Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Заряджаємо ноутбук: елементарні правила на кожен день. Ви тут: Як зарядити батарею ноутбука безпосередньо, без ноутбука.

  1. Як зарядити акумулятор ноутбука
  2. Секрети правильної зарядки
  3. Як визначити причину
  4. Що робити
  5. Низький заряд батареї продовжує її життя
  6. Температура батареї шкідлива
  7. Спосіб автономної зарядки акумулятора
  8. Чи варто заряджати батарею ноутбука без ноутбука?

Наша сеть партнеров Banwar

Взагалі-то корисно мати для ноутбука кілька запасних батарей, особливо в далеких поїздках і походах. Питання тільки в тому, як їх і де заряджати. Стандартний спосіб , Що приходить в голову - це вставити їх послідовно в ноутбук і зарядити по черзі - хороший, але незручний.

По-перше, це час, а його у вас не буде, якщо ви користуєтеся запасними батарейками регулярно, а не час від часу. А по-друге, кріплення батарейок не розраховане на їх втиканіе-витиканіе кілька разів на добу. Воно дуже кволе і довго не витримає.

Добре б заряджати батарею від ноубук безпосередньо, без самого ноутбука, але як це зробити? Адже, там, на батарейці купа контактів, через які ноутбук контролює правильність заряду батареї, і як її ставити на зарядку цю батарейку без ноутбука - незрозуміло. Раніше, в минулі часи, виробники ноутбуків випускали окремо пристрої для зарядки запасних батарейок, але ось уже років 7-8, як з цією практикою покінчено.

На форумах в інтернеті наводяться різні хитрі схеми розпаювання і зарядки окремих марок батарейок, але навряд чи ви знайдете серед цих схем схему саме вашої батарейки. А всі ці численні контакти на батарейці - існують не спроста. Адже вона складається з послідовно-паралельно з'єднаних літієвих елементів, які можуть при перезаряді - вибухнути, і при занадто глибокому розряді - відразу вийти з ладу. Тому треба ретельно контролювати напругу на кожному з елементів. А оскільки у них є розкид параметрів, то при послідовному з'єднанні вони будуть заряджатися нерівномірно, до різних напруг , Що для літієвих елементів - неприйнятний і пожежонебезпечні. Ось тому, таку кількість контактів, щоб контролювати і заряджати кожен елемент окремо.

Все описане вище - чиста правда. Однак, як це часто буває, правда - не має ніякого відношення до нинішньої практичної реальності. Дійсно, після того, як в батарейках ноутбуків стали використовуватися літієві елементи, все ноутбуки стали забезпечуватися контролерами заряду батарей, а для зарядки батарей поза ноутбука виробники почали випускати спеціальні зарядні пристрої.

Але ж окреме зарядний пристрій - воно коштує грошей, і - не маленьких, тому по всьому світу окремі умільці стали ставити експерименти по самостійній зарядці батарей без ноутбука. З неодмінними вибухами і пожежами, які супроводжують цей процес.

І хоча таких умільців було небагато, а вибухів і пожеж ще менше, але і тих, що траплялося, виявилося досить для того, щоб виробники ноутбуків швиденько перенесли контролери зарядки з комп'ютерів в самі батарейки. Так що в даний час в світі не існує жодного виробника (ну хіба, що знайдеться який-небудь китайський ноунеейм), який не забезпечував би батарейки для своїх ноутбуків вбудованим контролером харчування. У всякому разі, для ноутбуку, випущених в останні 5 років - це непорушне правило.

А це означає, що для самостійної зарядки батарейки для сучасного ноутбука досить просто подати на вхідну і вихідну клему батарейки напруга живлення чуть-вище того, яке зазначено на ній, в ідеалі - напруга відповідне блоку живлення самого комп'ютера. Вбудований контролер сам подбає про баланс заряду літієвих елементів і перерве зарядку, коли напруга на них досягне граничного рівня.

Знайти вхідні і вихідні клеми - просто. Це завжди крайні клеми батарейки - для побутових пристроїв - це галузевий стандарт. Плюс і мінус, як правило також позначені. Якщо не позначені, перевірте полярність за допомогою тестера (вольтметра). Тестер вам так само буде потрібно якщо ви використовуєте в якості запасної не оригінальна батарейку, а китайську, куплену НЕ ібее або аліекспрессе. Звичайно, вони все теж забезпечені внутрішніми контролерами. Повинні бути забезпечені. Мають бути забезпечені - все ж це вимога безпеки.

Але перевірити - чи не заважає.

Перевіряємо за допомогою того ж тестера. Заміряємо напруга на батарейці. Підключаємо тестер до контактів блоку живлення і тикаємо їх в контакти батарейки. Якщо напруга на контактах блоку живлення падає до значення близького до напруги батарейки, значить батарейка - заряджається.

Далі перевіряємо захист від перезарядження. Ми залишаємо батарейку заряджатися з підключеним вольтметром і періодично дивимося. Напруга буде плавно підніматися, при цьому воно не повинно (так само плавно) перевалити за наступні значення:

  • 8,2-8,4vдля батарейок промаркованих, як 7,4v
  • 12,3-12,6vдля батарейок промаркованих, як 10,8v
  • 16,4-16,8vдля батарейок промаркованих, як 14,8v

Якщо після досягнення зазначених значень напруга різко стрибне до напруги блоку харчування або (що рідше, але теж буває) залипне на верхніх граничних цифрах, значить все ОК - захист працює. Якщо плавно перевалить і буде плавно же підніматися - значить китайці вас обдурили і продали вам батарейку з неправильним контролером.

Якщо ж захисту в китайській батарейці не виявилося, а ви прогавили момент досягнення максимально-допустимого напруги, то буде вибух і пожежа. Тому проводите виміри в пожаробезопасном місці і не ловіть гав.

довголіття акумуляторної батареї вашого ноутбука залежить від того, як ви до неї ставитеся. Точніше - які у вас правила її зберігання та використання.

Ми розповімо вам не тільки про те, як правильно заряджати ноутбук, але і як правильно зберігати батарею і правильно працювати на ноутбуці.

Як зарядити акумулятор ноутбука

Спочатку, коли ви тільки придбали ноутбук, зарядка акумулятора буде незначна, тому можна вільно заряджати його по самому максимуму. Тільки не допускайте повністю розрядки акумулятора, тому що він може розрядитися до такої позначки, що його зарядка буде взагалі неможлива. Отже, як заряджати ноутбук?

  1. Не можна допускати, щоб акумуляторна батарея повністю розрядилася.
  2. Батарея повинна зберігатися заряджена при температурі від + 15 ° С до + 35 ° С при звичайній, нормальної вологості повітря.
  3. Якщо батарея зберігається окремо від ноутбука, вона сама розряджається.
  4. Якщо батарею залишати використану на 2 тижні і більше, тоді відбувається зворотний процес у всіх елементах батареї і, батарея сама виходить з ладу.
  5. Як зарядити батарею ноутбука? Заряджати потрібно в ноутбуках або в спеціальних для цього зарядний пристрій. Не можна самостійно розбирати батарею або заряджати її елементи. При необхідності потрібно звертатися в спеціальні сервіс-центри.
  6. Скільки заряджати ноутбук? Заряджати батарею максимально потрібно до 24 годин (якщо не вказано в документах інший час).
  7. Поточний стан батареї можна подивитися на індикаторі стану батареї, він існує майже в кожному ноутбуці (тільки уточнюйте, де він знаходитися і як працює при покупці ноутбука). Якщо раптом при включенні ноутбука в ел / мережу індикатор протягом 5 хвилин показує несправність, тоді батарея несправна. Треба якомога швидше вимкнути ноутбук і дістати батарею.
  8. Якщо батарея не заряджається належним протягом 24 годин, значить вона несправна. В такому випадку батарею потрібно відразу ж отримати з ноутбука.
  9. Якщо батареї несправні, їх потрібно тримати окремо від ноутбуків. Бережіться: несправні батареї можуть виділяти дуже шкідливі речовини.
  10. Чим швидше здати в ремонт несправну батарею, тим швидше і з найменшими витратами вона буде відновлена.
  11. Щоб споживання енергії в ноутбуці знизити, треба змінити деякі настройки. По-перше, потрібно звернути увагу на дисплей, тому що саме він забирає енергії найбільше. Коли зменшити яскравість, тоді час роботи збільшиться.
  12. Будьте обережні, якщо Ви працюєте на ноутбуці від батареї:
    • при завершенні зарядки батареї ноутбук показує про це (можна почути характерний звук, на Вашому екрані з'явиться повідомлення, яке попереджає про завершення зарядки, блимає спеціальна лампочка), тоді ноутбук терміново підключіть до електромережі.
    • якщо Ви увімкнений ноутбук залишите на час без роботи, тоді він може впасти в «сплячку», яка характеризується низьким споживанням електроенергії (згасне екран, відключиться жорсткий диск ). Може випадково помилятися і порахувати ноутбук вимкненим, залишивши його в такому стані. Тоді батарея буде розряджатися і скоро вийде з ладу. Значить, при завершенні роботи переконайтеся, що дійсно вимкнули ноутбук. А ось самий надежнейший спосіб зберігати батарею, щоб вона не розрядилася (коли ноутбук не підключений до електромережі) - просто вийняти її з ноутбука і зберігати окремо.

В Останнім часом більшої популярності отримали різні компактні мобільні електронні пристрої, що дозволяють користуватися всіма послугами і розвагами мережі Інтернет, не будучи «прив'язаними» певного місця - смартфони, планшети, комунікатори і, перш за все, ноутбуки.

Зрозуміло, для того, щоб мобільні пристрої , Могли бути такими в повній мірі, вони обов'язково повинні бути оснащені власними джерелами електроенергії.

Особливо це стосується найбільш енергоспоживаючих мобільних пристроїв - ноутбуків. Джерелом енергії практично для всіх сучасних ноутбуків служать літій-іонні батареї.

Літій-іонні батареї прийшли на зміну нікель-кадмієвих акумуляторів, і майже повністю завоювали ринок мобільних пристроїв завдяки ряду переваг, серед яких:

  • великий термін служби;
  • малу вагу;
  • компактний розмір;
  • більш низька вартість;
  • короткий час зарядки;
  • більший час роботи на одному заряді;
  • більш низька ціна.

Однак при цьому в роботі літій-іонних акумуляторів є певні нюанси, які обов'язково потрібно враховувати, якщо ми хочемо, щоб ноутбук прослужив нам довше без заміни батареї, адже вартість нової батареї може досягати третини вартості мобільного комп'ютера цілком. Отже, з'ясовуємо, як же заряджати ноутбук правильно.

Секрети правильної зарядки

З'ясувати, як правильно заряджати акумулятор ноутбука, виявилося не так уже й просто. Думок з цього приводу дуже багато. Як відомо, кожен знає, як грати в футбол, лікувати будь-яку хворобу і виховувати чужих дітей. У наш час цього списку «загальних знань» можна додати і знання про те, як заряджати батарею ноутбука.

Чого тільки не доводиться чути з цього приводу, включаючи абсолютно протилежні думки. Наприклад, що батарею неодмінно треба заряджати тільки після повної розрядки , Або, навпаки, акумулятора ні в якому разі не можна давати розряджатися нижче певної межі. Так кому ж вірити?

Здавалося б, чого простіше, взяти і прочитати інструкцію від виробника, яка в обов'язковому порядку супроводжує виріб. Тільки ось проблема - інструкції, як правило, в цьому аспекті лаконічні просто до непристойності. Часом інформація про зарядку обмежується тим, що для цього акумулятор необхідно під'єднати до електромережі. Нічого не скажеш, цінна інформація.

Є підстави думати, що такий стан речей аж ніяк не випадково: дохід від реалізації комплектуючих і запасних частин може часом перевищувати прибуток від продажу основного продукту.

Наприклад, можна згадати не афішується, але і аж ніяк не секретний факт: левову частку прибутку компаній-виробників принтерів приносять зовсім не власними принтери. Максимум прибутку витягується з продажу картриджів і витратних матеріалів.

Звичайно, відсоток прибутку від продажу акумуляторів щодо загального обороту не такий великий, але якщо мова йде про обороти в мільярди, то навіть частки відсотка складуть мільйони і сотні тисяч. Раз на допомогу виробників розраховувати не доводиться, звернемося за допомогою до фахівців.


Раз на допомогу виробників розраховувати не доводиться, звернемося за допомогою до фахівців

Перед тим як поговорити про правильної зарядці батареї ноутбука, необхідно торкнутися загальних питань експлуатації. Для літій-іонної батареї важливий температурний режим , оптимальні значення температури довкілля + 15-25 градусів, граничні + 5-45 градусів.

Ні в якому разі не можна використовувати батарею, охолоджену нижче нуля градусів за Цельсієм. Якщо ноутбук або батарею занесли з вулиці, обов'язково треба дати пристрою прогрітися протягом як мінімум години.

При використанні мобільного комп'ютера при температурах від 30 градусів і більше, бажано застосовувати спеціальні підставки . Крім пасивного ефекту - надання додаткового шляху підходу охолоджуючого повітря. Такі підставки можуть оснащуватися додатковим кольором , Що працює від енергії батареї і підключається до пристрою через USB-привід.

Що стосується того, як слід проводити зарядку акумулятора ноутбука правильно, тут фахівці практично одностайні: і ті, хто радять повністю розряджати батарею, і ті, хто пропонують підтримувати джерело живлення постійно зарядженим, однаково помиляються.

Оптимальний рівень заряду батареї - 40-80%. Підтримка рівня заряду в цих межах здатне збільшити термін служби елемента в 3-4 рази, до 1200-1500 циклів повної розрядки-зарядки.

З відстеженням нижньої межі заряду проблем немає, для цього досить налаштувати відповідні повідомлення. А ось як вловити момент, коли ноутбук буде заряджений на 80%? адже навіть спеціальний софт , Що обмежує рівень заряду, буде марний, в разі, якщо зарядка проходить в вимкненому стані (а саме так вона зазвичай і відбувається).

Однозначної відповіді на це питання немає. Деякі рекомендують користуватися таймерами, наприклад, в мобільному телефоні , Для того, щоб засікти час зарядки акумулятора і надалі використовувати ці значення. Погодьтеся, теж не найзручніший спосіб.

У будь-якому випадку слід врахувати, що рівень заряду і (особливо) залишок часу до розрядки батареї, які нам «показує» комп'ютер, можуть відрізнятися від реальності. Для уточнення картини проводять операцію, звану «калібрування акумулятора».

Для калібрування досить безперервно відпрацювати на ноутбуці від стану джерела живлення «повністю заряджений» до стану «повний нуль» (хоча краще все-таки зупинитися на 2-3% і завершити роботу в штатному режимі ). Цикл повної зарядки-розрядки раз в пару місяців не завдасть великої шкоди акумулятора.

Цей момент необхідно враховувати і при початку роботи з пристроєм. Щоб зарядити новий ноутбук правильно поставте його не вмикаючи, заряджатися в ніч. Після цього, коли ви включите прилад, 100% заряду на екрані будуть гарантовано відповідати 100% в енергохраніліще.

Також можна використовувати спеціальні програми-калібрувальник, які без участі людини «поганяють» комп'ютер протягом кількох годин і зроблять калібрування.


Також можна використовувати спеціальні програми-калібрувальник, які без участі людини «поганяють» комп'ютер протягом кількох годин і зроблять калібрування

А чи є сенс в цих радах взагалі? Адже межі оптимального заряду (40-80%) залишають користувачеві менше половини можливого часу роботи пристрою, тобто, в залежності від виконуваних завдань, 1,5-2,5 години. Чи є сенс в мобільному комп'ютері , Який здатний бути мобільним пару годин в кращому випадку?

Якщо ж ноутбук використовується в якості стаціонарної «машини», краще від'єднати заряджений на 50-70% акумулятор і зберігати її окремо. Не забувайте при цьому приєднувати акумулятор до пристрою не рідше разу на місяць і давайте йому попрацювати в режимі повна зарядка-повна розрядка-дозарядки до 50-70%.

Важливо! Якщо ви використовуєте свій міні-комп'ютер з отсоединенной батареєю, обов'язково подбайте про пристрій безперебійного живлення , щоб раптове відключення електрики не стало згубним для пристрою і незбережених даних.

Інструкція

Переконайтеся в тому, що в вашому ноутбуці встановлений літієво-іонний акумулятор. дану характеристику подивіться в керівництві користувача або на коробці від комп'ютера. Виробник позначає тип акумулятора буквосочетанием Li-Ion.

новий ноутбук , Як правило, має незаряджений акумулятор або заряджений частково. Li-Ion система не володіє «ефектом пам'яті», властивим пристроїв більш раннього виробництва. Також такій дії не схильні до акумулятори наступного покоління - літій-полімерні (Li-Poly). Але для того, щоб не збити роботу системи, необхідно правильно перший раз зарядити ноутбук.

Чи не включаючи комп'ютер, підключіть до нього зарядний пристрій і залиште заряджатися перший раз на ніч. Так ви гарантовано отримаєте максимально заряджену батарею. Якщо ви не втрималися і включили ноутбук, через 10-20 хвилин при першій зарядці значок акумулятора може показувати 100% готовність. Вимкніть комп'ютер, вийміть акумулятор, зачекайте кілька секунд. Вставте батарею на місце. Підключіть ноутбук до зарядного пристрою. При зарядці акумулятор може сильно нагріватися.

Щоб батарея нового ноутбука досягла максимальної місткості , Її треба "тренувати". Після нічної зарядки, вимкніть блок живлення від мережі і працюйте на комп'ютері в автономному режимі до повної розрядки акумулятора. На ніч знову підключіть комп'ютер до мережі. Виконайте дані маніпуляції кілька разів (3-5), щоб добре розробити батарею.

Майте на увазі, що нова батарея швидше заряджається і розряджається. Реальний час роботи на комп'ютері в автономному режимі по початку може не відповідати характеристикам, зазначеним виробником. Не поспішайте бігти в магазин: через кілька повних зарядок акумулятор зможе легко витримувати зазначений час.

Нерідко люди скаржаться, що недавно куплений li-ion акумулятор швидко розряджається. например, новий телефон вже через пару місяців тримає зарядку набагато менший час, ніж відразу після покупки. Виявляється, в цьому винен не сам акумулятор і не його виробники, а господар, неправильно використовує батарею.

вам Знадоби

  • Аккумулятор, ЗП.

Інструкція

Широко відомий метод «розгону» батареї. Але він придатний тільки для нікелевих джерел живлення. При використанні літій-іонних акумуляторів, цей метод доведеться злегка переробити. Після покупки перевірте, чи є ще заряд в акумуляторі. Якщо є, приступайте до розрядки. Швидше за все це робиться в режимі розмови, прослуховування музики, фотографування, відеозйомки, GPRS, високих настройках яскравості дисплея. Телефон повинен розрядитися так, щоб значок батареї почав блимати, попереджаючи про виснаження запасів енергії.

Тепер можна поставте апарат на зарядку. Дочекайтеся, поки індикатор не покаже повну зарядку. Можна продовжити зарядку ще деякий час. Намагайтеся не користуватися приладом, поки заряджається його акумулятор. Наприклад, якщо ви заряджаєте телефон, постарайтеся з нього не дзвонити і зробіть так, щоб і вам ніхто не дзвонив, тобто заряджайте телефон у вимкненому стані.

час роботи li-ion акумулятора може варіюватися в залежності від інтенсивності використання апарату і умов навколишнього середовища. У холоді, наприклад, батарея буде витрачати набагато більше ресурсів, ніж в теплі. Використання вбудованого спалаху на фотоапараті так само призведе до підвищеного енергоспоживання . Включені GPRS, mp-3 плеєр, радіо і т.п. в стільниковому телефоні теж скорочують час роботи акумулятора.

Корисна порада

Завжди майте при собі запасний заряджений акумулятор. Це врятує вас у разі несподіваної розрядки основного джерела живлення.

джерела:

  • акумулятори li ion для телефонів

Літієві або літієво-іонні акумулятори найчастіше зустрічаються в комплектації сучасних стільникових телефонів . Як правило, такий акумулятор дозволяє збільшити час роботи з телефоном без підзарядки.


Інструкція

Якщо ви тільки що придбали мобільний пристрій, оснащений літієвим акумулятором, і хочете зробити його термін служби максимально тривалим, в першу чергу прочитайте технічний паспорт обладнання і рекомендації по його експлуатації і зарядці. Як правило, для кожної моделі телефону або портативного плеєра є своє фіксований час, за яке акумулятор набирає повний заряд. Якщо з якихось причин ви не можете скористатися рекомендацією виробника, дотримуйтеся наступних загальних правил по експлуатації літієвий акумуляторів.

Для забезпечення довготривалої роботи акумулятора його слід «прокачати», тобто збільшити його роботу за рахунок низки максимальних зарядки і розрядки. Вставте акумулятор у свій пристрій. Якщо в батареї ще є заряд, рекомендується «посадити» його, домігшись повного виключення пристрою. Увімкніть якомога більше додатків для того, щоб телефон швидше витратив енергію батареї. Досить скоро акумулятор сяде, і телефон вимкнеться. Після цього вимкнений телефон або плеєр поставте заряджатися в мережу, використовуючи тільки заводське заряжное пристрій, що гарантує безпеку експлуатації пристрою.

Як правило, літієві акумулятори заряджаються до межі за кілька годин. Однак перша зарядка повинна складати не менше 12 годин, при цьому бажано не переривати її і не витягувати зарядний пристрій з розетки.

Через 12 годин зарядки почніть користуватися своїм електронним пристроєм . Не заряджайте його, поки телефон сам не вимкнеться через сіла батареї. На початку використання літієвий акумулятор ви повинні провести не менше трьох повних зарядок і розрядів, щоб «розігнати» батарею. Після цього можете користуватися пристроєм в звичайному режимі і заряджати його в міру необхідності. «Прокачати» літієві акумулятори не вимагають стовідсоткової зарядки або розрядки.

Порушення процесу зарядки батареї ноутбука - одна з найпоширеніших несправностей. Виникає така проблема найчастіше після трьох років експлуатації пристрою. причин в даному випадку може бути кілька - від поломки самого ноутбука до пошкодження контактів в блоці живлення.


Як визначити причину

Фахівці відзначають, що більшість проблем з ноутбуками виникає при неправильній їх експлуатації. Наприклад, деякі власники таких пристроїв практично ніколи не вимикають їх, використовуючи простий метод закриття кришки. У такому положенні система переходить в сплячий режим, але ноутбук продовжує роботу. Такі дії можуть стати головною причиною порушення роботи індикатора батареї.

В першу чергу необхідно визначити джерело виниклої проблеми. Якщо ноутбук не включається, екран не функціонує і не відбувається ніяких видимих процесів , То, швидше за все, винуватцем в даному випадку є несправна батарея . У тому випадку, якщо ноутбук включається, нормально функціонує з включеною зарядкою, але вимикається без неї, то причиною несправності є блок живлення.

Якщо при огляді ноутбука ви помітили будь-які пошкодження - тріщини на шнурі, сторонні предмети в гніздах для роз'ємів або проблеми з корпусом пристрою, то комп'ютер краще відразу віддати в центр для діагностики.

Уважно огляньте ноутбук. Всі роз'єми повинні бути правильно і щільно вставлені у відповідні гнізда. Причина несправності може бути не тільки в самому ноутбуці, але і в розетки електроживлення. Саме тому спробуйте перенести ноутбук в іншу кімнату і увімкніть його від нового джерела живлення.

Батарея ноутбука може не заряджатися через несправність самого зарядного пристрою. Найпростіший спосіб виявлення даної проблеми - заміна блоку живлення. Якщо з іншим пристроєм ноутбук працює в нормальному режимі, то просто придбайте інше зарядний пристрій.

Більш серйозною проблемою є поломка самого ноутбука. Не володіючи спеціальними знаннями і навичками, ви не зможете здійснити його ремонт. Пристрій краще здати на перевірку в сервісний центр або скористатися будь-яким салоном, де надають такі послуги.

Що робити

Для виявлення несправності батареї ноутбука спробуйте зробити кілька прийомів. Спочатку розрядите пристрій повністю. даний спосіб актуальний тільки в тому випадку, якщо батарея перестала заряджатися на 100% і ноутбук при цьому працює. Після такої маніпуляції включите блок живлення і дочекайтеся закінчення процесу зарядки. Якщо індикатор батареї досяг потрібного рівня, то турбуватися вам не про що.

Деякі виробники ставлять певні обмеження на показники індикаторів зарядки батареї.Нормою в даному випадку може вважатися не тільки 100%.

Зверніть увагу на те, що більшість несправностей можна виявити тільки на підставі даних спеціальної діагностики . Якщо блок живлення функціонує в нормальному режимі, то причиною порушення зарядки батареї може бути внутрішнє пошкодження роз'єму, поломка друкованої плати або згоряння її доріжок.

Планшети та ноутбуки - приголомшливо зручні мобільні пристрої, але термін їх служби залежить не тільки від матерінської плати і надійності пам'яті, але і від тієї батареї, що живить пристрій. Щоб акумулятор ноутбука не підвів вас в самий невідповідний момент, правильно заряджайте його.


В основному всі сучасні ноутбуки оснащені літій іонною акумуляторною батареєю, при цьому всі портативні комп'ютери оснащені системою контролю заряду / розряду акумулятора, яка дозволяє визначати критичний рівень потужності.

Низький заряд батареї продовжує її життя

Якщо ви плануєте залишити ноутбук без роботи на довгий час, то рекомендується знизити заряд його батареї до 45 - 70%, так як при такому заряді батарея зберігається краще і довше. Ще краще зняти акумулятор зовсім, проте це неможливо зробити в моноблоках або нетбуках.

При використанні ноутбука не допускайте постійного повного розряду батареї. Акумулятор рекомендується розряджати до 15- 20%, а після чого підключати до електроживлення до повного завантаження його ємності. Цикл повного розряду батареї потрібно виконувати не частіше ніж один раз на місяць, так як сучасним літій іонним батареям не обов'язково розряджатися повністю.

Дані батареї можуть заряджатися без шкоди при розряді до 45-75%.

Не зберігайте виряджені акумулятори довго. Таке зберігання може призвести до втрати ємності батареї. Для того щоб зберегти АКБ в робочому стані, її необхідно зарядити протягом 12-20 годин з моменту її повної розрядки, якщо ж батарея запасна або залишилася, наприклад, від минулого ПК, але не використовується зараз, помістіть її в спеціальний контейнер, який допоможе зберегти правильний робочий заряд. Ці пристрої досить дорогі і знайти їх в магазині не просто, проте можна замовити через інтернет, наприклад, на китайському аналогу сайту е-bay.

Температура батареї шкідлива

Треба пам'ятати і про те, що нагрів батареї ноутбука при зарядці вкрай небажаний, відповідно, підключення до мережі повинно бути в тих місцях, де немає приладів опалення і прямих сонячних променів . Також не можна при зарядці ноутбук ставити на поверхню дивана або ж на килим. Це обумовлюється тим фактом, що при заряді батарея злегка нагрівається, їй потрібно природне охолодження: для цього у ноутбука є ніжки, за рахунок яких утворюється відстань для вентиляції між підставою і поверхнею, на яку він встановлюється, працює і вентилятор. Ворс та волокна кофров не дозволять системам працювати правильно. Можна придбати і спеціальні підставки з додатковим вентилятором , Такі пристрої не тільки вбережуть батарею, але і зроблять роботу на ПК більш комфортною.

Не допускайте перегрівання працюючих батарей, пам'ятайте, що для Для Li-Ion робочими є температури від 5 до 45 градусів.

Надмірний нагрів батареї, а також швидкі її розряд - ознаки того, що акумулятор виходить з ладу. Останнім часом з'явилося дуже багато різних програм , За допомогою яких ви можете контролювати процес заряду / розряду акумуляторної батареї в ноутбуці. Ці програми, в тому числі і безкоштовні, є в мережі інтернет. Скачайте ту, яка буде повідомляти вам про необхідність підключення комп'ютера до мережі звуковим сигналом , Це дуже зручно, адже стежити за невеликий іконкою в кутку монітора буває важко.

-
баттареть 9. баттаревать 10.

зверніть увагу

Щоб продовжити життя акумулятора, розряджайте його не до 0, а до досягнення 20% від загального заряду.

Корисна порада

Для збільшення часу роботи акумулятора використовуйте функцію «заощадження енергії».

Іноді у користувачів переносних комп'ютерів виникає питання: як зарядити акумулятор ноутбука без ноутбука, і чи можливо це в принципі. Якщо ви збираєтеся в далеку подорож або похід, де не буде можливості підключення до електромережі, корисно мати з собою кілька батарей харчування. Однак постає питання: як потім їх зарядити, щоб не переставляти постійно акумулятори в самому пристрої і не створювати додаткове навантаження на тендітні кріплення.

Спосіб автономної зарядки акумулятора

Зарядка акумулятора ноутбука без ноутбука завжди була проблемою: ще кілька років тому виробники пропонували окремі зарядні пристрої для ноутов, однак зараз у продажу їх знайти неможливо, або вони коштують дуже дорого. Важливо розуміти: будь-які способи зарядки без використання ноутбука або фабричного зарядного пристрою є небезпечними, вони можуть не тільки повністю вивести з ладу батарею, але і привести до вибухів і інших неприємних наслідків.

Проте, умільці, охочі заряджати акумулятор ноутбука без зарядного пристрою, перебувають постійно, і важливо знати, як зробити цей процес найбільш безпечним. сучасні батареї складаються з декількох послідовно або паралельно з'єднаних елементів живлення, при надмірному заряді вони перегріваються і можуть вибухнути. Для захисту від таких ситуацій батареї обладнуються контролером, який запобігає надмірне зарядження.

Вбудований контролер харчування спрощує завдання: достатньо подати струм з напругою, відповідним блоку живлення, на вхідну і вихідну клему, а контролер забезпечує рівномірний розподіл заряду.

Розглянемо докладніше один із способів заряду з використанням блоку живлення:

  • Потрібно знайти вхідні і вихідні клеми акумулятора - за стандартом вони повинні бути крайніми. Полярність або вже вказана, або можна перевірити її за допомогою тестера.
  • Контакти блоку живлення поєднуються з контактами батарейки, потрібно перевірити тестером напругу. Якщо воно опускається до напруги батарейки, процес заряду почався.
  • Не можна допустити перезарядки. Система залишається з підключеним вольтметром, і потрібно відстежити підвищення напруги. Воно не повинно перевищувати 8,2-8,4V, якщо напруга батареї складає 7,4 V.
Процес заряду батареї таким способом зазвичай становить близько 2 годин.Якщо акумулятор відповідає вимогам безпеки і забезпечений контроллером, то в певний момент напруга доростає до номінального рівня і зупиняється.Якщо ж воно не припиняє рости, це говорить про несправності контролера, і якщо не припинити процес, то він закінчиться вибухом і пожежею.

Чи варто заряджати батарею ноутбука без ноутбука?

Зарядка кустарними пристосуваннями створює серйозну загрозу безпеці батареї живлення і її володаря. є альтернативне рішення - «народне» зарядний пристрій iMax B6, що дозволяє підвищити напругу у всіх елементах живлення або тільки в одному з них. Такий спосіб також використовується при відновленні акумулятора після глибокої розрядки, коли штатна зарядка стає неможливою через контролера.

Однак і цей метод не є повністю безпечним і не гарантує тривалої роботи акумуляторної батареї після такої зарядки. Єдиний по-справжньому надійний спосіб - зарядка через «рідний» ноутбук, відповідний по всіх параметрах. Щоб уникнути передчасної розрядки акумулятора, необхідно дотримуватися правил використання, а при його поломки саме надійне рішення - просто купити нову батарею.

Схожі статті

Отже, як заряджати ноутбук?
Як зарядити батарею ноутбука?
Скільки заряджати ноутбук?
Так кому ж вірити?
А ось як вловити момент, коли ноутбук буде заряджений на 80%?
А чи є сенс в цих радах взагалі?
Чи варто заряджати батарею ноутбука без ноутбука?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов