Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Захист від «сухого ходу» для насоса свердловини за допомогою реле тиску і датчиків рівня. Електрична схема захисту насоса від «сухого ходу»

  1. Принципи захист від «сухого ходу» для насоса свердловини за допомогою реле тиску і датчиків рівня
  2. «Готові рішення» для захисту насоса від «сухого ходу»
  3. Захист від режиму «сухого ходу» своїми руками (принципова схема)
  4. Принцип роботи схеми захисту насоса від режиму «сухого ходу»

Наша сеть партнеров Banwar

Що таке «сухий хід» насоса ми вже обговорювали в одній з наших статей «   Захист насоса від «сухого ходу» за допомогою електроніки   » Що таке «сухий хід» насоса ми вже обговорювали в одній з наших статей « Захист насоса від «сухого ходу» за допомогою електроніки ». Якщо ще раз повторитися коротко, то це такий режим насоса, коли він працює без робочого середовища, тобто не прокачує через себе якусь середу. Для свердловинного насоса, це, перш за все, вода. Режим «сухого ходу» загрожує виходом насоса з ладу, внаслідок перегріву і погіршення змащення. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш насос працював довго і в установлених робочих режимах, то виходу два. Або вам особисто і безпосередньо належить стежити за всіма циклами роботи насоса при викачуванні води зі свердловини, запобігаючи режим «сухого хід». Або, що особливо актуально при постійному забезпеченні вашого будинку водопостачанням, довірити діагностику і захист насоса від «сухого ходу» автоматиці. Саме про автоматичну систему діагностики і захисту від сухого ходу ми і поговоримо в нашій статті.

Принципи захист від «сухого ходу» для насоса свердловини за допомогою реле тиску і датчиків рівня

Ми розглянемо варіант зі свердловинним насосом і ресивером. Насос встановлений в свердловині. Ресивер постійно підтримує тиск в водопостачальної системі будинку на певному, не нижче умовного, рівні. У підсумку, виходячи з цих даних, у нас виходить два критерії, які ми повинні забезпечувати для нормальної роботи насоса і для нашого комфортного перебування в будинку.
Перший критерій це захист від «сухого ходу» самого працюючого насоса. Другий критерій, це підтримка робочого тиску в системі водопостачання будинку. Почнемо вирішувати ці проблеми по порядку. Для першого випадку, в свердловину встановлюється датчик, який стежить за рівнем води і при розмиканні електричного кола між датчиком «сухого ходу» і «загальним», внаслідок зниження її рівня в свердловині, відбувається зупинка насоса. Другий критерій, що забезпечує підтримку тиску в системі, забезпечується роботою реле тиску. Так, в разі падіння тиску, наприклад при пропуску, через зворотний клапан назад в свердловину або при пропуску або відкриття запірних кранів у споживача, реле тиску розімкнеться контакти і тим самим подасть команду для включення насоса.

«Готові рішення» для захисту насоса від «сухого ходу»

Не дивлячись на елементарні принципи і зрозумілі критерії спрацьовування захисту, варто пам'ятати про те, що крім механічних компонентів, що представляють собою збірку з насоса, труб, реле тиску, ресивера, клапана і запірної арматури, існують і електричні комутації. Так їх звичайно завжди можна здійснити самостійно, за допомогою реле, транзисторних збірок, підбором резисторів і вибором джерела живлення. Проте, для полегшення вашого завдання, на ринку можна знайти і готові рішення. Наприклад, блок комутації і захисту LC-22B в змозі виконувати всі вище перераховані завдання.

Захист від режиму «сухого ходу» своїми руками (принципова схема)

Насправді не все так вже й складно, якщо реалізувати схему захисту насоса використовуючи власні навички та знання. Так найпростіша схема, яка може забезпечити захист насоса від «сухого ходу».

Принцип роботи схеми захисту насоса від режиму «сухого ходу»

Як і в вище описаному випадку використовується два критерії. Перший це тиск. Спрацьовує реле тиску s1 розмикаючи контакти і відключаючи насос. Другий критерій - це падіння рівня води в свердловині. У цьому випадку реле s2 відключається при відсутності позитивного відкриває напруги на базі транзистора КТ 815 (буквена маркування будь-яка). Відсутність відкриває напруги на транзисторі пояснюється значним збільшенням опору між контактами «загальний» і «рівня» на датчику рівня.

Тепер маючи не тільки теоретичні знання з питання захисту насоса від режиму «сухого ходу», але і кілька варіантів вирішення цієї проблеми, ми сподіваємося, що у вас не виникне неприємних життєвих ситуацій, в результаті яких ваш насос може вийти з ладу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов