Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Зарядний пристрій ЛЯГУШКА

  1. Інструкція з використання зарядного пристрою
  2. Інструкція по ремонту ЗУ "жаба"
  3. Принципова схема ЗУ жаба
  4. саморобна жабка

Наша сеть партнеров Banwar

При втраті рідного зарядного від мобільника або смартфона, на допомогу приходять недорогі універсальні зарядки для 3,7 вольтів літієвих акумуляторів, так звані жаби (або жабки). У них є регульовані контакти, до яких безпосередньо підключається акумулятор, попередньо витягнуте з телефону. Звичайно це створює деякі незручності (потрібно постійно знімати кришку, збивається час), але іноді це єдиний вихід, коли зарядка від рідкісного китайського телефону загублена.

Інструкція з використання зарядного пристрою

Зарядний пристрій "жаба" призначено для зарядки Li-Ion акумуляторів, які використовуються в стільникових телефонах, GPS приймачах і фотоапаратах. Працює воно від мережі 110-220 В. Вихідна напруга 4,2 вольта, ток 200 мА. Заряд відбувається автоматично і контролюється мікросхемою, причому він автоматично відключається при досягненні необхідного рівня. Стандартний час заряду - 1,5 години.


Треба затиснути акумулятор в жабу так, щоб контакти зарядного пристрою перебували на клемах + і - акумулятора. Якщо на акумуляторі 3 або 4 контакти - звичайно потрібно використовувати 2 крайніх. Якщо полярність підключення правильна, то при натисканні кнопки TE (ліва) загориться перший зелений світлодіод CON. Якщо не горить - натисніть праву кнопку CO (переполюсовка) і повторіть натискання першої кнопки. На деяких жаб CON може горіти при підключенні без натискання на кнопку - теж правильна полярність. Також вже є моделі, які полярність визначать автоматично. Відповідно там немає правої кнопки переполюсовкі.
Якщо все нормально - CON горить зеленим, включаємо в розетку 220В. Загоряється PW і починає горіти або блимати CH (charge - заряд). Після закінчення заряду загоряється правий світлодіод FUL (full - повний). Якщо CON не світиться взагалі, можливо акумулятор сів в нуль. Тоді підключіть довільно в будь-який полярності і вставте на 5 хвилин в мережу (недовго - це не страшно). Якщо CH буде блимати, то заряд йде і все правильно, інакше змініть полярність правою кнопкою і подивіться, як тоді буде вести себе CH. Якщо відразу горить PW і FUL то найімовірніше акумулятор в жаби не контачить (так світлодіод горить взагалі без акумулятора) - присуньте його до контактів.

Інструкція по ремонту ЗУ "жаба"

Що стосується повністю непрацюючого ЗУ - тут просто шукайте згорілу деталь. Але іноді трапляються неякісні зарядникі, коли при підключенні до «жабі» акумулятора струм заряду менше зазначеного. Чи не 200 ± 50 мА, а в кілька разів менше. Таким чином, батарея просто недозаряжается. Зі зменшенням зарядного струму на виході зменшується і кінцева напруга на «повністю зарядженому» акумуляторі. Звідси і малий ресурс акумулятора несумісності з телефоном. Коли світлова сигналізація зарядного пристрою сигналізувала про закінчення заряду, напруга на акумуляторі було всього 3,9В. Чому так відбувається? Швидше за все справа в розкиді параметрів. Невелике відхилення в номіналах резисторів тягне зміну загальної характеристики пристрою.

Принципова схема ЗУ жаба

Принципова схема ЗУ жаба

Замінивши постійні резистори R14 і R15 (нумерація деталей на схемі відповідає нумерації деталей на друкованій платі) на багатооборотний підлаштування резистор марки СП3-39А номіналом 10 Ком, відкривається можливість точно виставити вихідний струм. Після заміни виставив ток на рівні 250 мА, що приблизно відповідає вказаною параметру на корпусі зарядного пристрою. Можна, звичайно, зарядний струм виставити подстроечніком за бажанням і інший. Коли включається світлова сигналізація пристрої, що сповіщає про закінчення заряду, то зарядний струм знижується до 70 мА, а напруга на акумуляторі встановлюється в межах 4,15В. Процес повної зарядки триває близько двох годин, тобто як і при зарядці в апараті рідним зарядним пристроєм. Повну версію інструкції скачайте на форумі.

Повну версію інструкції скачайте на форумі

саморобна жабка

Проаналізувавши декілька схем ЗУ Жаба, зупинився на одній з них. Вирішив зробити її як приставку до зарядці NOKIA (думаю, вони є у багатьох, і у мене їх декілька завалялося) для заряду акумулятора Li-ion 18650. У самому зарядному від NOKIA вихід з трансформатора майже 7В, що цілком повинно вистачити для приставки.


Для самого акумулятора потрібен буде батарейний відсік, для кріплення його на корпусі збоку. На кришку - вихід чотирьох світлодіодів і мікротумблер. А поки, до схеми розроблена печатка на CMD і простих радіоелементи, з установкою зверху плати. скачайте її тут .


Печатка, що прикладена, вже отзеркаліть, відразу ж направляйте на друк. На фото показано просто розташування елементів, як воно повинно бути.


Далі спаяв окрему хустці ЗУ, потестувати - прекрасно працює! З зазначеними деталями на виході зарядного 4,2В. Поставив Б / у акумулятор на зарядку - заряд піднімається. Мікросхему LM358 поставив Паяні, зняту казна-звідки. БП використовував з виходом 6В 0,45А.
Принципову схему намалював і перевірив - Igoran.
Форум по зарядним для Li-Ion

Обговорити статтю Зарядний пристрій ЛЯГУШКА




Чому так відбувається?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов