Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Жіноче сідло для велосипеда

  1. «Неправильне» вело-сідло, як джерело реальної небезпеки для здоров'я
  2. Особливості конструкції велосипедних сідел
  3. Виробники велосипедних сідел
  4. Правильне регулювання вело-сідла
  5. Детальніше про регулюванню сідла - в відео-огляді:

Наша сеть партнеров Banwar

Велосипед - це транспорт, який користується однаково великим успіхом і в чоловіків, і у жінок. На ньому їздять дорослі і катаються діти. За рулем екологічно чистого двоколісного транспортного засобу сьогодні можна зустріти кого завгодно - і студента, і офісного клерка, і будівельника, і домогосподарку.

Однак для того, щоб велосипед приносив виключно задоволення і користь, необхідно з усією серйозністю підійти до вибору не тільки транспортної моделі цілком, але і кожну дрібницю в ній. Тим більше, що деякі «дрібниці» не такі вже й незначні з огляду на здоров'я і комфорту.

Йтиметься про велосипедний сідлі. І не просто «сідлі», а сідлі жіночому, розробленому під анатомічні та фізіологічні особливості представниць прекрасної половини людства.

І не просто «сідлі», а сідлі жіночому, розробленому під анатомічні та фізіологічні особливості представниць прекрасної половини людства

«Неправильне» вело-сідло, як джерело реальної небезпеки для здоров'я

Очевидно, що саме таз в людському організмі відчуває найбільше навантаження під час їзди на велосипеді. А жіночий таз - особливо. І тому дуже важливо вибрати таке сідло, яке дозволить, крутячи педалі, без болю і мозолів долати навіть більші відстані.

Науковці з Єльського університету (США) провели ряд серйозних досліджень і з'ясували, що велосипедне сідло здатне стати загрозою для сексуального здоров'я жінок! І якщо раніше вважалося, що неправильно вибране вело-сидіння викликає еректильну дисфункцію лише у чоловіків, то зараз є перевірені медичні дані про негативні наслідки і для жінок.

Про те, якої шкоди може завдати здоров'ю неправильно підібране сідло, ви дізнаєтеся, подивившись відео-огляд:

Багато пані, регулярно подорожують на велосипеді або займаються у фітнес-залі на велотренажерах, скаржаться на оніміння і неприємні відчуття в промежині після поїздок і тренувань. Це означає, що неправильно вибране сідло вже почало своє «чорну справу». Ще трохи, і у цих жінок виникне (а може і вже виник) реальний привід звернутися до лікаря.

Ще трохи, і у цих жінок виникне (а може і вже виник) реальний привід звернутися до лікаря

Особливості конструкції велосипедних сідел

Звичайне вело-сідло має гранично просту конструкцію. Воно складається з:

  1. Міцної рамки V-подібної форми, яка може бути виготовлена ​​зі сталі, карбонового волокна, титанової дроту, хром молібдену, сплаву алюмінію і т.д. Сідельна рамка кріпиться до основи в трьох точках. Деякі рамки оснащуються пружинами, що створює амортизацію і погойдування при їзді.
  2. Сідельній основи, що виготовляється, як правило, з високоміцного суперсучасного пластика - цільного або з отвором посередині (для більшого комфорту і забезпечення вентиляції).
  3. Пом'якшувальною прокладки для зменшення сідельній жорсткості. Вона може бути зроблена з поролоном або гелевою прокладкою всередині. Саме гелева прокладка гарантує максимальний комфорт велосипедисту навіть на дуже великих відстанях.
  4. Зовнішнього покриття, яке може бути виконане з натуральної шкіри, шкірозамінника, синтетичних матерій або карбону. Природно, чим якісніше матеріал покриття, тим довше прослужить велосипедне сідло, зберігаючи презентабельний зовнішній вигляд. Самим сучасним, якісним і комфортним для велосипедиста на сьогоднішній день вважається покриття з натуральної шкіри з кевларовими вставками.

Тим, хто купує велосипед або просто змінює старе вело-сідло на нове, слід врахувати, що потрібно буде деякий час, що називається, «попрівикать» до нової деталі під власним задом.

Виробники велосипедних сідел

Зараз існує великий вибір якісних велосипедних сідел від різних виробників. І найвідомішими в цій області є такі фірми, як «Selle Italia», «San Marco», «Fizik», «Specialized» і «Ritchey». В їх модельних рядах кожен велосипедист або велосипедистка можуть вибрати дійсно своє сідло, яке буде їм ідеально підходити по всіх параметрах.

Відомо, що велосипедне сидіння потрібно вибирати з урахуванням своїх анатомічних особливостей і індивідуального фізіологічного будови (зокрема, ширини сідничних кісток). Крім того, треба мати на увазі власний характер їзди і характер місцевості, по якій доводиться пересуватися.

Для шосейних і крос-кантрійних великов, як правило, вибирають вузькі і жорсткі легкі сідла. А для міських і гібридних двоколісних транспортних засобів фахівці рекомендують купувати сідла м'які і широкі, які будуть максимально комфортними навіть при довготривалих поїздках.

Особливо слід сказати про велосипедних сідлах «Tioga Spуder» - високоякісних суперсучасних моделях, які здатні сподобається навіть самим вибагливим велосипедистам і велосипедистку. Особливістю конструкції таких сідел є безліч вентиляційних отворів в легкому еластичному пластиці.

Особливістю конструкції таких сідел є безліч вентиляційних отворів в легкому еластичному пластиці

Правильне регулювання вело-сідла

Мало просто купити якісне і відповідне індивідуально велосипедне сідло, важливо правильно його налаштувати, відрегулювати по висоті і куту нахилу. Зробити це нескладно, поетапно виконуючи найпростіші операції:

  1. У затискачі підсідельного штиря вставляється власне сідло (а сам штир вставляється в підсідельну трубку вело-рами).
  2. Підбирається висота сідла (велосипедист сідає в сідло і зручно влаштовується так, щоб витягнуті носки ніг діставали до землі). На підсідельному штирі є відмітка, нижче якої цей штир виставляти просто не можна.
  3. Підсідельний штир затискається підсідельним же хомутом. І треба стежити, щоб ніс сідла був паралельний рамної трубі.
  4. Регулюється положення сідла щодо велосипедного керма. Тут орієнтуватися потрібно лише на зручність посадки конкретного велосипедиста.
  5. Регулюється висота сідельного нахилу. Сідло має бути розташоване паралельно землі. Якщо ніс сидіння встановити занадто низько, то велосипедист буде постійно «з'їжджати», ну а якщо надто задерти, то сідло почне надмірно тиснути на таз.

Фахівці рекомендують особливе положення сідла лише в деяких ситуаціях:

  • гонки на крос-кантрі моделях, коли сідло має бути вище керма на 5 і більше сантиметрів;
  • під час тривалих туристичних поїздок, коли сідло встановлюється на 2-5 см вище керма;
  • під час прогулянок, коли сідло слід встановити врівень (або на 2 см нижче) з кермом.

Читайте також на СпортЗум.ру: Базові рекомендації щодо вибору велосипеда для початківців: типи велосипеда і особливості підбору велосипеда зі зростання

Детальніше про регулюванню сідла - в відео-огляді:

Ідеально підібране жіноче велосипедне сідло

Жінкам-велосипедистку (навіть найбільш емансипованим з них) рекомендується вибирати саме «жіночі» сідла за трьома досить вагомих причин:

  1. Так краще для «жіночого» здоров'я.
  2. Так правильно з анатомічної точки зору.
  3. І нарешті, так набагато комфортніше.

У представниць прекрасної статі відстань між сідничного горбами таза істотно більше, ніж у чоловіків (132 мм проти 90-100 мм), тому їзда на вузькому чоловічому вело-сідлі буде доставляти жінкам дискомфорт, а то і біль.

Жіноче велосипедне сідло коротше і ширше чоловічого. Але кожна велосипедистка повинна вибирати його саме «під себе», щоб уникнути при пересуванні (в тому числі тривалому) здавлювання кровоносних судин в області промежини і, як наслідок, оніміння деяких частин тіла.

Виробники вело-сідел випускають цілі жіночі лінійки продукції. Головна їхня відмінність від чоловічих, звичайно, в розмірах і м'якості. Але багато фірм роблять акцент і на особливому «жіночому» дизайні.

Щоб дізнатися більше про відмінності між чоловічими і жіночими велосипедами і аксесуарами для них, рекомендуємо подивитися відео:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов