Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Загоряється лампочка тиску масла при нагріванні двигуна

  1. При нагріванні двигуна загоряється тиск масла: наслідки для мотора
  2. Горить лампа тиску масла після прогріву: можливі причини
  3. Поради та рекомендації
  4. Що в підсумку

Наша сеть партнеров Banwar

Система змащення двигуна передбачає подачу моторного масла до завантаженим деталей і вузлів під певним тиском, яке створює масляний насос. При цьому зниження тиску мастила з тих чи інших причин є критичною несправністю, яка здатна досить швидко вивести з ладу силовий агрегат.

Про таке зниження тиску масла водія інформує сигнальна лампа, яка знаходиться на панелі приладів. В одних випадках лампочка може горіти постійно, в інших лампа масла моргає на неодружених і низьких оборотах, тільки на холодному або прогрітому двигуні і т.д.

У цій статті ми поговоримо про те, чому горить тиск масла після прогріву двигуна, які причини і неполадки в двигуні або системі змащення до цього призводять, а також що робити водієві, якщо загоряється тиск масла «на гарячу».

При нагріванні двигуна загоряється тиск масла: наслідки для мотора

При нагріванні двигуна загоряється тиск масла: наслідки для мотора

Почнемо з того, що будь-які проблеми з тиском мастильної рідини означають, що силовий агрегат відчуває масляне голодування . Якщо просто, що труться поверхні не отримують достатньої кількості моторного масла і починається їх посилений знос. Також масло відіграє роль очищувача і охолоджувача, вимиваючи продукти зносу і знижуючи температуру в місці роботи поверхонь тертьових пар.

Це означає, що якщо змащення недостатньо або тиск слабке, тоді також висока ймовірність локальних перегрівів і ушкоджень навантажених поверхонь, що труться продуктами зносу (металева стружка і т.д.). Не важко здогадатися, що в подібних випадках в двигуні можуть утворитися задираки на дзеркалі циліндрів, виходять з ладу підшипники ковзання та інші важливі елементи.

Також при зниженні ефективності роботи масляної системи в моторі з'являються стуки і шуми , Які в подальшому призводять до більш серйозних пошкоджень або навіть заклинювання двигуна . При цьому заклинювання цілком може супроводжуватися «Кулаком дружби» , Що в значній мірі ускладнює ремонт пошкодженого агрегату і збільшує загальні витрати на відновлення ДВС .

Горить лампа тиску масла після прогріву: можливі причини

Горить лампа тиску масла після прогріву: можливі причини

Якщо говорити про ситуацію, коли загоряється лампочка тиску масла при нагріванні двигуна, в цьому випадку потрібно враховувати, що основних причин декілька:

  • знижений рівень мастила в двигуні ;
  • моторне масло не підходить для двигуна;
  • мастильна рідина втратила свої властивості;
  • несправності системи змащення і ДВС;

Перш за все, якщо горить тиск масла, експлуатувати такий двигун вкрай не рекомендується до визначення і повного усунення неполадок. Отже, почнемо з найбільш простий причини. Мова йде про банальне зниження рівня мастила в моторі. Витекти масло може з різних причин, починаючи від пробитого піддону картера і закінчуючи підвищеною витратою на чад, масложор в області турбіни і т.д.

Також сам агрегат може бути зношений, тобто двигун «їсть» масло і димить масляним димом через проблеми з ЦПГ або маслос'емниє ковпачками . Так чи інакше, якщо не стежити за рівнем мастила, в разі його зниження до прогріву силової установки масло залишається більш густим і лампочка «на холодну» може не горіти.

Однак після виходу на робочі температури і нагрівання мастила матеріал природним чином розріджується і стає більш текучим. Також варто пам'ятати, що дещо зменшуються і зазори між сполученими деталями в двигуні, маслонасосу стає важче підтримувати необхідний тиск, прокачувати рідке масло по системі.

Якщо до цього додати і часткову нестачу мастила, тоді стає зрозуміло, чому лампа тиску починає горіти вже після прогріву ДВС. Для вирішення проблеми необхідно долити масло в двигун.

Далі можна якийсь час продовжувати доливати мастило за рівнем або відразу усунути текти ( заміна сальників , Маслос'емних ковпачків, поршневих кілець ) В залежності від конкретної ситуації. Якщо ж мотор сильно зношений, тоді краще відразу зайнятися його комплексним капітальним ремонтом .

  • Йдемо далі. У багатьох випадках причиною зниженого тиску може бути саме масло. Наприклад, якщо в силовий агрегат залита мастило, яка по SAE не відповідає рекомендованої виробником авто по мануалу (наприклад, водій залив 0W20 замість 5W40), тоді після прогріву мастильна рідина буде дуже рідкої.

У такій ситуації цілком вірогідні течі навіть справних сальників і прокладок двигуна, що закономірно призводить до зниження рівня масла, а показник тиску в масляній системі буде знижений. Щоб цього не відбувалося, масло потрібно правильно підбирати по в'язкості і ряду інших найважливіших характеристик.

Ще важливо враховувати, що мастило може втратити свої властивості і з інших причин. Наприклад, значне збільшення планового інтервалу заміни (замість 10-15 тис. Км. Мастильний матеріал відпрацював 20-30 тис.).

Також втрата властивостей нерідко відбувається і після того, як відбулося змішування масла з антифризом . У цьому випадку доречно говорити про серйозну поломку, коли охолоджуюча рідина потрапляє в масляну систему. Найчастіше до цього призводять тріщини в блоці циліндрів і ГБЦ , Несправності і пробої прокладки головки блоку і т.д.

Швидко діагностувати проблему можна по збільшенню рівня масла і зниження рівня антифризу в розширювальному бачку, а також за наявністю емульсії під кришкою маслозаливной горловини і на масляному щупі.

Також змінити властивості мастила здатне і паливо, яке в надлишку проникає в піддон картера з камери згоряння. Найчастіше проблема не виникає сама по собі, так як порушення згоряння суміші в циліндрі проводить до того, що виникає троение двигуна (Циліндр не працює і суміш не згорає).

Причин для троение мотора багато (несправності системи живлення, низька компресія, відсутність іскри на свічках запалювання і т.д.). Також форсунки можуть «лити» і тоді, коли двигун заглушений. При цьому агрегати не троїть під час роботи, але в мастило все одно потрапляє паливо. В будь-якому випадку, бензин в маслі може сильно розрідити мастило, в результаті чого неминуче почнуться проблеми з тиском.

Також слід додати, що долив різних типів мастил, що призвело до змішуванню моторного масла (Наприклад, синтетики і мінерального масла), також може привести до втрати властивостей основного обсягу мастильного матеріалу. Те ж саме можна сказати і про використання різних присадок і добавок (миючі, в'язкі, стабілізуючі, захисні і т.п.).

Перед тим, як доливати масло або використовувати ту чи іншу присадку в двигун, потрібно обов'язково враховувати всі можливі ризики і вплив на базову мастило.

  • Тепер перейдемо до несправностей двигуна і масляної системи. Як вже було сказано, значну зношеність ЦПГ і збільшення зазорів часто призводять до того, що лампа тиску масла горить на неодружених, на холодному двигуні або вже після прогріву двигуна.

Також слід пам'ятати про те, що забитим може виявитися і сітка-фільтр маслоприемника. Якщо достатня кількість мастильної рідини не буде проходити через фільтр, тоді почнеться масляне голодування двигуна з усіма витікаючими наслідками.

Справа в тому, що промивка дозволяє відшаруватися таким відкладенням, проте не розчиняє їх. В результаті навіть справний маслонасосів не здатний прокачати мастильну рідину, при цьому горить тиск масла. Для вирішення проблеми потрібно зняти масляний піддон картера, після чого сітка маслоприемника очищається механічно або за допомогою активних розчинників. Після такої операції труднощі проходження масла через сітку-фільтр будуть усунені.

Паралельно не варто забувати і про більш звичному масляному фільтрі, який необхідно міняти разом з кожною заміною мастила. Якщо масляний фільтр забитий, тоді це цілком може бути причиною виниклих проблем з тиском. Ще важливо враховувати, що навіть новий фільтр може виявитися невідповідним для мотора, неякісним або бракованим. З цієї причини потрібно знати, як вибрати кращий масляний фільтр для двигуна .

Наостанок зазначимо, що на окрему увагу заслуговує редукційний клапан і сам маслонасосів. У випадку з клапаном, даний елемент повинен залишатися в закритому положенні до того моменту, поки тиск масла не перевищить допустиму норму. Однак якщо клапан підклинює в частково або повністю відкритому положенні, тоді отримати потрібний тиск в системі мастила не вдається.

Що стосується масляного насоса, його несправність можна вважати серйозною поломкою, так як пристрій втрачає належну продуктивність або повністю перестає качати масло. Підсумком стає необхідність знімати елемент з двигуна. Далі приймається рішення зробити ремонт масляного насоса (по можливості) або відразу міняти насос на новий.

Поради та рекомендації

Поради та рекомендації

Зверніть увагу, якщо не видно течі, а також рівень масла і його стан в нормі, тоді перед початком складних маніпуляцій з розбирання двигуна фахівці рекомендують на початковому етапі точно виміряти тиск масла в двигуні.

Досить часто буває так, що з тиском насправді все в порядку, а несправності, які призводять до загоряння аварійної лампи, безпосередньо пов'язані з проведенням і датчиком тиску масла.

Контакти можуть з часом окислюватися, датчик також може вийти з ладу. Цілком очевидно, що зазначені елементи також необхідно перевіряти в першу чергу і в обов'язковому порядку в рамках проведення діагностичних процедур.

Що в підсумку

Як видно, причин для зниження тиску масла в двигуні буває багато. При цьому в разі загоряння аварійної лами тиску масла, двигун потрібно якомога швидше заглушити, щоб по можливості уникнути серйозних поломок ДВС.

Також за рівнем масла необхідно постійно стежити і регулярно доливати відповідну для доливання мастило при першій такої необхідності. Як правило, досвідчені водії, які мають авто з великим пробігом, контролюють рівень не рідше 2-3 разів на тиждень.

Однак частою помилкою власників, які придбали абсолютно новий автомобіль, є поширена думка про відсутність необхідності постійного контролю рівня і стану технічних рідин. При цьому важливо розуміти, що далеко не у всіх силових агрегатах (навіть нових) рівень масла тримається від заміни до заміни.

Самі виробники цілого ряду моделей авто (особливо таких, де двигун оснащений турбонаддувом ) Окремо вказують, що витрата масла в процесі експлуатації допускається і є нормою. Це означає, що доливати масло до настання моменту планової заміни все одно доведеться.

Як підсумок ще раз нагадаємо, що якщо горить лампочка тиску масла або моргає, ігнорування даного сигналу може швидко закінчитися необхідністю робити капітальним ремонт двигуна. У деяких випадках пошкодження можуть виявитися настільки серйозними, що проблему вдається вирішити тільки шляхом Свапи мотора і заміни двигуна на контрактний агрегат.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов