Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Зарядні пристрої для автомобільних акумуляторів: рейтинг

  1. Види акумуляторних батарей і зарядних пристроїв
  2. Класичне зарядний пристрій
  3. Пусковий пристрій
  4. Пуско-зарядний пристрій
  5. Як і яке вибрати зарядний під конкретний акумулятор
  6. Таблиця відповідностей
  7. Відео
  8. Ручний / автоматичний імпульсний зарядник
  9. Що таке ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ
  10. Як перевірити "життєздатність" вашого акумулятора
  11. ТОП 3 Рейтинг зарядних пристроїв для автомобільних акумуляторів 2018 - 2019
  12. Оріон
  13. Вимпел
  14. Єрмак
  15. Як правильно користуватися пристроєм
  16. Як зарядити автомобільний акумулятор без зарядного пристрою

Наша сеть партнеров Banwar

Розряджений акумулятор нерідко підводить водія, що відправляється в дорогу. На щастя, проблеми раптової "смерті" батареї є рішення: зарядні пристрої для акумуляторів дозволяють заповнити запас прямо на ходу.

Сучасний авторинок пропонує незліченну кількість моделей самої різної якості. Проте, досвідчений водій знає: до оснащення улюбленої машини ретельно і з розумом. У статті нижче ви знайдете рейтинг зарядних пристроїв для автомобільних акумуляторів 2018-2019: опису, характеристики, відгуки про найпопулярніші моделях допоможуть не помилитися з покупкою.

Види акумуляторних батарей і зарядних пристроїв

Перед покупкою зарядного пристрою обов'язково зрозумійте, який вид батареї вбудований в ваш автомобіль. Тип АКБ вказано на її корпусі.

Виробники пропонують кілька видів:

  • WET;
  • AGM;
  • GEL;
  • CA (кальцієві).

У перших електроліт у вигляді просочення скловолокна, у других - у вигляді гелю, у третіх - рідкий.

Більшість сучасних марок використовують Автоакумулятори типу WET. AGM і GEL зустрічаються в дорогих іномарках з величезною кількістю бортових електронних модулів.

Ми розглянемо докладніше зарядки для акумуляторів типу WET. Зазвичай вони мають стандартну конфігурацію: електроди зі свинцю в розчині сірчаної кислоти і води. До видів GEL і AGM купуються інші, більш рідкісні зарядні пристрої.

Дізнайтеся номінальну напругу батареї! Більшість АКБ на легковиках мають номінал 12 вольт, а на вантажних автомобілях - 24 вольта.

З'ясуйте ємність перед покупкою - стане в нагоді при виборі деяких характеристик. Ємність вказана на батареї (спеціальна наклейка). Вона вимірюється в ампер / год і вказується особливо великим шрифтом.

Дізнавшись напруга, тип і ємність АКБ, визначитеся з видом зарядки і приступайте до огляду!

Перша і головна характеристика, що розрізняє вироби - їх тип. Всі зарядні діляться на три групи:

  • зарядні;
  • пуско-зарядні;
  • пускові.

Їх відмінності видно з назв. Зарядні та пуско зарядні - заряджають. Пускові - запускають. Не забудьте провести тест в магазині!

Класичне зарядний пристрій

Класичну зарядку відрізняють великі габарити. Якщо ваш автомобіль постійно в гаражі з доступом до мережі, сенсу в звичайному зарядному пристрої немає. Якщо ж ви залишаєте транспорт на вулиці і біля будинку, класичне виконання - ваш вибір.

Значні габарити і вага "окупаються" низькою ціною і постійністю в роботі. Зазвичай класичні зарядникі захищені від перенапруги, що особливо корисно автовласникам із сільської місцевості. Передбачено захист від коротких замикань, важлива малодосвідчених водіїв.

Передбачено захист від коротких замикань, важлива малодосвідчених водіїв

Розглянемо принцип роботи класичних зарядников. Вони подають електрику на електроди акумулятора, заряджаючи батарею або при постійному струмі, або при постійній напрузі.

Обидва способи мають плюси і мінуси. При постійному струмі акумулятор заряджається належним чином, але електроліт іноді перегрівається, а то і закипає. Другий же спосіб більш безпечний, але не гарантує максимального заряду АКБ.

Найчастіше зустрічаються зарядникі змішаної конфігурації. Спочатку пристрій заряджає АКБ постійним струмом, а під кінець процесу переходить на постійну напругу.

Класичні зарядні пристрої ділять на класи:

  • трансформаторні;
  • імпульсні;
  • на сонячних батареях.

Останній різновид дозволяє заряджати авто без підключення до мережі. Сонячна батарея розташовується всередині або зовні машини. Такий вид виконання екологічний і добре підходить автомобілістам з південних регіонів, де майже цілий рік світить сонце.

Пусковий пристрій

Пусковий пристрій

Пусковий пристрій - один з різновидів акумуляторних зарядок. Пристрій не заряджає, але підживлює батарею, поки очікується її зміна в автомобілі.

Пуско-зарядний пристрій

Пуско-зарядний пристрій

Імпульсне пуско-зарядний пристрій для автомобільного акумулятора - універсальне у використанні. Воно компактніше і дорожче класичного, але функціонал його вартий сплачених грошей.

Пуско-зарядний готове в будь-який момент прийти на допомогу. Якщо цивілізація далеко, воно стане справжнім порятунком, повністю зарядивши і запустивши батарею.

Спочатку підключіть пристрій до АКБ. При використанні слідкуйте за правильністю полярності клем. Встановіть струм, досить 15 - 20 А. Далі стежте за напругою. Коли пристрій покаже 15 В, заводите авто, але не відключайте ПЗУ. Стартер не вмикайте довше, ніж на 10 секунд.

Стартер не вмикайте довше, ніж на 10 секунд

Якщо двигун не запустився з першого разу, повторно доведіть напруга до 15 В. Не забудьте відключити зарядний пристрій - інакше можливий перезаряд. Трьох спроб достатньо. Якщо авто не заводиться, проблема лежить не в зарядці, а в самій АКБ. Імпульсне пуско-зарядний пристрій підходить для акумуляторів 12 і 24 В.

Якщо у вас немає зарядного пристрою, а запас повністю вичерпався, залишається кілька способів вирішити проблему: завести авто з штовхача або прикурити, що небезпечно для електроніки особистого транспорту.

Тому автолюбителі одностайні: зарядка для АКБ сильно спрощує вихід з непередбачуваних форс-мажорів.

Як і яке вибрати зарядний під конкретний акумулятор

Як і яке вибрати зарядний під конкретний акумулятор

Яке вибрати зарядний пристрій для автомобільного акумулятора? Це питання спантеличує багатьох автолюбителів, які зважилися на покупку.

Ринок пропонує величезний вибір: імпортних та вітчизняних, дорогих і дешевих, іменитих і невідомих. Якщо ви хочете уникнути частих поломок, неприємних сюрпризів і незручностей, підбирайте надійну зарядку під свої індивідуальні потреби.

Якщо в підзарядці ви потребуєте рідко, підійде простий варіант, без зайвих функцій. Якщо в зарядному пристрої ви потребуєте лише після довгого простою або взимку, беріть автоматичну зарядку без великої кількості перемикачів і налаштувань.

Якщо в зарядному пристрої ви потребуєте лише після довгого простою або взимку, беріть автоматичну зарядку без великої кількості перемикачів і налаштувань

Досвідченим автолюбителям прекрасно підійде багатофункціональний пуско-зарядний ЗУ. Вибір налаштувань і опцій у них обмежений, хіба що, вашими фінансами.

Володарям AGM і GEL підійдуть лише спеціальні моделі. На питання, яке вибрати зарядний пристрій, дасть відповідь таблиця нижче:

Таблиця відповідностей

Назва

Вимпел-05

Вимпел-07

Оріон - 700

AIRLINE APB-14-06

PortaBoost 3000

Тип

Зарядний Пуско-зарядний Пусковий Призначення Зарядка АКБ Зарядка і пуск АКБ Пуск АКБ Вихідна напруга 14 B 15 В 12 В 24 В Ефективний струм 1,2 А Заряд - 12-16 А
Пуск - 70-80 А 2 А - Тип акумулятора WET, GEL, AGM, VRLA Універсальний Майже всі АКБ для вантажних

Відео

З відео ви дізнаєтеся, яке зарядний вибрати. Розмова йде про зарядний пристрій для всіх акумуляторів: від звичайних до GEL, AGM.

Ручний / автоматичний імпульсний зарядник

Зараз ринком представлено два види зарядних виробів. Одні з них трансформаторні, інші імпульсні або інверторні. Перші - дуже громіздкі. Їх принцип роботи заснований на роботі трансформаторів, що ясно за назвою. Вони рідко ламаються, але занадто громіздкі.

Раніше автолюбителі відмовлялися від імпульсних на користь трансформаторних, тому що перші швидко ламалися. Сьогодні ж різниця не в надійності, а у вазі і габаритах. Все більше число водіїв вважають за краще імпульсні зарядні, як більш мобільні і дешеві.

Що вибрати? Імпульсне автоматичний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора або ручне? Більшість автовласників відповідають на це питання самостійно. Наша рекомендація - ручне. Чому? Розповімо нижче.

Зараз продається багато низькоякісних "автоматів". Ніяких позначень на них немає: ні назви фірми, ні моделі. Вольтаж, ампераж - нічого не вказано. Початківець автолюбитель, піддавшись спокусі, іноді купує подібний товар, але потім шкодує: ламається і зарядний, і АКБ.

Процес набагато надійніше контролювати вручну. Інструкції зараз складаються докладно для самих початківців, а сам процес не займе багато часу.

Що таке ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ

Десульфатаціі - видалення солей сірчаної кислоти (сульфату свинцю або сульфату кальцію). З'являється сіль на стінках свинцевих пластин в результаті хімічної реакції, яка відбувається під час розряду акумулятора.

Не вся сіль при зарядці в банках перетвориться назад. Частина її осідає на металевих пластинах, перешкоджаючи зіткненню свинцю і кислоти, а згодом сульфату свинцю стає так багато, що банки перестають працювати взагалі.

Як перевірити "життєздатність" вашого акумулятора

Як перевірити життєздатність вашого акумулятора

Купити АКБ або ЗУ до нього - недостатньо. Важливо розуміти, чи працює акумуляторна батарея. Дізнатися про працездатність на станції техобслуговування не завжди просто. Часто така можливість відсутня з деяких причин. Розглянемо кілька способів перевірки.

  1. Огляд. Перевірте клеми. Полюса чисті, немає відкладень, подряпин і дефектів - хороший знак. Перевірте наявність шару пилу на кришці: він виступає провідником і відбувається зменшення заряду з часом. Волога на корпусі призводить до саморазряду.
  2. Перевірка звуком. Увімкніть на холодному авто дальнє світло фар. Через хвилину вимкніть і відразу натисніть клаксон. Звук гучний - батарея справна. Слабкий сигнал говорить про неполадки.
  3. Нагрівання. Якщо в процесі експлуатації відбувається сильне нагрівання - будьте обережні з проблемною батареєю. Вони часто вибухають!
  4. Мультиметр. Сама трудомістка перевірка. Підберіть електронавантаження, забираючи половину струму. Непоганий варіант - використовувати лампи з фар (кілька штук, з'єднаних між собою). Так ви наочно побачите стан акумулятора, виражене в конкретних цифрах.

ТОП 3 Рейтинг зарядних пристроїв для автомобільних акумуляторів 2018 - 2019

Нижче представлений рейтинг зарядних пристроїв для автомобільних акумуляторів 2018 - 2019:

  • Оріон;
  • Вимпел;
  • Єрмак.

Розглянемо огляди кращих моделей перевірених фірм.

Оріон

Оріон

Розглянемо Оріон PW-265. Особливість моделі - автолюбитель сам здатний поставити максимальний струм. Тому PW-265 прекрасно підходить власникам легковиків і мотоциклістам. Максимум зарядного струму - 6 Ампер.

Прилад оснащений захистом від перегріву, коротких замикань і переполюсовкі. Корпус зручний і міцний, витримує багато можливі пошкодження. У задній його частині знаходиться відсік. Є можливість помістити туди дроти.

Крокодили на останніх не кращої якості, але більшого від бюджетної моделі не очікується. Задалися питанням, скільки коштує PW-265? Середній цінник 1300 рублів.

  • Регулятор струму (напруги).
  • Немає режиму десульфатаціі, на відміну від моделей інших фірм з аналогічною ціною.

Прилад зроблений якісно. За тридцять років водіння з того, що бачив і за таку ціну - кращий варіант. Жодної поломки, ні найменшого дефекту, працює як годинник. Продавці порадили брати Пітерського виробника. Перевірив - зараз згоден з ними.

Оріон PW-265

Вимпел

Вимпел

Розглянемо друге місце рейтингу, Вимпел-27 2045. Як і попередня модель, випущений Вимпел фірмою Оріон.

Має просте управління і невелику ціну, оснащений не надто великим дисплеєм. Вимпел передбачає функцію авторежима. Автовласникові, що вирішив зарядити акумулятор з її допомогою, знадобиться включити агрегат і повернути тумблер регуляції струму.

Видається ток від 0,4 до 7 А. Екран відображає обрану силу струму і вольтаж. Індикатори попередять про перегрів, переполюсовке. Автовласникам припадають до душі невеликі розміри приладу, що міститься в шафі або багажнику.

Автовласникам припадають до душі невеликі розміри приладу, що міститься в шафі або багажнику

Мінус - відсутність режиму Boost, що прискорює зарядку. Про те, що сталося збої під час роботи вийде дізнатися лише вранці.

Продавці просять близько 2000 рублів.

  • Компактні розміри, невелика вага;
  • Здатний зарядити повністю розряджений автоаккумулятор;
  • Рідко перегрівається;
  • Індикатори повідомляють про проблеми;
  • Широкий діапазон сили струму;
  • Інтелектуальне ЗУ.
  • Короткі дроти;
  • Низькоякісні запчастини.

Пристрій не видає багато шуму, сильно не нагрівається, дає інформацію про заряд. Авторежим іноді знижує струм - за потребою. Товщина проводів нормальна, але закороткі. Є три позиції напруг, нормальний корпус. Бракує кришок приховують дроти. За винятком невеликих мінусів прилад дуже сподобався.

Вимпел-27 2045

Єрмак

Єрмак

Єрмак АТ3-10Р - безпечна і зручна зарядка з характеристикою струму від 0 до 10 А. Вбудований регулятор потужності. Коли процес зарядки близький до кінця, апарат сам зменшує ампераж до одиниці. Індикатор повідомить вам, що процес закінчено. Електроліт не кипить при роботі, газоутворення немає. "Прикурює" авто, і здатний заряджати. 1400 рублів - середня вартість.

  • Покажчик заряду (стрілочний);
  • Вбудований індикатор;
  • Корпус з охолодженням з металу;
  • Зарядка без перегріву.
  • Помітних недоліків не виявлено.
Відмінний варіант.Кілька днів мав моє авто, другий АКБ не знадобився.Всім рекомендую!

Єрмак АТ3-10Р

Як правильно користуватися пристроєм

Як правильно користуватися пристроєм

Правила експлуатації зарядного пристрою прописані в інструкції. Вони прості, але надзвичайно важливі - дотримуючись запобіжних заходів, ви уникнете поломок і забезпечите безпеку зарядника на довгі роки служби:

  1. Викриття пробки. На початку процесу виділяється водень - цей газ вибухонебезпечний. Нерідко виділяються пари води і кислоти.
  2. Заряджайте акумулятор поза домом, але при температурі не нижче 20 градусів.
  3. При глибокому розрідженні батареї краще рішення - використовувати зарядку при постійному струмі, а завершити - при постійній напрузі близько 14 В.

Як зарядити автомобільний акумулятор без зарядного пристрою

Способи, представлені далі в статті, підходять тільки людям, які знаються на електроніці і носять рекомендаційний характер! Якщо у вас не вистачає знань в поводженні з струмом і напругою - не радимо самостійно розбиратися, як заряджати! Зверніться в сервіси ТО для ремонту або придбайте зарядний і уважно прочитайте інструкцію.

Життя водія повне випробувань і непередбачених обставин, вихід з яких він зобов'язаний знати. Проколоті шини - замінити, тріщина в склі - заклеїти до найближчої поїздки в сервіс, несправні гальма - віддати в ремонт.

Але як бути з раптово сіла батареєю, коли під рукою немає зарядки? Нижче представлені два способи зарядити АКБ без спеціального пристрою, користуватися якими рекомендуємо на свій страх і ризик.

  1. Зарядка від ноутбука. Вам будуть потрібні резистор або лампочка і саме зарядний. Виведіть від зарядки два дроти: мінус - зовні, плюс - всередині. Далі підключіть "мінус" до акумулятора (негативний висновок). В розрив ланцюга вставляється лампочка машини або резистор (найкращий варіант, що дозволяє змінювати опір). Другий висновок з'єднайте з плюсом батареї автомобіля. Чим менше опір резистора (у лампочки - чим вище потужність), тим швидше йде процес зарядки.
  2. Від електромережі. Варіант схожий з попереднім. Відрізняється тим, що адаптер не потрібно: підключення йде прямо від розетки. Лампа 220 В береться в якості опору, діодний міст випрямляє струм з змінного в постійний. Залежно від необхідного струму зарядки застосовується лампа з відповідною потужністю.

Що вибрати?
Імпульсне автоматичний зарядний пристрій для автомобільного акумулятора або ручне?
Чому?
Задалися питанням, скільки коштує PW-265?
Але як бути з раптово сіла батареєю, коли під рукою немає зарядки?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов