Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Зимова ловля окуня на балансир

  1. Окунь як об'єкт рибальства. Спосіб життя і харчування
  2. Ловля окуня взимку на балансир
  3. Зимова вудка для риболовлі на балансир
  4. Різновиди балансирів на окуня
  5. Тактика лову на балансир

Наша сеть партнеров Banwar

У статті дано короткий опис основної мети риболовлі - окуня, відомості про його спосіб життя, дано опис одного з найбільш спортивних і сучасних способів лову окуня взимку, на балансир. Пропонується опис снастей на основі зимових вудок з котушкою і кивком, призначених для лову окуня на балансир. Дана характеристика ряду балансиров на окуня. Наведено основні прийоми гри на балансир.

Зміст:

  1. Біологія окуня і його пристрасті в харчуванні
  2. Ловля окуня взимку на балансир
  3. Зимова вудка для риболовлі на балансир
  4. Різновиди і секрети балансиров
  5. Тактика зимової ловлі окуня і основні прийоми гри балансиром

Окунь як об'єкт рибальства. Спосіб життя і харчування

Окунь - це наше все. Пам'ятайте, як герой актора Георгія Жженова (резидент американської розвідки в однойменному фільмі 1968 роки), мріяв, як і його батько - граф Тульева, просто половити звичайних окунців. Там його і взяли, на окуневої риболовлі, прямо з вудками. Але то було влітку, плюс, ми не резиденти американської розвідки. Тому, зустрічаємо зиму з криками «ура» і освоюємо ловлю окуня на балансир.

Тому, зустрічаємо зиму з криками «ура» і освоюємо ловлю окуня на балансир

бажані трофеї

Окунь, типовий трофей рибалки, взимку і влітку виручає ця рибка численну армію рибалок. Окунь і його рідня - судак, берш і йорж цінуються не тільки як спортивні об'єкти рибальства. У цих риб дуже щільне біле м'ясо, яке чудово в будь-якому вигляді, особливо в смаженому виконанні. Звідки береться достаток окуня? Від його плодючості і невисоких вимог до грунтів або водної рослинності при ікромет. Звідси виникають витоки важке життя окуня. Коли його багато в водоймі, окуня нічим харчуватися. Так виникають карликові форми окунів.

У звичайних умовах, на озерах, річках і водосховищах численна молодь окуня є кормом для ... самого окуня і хижаків побільше, наприклад, щуки або судака. Після такої «прополки» окунь досягає пристойних розмірів і нікого не боїться. Мені доводилося ловити окуня на 1.5 кг. Його страшно брати в руки. Звичайний рибальський окуні має розмір 100г - це нормальна рибка. Правда спортсмени ловлять окунів і по 50 г і по 20г вагою. Це вже не риба. Це живці. Повна відсутність боротьби з рибою, при витягуванні такого окуня. А самообман, як волосина діаметром 0.06 мм на вудці, нормальним людям не допомагає. Дрібні окуні справедливо бояться великих побратимів і живуть окремими зграями. Для окуня характерна колективне полювання на малька, чого неможливо зустріти, наприклад, у щук. Окунь вільно мігрує по всій водоймі, любить бровки і коряжник. Він тулиться до місць будь-яких різких змін рельєфу дна.

Ловля окуня взимку на балансир

Це спортивна і захоплююча рибалка заснована на інстинктах окуня, як хижої риби. Змалку окунь звик виривати з рота видобуток у свого сусіда. З іншого боку, він сприймає балансир, як невелику рибку або підводне комаха (жука-плавунца), якого не проти проковтнути. Якщо окунь активний, то балансир навіть не встигає досягти дна, як вже знаходиться в пащі окуня. Раптово окунь йде. Довго знаходитися на одній лунці не має сенсу. Принципи лову окуня на балансир, однакові, з ловом цієї риби на блешню. Постійне спостереження за рибалками, аналіз обстановки, здатність запам'ятовувати глибини і знаходити перепади, постійний рух по водоймі - ось джерела успішної риболовлі рибалки-балансірщіка.

Постійне спостереження за рибалками, аналіз обстановки, здатність запам'ятовувати глибини і знаходити перепади, постійний рух по водоймі - ось джерела успішної риболовлі рибалки-балансірщіка

Окунь десь тут, або важко бути одному

Є у балансира і мінус. Він постійно чіпляється за корчі і навіть камені на дні. Необхідно повільно опустити його на дно і подмотать півметра волосіні. Від деяких зацепов, цей прийом трохи допомагає. Балансир часто привертає щуку, яка на раз відрізає своїми зубами будь волосіні. Зараз увійшли в застосування короткі (12-15 см) і тонкі нано троси, які щуці не по зубах. Однак, різкий помах руки з вудкою, звичайний при лові середнього окуня, призводить до того, що динамічне навантаження на волосінь від щуки, яка за ідеєю важить менше міцності волосіні, перевищує вантажопідйомність останньої. Плюс, вузли і старіння волосіні. Рибалка часто, сам обриває балансир про велику рибу.

Зимова вудка для риболовлі на балансир

Зимова вудка і окунь на 400г

Перший балансир мені довелося побачити років 40 назад. По суті, це була велика Судакова фабрична латунна зимова вертикальна блешня, яка зазнала тотальну модернізацію. Повністю змінився принцип гри блешні, вона стала балансувати, а не пірнати з відходом в сторону від вертикальної осі. Упаяний одинарний гачок був повернутий на 90 градусів, в протилежному кінці, в тому місці, де була петелька для волосіні, був упаяний другий гачок. Посередині блешні, між гачками, був просвердлений отвір, у самого краю латуні. Блешня висіла горизонтально, гачки дивилися вгору. Власник цього девайса сказав, що ця штучка, привезена їм з Далекого Сходу. Горизонтальна блешня-балансир непогано ловила окуня і обганяла звичайні вертикалки.

Зараз немає необхідності городити город. До наших послуг кращі в світі балансири вітчизняного і зарубіжного виробництва. Ціна деяких «рибок» доходить до вартості 10 кг морозива окуня. Але, не в цьому справа. Престиж і понти, ще ніхто не відміняв. Любить людина дорогі снасті? Бога ради, нехай ловить. Після риболовлі буде що розповісти: «Ми спіймали 5 окунів і відірвали 12 балансиров майже на 4 тисячі рублів!» Відповідь: «Фігня, ми не зловили нічого, а відірвали на 6 тисяч!»

Ловити окуня на балансир можна будь вудкою, навіть палицею з гвоздиками і шматком гумового шланга на кінці. Однак, це крайність. Простіше купити кілька вудок з великими котушками і жорсткими кивками. Все є в продажу. Котушка - це мобільність рибалки, а вона потрібна для зимової ловлі окуня.

Товщина волосіні залежить від глибини лову. На великих (8-12 м) глибинах тонка моно волосінь розтягується і псує гру балансира. Потрібна волосінь товстіший, або зимова НЕ обмерзають плетінка, яка нерастяжима взагалі. Така волосінь передасть всі нюанси руху снасті і клювань риби.

Різновиди балансирів на окуня

Фінські (китайські) виробники балансиров працюють без передиху. Їм допомагають наші бренди. Сьогодні придбати 5-10 різних балансиров, щоб почати їх «обкатку», не складає ніяких проблем. Продавці-конультант теж стали трохи розбиратися в рибній ловлі і завжди допоможуть починаючому рибалці вибрати потрібний тип балансира.

Продавці-конультант теж стали трохи розбиратися в рибній ловлі і завжди допоможуть починаючому рибалці вибрати потрібний тип балансира

балансири

Класичний балансир на окуня виготовляється у формі рибки довжиною від 3 до 7 см, має барвисте лакове покриття і два впаяних гачка - в голові і хвості. На черевці є спеціальна петля, на якій кріпиться невеликий трійник. Іноді трійник прикрашається крапелькою застиглого лаку. На спинці у балансира є петля ля приєднання його до волосіні. Краще це робити через мініатюрну застібку з вертлюжком. Це допоможе уникнути сильного закручування волосіні. Багато балансири обладнані пластиковим хвостовим оперенням. Більші балансири застосовуються для лову щуки і судака.

Окунь взяв на трійник балансира

З самих, найвідоміших зимових балансиров на окуня можна назвати марки «Раппана», «Куусамо», «Нільс-майстер», «Ліндрос» і «Аква» і багато, багато інших. Їх тисячі. Тому не варто прагнути перепробувати всі балансири. Це не віскі. Потрібно спілкуватися з досвідченими рибалками, вступати в контакт з місцевими рибалками і вибрати для себе кілька моделей. Потім їх необхідно обловить. Балансири повинні підкоритися вам. А ви повинні навчитися, ними управляти.

Піймання окуня на додатковий гачок

Багато рибалок обладнають снасть з балансиром додатковим відвідним повідцем з одинарним гачком з червоним кембриком або легкої мушкою. Іноді, така снасть, дає хороші результати на зимовому лові окуня. Як різновид балансира, можна випробувати різні зимові віброхвости. Останнім часом з'явилися особливі балансири - цикади. Всі ці снасті вимагають вашої особистої перевірки на водоймі.

Для успішного лову взимку окуня на балансир і деякої їх економії, необхідний хороший і потужний відцеп. Він дозволить відбивати балансири від донних каменів, корчів, затоплених гілок, трави і подібних перешкод, біля яких, як правило і знаходиться окунь.

Тактика лову на балансир

Замерзлі балансірщікі і їх снасті

Балансир практично завжди цікавить окуня. Навіть, якщо він не хоче харчуватися, апатичний і млявий, він все одно «стукне» по балансиру. Це підтверджено практикою. Якщо ви потрапили на такого окуня і крім його стусанів, незважаючи на зміну балансиров, нічого більше не відбувається, треба спробувати ловити окуня на мормишку. Отже, балансир - це потужна зброя для проведення розвідки місць, проживання окунів на водоймі. Іноді допомагає підсадка опариша або невеликого окуневого очі на гачок балансира.

Лід в решето. Це робота бригади балансірщіков

Добре шукати окуня в компанії з 4-5 чоловік. Необхідно постійно рухатися по водоймі і свердлити лунки, або в лінію, або, в шаховому порядку. Якщо протягом 2-3 хвилин немає клювань, рух триває. До затримання кимось, кількох окунів. Після цього, вдала лунка обсверлівается навколо іншими рибалками. Риболовля ведеться до загасання кльову. Далі, рух рибалок необхідно продовжити.

окунь знайдений

Загальні принципи лову окуня взимку на блешню і балансир збігаються.

Стаття по темі: Ловля окуня на зимову блешню

Як правило, в новій лунці рибалка робить кілька амплітудних помахів балансиром, з короткими паузами. Потім гру потрібно припинити, не менше, ніж на 30 секунд. Балансир поступово зупиниться. Потрібно почекати ще трохи. Після цього роблять серію коротких помахів з паузами по хвилині, не менше. Треба навчитися тримати паузу. Як в театрі. І окунь не витримає, він неодмінно схопить ваш балансир.

Один мотиль не врятує, пора діставати балансир

Спостережливість і кмітливість - найкращі помічники в лові окуня на балансир. Треба запам'ятовувати руху і ситуації, коли відбулося клювання, і навчитися знову, відтворювати їх.

У цій статті розглянуто біологія окуня, найпоширенішого трофея на зимовій риболовлі. Наведено опис штучної приманки для зимової ловлі окуня - балансира. Дано опису вудок і різновидів балансиров. Показані практичні прийоми лову окуня на цю снасть.

Звідки береться достаток окуня?
Любить людина дорогі снасті?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов