Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Захист від перепадів напруги

Наша сеть партнеров Banwar

В електричної мережі нерідко трапляються перепади в напрузі, які за кілька секунду можуть привести до поломки будь-побутове електрообладнання. Електронні пристрої зовсім не розраховані на функціонування при занадто заниженому або занадто завищеній напрузі. Низькі показники така техніка ще зможе перенести, але максимальна напруга миттєво виведе з ладу будь-який електронний обладнання без можливості відновлення. Саме тому сумлінні господарі замислюються про те, яким чином можна мінімізувати шкоду від перепадів напруги або ж зовсім їх запобігти. На щастя, сучасний ринок електричного обладнання відрізняється великою різноманітністю і включає в себе спеціальні захисні пристрої, про які ми Вам розповімо в даній статті.

Якісних приладів, які гарантують надійний захист від стрибків напруги всього два і до них відносяться стабілізатор і реле-переривник.


Що таке реле-переривник?

Реле-переривник - це реле захисту від стрибків напруги, робота якого досить проста і нехитра. Принцип функціонування: в момент підвищення / пониження напруги в електромережі пристрій моментально реагує і запобігає подачу струму, тобто забезпечує знеструмлення. Після даної операції електроніка приладу здійснює перевірку електромережі на справність в напрузі з періодичністю в кілька секунд. Як тільки перевірка показує, що напруга в нормі, реле-переривник знову відновлює надходження електроенергії.

Незважаючи на простоту функціонування у реле-переривника є недолік. Він полягає в тому, що при тривалих перепадах в напрузі споживач електроенергії або довгий час знаходиться без електрики, або занадто часто відчуває цикл включень і відключень. Останнє згубно відбивається на самому реле-переривнику. Таким чином, даний прилад здатний захистити ваше електрообладнання від моментального виходу з ладу, але тим самим скорочується термін його служби.

Застосування реле захисту від стрибків напруги досить просте. Лицьова панель розміщує на собі пару кнопок управління, які використовуються для регулювання верхнього і нижнього гранично допустимого напруги. Також пристрій оснащений невеликим дисплеєм, на якому відображається інформація про стан побутової електромережі.

Налаштування пристрою також проста. За допомогою тривалого натискання на кнопки реле перемикається в режим «настройка». Після короткими натисканнями Ви можете здійснювати вибір граничних показників.

Реле-переривник буває двох типів: для місцевого використання (підключення в розетку) і для глобального захисту (установка в електрощиток).

Найбільш вигідно своїми характеристиками і здібностями від реле-переривника відрізняється стабілізатор напруги.

Що таке стабілізатор напруги
Що таке стабілізатор напруги?

головна перевага стабілізатора напруги полягає в тому, що його принцип роботи заснований не на відключенні надходження електричної енергії споживачу, а у вирівнюванні напруги до показників, що підходять під придатну роботу побутових електричних приладів.

Сучасні виробники випускають велику різноманітність стабілізаторів напруги, які розрізняються між собою головним чином показником потужності. Прості моделі стабілізаторів призначені для використання з одним або декількома споживачами, а складні здатні захистити всіх споживачів електричної енергії без винятку.

Вибираючи стабілізатор для використання в побуті, звертайте увагу на такі характеристики, як:

  • число фаз (має на увазі під собою підключення різного устаткування, тобто до однієї фазі йдуть пристрої освітлення, до іншої - розетки);
  • показник вихідної потужності (пряма залежність від навантаження на ланцюг);
  • вхідна напруга (ширина діапазону безпосередньо залежить від сили і частоти перепадів);
  • точна стабілізація;
  • швидкість реагування;
  • розмір і маса (залежить від місця використання).
Підключення пристроїв захисту:

Підключення вище описаних пристроїв до електромережі відбувається без особливих відмінностей. Підключення проводів і кабелів здійснюється в спеціальні для цього клеми. На вхідна напруга і вихідний стабілізований струм доводиться по 2-3 клеми.

Підключення стабілізатора і реле-переривника в мережу передбачає включення в побутову електричну ланцюг після автомата (в стаціонарному або модульному виконанні ), А також наявність захисту спеціальним УЗО .

Потужні стабілізатори повинні мати захисне заземлення, яке забезпечує позбавлятися від надлишків напруги, що не ведучи за собою ніяких згубних наслідків.

Перейти до стабілізаторів напруги

Що таке реле-переривник?
Що таке стабілізатор напруги?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов