Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

забився унітаз

  1. Причини засмічень унітазу
  2. Способи прочищення зливу унітазу
  3. гідравлічний
  4. Відео - альтернативний метод боротьби з засмічення представлений на
  5. Профілактика засмічень унітазу

Наша сеть партнеров Banwar

Час від часу в кожній квартирі виникає така неприємна ситуація, як непрохідність води в унітазі, викликана, почасти, неправильної чищенням . Якщо забився унітаз - необхідно відразу вживати заходів. Випадок стався в квартирі багатоповерхового будинку, розташованій на першому або другому поверсі? Тоді ситуація може виявитися критичною! Адже в кожному під'їзді встановлено загальний каналізаційний стояк, і якщо він заб'ється в місці «коліна», квартиру почне затоплювати нечистотами.

неправильної чищенням

Причини засмічень унітазу

Важливо знати, що робити, якщо забився унітаз, адже таке зазвичай відбувається в самий невідповідний момент. Однак не менш важливо знати, як запобігти утворенню засмічення.

Унітаз є невибагливим сантехнічним пристроєм, тому його часто використовують не за основним призначенням, а, наприклад, для змиву:

  • залишків або зниклої їжі;
  • води з дрібним будівельним сміттям після миття підлог в приміщенні, де ведеться ремонт;
  • засобів особистої гігієни або контрацепції;
  • випадково потрапили дрібних предметів.

В результаті унітаз виходить з ладу - вода в ньому не проходить далі. Звичайно, часто засмічення відбувається завдяки випадку, тому слід бути уважним, щоб попередити неприємність.

Способи прочищення зливу унітазу

Найчастіше люди не знають, що робити, якщо забився унітаз, тому починають імпровізувати. Як результат - положення стає ще більш критичним. Щоб цього не допустити, рекомендують ознайомитися з чотирма способами прочищення каналізаційних труб:

  • пневматичний;
  • механічний;
  • гідравлічний;
  • хімічний.

Кожен з них має свої особливості, які слід знати, щоб не пошкодити сантехнічне обладнання та швидко усунути засмічення.

Предмет витягується вручну, тому необхідно надіти гумові рукавички. Якщо предмет, який засмітили трубу, пішов досить глибоко, використовують сталевий трос з наконечником, що має вигляд бура, і вигнутою рукояткою. Таке пристосування дуже ефективно, адже може витягнути або проштовхнути будь засмічення. Довжина троса становить мінімум 3 метри.

Сантехнічний трос вводять в отвір унітазу для зливу, і, у міру його просування, обертають рукоять - тільки так пристосування пройде через всі вигини трубопроводу. На жаль, трос мало у кого є в побуті, як правило, його використовують професійні сантехніки.

  • гідравлічний

гідравлічний

Якщо забився унітаз - то гідравлічний спосіб буде вельми ефективний при застої жирових відкладень в каналізаційному трубопроводі. Але для його реалізації потрібна наявність шланга, який є не у кожного жителя багатоповерхового будинку.
Суть гідравлічного методу полягає в розмиття засмічення напором гарячої води. Для цього необхідно приєднати шланг до крана раковини або ванни, інший кінець засунути в слив унітазу і відкрити гарячу воду, як можна сильніше. Даний спосіб може не дати бажаного результату з першого разу, тому рекомендують спробувати знову, через кілька хвилин. При виконанні необхідно бути акуратним, інакше є ймовірність затоплення сусідів поверхом нижче.

Відео - альтернативний метод боротьби з засмічення представлений на

  • пневматичний

Принцип пневматичної прочищення полягає в створенні високого повітряного тиску в трубопроводі, з метою проштовхування засмічення в каналізацію. Для цього використовують вантуз. Варто відзначити, що, крім звичного всім побутового інструменту, існує професійне пристосування з аналогічною назвою. Воно більш ефективне, але дороге, тому його використовують лише професійні сантехніки.
Застосовувати вантуз необхідно правильно, інакше результату не буде. Він діє за принципом прокачування повітря спільно з потоком води, що спускається з бочка унітазу. Рухи повинні бути дуже енергійними.

Якщо забився унітаз - то усунути це можна не тільки фізичними зусиллями. Хімічний спосіб - дуже ефективний, але застосовувати його краще тільки в крайньому випадку.

Використовуючи хімічні речовини, необхідно дотримуватися техніки безпеки, щоб захистити своє здоров'я. Оскільки вони дуже агресивні (здатні роз'їдати поверхню труб), працювати слід, надівши гумові рукавички, хоча краще запобігти попаданню рідини на них. При використанні хімікатів важливо в точності дотримуватися їх дозування.

Сьогодні на ринку можна побачити широке розмаїття засобів для прочищення засмічень в трубопроводі. Щоб підібрати оптимальний варіант, рекомендують керуватися відгуками знайомих і друзів.

Профілактика засмічень унітазу

Зазвичай після того, як жителі багатоповерхового будинку переживають досить сильне засмічення каналізації, вони починають уважніше ставитися до того, що потрапляє в унітаз. Для запобігання утворенню засмічення в зливному отворі, необхідно дотримуватися кількох правил:

  • не кидати в жодних предметів;
  • заборонити дітям грати поблизу унітазу, щоб вони, бува, не упустили в нього який-небудь предмет;
  • не змивати засоби контрацепції та гігієни;
  • в разі потрапляння стороннього предмета в отвір, спробувати негайно його дістати.

Якщо забився унітаз, а самостійно прочистити його не виходить, необхідно негайно звернутися в сантехнічну службу!

Випадок стався в квартирі багатоповерхового будинку, розташованій на першому або другому поверсі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов