Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Замість холодної води йде гаряча причини. Чому з холодного крану тече гаряча вода

  1. Чому з холодного крану тече гаряча вода?
  2. змішувач
  3. душ
  4. водонагрівальне обладнання
  5. Що робити, якщо з крана з холодною водою біжить гаряча?
  6. Проблема у сусідів
  7. Загальна інформація
  8. причини
  9. Рішення проблеми
  10. Гаряча вода з холодного крану (точніше при відкритті подачі холодної води) тече не за помахом чарівної...
  11. 1. Тиск в системі гарячого водопостачання (СГВ) значно більше тиску в системі холодного водопостачання...
  12. 2. На поквартирних відводах гарячої та холодної води відсутні зворотні клапани
  13. 3. Неправильно підключені або несправні сантехприлади

Наша сеть партнеров Banwar

Збій у функціонуванні системи водопостачання, коли з крана для холодної води тече гаряча вода , Може бути обумовлений різними факторами. Найчастіше це короткострокове явище, яке стало наслідком проведення певних робіт обслуговуючою компанією ЖКГ. В цьому випадку занепокоєння марно. Після їх завершення подача води відновиться в нормальному режимі. Однак, якщо ситуація носить довгостроковий характер, треба вживати заходів.

Зміст статті:
1.
2.

Чому з холодного крану тече гаряча вода?

Серед причин, які можуть спричинити перенаправлення гарячої води в трубу ХВП, можуть бути:

  • перепади тиску в системах водопостачання;
  • відсутність зворотних клапанів;
  • знос / дефектність конструктивних елементів змішувача;
  • неправильне підключення або експлуатація сантехнічного, водогрійного та іншого побутового обладнання.

Перепади в системах водопостачання - явище поширене. Справа в тому, що тиск у ГВС більше, ніж у ХВП. У першому випадку воно становить 6 кг / см, у другому - 4 кг / см. Якщо в ході експлуатації трубопровід ХВП засмічується, то різниця тисків істотно збільшується. І чим вище поверх, тим вона більше. В результаті цього в трубопроводі відбувається передавлювання, т. Е. Гаряча вода, потрапляючи в сусідній стояк, починає витісняти холодну. Але подібні випадки - швидше виняток, ніж правило. Найчастіше передавлювання є наслідком відсутності лічильників води.

Зворотний клапан - елемент захисної арматури, що запобігає зміна напрямку потоку середовища. Він повинен бути присутнім в кожній квартирі. Його монтаж проводиться на ділянці відведення холодного стояка. Бажано, щоб стояк ГВП також був оснащений таким стояком.

Якщо клапан відсутній, то передавлювання може виникнути через будь-якого сантехнічного приладу, функціонування якого передбачає підключення до ХВП і ГВП. При цьому відповідальність за некоректно організовану систему водопостачання буде лежати безпосередньо на власника житла, але ніяк не на компанії ЖКГ.

змішувач

У більшості випадків каменем спотикання є змішувач. Особливо цієї неприємності схильні картріджниє моделі з однією ручкою. Їх конструкція передбачає наявність всередині корпусу 3-х отворів, один з яких призначений для подачі холодної води, інше - для гарячої води, третє - для виливу.

Змішування води відбувається всередині корпусу, за допомогою керамічних пластин картриджа, розташування яких змінюється при регулюванні води ручкою. Згодом щільність з'єднання пластин знижується, в результаті чого відбувається витік і спонтанне змішування води. Це і буде причиною передавливания.

Аналогічна ситуація може статися з традиційним змішувачем з 2 кранами і душем. Причиною проблеми буде перемикач, який розташовується в середині корпусу і за допомогою якого вода перенаправляється в душ. Стандартна схема його роботи така, що при повороті до упору в одну сторону вода йде в крани, а при повороті в іншу, відповідно, в душ.

Якщо перевести перемикач в проміжне положення, система подачі води опиниться у замкненому стані. Гаряча і холодна середовище за включеному режимі буде циркулювати між собою. І оскільки тиск гарячої води вище, то саме вона витіснить холодну воду.

Наступна потенційна причина того, що з холодного крану тече гаряча вода, - знос конструктивних елементів змішувача. У моделей з одним важелем з ладу виходять картриджі, у традиційних змішувачів - прокладки та сальники. Поряд з цим не можна виключати ймовірність неправильної установки крана або наявності заводського дефекту.

душ

Конструкція сучасних моделей душів передбачає наявність 3-х запірних елементів: два призначені для ГВ і ХВ, а третій - кнопка, що розташовується на лійці душа, за допомогою якої можна фіксувати обраний режим.

При відсутності зворотного клапана відбувається ситуація, аналогічна вищенаведеної наприклад. При відкритому змішувачі та закритою кнопці душа ГВ і ХВ виявляються в замкнутому стані, намагаючись витіснити один одного. На чиєму боці виявляється перевага очевидно.

водонагрівальне обладнання

Схожим чином виглядає ситуація і з водонагрівальних обладнанням. При відсутності зворотного клапана нагріта вода буде йти в трубопровід ХВП, в результаті чого тиск в системі буде порушено, а сам бойлер може вийти з ладу.

Інша причина того, що з холодного крану тече гаряча вода, - неправильна експлуатація приладу. Перед включенням нагрівача вентиль блокування ГВ повинен закриватися. В іншому випадку гаряча вода буде надходити замість холодної.

Що робити, якщо з крана з холодною водою біжить гаряча?

Проблема у вас

Основа нормального функціонування систем водопостачання - зворотний клапан. Він повинен бути в будь-якій квартирі на обох стояках: гарячої та холодної води. При купівлі нового житла відразу ж варто перевірити їх наявність і в разі відсутності встановити. Однак часто бувають випадки, коли сантехніки знімають їх при проведенні будь-яких робіт.

На форумах нерідко зустрічаються скарги на те, що співробітники сервісних компаній, які виробляли установку або заміну лічильників води, з невідомої причини знімали зворотний клапан. Швидше за все, це наслідок звичайного непрофесіоналізму. І, з огляду на можливість такої ситуації, будь-яке втручання в систему водопостачання треба контролювати. Якщо в будинку проводилися які-небудь сантехнічні роботи , І після них водопостачання було порушено, причину слід шукати саме там. Бувають випадки кричущої недбалості, коли сантехніки об'єднують стояки гарячої та холодної води.

Намагаючись виявити причину збою, в першу чергу перевірте змішувач:

  • Якщо при включенні води лунають характерні неприємні звуки, швидше за все, зносилася гумова прокладка. Щоб це перевірити, кран треба розібрати, попередньо перекривши воду. Виявивши помітні зміни в формі і міцності прокладки, її треба щось міняти. Як правило, після зміни цього елемента проблема зникає.
  • Якщо кран починає підтікати, можливо, вийшла з ладу сальниковая гайка. Щоб це перевірити кран знову ж розбирається, сальник викручується, на стрижень вентиля намотується трохи жирної клоччя, після чого гайка акуратно закручується на місце. Виконуючи ці дії треба контролювати натиск холодної води, оскільки якщо сильно затягнути, можна її повністю блокувати. Якщо сальник старий, доцільніше замінити його або повністю поміняти змішувач.
  • Не виключена ймовірність неправильної установки або наявності заводського дефекту. Причина може критися в пересиханні ущільнювача або його не точна розмірі, присутності тріщин в корпусі і т. Д. Якщо встановити причину самостійно не представляється можливим, варто звернутися за допомогою до сантехніку.
  • З змішувачі одних важелів все простіше. Єдиною вразливою частиною у них є картриджі. Тому, якщо вони вийшли з ладу, досить просто їх поміняти.

Можливо, причина полягає в некоректному підключенні водогрійного обладнання, душової кабіни або пральної машини . Щоб виключити таку можливість, необхідно все ретельно перевірити.

Проблема у сусідів

Відразу варто відзначити, що при наявності в квартирі лічильників води і нормальної робочої сантехніки, можна з 95% впевненістю сказати, що причина того, що з холодного крану тече гаряча вода, знаходиться у кого-то з сусідів. А оскільки стояк загальний, то проблема позначається на всіх квартирах. При цьому подібна ситуація може спостерігатися відразу в декількох під'їздах. Обчислити проблемну квартиру можна, тільки скооперувавшись з сусідами, оскільки перевіряти треба всіх. Нерідко люди, у яких виявляється несправність, навіть не знають про це.

Визначити джерело неприємності можна 2 способами:

Якщо лічильник холодної води обертається в зворотному напрямку і при перекритті вентиля ГВ зупиняється, то проблема саме в тій квартирі, де це відбувається. Залишається з'ясувати, який саме з сантехнічних приладів провокує подібну ситуацію.

Інший варіант вимагає перекрити вентиль на стояку гарячої води, відкрити в змішувачі холодну воду і дочекатися поки з крана не перестане йти гаряча. Після того як гаряча вода зміниться холодної, кран треба закрити, на стояку гарячої води відкрити вентиль і підійти до стояка холодної води. Взявшись рукою за стояк, можна визначити, в якій його частині буде відбуватися нагрівання води. Якщо нагріватися став відведення, то проблема саме в тій квартирі, де це відбувається. У випадках, коли нагрівається стояк, а відведення залишається холодним, то треба визначити, звідки саме йде нагрівання.

Для цього треба перекрити гарячий кран на стояку, відкрити холодний і аналогічним, що і в попередньому прикладі чином, дочекатися поки температура середовища знизиться до норми. Коли вода стає холодною треба підійти до стояка і доторкнутися до труби у верхній і нижній частині. Якщо нагрів буде відбуватися на верхній ділянці, проблема у сусідів зверху, і відповідно, якщо на нижньому - то в нижній квартирі. Але не факт: щоб це з'ясувати, треба провести аналогічні маніпуляції у них. Можливо, проблема в квартирі, яка вище або нижче сусідів.

Отже, простий алгоритм дій допоможе встановити, чому з крана з холодною водою тече гаряча. Якщо виконати подібну поквартирного перевірку не можна, треба звернутися за допомогою в компанію, що управляє ТСЖ. І чим швидше, тим краще. Так само варто вчинити, якщо в ході виявлення ніяких причин не було виявлено. У такій ситуації без участі фахівців ніяк не обійтися.

Якщо з крана з холодною водою пішла гаряча вода, варто повідомити про це в керуючу компанію і викликати сантехніка. Якщо такої можливості немає, доведеться розбиратися самостійно. Крім того, прихід фахівця не завжди допоможе, часто причину проблеми швидко визначити не вдається, а нормальна робота змішувача або кранів потрібна вже зараз і постійно.

Якщо з крана замість холодної води тече гаряча, можна самостійно знайти причину проблеми і вирішити її

Тривалі пошуки і багатоденний ремонт не покращить комфорт і зручність життя, а додасть нервів і витрат. Тому варто детально розібратися з питаннями, чому з холодного крану тече гаряча вода і як усунути цю проблему самостійно.

Загальна інформація

Перед тим як розбирати причини і способи усунення, потрібно детально розглянути характер самої проблеми - чому тече гаряча вода з холодного крану.

Сьогодні використовується два основних види змішувачів:

  1. Регулювання гарячої та холодної води проводиться шляхом обертання двох вентилів.
  2. Регулювання води проводиться одним важелем, переміщення якого в одну сторону збільшує подачу холодної води і знижує - гарячої, при переміщенні в іншу сторону відбувається зворотний процес. Відкриття води здійснюється шляхом підняття важеля вгору.

Сучасні змішувачі обладнані картриджами. Ці пристрої забезпечують подачу води і регулювання ступеня напору і змішування.

Картридж складається з наступних деталей:

  1. Корпус.
  2. Втулка.
  3. Керамічний верхній диск.
  4. Керамічний нижній диск.
  5. Шайба під верхній диск.
  6. Гумовий ущільнювач.

Принцип роботи картриджа:

  1. У картриджі на нижньому диску є три отвори: два для підводки трубок, що подають гарячу і холодну воду. Третє отвір більшого діаметру приєднано до крану, з якого в раковину йде рідина.
  2. Верхній диск має один отвір і влаштований таким чином, що при щільному зчленуванні з нижнім диском і різному зміні положення при обертанні, діаметр вхідних отворів змінюється в ту або іншу сторону. Так, при плавному повороті в бік отвору холодної води поступово закривається отвір гарячої рідини, до повного його перекриття. У зворотному напрямку принцип аналогічний.
  3. Верхній диск за рахунок втулки, яка з'єднана з важелем, рухається при повороті. Таким чином, і відбувається подача, змішання і регулювання поточної з крана рідини.


Таким чином, і відбувається подача, змішання і регулювання поточної з крана рідини

причини

Чому з крана холодної води йде гаряча вода? Таке може статися з кількох причин:

  1. Тиск в лінії гарячого водопостачання сильно перевершує тиск в лінії холодного водопостачання.
  2. Відсутній тиск в системі холодного водопостачання (СХВ).
  3. У квартирній розводці відсутні зворотні клапани.
  4. Неправильне підключення сантехнічних приладів.
  5. При проведенні ремонтних робіт в загальдомовий системі водопостачання при заміні стояків було переплутано підключення. Такі ситуації рідкісні і усуваються досить швидко силами спеціальних служб.
  6. Підключення сусідами душової кабіни або водонагрівача з порушеннями (відсутність зворотних клапанів і ін.).

У нормальних умовах тиск, що подається в труби, має бути рівним, часто показники в лініях гарячого водопостачання (СГВ) трохи перевершують параметри по тиску в «холодних» лініях. Це теж нормальне явище. Але в процесі експлуатації труби забруднюються і в «холодних» мережах цей процес відбувається швидше.

В результаті такого «дисбалансу по засміченню» призводить до того, що тиск гарячої води істотно перевершує тиск холодної. Тиск може варіюватися або бути відсутнім в СХВ через аварій або планових ремонтів. Зниження показників напору холодної води відбувається з підвищенням поверховості.

У всіх випадках з тиском спостерігається процес передавливания, коли гаряча вода за рахунок напору подається сильніше, ніж холодна. Тому з крана холодної води тече гаряча. Часто витікання гарячої рідини може відбуватися відразу з обох кранів, на кухні та у ванній кімнаті.

Ситуація із зворотними клапанами характерна для старих будинків, так як їх раніше не встановлювали в системі. Сьогодні ці пристрої встановлюються скрізь, разом з приладами обліку витрати води. Вони дозволяють усунути можливість відмотування показань лічильника.

При відсутності зворотного клапана і різниці тисків, холодна вода може текти в зворотному напрямку, що призводить до передавлювання гарячою водою під час включення змішувача. У цій ситуації також істотно впливає поверховість - чим вище поверх, тим вище ймовірність підмішування гарячої води в лінію холодного водопостачання.


Найбільш часто з крана холодної води тече гаряча в багатоповерхових будинках. Причому чим вище поверх, тим імовірніше поява проблеми

Тиск і відсутність зворотних клапанів самі по собі не можуть привести до розглянутої проблеми. Головна причина - сантехнічні прилади в квартирі.

Сьогодні в квартирах використовуються змішувачі (про них говорилося вище). Змішання і регулювання гарячої та холодної води відбувається за допомогою картриджів. Знос деталей змішувача або їх поломка - Головна причина , По якій замість холодної води йде гаряча.

Ознаки, «сигналізують» про неполадки в картриджі змішувача:

  1. З-під ручки тече вода.
  2. Важіль змішувача став провертатися легше.
  3. Важіль заїдає при повороті.

Чому в змішувачі гаряча вода передавлює при включенні важеля на подачу змішаної теплої рідини? Така ситуація відбувається в разі поломки картриджа. Розглянемо конкретні варіанти:

  1. Через тривалу або інтенсивної експлуатації прийшла в непридатність прокладка, через температурних перепадів деформувалися ділянки в місцях стиків дисків і шайби. Все це порушує герметичність і гаряча води потрапляє в систему навіть при вимкненому положенні. Така ситуація характерна, коли в крані тече гаряча і холодна вода одночасно, хоча важіль повернутий до упору в «холодну» сторону. Відсутність герметичності призводить до просочування окропу і розведення їм потоку холодної рідини.
  2. Зламана втулка або пошкоджений механізм важеля, що не дозволяє доводити механізм картриджа до максимальних позицій закриття або часткового перекриття.
  3. Тріщини або відколи на дисках або шайбі картриджа. Вони призводять до порушення герметичності і змішування води. Якщо в результаті аварії або ремонтних робіт буде перекрита СХВ, при будь-якому включенні важеля з крана буде литися гаряча водичка.

Якщо справа в змішувачі, доведеться його демонтувати і розібрати. У разі поломки в картриджі потрібно купити аналогічну модель і провести заміну. Можливий варіант зі зміною всього змішувача, але це більш дорога міра.

Аналогічним чином може статися так, що з гарячого крана буде текти прохолодна або крижана рідина. Але такі випадки зустрічаються набагато рідше.

Рішення проблеми

Що робити, щоб вирішити проблему, які дії варто зробити?

  1. Перевірити справність власного змішувача і зворотного клапана. Для цього помацати труби в районі запірної арматури. Якщо труби гаряча і холодна, причина в змішувачі. Якщо ж обидві труби гарячі, проблема поза квартири і потрібно з'ясовувати проблему в керуючої компанії і у відповідального сантехніка.
  2. Уточнити ситуацію в компанії, що управляє: не проводяться чи ремонтні роботи , Не відбулася аварія.
  3. Потрібно піднятися до сусідів з квартир вище і уточнити декілька питань про наявність зворотних клапанів, справність змішувачів.

Якщо проблема в сантехніці, яка знаходиться в квартирі, необхідно її відремонтувати або замінити.

Для цього потрібно підготувати інструмент:

  • пасатижі;
  • викрутки ( «хрестова» і «мінусова»);
  • розвідний ключ;
  • шестигранники (можуть знадобитися для деяких моделей).


пасатижі;   викрутки ( «хрестова» і «мінусова»);   розвідний ключ;   шестигранники (можуть знадобитися для деяких моделей)

Для ремонту сантехніки необхідно мати розвідний ключ

Як зняти і розібрати змішувач? Розглянемо варіант з популярними змішувачі одних важелів пристроями. Спочатку потрібно відключити воду, шляхом перекриття вентилів на трубах. Вентилі зазвичай розташовані поруч з лічильниками.

Після перекриття рідини приступаємо до демонтажу змішувача. Послідовність дій:

  1. На ручці знімаємо пластмасову заглушку, яка закриває отвір, де знаходиться гвинт. На заглушці нанесені дві точки синього і червоного кольору. Вона знімається плоскою викруткою або лезом ножа.
  2. Шестигранником або викруткою викручуємо стопорний шестигранник.
  3. Знімаємо ручку, підняттям її вгору. Відділення відбувається із зусиллям, але сильно смикати не варто, щоб не пошкодити посадкове гніздо.
  4. Відкручуємо різьбову кришку, яка знаходиться під важелем.
  5. Гайковим ключем викручуємо притискну гайку.
  6. Акуратно дістаємо картридж.
  7. Оглядаємо гніздо, де він перебував. Видаляємо піщинки та інші речовини, якщо вони там присутні.

Після цього, зі старим картриджем йдемо в магазин і купуємо аналогічну модель. Встановлюємо її в змішувач і збираємо механізм в зворотному порядку.

Звичайно ж в першу чергу потрібно зателефонувати в ЖЕК (втім зараз назву керуючої компанії може бути і інше) і викликати сантехніка. Однак, як показує листування з читачами, не завжди сантехніки можуть самі швидко знайти і усунути причину. Прочитавши цю статтю, ви самі зможете хоч трохи розібратися в причинах такого непорозуміння і навіть посприяти його усртаненію. Отже:

Гаряча вода з холодного крану (точніше при відкритті подачі холодної води) тече не за помахом чарівної палички, чаклунства, або іншим містичним причин, а при спільному впливі 3 легко з'ясовних з фізичної точки зору факторів:

Розглянемо кожен з цих факторів окремо

1. Тиск в системі гарячого водопостачання (СГВ) значно більше тиску в системі холодного водопостачання (СХВ) або тиск в СХВ взагалі відсутня.

Як правило тиск в СГВ в силу особливостей систем спочатку трохи більше, ніж в СХВ. Якщо ж в процесі експлуатації труби холодного водопостачання засмічуються швидше, ніж труби гарячого водопостачання (а як правило саме так і буває), то різниця тисків стає значною. Крім того, якщо на одній з ділянок СХВ виконується ремонт, то води в системі при цьому немає і значить немає ніякого тиску.

І ще, чим вище поверх, тим більш відчутною може бути різниця тисків в силу викладених вище причин. Різниця тисків - обов'язкова умова для передавливания (або як ще кажуть - підмішування) гарячої води в стояк холодної води.

2. На поквартирних відводах гарячої та холодної води відсутні зворотні клапани

І нічого дивного в цьому немає. Раніше зворотні клапани взагалі в квартирах були рідкістю. Їх стали встановлювати тільки останнім часом разом з лічильниками обліку води для того, щоб виключити можливість відмотування лічильників (дарма Задорнов так старався і складав байки про кмітливих російських, відмотувати счетчкік пилососом). В даному випадку відсутність зворотного клапана на відвід гарячої води від стояка не має принципового значення, а ось відсутність зворотного клапана на відводі від стояка холодної води означає, що вода може безперешкодно текти як в одному, так і в іншому напрямку.

Тут важливо додати, що чим вище поверх, тим сильніше вплив цього фактора, тому як воді легше стікати вниз, ніж підніматися вгору. Проте відсутність зворотних клапанів хоча б в одній квартирі на стояку може бути потенційною причиною підмішування води. Проте, чим вище розташований поверх, на якому відсутні зворотні клапани, тим ризик передавливания води більше.

Однак ці два фактори самі по собі ще нічого не значать, обов'язково має бути місце, в якому і відбувається передавлювання води і таких місць в квартирі може бути кілька:

3. Неправильно підключені або несправні сантехприлади

Зараз кранів холодної та гарячої води в сучасних квартирах практично не залишилося, все більше змішувачі. І не завжди двуручковие, а все частіше Одноручковий, або як їх ще часто називають - картріджниє. Саме такі картріджниє змішувачі при зносі або поломці картриджа найчастіше і є причиною появи гарячої води в трубах холодного водопостачання.

Пояснювати, чому це відбувається - довго, та й картинки тут не сильно допоможуть, тому що картриджі - річ досить тонка і ніжна, просто повірте на слово. І ще, чим дешевше змішувач, тим менш надійний у нього картридж. Сподіваюся, ця істина також не потребує доказів.

Першою ознакою того, що картридж зносився, є вода, що витікає з-під ручки, Втім в деяких моделях змішувача передавлювання може відбуватися і без протікання води під ручкою змішувача. Проте підмішування може відбуватися і в звичайному двуручковом (вентильному) змішувачі, якщо вентиль холодної води не закрите до кінця (при відсутності холодної води в системі це цілком ймовірно). А ще підмішування може відбуватися в неправильно підключених або несправних пральних і посудомийних машинах , Не всіх звичайно, а тільки таких для підключення яких використовуються і гаряча і холодна вода.

Таким чином загальні висновки, що випливають із вищесказаного, приблизно такі:

1. Чим більше поверхів у вашому будинку і чим більше дому років, тим вище ймовірність підмішування гарячої води в холодну.

2. Якщо у вашій квартирі з крана холодної води тече гаряча, то насамперед слід поговорити з сусідами вище по стояку. З'ясуйте, чи є у них зворотні клапани на відводах і справні змішувачі чи якісь інші сантехприлади.

3. Усунення перепадів тиску в системах водопостачання - заняття хоч і гідне, але невдячна і тому самому займатися цим навряд чи варто.

Ну і на закуску я переніс в цю статтю питання з інший , Присвяченій закінченню холодної води з крана гарячої (хоча і не всі). Просто тому, що так воно буде правильніше, та й вам зручніше.

12-05-2015: Сергій

Добридень!

У нас часто відключають гор.вода з цього встановив накопичувач на 50 л. Звернув увагу на те, що моя гір. вода йде по стояку до сусідів через холодну! При тому що загальний кран гір. води перекритий і на накопичувачі встановлений зворотний клапан (входить в комплект). Змішувач сучасний, кульового типу. Чи можливо таке що через змішувач йде вода назад в стояк (виходить підмішування гарячої води)? Роз'ясніть будь ласка. Заздалегідь дякую. Живу в 9 \ 2 пов. Сантехніка та труби вся нова, поліпропілен.

12-05-2015: Доктор Лом

Припускаю, що у вас не кульовий, а картріджний змішувач. В принципі пристрій картриджного змішувача не перешкоджає проходженню води з однієї труби в іншу, але все одно описана вами ситуація малоймовірна, хоча і можлива при перепадах тиску води. Проте установка зворотного клапана на відведення від стояка холодної води, а заодно і на відвід від стояка гарячої води, допоможе вирішити проблему.

10-08-2015: В'ячеслав

Добрий вечір, Володимир, і найкращі побажання від старого Вашого шанувальника!

Вибачте, заради Бога, шановний Доктор, що в цій темі звертаюся з прямо протилежним питанням: "Що робити, якщо з крана холодної води тече гаряча?". Це наш колективний SOS, ніхто, крім Вас, не зможе нам допомогти.

Суть проблеми: у нас, як и у всех квартирах нашого стояка 9-поверхового будинку, з крана холодної води тече гаряча. Поясню, як то кажуть, на власному прікладі. Маємо одні важелі крани змішувачів у ванній и на кухні. Вентиль подачі гарячої води в квартиру перекритий надійно, про що свідчить зупинка лічильника гарячої води і її відсутність при повороті кранів змішувачів в сторону подачі гарячої. При відкритті кранів змішувачів в сторону подачі холодної води з "гусей" змішувачів йде гаряча вода, лічильник холодної води весь в роботі. І все це при тому, що сантехнік ЖЕС перекрив холодну воду в нашому стояку через її прориву в одній з квартир, що пустують нашого стояка. Сантехнік в ступорі, вирішити проблему йому не під силу. Ми теж - без холодної води в 34-градусну спеку невідомо скільки днів. Допоможіть, будь ласка, Доктор, віртуально розрулити цю проблему-SOS !!!

З щирою повагою і вдячністю і від імені населення стояка, В'ячеслав

11-08-2015: Доктор Лом

Судячи з того, що сантехнік перекрив подачу холодної води по стояку, то холодної води у вас і бути не може. А гаряча вода в цьому випадку через різницю тисків потрапляє в систему холодного водопостачання, тому що картріджниє змішувачі не завжди перешкоджають проникненню води з однієї системи в іншу.

17-08-2015: В'ячеслав

Дякую, шановний Доктор, за увагу до проблеми. Все було саме за цим сценарієм: у сусідів поверхом вище теж картріджниє змішувачі, що і стало причиною підмішування.

Чому з холодного крану тече гаряча вода?
Що робити, якщо з крана з холодною водою біжить гаряча?
Чому в змішувачі гаряча вода передавлює при включенні важеля на подачу змішаної теплої рідини?
Чи можливо таке що через змішувач йде вода назад в стояк (виходить підмішування гарячої води)?
Вибачте, заради Бога, шановний Доктор, що в цій темі звертаюся з прямо протилежним питанням: "Що робити, якщо з крана холодної води тече гаряча?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов