмічення стався на першому поверсі, пробка, швидше за все, локалізується в підвальному лежаку. І в тому, і в іншому випадку доведеться викликати фахівців з ЖЕКу.

Якщо з'ясується, що ніхто з сусідів не відчуває проблем зі зливом каналізаційної води , Значить, засмітився або ваш унітаз, або лежак вашої квартирної розводки.

Основні методи усунення каналізаційних засмічень

У квартирі забився унітаз, як його прочистити? Існує три основні методи боротьби з засміченістю каналізацією:

  1. Використання спеціальних хімічних препаратів для розчинення забруднень. Хімічна промисловість випускає їх у вигляді спреїв, гранул, рідин або порошків. Що представляють собою концентровану луг, ці їдкі препарати здатні протягом декількох годин розчинити досить щільну органічну пробку.
  2. Прочищення унітазу за допомогою вантуза або сантехнічного троса.
  3. Застосування народно-побутових способів. До цього методу вдаються в разі, якщо під рукою не виявилося ніяких хімічних засобів і сантехнічних пристроїв.

Можливі причини засмічення унітазу і способи його усунення

Що робити, якщо засмітився унітаз? Встановивши причину засмічення, скористатися одним з перерахованих вище методів.

Видалення органічної пробки

Унітаз може бути забитий всілякими органічними речовинами. Як усунути засмічення в унітазі в цьому випадку?

Якщо ви впевнені в тому, що причиною проблеми стала органіка, вирушайте в господарський магазин і купуйте будь-який засіб для видалення каналізаційних засмічень. Вичерпавши зайву рідину з унітазу, засипте або залийте придбане засіб в зливний отвір і залиште на кілька годин. За цей час агресивна луг розчинить органіку, після чого необхідно буде лише влити в унітаз кілька відер води, щоб позбутися від залишків пробки.

За цей час агресивна луг розчинить органіку, після чого необхідно буде лише влити в унітаз кілька відер води, щоб позбутися від залишків пробки

Білизна - один з кращих засобів для видалення засмічення - Фото 04

Не меншою ефективністю в боротьбі з органічним засміченням унітазу відрізняється «Білизна». У вас забився унітаз? Вливайте в нього «Білизну» і почекайте кілька годин.

Немає ні спеціальних засобів, ні «Білизни», а у вас засмітився унітаз? Відправляйтеся на кухню і озбройтеся лимонною кислотою. Щоб отримати концентрований розчин, необхідно залишити в зливному отворі унітазу мінімальна кількість води, всипати в нього не менше 50 г кислоти. На розчинення пробки піде кілька годин.

Відмінним засобом видалення органічного засмічення є харчова або кальцинована сода. Як прочистити органічну пробку, якщо забився унітаз? Видаливши з нього воду, в зливний отвір засипають пачку кальцинованої соди. Через кілька годин розм'якшений засмічення видаляють кількома відрами холодної води. Дія харчової соди підсилюють столовим оцтом. Усипавши пачку соди, в унітаз вливають стакан оцту, вичікують 20 хвилин, після чого промивають його гарячою водою .

Видалення пробки з дрібного сміття

Як почистити пробку з дрібного сміття, якщо забився унітаз? Пісок і дрібні камені видаляють, використовуючи метод гідроудару. Для його створення використовують:

  • Особливий поршневий вантуз з подовженою присоскою.
  • Звичайну ганчірку, примотати до палиці.

Саморобний пристрій, що заміняє вантуз. У вашому будинку унітаз засмітився. Що робити, якщо під рукою немає вантуза? Взяти велику пластикову пляшку, шийку міцно закрити пробкою, а денце зрізати. Ввівши імпровізований вантуз всередину зливного отвору, різко його висмикують, створюючи гідроудар. Зробивши кілька таких рухів, проштовхують піщану пробку і відновлюють циркуляцію рідини. Чистку засмічення завершують, вливши в унітаз кілька відер води.

Усунення серйозних засмічень унітазу

Якщо забився унітаз, що робити? Переконавшись, що причиною засмічення став якийсь великий предмет (бите скло, памперс, ганчірка, камінь) або дуже в'язке речовина (глина, шпаклівка), вдаються до допомоги сантехнічного троса. З технікою його використання можна ознайомитися на будь-яку відповідну інтернет-ресурсі. Пробивши засмічення, великий предмет, що перешкоджає відтоку рідини, можна спробувати видалити рукою в гумовій рукавичці.

Як прочистити сильний засмічення, якщо забився унітаз? Якщо витягти застряглий в стоці предмет не вдається, доведеться від'єднати зливну трубу або демонтувати унітаз і спробувати дістати його таким чином.

Правильно використовувати унітаз повинен вміти кожен. Розкажіть дітям основні правила використання унітазу, адже в підсумку вони його можуть забити. Також засмічення унітазу відбувається через низку причин і не кожен господар знає, як його правильно прочистити. Сьогодні ми розберемо - як правильно прочистити засмічення унітазу в домашніх умовах.

Причини засмічення унітазу

  • Одна з головних причин засмічень - потрапляння в унітаз у великих кількостях туалетного паперу, різних предметів або гігієнічних засобів.
  • Не встановлено клапанів або фанової труби, завдання яких - вирівнювати тиск у зливі або трубі.
  • Унітаз був встановлений не по інструкції.
  • Непродумана конструкція унітазу.

Як впоратися з засмітилися унітазом

1. Запитайте у своїх домашніх, не загубилося чи що-небудь з речей. Що впала іграшка або коробка з косметикою цілком може блокувати слив в унітазі, і якщо так, то без спеціального троса не обійтися. Але якщо нічого не пропало, то, найімовірніше, ви маєте справу з засміттям.

2. Покладіть на підлогу кілька брудних рушників або навіть стару ковдру - незалежно від вашої акуратності, частина брудної води все одно потрапить на підлогу.

3. Вичерпніте воду з унітазу в заздалегідь підготовлене відро, але не всю. Залиште трохи води, щоб вона покривала опущений в унітаз вантуз.

4. Опустіть вантуз в унітаз і починайте прокачувати зливний отвір, поступово збільшуючи натиск, 10-15 разів. Майте на увазі, що грубе, необережне погойдування може привести до пошкодження унітазу. Якщо зливний отвір не дуже вузьке, поступово наростаючий тиск води швидше за все прочистить засмічення.

6. Довершити вирішення проблеми із засміченням допоможе спеціальний трос для унітазу. Він схожий на звичайний сантехнічний трос, але покритий пластиком, щоб уберегти унітаз від подряпин і пошкоджень. Потрапили в унітаз іграшки, тюбики помади або просто важке засмічення з високою часткою ймовірності зажадає троса.

7. Коли ви вирішите, що засмічення ліквідовано, спустіть воду. Зберігайте запобіжні заходи: зніміть кришку з бачка унітазу і будьте готові припинити спуск води в будь-який момент, піднявши пластиковий балон догори.


Зберігайте запобіжні заходи: зніміть кришку з бачка унітазу і будьте готові припинити спуск води в будь-який момент, піднявши пластиковий балон догори

Інші способи очищення унітазу

Гаряча вода

Якщо під рукою немає спеціальних засобів, то можна скористатися звичайною гарячою водою. Наберіть одне відро води і доведіть воду до кипіння. Далі вам потрібно під прямим кутом виливати воду дуже швидко в унітаз. Таким способом ви створите тиск і є шанс, що невеликі засмічення очистяться.

сода

Візьміть половину соди зі звичайної пачки і висипте все в унітаз. Під впливом щілинки засмічення почне розчинятися.


хімічні засоби

Такі кошти можна купити практично в будь-якому магазині побутової хімії . Хімічні засоби найчастіше виконують величезний ряд функцій:

  • очищають;
  • дезінфікують;
  • Усувають неприємні запахи;
  • Надають профілактичну дію;
  • Підтримують труби в хорошому стані.

Найвідоміші бренди:

  • Містер Мускул;
  • Крот;
  • Тофікс;
  • Tiret;
  • Domestos;
  • Домол.


Містер Мускул;   Крот;   Тофікс;   Tiret;   Domestos;   Домол

Пластикова пляшка

Візьміть пластикову пляшку, обсяг якої повинен бути 1,5-2 літра. Потім вам необхідно відрізати дно, а горлечко сильно закрутити. Далі зрізом вниз вставте пляшку в зливний отвір і робіть ті ж рухи, коли ви працюєте з вантузом.

гумовий шланг

Вам потрібно один кінець шланга прикріпити до крана з гарячою водою, а інший - опустити в самий низ унітазу. Далі потрібно запустити гарячу воду досить сильним напором. Ви також можете використовувати спільно хімічні засоби для збільшення ефекту.

Як позбутися від засмічення унітазу? - відео

Сьогодні в кожному будинку є всі умови для комфортного існування. Але якщо раптом засмітився унітаз, як прочистити в домашніх умовах, знають не всі. Прочищення - прерогатива сантехніків, і зараз такий стан речей не повинно бути проблемою. Хоча бувають випадки, коли ситуація виходить з-під контролю, а для кваліфікаційної допомоги немає часу.

Так, як прочистити унітаз будинку раз і назавжди? На даний момент існує кілька способів, залежно від ситуації. Засмічення не складе труднощів, якщо знати, як прочистити унітаз самостійно в деяких випадках. Але для початку варто розглянути причини засмічень, які є основою для вирішення подальших завдань, і що робити, якщо засмітився унітаз.

Від чого відбуваються засмічення

Чи не складно уявити, що унітаз часто використовується не тільки за прямим призначенням, але і для позбавлення від продуктів харчування. Звичайно, це причини засмічень, що провокуються господарями. Тим не менш, є причини, які не залежать від людей. До таких причин належать:

  • осад солей з сечовини;
  • осад з дуже жорсткої води;
  • занадто вузький отвір труби.

Як прочистити засмічення в унітазі в такому випадку, буде описано далі.


Рішення проблема хімічно

По-перше, варто нагадати, що раз в 3 місяці повинна проводитися профілактична прочищення унітазу хімічними засобами, які доступні в будь-якому магазині. Але якщо так вже вийшло, що утворився засмічення, потрібно діяти швидко. Коли забився унітаз, що робити - можна описати коротко.

Першим і найпростішим способом є використання соди і оцту. Для початку зайва вода вичерпується з унітазу. Невелика кількість води залишається, а потім висипається сода (половина пачки) і проштовхується глибше.

Щоб прибрати засмічення унітазу, далі додається склянка оцту і тільки після того, як пройде реакція (хвилин 15-20), заливається чайник окропу. Але тут є нюанс - якщо сполучна гофра із пластику, потрібно використовувати просто гарячу воду.


Іншим же, більш дорогим способом, є засіб від засмічення унітазу, в якому є луг, і це дозволяє руйнувати всі компоненти засмічення: солі, волосся, бруд, прості відходи.

Але не варто забувати, що такі засоби ефективні на початковій стадії формування засмічення.

А при використанні кошти необхідно чітко слідувати інструкції на упаковці.

Такий спосіб є найпростішим і швидким. Але, на жаль, не завжди є ефективним. Якщо ж з якихось причин такої спосіб позбавлення від засмічення унітазу не допомагає, існують ще кілька інших способів.

Позбавлення від засмічення своїми руками

Що робити, якщо засмітився унітаз, і причина засмічення приблизно ясна? В даному випадку дуже просто вирішити питання з тим, як усунути засмічення в унітазі і позбутися від проблеми.


Для початку дій потрібно зрозуміти, що за предмет потрапив в сантехніку. Далі, варто запастися респіратором або будь-який пов'язкою на ніс і рукавичками, так як запах може бути не найприємнішим.

Наступним кроком варто вичерпнуть всю воду і перевірити злив на наявність предмета. Він не повинен бути далеко. Як тільки предмет знайдений, варто акуратно його дістати, якщо не виходить, можна скористатися дротом з гачком на кінці.

Варто постелити старі ганчірки і під рукою тримати засіб для миття посуду, щоб позбутися від бруду і запаху.

Якщо ж такий спосіб не допомагає, можна скористатися спеціальними інструментами для глибокої прочищення унітазу. Найкраще скористатися спеціальним тросом для прочищення каналізації. Його вигнута форма дозволяє найбільш ефективно провести глибоку чистку труби і позбавити від запаху під час процесу.


Його вигнута форма дозволяє найбільш ефективно провести глибоку чистку труби і позбавити від запаху під час процесу

Тросом потрібно обертати за годинниковою стрілкою, а коли засмічення видалений, необхідно додатково скористатися вантузом, а для закріплення результату промити систему відром гарячої води або ж окропом, в залежності від типу зливної труби . Таким чином, за пару неприємних хвилин причину, через що засмітився туалет, можна вирішити. І наостанок, необхідно розглянути останній спосіб.

Механічне рішення засмічення

Як пробити унітаз, коли нічого більше не допомагає? Можна скористатися всім відомим пристосуванням - вантузом. Такий спосіб підходить, коли причина засмічення не ясна, а проблема продовжує заважати спокійного життя.

Найголовнішим є діаметр гумової присоски. Він повинен бути більше діаметра отвору зливу. Далі, необхідно перевірити, чи є засмічення локальним, або вся система зливу засмічена. Для цього потрібно подивитися, як йде вода в злив у ванній кімнаті і на кухні.

Якщо ж проблема тільки в унітазі, тоді всі отвори у ванній, на кухні закриваються, і починається робота над вирішенням проблеми засмічення. Якщо ж засмічення зачіпає не тільки унітаз, то поперемінно необхідно закрити отвори зливу і працювати над кожним зливом індивідуально.

Таким нехитрим способом можна вирішити ситуацію, коли засмітився туалет. Все ж не варто забувати, що засмічення часом небезпечні для всього стояка і варто звернутися до сантехніку і отримати допомогу для вирішення цього питання раз і назавжди.

На закінчення, необхідно відзначити, що питання «засмітився унітаз, що робити» є частим, напевно, кожен стикався з таким у своєму житті. Головне, правильно і швидко вирішити дану ситуацію. З проблемою можна розібратися самостійно, і були надані 3 способи вирішення делікатної проблеми: за допомогою спеціальних засобів або ж зробленого самостійно розчину, вантузом і просто діставши предмет, через який і стався засмічення.

При цьому не варто забувати про техніки безпеки і бути акуратним. Однак не варто забувати, що в деяких випадках тільки професійна допомога зможе вирішити проблему, і тоді в будинку настане мир і порядок.

Всіх неприємностей неприємність - в будинку засмітився унітаз. Куди бігти, що робити, кого кликати - ці питання виникають, як правило, у жіночої частини населення. Чоловік же повинен без паніки оцінити ситуацію і відразу запитати своїх домочадців - хто і що кинув в унітаз?

Причини виникнення засмічень

Забився унітаз - як прочистити?

В унітазі може застрягти все, що завгодно - ганчірки, очищення від картоплі і солоні огірки, яблука, газети, пучки волосся, жир. Якщо у вас є знайомий сантехнік, можете його розпитати. Гарантуємо, він розповість вам багато цікавого.

Стовідсотковий засмічення вам забезпечений, якщо в унітаз потрапляють гігієнічні засоби (прокладки, памперси), презервативи і наповнювач для котячих туалетів. В останньому випадку мова йде про практично цементування висновків, і якщо ваші підозри справді обгрунтовані, викликайте сантехніка або аварійну службу.

Ще один гідний претендент на звання переможця - поліетиленові пакети. Якщо при його допомоги забився унітаз, як прочистити - вирішувати вам. Можна спробувати самому, використовуючи трос, можна викликати сантехніка. Будьте готові, що разом з пакетом ви зумієте витягти масу всяких «приємностей».

Цікаво. Відомий факт, коли чоловік, що упустив вставну щелепу в унітаз в громадському туалеті, спробував рукою її дістати. Довелося викликати Службу порятунку і рятувати його руку разом з щелепою - він її все-таки спіймав.

Якщо мова не йде про засмічення всього стояка, можна спробувати вирішити проблему самостійно. Йдеться про три способи, якими можливо прочистити забитий унітаз:

  • простий механічний - за допомогою вантуза;
  • хімічний - з використанням готових або підручних засобів;
  • сантехнічний - за допомогою троса.

Спосіб перший - механічний. Найпростіший, підходить для незначних засмічень. Беремо вантуз (бажаний діаметр 10 сантиметрів), вставляємо гумової частиною вниз і робимо 10-15 рухів вгору і вниз. Якщо потрібно, вичерпуємо зайву воду. Повторюємо цю процедуру три рази. Як правило, якщо пробка - маленька, вода починає швидко йти. Разом з нею в стояк провалюються частини засмічення.


Якщо немає вантуза, можна скористатися пластиковою пляшкою . Для цього потрібно відрізати дно, закрити пляшку щільно кришкою, вставити в унітаз і також прокачати. Детальніше дивіться на відео нижче:

Засмітівся унітаз - що робити? способ другий

Спосіб другий - хімічний. Отже, засмітився унітаз - що робити, щоб максимально швидко його прибрати, не маючи під рукою вантуза (або просто не хочеться з ним возитися).

Можна спробувати зробити наступне. Забився жир або щось схоже можна спробувати пробити гарячої водою (не окропом), яка виливається під прямим кутом, щоб створити напір. У таких випадках знадобиться відро, працювати з ним зручніше, ніж з тазами або каструлями. Буде потрібно вилити не менш трьох відер. Гаряча вода розчинить жирові відкладення, вода почне спадати. Але стежте, щоб не перестаратися - якщо пробка сидить міцно, вода почне переливатися через край. Допускати цього не рекомендується.

Більш дієвий спосіб пробивання унітазу - використовувати звичайну харчову соду. Підходить для всіх типів сантехніки, включаючи вбудований унітаз. Для одного разу достатньо засипати підлогу пачки, дати постояти близько 30-40 хвилин. Потім пролити гарячою водою. При розчиненні соди у воді утворюється лужне середовище, яка роз'їдає жир і інші харчові залишки. Можна повторити два рази, не завадить.


Важліво. У деяких джерелах «умільці» рекомендують такий спосіб, як спільне використання соди і оцтової кислоти. Ви можете уявити собі цей процес? Перш за все, моментально виділяється велика кількість газу, яке цілком може розірвати систему. По-друге, залишки кислоти будуть діяти руйнівним чином на металеві деталі або труби. У домашніх умовах цей спосіб не застосовують. Але, якщо у вас запланована незабаром установка унітазу, можете спробувати.

Пропоновані у продажу активні засоби Крот, Тирет і інші з найбільшою ймовірністю допоможуть прочистити засмічення практично будь-якого походження. Термін їх дії - від 40 хвилин до 8 годин. Мабуть, це найкращий для використання варіант, якщо забився унітаз. До складу готових препаратів входять луги та інші хімічно активні речовини, здатні розчинити навіть волосся.


До складу готових препаратів входять луги та інші хімічно активні речовини, здатні розчинити навіть волосся

Цікаво. Останнім часом стали багато говорити про чудесні властивості кока-коли, в тому числі - її використання для розсмоктування засмічень. Кажуть, це припущення не позбавлене підстав, так як до складу напою входить ортофосфорна кислота. Якщо у вас ще є час, і про голод ще не прийняло масштаби катастрофи, можна залити унітаз і кока-колою.

Як прочистити засмічення в унітазі тросом - відео

Спосіб третій, самий надійний. За допомогою сантехнічного троса, який представляє собою гнучку металеву дріт зі спіраллю на кінці. Для домашнього використання краще всього підійде триметровий.


Прочищати краще удвох. Одна людина крутить рукоятку, другий - направляє трос. Діяти потрібно акуратно, щоб не пошкодити труби або гофру. Обертаючими рухами трос потрібно проштовхувати по трубі, поки він не упреться в засмічення. Потім слід спробувати проштовхнути його в каналізацію або зачепити.

Можливо, операцію доведеться повторити кілька разів. Слід мати під рукою відро і ганчірку або ганчір'я, щоб відразу витирати трос від органічних залишків.

Важліво. При наявності в унітазі пробки часто відбувається виділення неприємного запаху, який і є першою ознакою засмічення. Тому, запідозривши недобре, прочищаємо відразу ж тим, що є під рукою - содою, водою або готовими засобами. Гірше точно не буде.

Що робити, якщо унітаз забився грунтовно


Що робити, якщо унітаз забився грунтовно

Як тільки ви виявили, що з вашим унітазом не все гаразд, діємо за наступним алгоритмом:

  • перевіряємо, як йде вода у ванній або в кухонній раковині, і робимо висновки - якщо зливається добре, значить, засмічення утворився до виходу в каналізацію;
  • дізнаємося у своїх домочадців, які не кидали вони що-небудь в унітаз;
  • швидко прикидаємо, що саме могло послужити причиною пробки і вживаємо відповідних заходів.

При першому ж підозрі, що засмічений стояк, викликайте аварійну службу - в подібних випадках слюсаря можна чекати нескінченно довго. Повідомте сусідів про неприємності, приготуйте на всякий випадок старі ганчірки, відра з водою, гумові рукавички. Цілком можливо, доведеться вживати екстрених заходів, щоб не допустити потрапляння каналізаційного вмісту в квартиру.

Якщо ви дуже гидливі, зробіть яку-небудь подібність маски, щоб не дихати випарами.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо засмітився унітаз. Головне - без паніки.

Ми ж зі свого боку побажаємо вам, щоб найбільшою проблемою для вас було завдання, як очистити унітаз від вапняного нальоту.

З таким неприємним явищем, як засмічення унітазу, стикаються досить-таки часто. Часом вийти з ситуації, що склалася без зайвих зусиль буває досить важко. Якщо розібратися в пристрої каналізаційної системи і знати ефективні заходи з прочищення засмічення, цілком реально зберегти в цілісності свій гаманець і моментально налагодити роботу сантехнічного вузла.

Знаючи точну причину неполадки унітазу, можна швидко зробити спробу по її усуненню. Найчастіше засмічення утворюються з наступних причин:

  • викидання в унітаз харчових відходів;
  • змивання в каналізаційну трубу різних предметів, нерозчинних у воді (виконав в сантехнічний прилад туалетний папір або паперові рушники, можна погіршити ситуацію, тому що піпіфакс в воді має властивість розбухати і помітно збільшуватися в обсягах);
  • наповнювач для котячого лотка, викинутий в зливний отвір, стає винуватцем утворився засмічення (тільки пресовані тирсу, які використовуються в якості засобу котячої гігієни, які не засмітять унітаз);
  • неправильний монтаж унітазу;
  • скупчення сольових відкладень на внутрішній поверхні каналізаційної труби.

Як пробити засмічення в унітазі: визначення ступеня засмічення

Перш ніж починати процедуру чищення сантехнічного приладу , Необхідно уточнити, наскільки складна трапилася аварія. Для цього приступають до з'ясування двох основних характеристик: визначають рівень засмічення каналізації і локалізацію несправності.

У разі серйозного засмічення, вода, як правило, проходить слабкою струменем або ж зовсім спостерігається абсолютне перекриття стоку. З метою діагностики засмічення в унітаз виливають літр води. Через годину перевіряють, пішла рідина або залишилася на місці.

Позиціонування засмічення також вкрай важливо. Потрібно відкрити кран з водою у ванній кімнаті і на кухні. Якщо в цих точках зі зливом все в порядку, значить, погане функціонування унітазу пояснюється пробкою в трубі на самому виході. Коли виявляються неполадки зі сливами абсолютно всіх ділянок системи водопостачання, то, швидше за все, прийшов час перевірити загальнобудинкові труби. Такі ремонтні роботи повинні проводитися тільки працівниками спеціалізованої служби.

Як прочистити унітаз від засмічення: механічні способи

Як пробити унітаз в домашніх умовах: використовуємо пластикову пляшку

Винахідливі мешканці давно зметикували, що звичайна пляшка з-під газованої води може бути використана в якості сантехнічного інструменту Винахідливі мешканці давно зметикували, що звичайна пляшка з-під газованої води може бути використана в якості сантехнічного інструменту. Це досить просте і в той же час ефективне пристосування допоможе усунути засмічення, якщо в будинку немає вантуза. Для цього у пляшки відрізають дно, і домашній вантуз готовий до роботи. Очищаючи засмічення пляшкою, важливо робити різкі рухи:

  • точно так же, якби використовувався вантуз, наповнюють зливний отвір сантехнічного вузла водою;
  • тримаючи пляшку за шийку, опускають її в зливний отвір, при цьому посилено натискаючи на горловину;
  • різко висмикують пляшку.

Незважаючи на свою простоту і примітивність, цей спосіб прочищення унітазу заслужив похвалу від більшості сантехніків. Тому це засіб рекомендують взяти на замітку всім, хто не знає, як негайно пробити засмічення в унітазі.

Як прибрати засмічення в унітазі: прочищення мішком, наповненим піском

  1. Беруть міцний тканинний мішок, наповнюють його сипучим речовиною, щільно зав'язують і прив'язують до нього міцний шнурок або мотузку.
  2. Опускають мішок в унітаз і натискають на кнопку зливу. Слід послабити зчеплення з мотузкою, щоб мішок з потоком води пройшов якомога далі по воронці.
  3. Як только зливний бачок знову заповниться водою, можна повторити маніпуляції.

Як видалити засмічення за допомогою вантуза для унітазу

Використовують вантуз тільки для ліквідації невеликих засмічень, коли прохідність каналізаційного стоку ще збережена, тобто зливається вода хоч і з труднощами, але йде Використовують вантуз тільки для ліквідації невеликих засмічень, коли прохідність каналізаційного стоку ще збережена, тобто зливається вода хоч і з труднощами, але йде. Цей прилад є майже у кожної господині, проте для його результативного застосування необхідно, щоб розмір отвору для зливу був не більший, ніж діаметр гумової частини вантуза. Використовуючи цей інструмент, можна прибрати засмічення не тільки в унітазі, а й в кухонній мийці.

Механізм дії пристосування досить простий. Робота гумовою присоском створює в зливному каналі умови з надлишковим тиском повітря. Це дозволяє просувати засмічення вглиб каналізації. Як правило, в міру віддалення від санітарного вузла, каналізаційні труби стають ширшими, тому з часом пробка повинна розсмоктатися, тим самим відновлюючи прохідну здатність унітазу.

Максимальний ефект від роботи з вантузом досягається за умови, що отвори для зливів в інших приладах, які підключені до загальної системи каналізації, закриті герметичними пробками.

Покрокова інструкція:

  1. поміщають гумову частину вантуза над областю зливного отвору унітазу і ретельно притискають до керамічної поверхні, створюючи максимально можливу герметичність;
  2. здійснюють поступальні рухи вгору і вниз, а потім різко відривають прісосочную частина від унітазу;
  3. якщо назовні виплили відходи, їх прибирають, а після продовжують чистку до тих пір, поки не буде відновлена ​​повна працездатність унітазу.

Як прочистити засмічення в унітазі: використання сантехнічного троса

Усунути засмічення в унітазі можна за допомогою спеціального гнучкого троса Усунути засмічення в унітазі можна за допомогою спеціального гнучкого троса. Він виготовляється у вигляді жорсткої порожнистої осі, оснащеної ручкою, що обертається. Без цього професійного інструменту складно уявити фахівця сучасної сантехнічної служби. На кінці трос оснащений гострої насадкою або спиралевидной конструкцією з дроту круглого перетину.

Покрокова інструкція використання троса:

  1. спіралевидні відросток опускають в зливний отвір унітазу. Починають обертати його рукоятку. Такі дії починають проштовхувати пристосування по гідрозатворів;
  2. якщо трос уперся в зворотну частину тарельчатой ​​чаші (при частковому опусканні троса), перш ніж видалити засмічення, потрібно продовжити вращательно-поступальні рухи, поки пристосування не почне прослизати по внутрішній області цієї частини унітазу;
  3. перепинити шлях тросу може вертикально розташована стінка стояка, для таких випадків потрібен трос довжиною не менш двох метрів;
  4. в унітазі з прямим випуском трос намагаються проштовхнути по горизонтальній каналізаційній трубі до внутрішньої стінки стояка водопостачання. Труднощі в переміщенні троса виникають, якщо він своїм наконечником натикається на пробку. Щоб пробити такий засмічення до стояка, потрібні різкі рухи вперед-назад.

Хімічні засоби від засмічення в унітазі

Якщо розглянуті раніше методи боротьби з засміттям не увінчалися успіхом, можна скористатися спеціальними хімічними засобами.

Можливості технічної промисловості в останні роки настільки розширилися, що на прилавках вже не вистачає місця всьому асортименту різних засобів побутової хімії. Кожен бажаючий може підібрати на свій розсуд засіб, застосування якого допоможе розпрощатися з різними каналізаційними засмічення, в тому числі і в туалеті. Очисні засоби випускають в самих різних формах. Це може бути рідина, порошок або гель.

Вивчаючи етикетки, можна помітити, що майже кожен засіб має в своєму складі луг або кислоту. Саме дію цих компонентів і гарантує покупцеві досягнення чудового результату. Луги і кислоти практично миттєво розкладають всілякі предмети як синтетичного, так і органічного походження. Їм під силу розчинити пучки волосся і жирові відкладення на внутрішніх стінках труб.

Як почистити унітаз від засмічення за допомогою хімічних засобів Як почистити унітаз від засмічення за допомогою хімічних засобів? Насамперед варто уважно вивчити вкладиш з інструкцією. У ньому детально описані правила застосування і запобіжні заходи при використанні препарату для усунення засмічень в сантехнічному приладі.

Більшість подібних продуктів побутового призначення вливають в певній кількості в зливний отвір. Хімічна формула почне розчиняти засмічення приблизно через годину. Після цього можна починати зливати воду, щоб упевнитися в остаточному результаті. Коли застій надто сильний, і його не вдається перемогти з першого разу, то через якийсь час засіб вливають повторно.

Використовуючи хімічні речовини, потрібно убезпечити відкриті ділянки шкіри. Вся процедура повинна проводитися в гумових рукавичках, а якщо пари препарату токсичні, то не обійтися без респіраторної маски. Не варто використовувати агресивні хімічні речовини, якщо каналізаційна комунікація виконана з металевих труб . Якщо в будинку все труби чавунні чи пластикові, то такий запобіжний засіб не є обов'язковою.

Найбільш популярні засоби, представлені на вітчизняному ринку:

  • Крот. Засіб від засмічення унітазу, що входить в бюджетний сегмент. Незважаючи на низьку вартість, чудово пробиває будь-які засмічення в унітазі. Має в своєму складі гідроксид натрію, дія якого посилюється поверхнево-активними компонентами та іншими добавками. Випускають у формі порошку і гелю. Добре справляється з розчиненням жирових відкладень і біологічних відходів. Може розкласти навіть риб'ячу луску, при цьому не псує стіни пластикових, чавунних і сталевих труб;
  • Флуп. Засіб випускають у формі гранул, запечатаних в герметичний пакет. Застосовувати можна як холодної, так і з гарячою водою. Ефективно справляється з засмічення і в той же час дезінфікує каналізацію, усуває неприємні запахи;
  • Баги Потхан. Дорогий засіб для видалення засмічень в вигляді рідини. Починає діяти через кілька хвилин;
  • Біосостав Вантуз. Один з небагатьох хімічних препаратів, дія якого грунтується не на кислотно-лужної реакції, а на активності біобактерій, що руйнують органічні засмічення.

Забився унітаз: як прочистити за допомогою народних методів

Підручні засоби, які дозволять самостійно усунути засмічення в унітазі:

Як встановити місце локалізації засмічення?
Як встановити місце локалізації засмічення?
Як усунути засмічення в унітазі в цьому випадку?
У вас забився унітаз?
Немає ні спеціальних засобів, ні «Білизни», а у вас засмітився унітаз?
Як прочистити органічну пробку, якщо забився унітаз?
Що робити, якщо під рукою немає вантуза?
Як прочистити сильний засмічення, якщо забився унітаз?
Як позбутися від засмічення унітазу?
Так, як прочистити унітаз будинку раз і назавжди?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов