Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Застосування газоаналізаторів контроль складу повітря

Розглянемо основні характеристики технологічних колодязів, де застосовуються газоаналізатори для контролю вибухонебезпечних газових сумішей.

Наша сеть партнеров Banwar

Колодязі - це споруди, з можливою глибиною до 20 м, призначені для доступу фахівців до підземних комунікацій (водопроводи, газопроводи, каналізаційні стоки, місця розташування кабельних ліній зв'язку і т.п.). У більшості випадків, колодязі знаходяться в закритому стані, тому всередині них часто накопичуються смертельні для людини гази, такі як: сірководень, вуглекислий і чадні гази, метан і т.д. Гази потрапляють в колодязі з грунту, в якій розкладаються органічні речовини, виділяючи при цьому токсичні компоненти. У зв'язку з цим, колодязі підлягають обов'язковому провітрювання перед спуском в них робітників. Як тільки повітря в колодязі буде провентильований, використовують газоаналізатор , Який застосовується протягом усього часу перебування людей під землею.

Так, двісті років тому робітники, коли спускалися в шахту, обов'язково брали з собою спеціальну лампу, під час небезпеки, коли рівень кисню знижувався або навпаки підвищувався, колір полум'я лампи змінювався, і робочим вдавалося під час покинути шахту, до виникнення небезпечної для життя ситуації .

Сьогодні використовують більш інноваційні прилади для виявлення небезпечних газових сумішей - газоаналізатори. Вартість газоаналізатора залежить від безлічі факторів, серед них: кількість діагностованих газів, метод паркани проби для аналізу (автоматичний, за допомогою вбудованого компресора або примусовий), варіанти виконання (стаціонарний або портативний).

Склад повітря в технологічних колодязях


Кисень (O2)


Основна складова частина атмосфери - кисень. Це особливо важливий компонент складу повітря, що проникає в легені фахівця, що прибуває під землею. Якщо концентрація кисню наблизиться до значень 10% об. і нижче, людина знепритомніє. Залежно від галузі та виду технологічних процесів, пороги вимірювання концентрації кисню можуть варіювати в межах 17,8; 19,5 або 20,5% об. Межі концентрації кисню в атмосфері базуються на багаторічних наукових дослідженнях, і випливають з двох основних факторів - наявності безпосередньої загрози життю або здоров'ю людини, і можливості прийняття оперативних заходів для усунення цієї загрози. Тому в сучасних приладах газового контролю існують два порога спрацьовування сигналізації - попереджає і аварійний.


Метан (CH4)


Один з найважливіших компонентів повітря, що підлягає діагностиці - метан. З причини того, що по газопроводах, що йдуть під землею, переміщається газо-повітряна суміш, у складі якої домінує метан, можливі його витоку внаслідок зношування газопроводу. Крім того, метан виділяється з грунту. При відсутності вентиляції відбувається скупчування газу в значних кількостях, особливо часто це відбувається влітку, коли в підземних комунікаціях повітря холодніше і важче, ніж на поверхні. На думку вчених, концентрація метану в атмосфері не повинна перевищувати величину в 25% від порога, при якому метано-повітряна суміш може вибухнути. Професіонали називають цей поріг - нижня межа концентрації поширення полум'я або НКПР. Для метану цей показник дорівнює 5% об. Виходячи з даних інших наукових досліджень, дане значення становить 4,4% об. Тому цілком виправдана установка порогу спрацьовування сигналізації газоаналізатора в 2% об.

На практиці, фон метану в болотистій місцевості і на поверхні землі дорівнює 0,001% об. (10 мг / м3). У технологічних колодязях це значення досягає 0,01-0,1% об. Отже, зафіксувати попереджувальний поріг на рівні нижче ніж 0,1% об. небезпечно і невиправдано.


Вуглекислий газ (CO2)


Двоокис вуглецю - це інертний газ, який не запалюється, проте при перевищенні значень його змісту в атмосфері 4% об. і більше, у людини відбувається зупинка дихання, а також при концентрації:

- 3% об. - частішає пульс і дихання, з'являється блювота і нудота;

- 5% об. - з'являється сильний головний біль, порушується зір, аж до повної його втрати;

- 10% об - непритомність, кома і смерть.


Загроза діоксиду вуглецю полягає в його впливі на вміст кисню в приміщеннях за допомогою його витіснення. Вуглекислий газ виділяється з продуктів розкладання і гниття. Будучи досить важким, він накопичується на самому дні технологічних колодязів. Також CO2 видихається людьми і концентрується в місцях їх знаходження, тому особливо важливо стежити за його значеннями в замкнутих просторах, зробити це можна - купити газоаналізатор.


Чадний газ (CO)


Монооксид вуглецю є одним з найбільш часто зустрічаються, і в той же час, одним з найбільш «агресивних» газів. Він утворюється при згоранні палива в двигунах внутрішнього згоряння. Чадний газ концентрується в технологічних колодязях, які знаходяться повсюдно в рисах сучасних мегаполісів. Гранично допустима величина вмісту CO для місць, призначених для куріння, становить 20 мг / м3. Чадний газ порушує систему кровообігу й має негативний вплив на головний мозок людини. Ступінь впливу монооксиду вуглецю на людський організм безпосередньо залежить від рівня його концентрації в атмосфері і від часу його негативної дії.

Згідно регламентуються нормами і стандартами, ГДК робочого простору становить 0,0017%.

ГДК робочого простору - це відсоток вмісту шкідливого для здоров'я газоподібної речовини в атмосфері робочої зони, що не провокує виникнення у співробітників нездужань, хвороб або неприємних відчуттів при вдиханні повітря протягом робочої зміни (але не більше 40 годин на тиждень) за весь час трудової діяльності людини .


Сірководень (H2S)


Це газ, який надає отруйну дію на кровоносну систему людини, його масова частка не повинна перевищувати 3 мг / м3. Здебільшого сірководень акумулюється в каналізаційних колекторах, а також в місцях розкладання органічних речовин. Поряд з неприємним запахом, при його утворенні, також виділяються різні сірчисті з'єднання, такі як: метилмеркаптан і ін.

Аміак (NH3)


Це безбарвний газ із специфічним хімічним запахом. Аміак легший за повітря в 2 рази і дуже токсичний. Допустима концентрація NH3 в повітрі становить 20 мг / м3. Вплив парів аміаку на людський організм виражається в наступних проявах:

- подразнення органів дихальної системи і носоглотки (при 280 мг / м3);

- подразнення слизової оболонки очей (при 490 мг / м3 і більше);

- ураження шкірних покривів (від 7 до 14 г / м3).

Хлор (Cl2)


Задушливий газ зеленувато-жовтого кольору з різким важким запахом, що приводить до виникнення опіку легенів і асфіксії. Хлор негативно впливає на дихальну систему людини, при досягненні порогових значень від 0,006 мг / л і вище. Це приблизно в 2 рази більше, ніж рівень його сприйняття людиною. Максимально дозволена концентрація Cl2 в робочому просторі становить 1 мг / м3, при цьому людина відчує його зміст лише при рівні в 3 мг / м3.

Існують певні вимоги, що пред'являються до переносним газоаналізатора , Які використовуються на об'єктах з підземними інженерними комунікаціями:

- Так як прилад постійно знаходиться в підвищено небезпечному робочому просторі, він повинен мати вибухозахищений корпус. З причини його постійного використання, газоаналізатор повинен володіти малою вагою і можливістю безперервної роботи протягом 8 годин.

- Наявність вбудованого компресора для автоматичної прокачування аналізованого газу.

- Наявність спеціального шланга (трубки) з фільтром-схилом для взяття проби, при цьому виключається ймовірність проникнення води в газоаналізатор. Крім цього, пошкоджену трубку можна замінити, а також наростити або навпаки вкоротити.

- Наявність светозвуковой сигналізації за двома рівнями концентрації кожного з перевірених газів.

- Наявність функції запису результатів вимірювань і можливість зберігання даних з подальшою передачею на ПК з метою обробки статистики. За допомогою даної функції, можливо, збирати статистичні дані про потенційну небезпеку об'єктів з підземними інженерними комунікаціями.

Всім цим вимогам відповідають портативні багатокомпонентні газоаналізатори серії МАГ-6 П-В, розроблені і вироблені компанією «ЕКСІС» - одним з лідерів російського ринку контрольно-вимірювального обладнання. Вартість газоаналізатора залежить від комплектації. Купити газоаналізатор МАГ-6 П-В можна зараз, звернувшись в компанію «ЕКСІС».

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов