Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Затопили натяжна стеля: що робити і як злити воду

  1. Який стеля рятує від потопу?
  2. Що робити в першу чергу?
  3. Як злити воду самостійно?
  4. Помилки при зливі води з стелі

Наша сеть партнеров Banwar

У багатоквартирних будинках нерідкі випадки, коли сусіди зверху, з різних причин, залили вашу квартиру. Раніше це могло привести до серйозних наслідків: зіпсовані шпалери, набрякла меблі, промоклі речі і побутова техніка.

Однак, сьогодні власники натяжних стель убезпечили себе від всіх цих неприємностей. У разі підтоплення квартир вся вода накопичується в міхурі.

Він утворюється з розтягнувся полотна стелі.

Який стеля рятує від потопу?

Який стеля рятує від потопу

Деякі компанії, що займаються установкою стель, стверджують, що всі вони здатні витримати велику кількість води при потопі. Однак, це не завжди чесно, адже все залежить від матеріалу, з якого виготовлений натяжна стеля.

Можна виділити два основних типи використовуваних полотен: тканинне і виготовлене з ПВХ.

Стелі з тканинного полотна, як правило, не мають швів, матеріал просочений спеціальним засобом з поліуретану. Тому, вони мають водонепроникні властивості.

Однак, вони не настільки ефективні, як хотілося б. Згодом, вода починає просочуватися через матеріал. Тому після затоплення доведеться міняти стелю через розлучень і плям. Тканинні стелі не треба робити в місцях, де ймовірність затоплення найвища - кухні і ванні кімнати.

Для таких приміщень краще підійдуть стелі з полівінілхлориду. ПВХ здатне витримати величезну кількість води, не пропустивши жодного грама. Така плівка тільки розтягнеться, не пропустивши воду в приміщення.

Єдина небезпека - затоплення гарячою водою (що буває вкрай рідко). В цьому випадку, розтягнення буде настільки сильним, що станеться розрив або прокол будь-яким гострим предметом.

Але це малоймовірно, адже поки вода наповнює міхур, вона досить сильно остигає. Плюс стелі з ПВХ полягає ще й в тому, що після зливу води його можна відновити без заміни.

Що робити в першу чергу?

Що робити в першу чергу

Як тільки виявлені ознаки затоплення у вигляді міхура, слід вжити термінових заходів. Перш за все, необхідно припинити подачу струму до електричних приладів, вбудованим в стелю.

Після цього, кращий варіант - виклик професіоналів. Можна з цією метою зателефонувати в компанію, яка займалася монтажем стелі.

Фахівці зможуть:

  • акуратно злити воду;
  • запобігти пошкодженню водою меблів, речей і ремонту;
  • встановити стельове полотно на місце.

Однак, не завжди є можливість викликати фахівця. Найчастіше, міхур на стелі виявляють пізно ввечері або у вихідні.

У цій ситуації, господарі квартири, замислюючись, що робити, нерідко приймають рішення усунути наслідки потопу самостійно.

Як злити воду самостійно?

Якщо прийнято рішення злити воду самостійно, слід запам'ятати кілька важливих правил, як це робити.

  1. Про всяк випадок, прибрати речі, які боятися вологи.
  2. Накрити целофаном меблі.
  3. Підготувати якомога більше відер і тазів для зливу води.

Найкраще, залучити кого-небудь на допомогу. Якщо судин для води виявиться недостатньо, помічник буде виливати воду в каналізацію. Самому ж залишити стелю з залишками потопу буде неможливо.

Тепер необхідно вирішити, в якому місці буде проводитися злив води. Робити це можна через отвори для освітлювальних приладів. Якщо таких немає, доведеться зливати воду через що знаходиться найближче до міхура кут.

Усувати воду з міхура можна двома способами: за допомогою шланга або природним чином.

Злити воду шлангом через отвір для освітлювального приладу можна, коли затоплення занадто велике.

При цьому, послідовність дій буде наступною.

  1. Встати на стійку поверхню, яка дозволить дотягнутися до стелі і буде настільки зручною, щоб стояти на ній тривалий час. Це може бути стіл або драбина.
  2. Звільнити отвір. Для цього, слід зняти освітлювальний прилад, не забувши зупинити подачу електрики.
  3. Вставити шланг через отвір в міхур, вільний кінець опустити в порожню посудину для води.
  4. Як тільки перша ємність буде повною, шланг слід перетиснути до моменту її заміни.
  5. Так слід діяти, поки вся вода не буде злита.

Якщо освітлювальних приладів в стелі не передбачено, можна злити накопичилася воду через край, який знаходиться найближче до міхура.

Для цього, слід вчинити так.

  1. Полотно стелі слід дуже акуратно витягнути з утримує його пристрою.
  2. Під звільнився край слід поставити порожню ємність для зливу води.
  3. Повільно тягнути полотно за край до тих пір, поки він не стане нижче міхура. Не слід смикати занадто сильно, інакше, можна порвати стелю.
  4. Важливо ретельно контролювати натяг полотна, від якого залежить швидкість стікання води в ємність.

Якщо чітко слідувати наведених інструкцій, можна самостійно злити воду з натяжної стелі і уникнути великих проблем. Важливо також знати, які помилки можна допустити при виконанні цієї непростої процедури. Це допоможе уникнути маси неприємних наслідків.

Помилки при зливі води з стелі

Помилки при зливі води з стелі

Перш за все, слід пам'ятати, що кількість судин для зливу води повинно бути якомога більшою. Господарям буває важко оцінити масштаби лиха. Професіонали мають у таких справах досвід. Важливо розуміти, що одного відра буде явно недостатньо.

Ні в якому разі не можна проколювати полотно, якщо сусіди затопили натяжна стеля. Якщо зробити це, невеликий отвір моментально стане величезним розривом. У підсумку, вся вода неминуче виявиться в приміщенні.

Не слід гнати хвилю в сторону місця зливу. Також не можна намагатися розгладити міхур. По-перше, якщо вода розтечеться, її буде складніше усунути. По-друге, це може привести до зацвітання і неприємного запаху від стелі.

Не потрібно самостійно намагатися встановити стелю на місце. Повернути первісний вигляд полотна можуть тільки фахівці. Для цього, так само, як при установці, потрібно спеціальне обладнання - теплова гармата.

Таким чином, коли сусіди зверху влаштували потоп, це не страшно, якщо в квартирі встановлені правильні натяжні стелі. При бажанні воду з них можна видалити самостійно. Головне, знати, як це правильно робити.

Який стеля рятує від потопу?
Що робити в першу чергу?
Як злити воду самостійно?
Який стеля рятує від потопу?
Що робити в першу чергу?
Як злити воду самостійно?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов