Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Захист ламп. Блок захисту, схема від перегорання всіх видів ламп

  1. Повний захист освітлювальних ламп
  2. Схема пристрою:
  3. Блок захисту ламп розжарювання і галогенних
  4. Як зберегти лампи від перегорання?
  5. Конструкція патрона - причина перегорання ламп
  6. Вічна лампа розжарювання

Наша сеть партнеров Banwar

Освітлювальні лампи мають невелику довговічність, що є проблемою в сучасному світі. Під час включення живлення ламп відбувається вихід їх з ладу, що є актуальною проблемою.
Нитка розжарювання в холодному вигляді утворює невеликий опір. Воно занадто зменшено, ніж опір розпеченій нитки електрострумом. Ми запалюємо світло, то нитка лампи в холодному стані, і значення струму істотно вище номіналу, тому вона має властивість дмухнути.

Лампи в світильниках і люстрах перегорають з різних причин. Якщо вона одна, то це вже краще. Можна заощадити на покупці лампочок, якщо знати основну причину. Крім економії у вас не вийде з ладу світильник, або того гірше, не трапиться пожежа в будинку.

Існує безліч різних варіантів модуля захисту ламп. Деякі способи захисту ламп розберемо на прикладах в матеріалах з життя.

Повний захист освітлювальних ламп

Пропонований блок захисту ламп служить для продовження терміну служби ламп розжарювання і від передчасного виходу з ладу розжарюються нитки при різкій подачі напруги при експлуатації ламп. Даний спосіб особливо підійде для ламп, розташованих в важкодоступних місцях (рекламні щити, стовпи для освітлення). Цей прилад хороший і вдома, так як в квартирі нерідко перегорають лампи. Встановивши цей пристрій, вирішується проблема частої заміни ламп у зв'язку з виходом їх з ладу.

Пристрій захисту освітлювальних ламп створює повільний розігрів нитки протягом декількох секунд при включенні світла. Якщо напруга раптово відключиться на короткий час, а потім знову включиться, то процес плавного нагріву нитки повториться після знову поданої напруги. Відбувається стабілізація харчування, найбільше значення його зменшується до 220 вольт. Блок захисту ламп має мінімальним часом реагування на скачки напруги - кілька мілісекунд. Контролер управління має захист.

Модуль захисту ламп витримує струм імпульсу 140 ампер, що дає можливість не ставити запобіжник, і бути впевненим в надійності системи і захисту ламп.

Схема пристрою:

Резистор для підстроювання на 300 кому зображений умовно. При застосуванні точних деталей він не потрібен. У нашому випадку R7 і R8 об'єднуються в одне опір значенням 1,15 мОм. Конкретне значення визначається виходом «Тест». Прилад підключається до мережі з точним напругою 220 вольт змінного струму, і регулюванням резистора ставиться логічна одиниця на виході «Тест». Для вибору порога стабільного напруги менше, ніж 220 вольт, цю процедуру проводять при напрузі 215 вольт.

Потужності характеристики ламп повинні мати межі найбільшим струмом ТРІАК ВТ139-600. Не можна допустити ток вище 16 ампер. Прилад поєднується з лампами до 3,5 кВт потужності за умови, що Тріак буде встановлений на радіаторі для відводу тепла. Без радіатора можна приєднувати лампи до 300 ват. Для підключення до приладу ламп навантаженням понад 3500 ват застосовують Тріак могутніше.

Дросель для придушення перешкод в схемі живильного ланцюга не передбачений, так як перешкоди можуть надходити назовні від приладу тільки тоді, коли розігрів спіралі ламп під час пуску за 2,5 секунди перевищено напруга живлення мережі понад 220 вольт. Це трохи, і Тріак після розігріву при малому напрузі відкривається. Щоб пристрій коштувало недорого, це можна не враховувати. Якщо необхідно повністю зробити захист від перешкод радіохвиль, то монтують дросель великої потужності між навантаженням і другим виводом, в цьому немає особливих проблем.

Контролер схеми можна замінити іншим, відповідним за параметрами. Також надходять і з ТРИАКОМ, подібного типу, підібраним по струму навантаження. Керуючий струм ТРІАК не рекомендується підбирати вище 50 міліампер. Захист ламп забезпечена.

Блок захисту ламп розжарювання і галогенних

Він являє собою конденсатор потужністю до 200 Вт. Існують схеми захисту галогенних ламп і з більшою потужністю. Він захищає лампи, плавний розігрів нитки розжарювання, що значно сповільнить процес зносу, збільшить термін служби.

Продемонструємо його підключення на практиці, на лампах розжарювання і галогенних лампах. На енергозберігаючі лампи він ніяк не діє.

На енергозберігаючі лампи він ніяк не діє

Для порівняння результатів спочатку підключимо без блоку захисту. Лампа запалюється миттєво. Тепер підключимо блок захисту ламп. Він підключається на фазовий провід. Для визначення фази користуємося індикаторною викруткою. Підключаємо блок за допомогою затискних клем.

Даний блок призначений для роботи з трансформаторами і з знижувальними котушками. Він не розрахований на роботу з люмінесцентними лампами, електромоторами і подібними механізмами, приладами подібними йому.
Підключаємо мережу, приблизно дві секунди лампа запалюється, дуже плавний пуск. Від різкого включення лампа не лопне, і буде служити довше.

Для порівняння підключимо галогенну лампу. Вставляємо лампу в патрон, підключаємо до мережі. Підключення захисту галогенних ламп виходить аналогічним. Такий розпал можна використовувати там, де є нитка розжарення.

Ще можна поставити термистор . Деталь копійчана, але працює надійно, перешкод не створює. Потрібно брати термістор великого розміру для більш повільного нагріву, з опором вище 0,5 кОм. Його можна легко вбудувати всередину будь-якого корпусу, вимикача. На висновки надаватися ізоляція, вона не плавиться, так як температура невелика.

Звичайні лампочки розжарювання зі спіраллю краще підключати на меншу напругу (180-200 В). Якщо напруга 240 вольт, то можна дві лампи з'єднати послідовно.

галогенові лампи люблять постійне точне напруга, тому їх необхідно підключати до стабільного напруги, і зробити плавний пуск (блок захисту ламп).

Як зберегти лампи від перегорання?

Лампи бувають енергозберігаючі, спіральні, діодні. Вони часто згорають, а ми не знаємо чому, що відбувається. Потрібно зрозуміти, чому це відбувається. Вони згоряють через те, що існують старі пилососи, пральні машини, мотори у дворі, у сусідів є стара техніка. Люди їй користуються, і при запуску цієї техніки відбувається різкий стрибок імпульсної сили струму. Мотор взяв на себе струм, запустився, потім йде різкий стрибок в мережу, виникає велика сила струму.

Під час виплеску великої сили струму відбувається згорання ламп. Щоб не було цієї проблеми, продаються модулі захисту ламп - мережеві фільтри. У ньому знаходиться варістор. пристрій захисту світлодіодних ламп розраховане на силу струму в 100 ампер. При різкому стрибку напруги і сили струму варістор гасить ці скачки. В мережевому фільтрі варто один звичайний варістор, який коштує копійки.

В мережевому фільтрі варто один звичайний варістор, який коштує копійки

Французькі фільтри мають два варістора, і коштують вони дорого. За ці гроші можна купити кілька сотень варисторів. Для цього кожен може зробити такий фільтр. Іноді умільці ставлять варистори прямо в корпус розетки. Якщо варістор буде стояти в іншій кімнаті, то він не допоможе для лампочки на кухні або в коридорі.
допоможе варістор , Який знаходиться ближче від цього об'єкта.

Конструкція патрона - причина перегорання ламп

Однією з причин перегоряння ламп є конструкція патрона. На контактах колодки немає пружинящего ефекту.

Середній контакт патрона пружинить, а бічні контакти просто впираються. Потрібно трохи підігнути вусики, зробити так, щоб вони пружинили. Прості колодки набагато надійніше. У них бічні вуса пружинять, їм ніщо не заважає, лампи в них перегорають рідше. Бічні сходинки під контактами можна просто відкусити плоскогубцями. Тепер у бічних контактів з'явився хід і хороший пружний ефект. Захист ламп зроблена, вони перестають дмухнути.

Вічна лампа розжарювання

Для виготовлення знадобиться лампа, цоколь від іншої лампи розжарювання, попередньо знятий і очищений, два діода Д226 , Інструменти (кусачки, плоскогубці), надфіль, паяльні приналежності. Підключення через діод дає змогу подовжити термін в рази. Виходячи з досвіду, можна сказати, що в підвалі у мене лампочка такої конструкції працює справно вже кілька років.

Як діода застосовується будь-який, на напругу не менше 350 В. Враховуємо силу струму, яка повинна бути, не менше 0,5 А. Можна використовувати діоди Д245, а в нашому випадку Д226. Такі діоди використовувалися в старих радянських телевізорах, в будь-старої радіотехніці. Їх можна купити в магазині радіодеталей, стоять вони копійки. Схема підключення лампи через діод проста, але створює хороший захист.

Беремо діод і відкушуємо один висновок корпусу під корінь. Другий висновок у вигляді трубочки теж відкушуємо.

У трубочку вставляємо зволікання і запаює. Виходить так:

Тепер наш діод без проблем влізе в цоколь. Беремо паяльник і припаюємо діод до цоколю лампи:

Тепер беремо цоколь і одягаємо його, і поїла кінець дроту. Зайву частину проводу відкушуємо. Зафіксуємо в 3-4 місцях два цоколя між собою паяльником.

Вічна лампочка готова
Вічна лампочка готова. Єдиний недолік цієї лампочки - мерехтливе світло. Для під'їзду або підвалу мерехтіння не грає важливої ​​ролі.

Принцип діода можна застосувати, поставивши діод не в лампочці, а в вимикачі або в світильнику. Цей спосіб буде корисний тим, хто не особливо дружить з електрикою.

Можна використовувати таку схему підключення лампи розжарювання:

Можна використовувати таку схему підключення лампи розжарювання:

Пишіть коментарі, доповнення до статті, може я щось пропустив. Ви можете подивитися на карту сайту , Буду радий якщо ви знайдете на моєму сайті ще що-небудь корисне.

Поділитися посиланням:

Як зберегти лампи від перегорання?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов