Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Зчеплення автомобіля. Зчеплення робота. зчеплення пристрій

  1. пристрій зчеплення
  2. Привід зчеплення автомобіля
  3. Механізм зчеплення автомобіля
  4. Робота зчеплення

Наша сеть партнеров Banwar

Місія зчеплення автомобіля полягає в передачі крутного моменту від маховика колінчастого вала двигуна до первинного валу коробки передач. Саме завдяки зчепленню у водія з'являється можливість переривання на короткий час передачі крутного моменту, тобто відділення двигуна від трансмісії, а потім плавного з'єднання їх. У цій статті ми розповімо вам про зчепленні автомобіля, його роботі і пристрої. Місія зчеплення автомобіля полягає в передачі крутного моменту від маховика колінчастого вала двигуна до первинного валу коробки передач

пристрій зчеплення

Зчеплення - це привід і механізм зчеплення. Розглянемо їх детальніше ...

Привід зчеплення автомобіля

Привід автомобіля служить для передачі зусилля від водія до механізмів, і являє собою окремі вузли і деталі.

Привід зчеплення буває механічним, гідравлічним або ж електричним.

Електричний привід зчеплення складається з електромотора, який включається натисканням педалі зчеплення. До електромотора прикріплений трос, і вижим відбувається як в механічному приводі.

Механічний привід мають передньопривідні автомобілі, де вилка включення і педаль зчеплення пов'язує металевий трос.

В гідравлічний привід зчеплення входять педалі, трубопроводи, головний циліндр, натискного підшипник, робочий циліндр і вилки включення зчеплення.

Коли водій натискає на зчеплення, його зусилля передається через шток і поршень рідини, а від неї тиск передається від поршня головного циліндра до поршня робочого. Робочий циліндр переміщує вилку включення зчеплення і натискний підшипник, від якого зусилля передається на механізм зчеплення. Після того, як педаль відпущена водієм, всі деталі повертаються на вихідні позиції за допомогою зворотних пружин.

Механізм зчеплення автомобіля

Механізмом зчеплення є пристрій, що передає крутний момент за рахунок роботи сил тертя і служить для короткочасного роз'єднання двигуна і коробки передач, а також плавного з'єднання їх.

В механізм зчеплення входять:

  • Картер і кожух;
  • Ведучий диск (маховик двигуна);
  • Натискний диск з пружинами;
  • Ведений диск зі зносостійкими накладками.

Натискний диск притискає сильними пружинами ведений диск до маховика. Коли двигун працює, величезні сили тертя утворюються між маховиком, веденим і натискним дисками за рахунок обертання. Щоб автомобіль почав рухатися, потрібно включити зчеплення, після чого ведений диск, пов'язаний з провідними колесами, притискається до маховика. Маховик обертається з кутовою швидкістю 20-25 оборотів в секунду.

Робота зчеплення

Включення зчеплення вимагає від вас три кроки:

Крок перший - пріотпусканіе педалі, давши тим самим можливість пружинам натискного диска підвести ведений диск до маховика до легкого дотику. Диск почне обертання завдяки силам тертя і буде прослизати щодо маховика, а автомобіль тихенько поповзе.

Крок другий - протягом трьох секунд потрібно притримувати педаль зчеплення в середній позиції, що вирівняє швидкість обертання диска і маховика. Автомобіль при цьому збільшить швидкість руху.

Третій крок - повне відпускання педалі зчеплення, і ваш автомобіль починає їхати. При цьому кроці маховик і натискні з веденим диски обертаються з однаковою швидкістю, а передача крутного моменту передається в повному обсязі коробці передач і на провідні колеса.

Якщо, починаючи рух, ви різко кинете педаль зчеплення, то ваше авто «стрибне» вперед, а двигун затихне.

За одну поїздку водій багато разів вдається до включення і виключення зчеплення, тому так важливо освоїти роботу цієї педаллю. Згодом вищеописані дії увійдуть у вас в звичку, а автомобіль буде рухатися плавно.

Більш детально і наочно зі зчепленням автомобіля вас познайомить це відео:

Автор: Вікторія Голдіна, дата публікації: 11.10.2017 р
Передрукування заборонено. Авторські права охороняються законом.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов