Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Життя мисливця. Кращі кулі для пневматики. Докладний огляд і рекомендації

  1. Життя мисливця. Кращі кулі для пневматики. Докладний огляд і рекомендації Кожен власник пневматичної...
  2. Різновиди куль для пневматики по формі
  3. Розподіл куль за матеріалом
  4. Поділ за вагою
  5. Поділ куль по калібру
  6. висновки
  7. Життя мисливця. Кращі кулі для пневматики. Докладний огляд і рекомендації
  8. Які кращі кулі для пневматики представлені на ринку?
  9. Різновиди куль для пневматики по формі
  10. Розподіл куль за матеріалом
  11. Поділ за вагою
  12. Поділ куль по калібру
  13. висновки
  14. Життя мисливця. Кращі кулі для пневматики. Докладний огляд і рекомендації
  15. Які кращі кулі для пневматики представлені на ринку?
  16. Різновиди куль для пневматики по формі
  17. Розподіл куль за матеріалом
  18. Поділ за вагою
  19. Поділ куль по калібру
  20. висновки

Життя мисливця. Кращі кулі для пневматики. Докладний огляд і рекомендації

Наша сеть партнеров Banwar

Докладний огляд і рекомендації

Кожен власник пневматичної зброї хоче, щоб з його гвинтівки вилітали кращі кулі для пневматики, які існую на сьогоднішній день. Щодня таких людей мучать сумніви щодо вибору куль.

Їх весь вільний час зайнято тестування різних моделей куль, яких можна купити в будь-якому збройовому магазині жодну коробку. Як тільки заходиш в черговий магазин, то очі розбігаються в різні боки, адже вибір дуже великий.

Будь-який хлопчисько в дитинстві мріє постріляти з пневматики, яку часто називають воздушки. Якщо згадати своє дитинство, то бажання мати пневматичну гвинтівку було настільки великим, що доводилося самому майструвати різні пристосування по аналогії з гвинтівкою, щоб трохи загасити юнацький запал.

Час тоді був важкий, тому про гвинтівку можна було тільки мріяти або ж просто сходити в тир і там постріляти по мішені. Як правило, в тирі пневматика була вбита в мотлох, тому ніякого особливого задоволення не отримував.

З віком дитяча мрія трохи вщухла, але не зникла. Настав момент, коли вийшло купити пневматичну гвинтівку МР-512М, якої користуюся і зараз. Після покупки хотілося стріляти кращими кулями для пневматики, адже зброя куплена за свої кровні гроші, а для коханої речі не шкода навіть найдорожчих куль.

Відразу в голові почали з'являтися маса думок щодо вибору конкретної моделі кулі. Хотілося стріляти на різні дистанції і по різним цілям, щоб максимально перевірити бойові якості гвинтівки.

Підсумки тестів показали, що в першу чергу необхідно почитати паспорт, де завжди вказується рекомендована куля для даної моделі зброї. Не варто починати стрільбу з куль інших модифікацій.

Після тривалого періоду тестових стрільби мою увагу було звернуто тільки на кулі "Diabolo», які рекомендував використовувати завод-виробник. Ніякі інші варіанти не показали хороших результатів.

Таким чином, завжди при перших стрільбах використовуйте ті кулі, які радить застосовувати виробник пневматики, а потім вже можна буде поекспериментувати. Крім цього, можна завжди проконсультуватися з фахівцями або продавцями зброї з цього питання.

На жаль, не всім вдається поговорити зі справжнім професіоналом. Думаю, що потрібно розповісти Вам про деякі моделі куль для пневматики, їх різновидах і дати поради щодо вибору саме для Вашої гвинтівки.

Які кращі кулі для пневматики представлені на ринку?

Зміст статті:

Величезна різноманітність пневматичної зброї стало причиною появи ще більшої кількості куль, які можуть мати різну форму, склад, вага, ціну та призначення.

У багатьох країнах світу полювання з пневматикою дозволена, тому популярність такого зброї постійно зростає. Існують навіть такі моделі пневматичної зброї, які з бойових показниками перевершують гладкоствольну мисливську рушницю.

Одні кулі можуть стати кращими для однієї рушниці, але для іншої виявляються марними за бойовими якостями. Це пов'язано з великим характеристиками не тільки самої кулі, але і пневматичної зброї.

Рекомендовані кулі для калібру 4.5 мм:

  • кулі виробництва фірми «JSB»;
  • кулі виробництва фірми «HANDLER & NATERMANN»;
  • кулі фірми «CROSMAN» (зустрічається багато підробок);
  • кулі «GAMO» (використовувати можна як бюджетний варіант);
  • кулі «DIABOLO».

У кожної фірми є свої види куль з конкретними характеристиками. Якщо із загальним перевагою все зрозуміло, то з вибором конкретної моделі кулі тієї чи іншої фірми все ще є питання.

Різновиди куль для пневматики по формі

Саме форма кулі впливає на її аеродинамічні показники. Від неї залежить те, як снаряд буде летіти за швидкістю і дальністю.

Існуючі форми куль

  1. Кульки. Цей варіант снаряда знаходиться в оболонці з міді, а всередині знаходиться сталева куля. Як правило, з них стріляють пневматичними пістолетами, а для нарізних рушниць краще не застосовувати. За вагою вони мають мінімальні показники.
  2. Ковпачки. Мають форму ковпачка, що впливає на аеродинамічні показники в негативну сторону. За вагою вони бувають не більш 0,28 м по ціні є дуже дешевими, тому мають певний попит. Такий варіант кулі постійно використовувався в радянських тирах.
  3. Кулі з плоскою головкою. Вони в основному застосовуються для стрільби по паперових мішенях, оскільки роблять відмінні пробоїни рівної форми. Дальність стрільби з таких кулі суворо обмежується дистанцією в десять або двадцять метрів.
  4. Кулі з конічною формою головки. Головною перевагою такого варіанту є те, що вони прекрасно проникають в ціль. Серед таких моделей можна зустріти багато браку, тому що технічно їх складно робити однаковими від однієї кулі до іншої.
  5. Кулі з напівсферичної формою головки. Ці кулі прекрасно підходять для стрільби на дальні дистанції. У їх складі міститься м'який свинець, але останнім часом в нього додають сурму, яка надає фортеця.
  6. Експансивні кулі,. У такій моделі в головній частині є спеціальне поглиблення, яке заповнюється пластиком. Їх часто використовують на полюванні. У момент попадання ця куля руйнується, що призводить до розриву рани.
  7. Підкаліберні кулі. Вони являють собою гільзу з свинцю або гуми, всередині якої знаходиться сталевий або латунний сердечник. Коли куля досягає мети, то гільза не проникає в мети, а залишається зовні. Тут тільки сердечник проникає всередину мети.
  8. Дротики. Цей вид куль має форму циліндра, де головна частина має дуже гострим кінцем, а хвостовик має форму пензлика. Така особливість дозволяє стабілізувати політ, але по дальності польоту ці кулі не можуть похвалитися.

Розподіл куль за матеріалом

Як правило, ці різновид куль для пневматичної зброї виготовляються зі свинцю, але є варіанти, коли до складу додається латунь, сурма або навіть сталь.

Дуже часто свинець в стовбурі гвинтівки піддається сильної деформації, тому його іноді укладають в спеціальну оболонку. Є кулі, які робляться з латуні, але у них хвостова частина складається з алюмінію.

Поділ за вагою

Вага куль для пневматики може значно відрізнятися один від одного. Це багато в чому залежить не тільки від матеріалу виготовлення, форми, а й калібру. Умовно їх можна розділити на легкі, середні і важкі кулі.

Найлегшими вважаються ті, які використовуються в калібрі 4.5 мм. Як правило, їх вага обмежується в 0,48 г. Вони застосовуються для стрільби з пістолетів і легких гвинтівок.

Середні кулі характеризуються вагою від 0,48 г до 0,56 м Їх застосовують на пневматичній зброї з потужністю близько 16-17 Дж. Не рідкість, коли ці кулі використовують навіть на більш потужному зброю (24-27 Дж).

Важкі варіанти куль характеризуються вагою від 0.56 м Таким снарядом потрібно повідомляти велику енергію, що здатні зробити потужні гвинтівки. Не варто споряджати такими кулями зброю малої або середньої потужності.

Поділ куль по калібру

Перше місце за популярністю займає калібр 4,5 мм з вагою куль в районі 0.48 м Для полювання часто використовують калібр 5,5 мм з вагою куль близько 0,88 м Крім цього, існують калібри 6,35 мм, 9 мм і навіть більші, які досягають 11 мм.

висновки

Перед покупкою куль для пневматичної зброї слід врахувати масу нюансів, щоб під час стрілянини були високі результати. Ринок являє багато різних варіантів куль, але не всі вони однаково добре підійдуть.

Основну увагу слід приділяти формі, вазі, калібру і матеріалу, з якого вона виготовлена, а також її призначенням. Для калібру 4,5 мм не рекомендується використовувати кулі з вагою понад 0,48 м Крім цього, звертайте увагу на потужність свого пневматичної зброї, від якого теж залежить вибір кращої кулі.

На початку свого шляху по збірці куль стріляйте тими снарядами, які рекомендує сам виробник зброї, а потім вже починайте проводити свої експерименти.

Життя мисливця. Кращі кулі для пневматики. Докладний огляд і рекомендації

Докладний огляд і рекомендації

Кожен власник пневматичної зброї хоче, щоб з його гвинтівки вилітали кращі кулі для пневматики, які існую на сьогоднішній день. Щодня таких людей мучать сумніви щодо вибору куль.

Їх весь вільний час зайнято тестування різних моделей куль, яких можна купити в будь-якому збройовому магазині жодну коробку. Як тільки заходиш в черговий магазин, то очі розбігаються в різні боки, адже вибір дуже великий.

Будь-який хлопчисько в дитинстві мріє постріляти з пневматики, яку часто називають воздушки. Якщо згадати своє дитинство, то бажання мати пневматичну гвинтівку було настільки великим, що доводилося самому майструвати різні пристосування по аналогії з гвинтівкою, щоб трохи загасити юнацький запал.

Час тоді був важкий, тому про гвинтівку можна було тільки мріяти або ж просто сходити в тир і там постріляти по мішені. Як правило, в тирі пневматика була вбита в мотлох, тому ніякого особливого задоволення не отримував.

З віком дитяча мрія трохи вщухла, але не зникла. Настав момент, коли вийшло купити пневматичну гвинтівку МР-512М, якої користуюся і зараз. Після покупки хотілося стріляти кращими кулями для пневматики, адже зброя куплена за свої кровні гроші, а для коханої речі не шкода навіть найдорожчих куль.

Відразу в голові почали з'являтися маса думок щодо вибору конкретної моделі кулі. Хотілося стріляти на різні дистанції і по різним цілям, щоб максимально перевірити бойові якості гвинтівки.

Підсумки тестів показали, що в першу чергу необхідно почитати паспорт, де завжди вказується рекомендована куля для даної моделі зброї. Не варто починати стрільбу з куль інших модифікацій.

Після тривалого періоду тестових стрільби мою увагу було звернуто тільки на кулі "Diabolo», які рекомендував використовувати завод-виробник. Ніякі інші варіанти не показали хороших результатів.

Таким чином, завжди при перших стрільбах використовуйте ті кулі, які радить застосовувати виробник пневматики, а потім вже можна буде поекспериментувати. Крім цього, можна завжди проконсультуватися з фахівцями або продавцями зброї з цього питання.

На жаль, не всім вдається поговорити зі справжнім професіоналом. Думаю, що потрібно розповісти Вам про деякі моделі куль для пневматики, їх різновидах і дати поради щодо вибору саме для Вашої гвинтівки.

Які кращі кулі для пневматики представлені на ринку?

Зміст статті:

Величезна різноманітність пневматичної зброї стало причиною появи ще більшої кількості куль, які можуть мати різну форму, склад, вага, ціну та призначення.

У багатьох країнах світу полювання з пневматикою дозволена, тому популярність такого зброї постійно зростає. Існують навіть такі моделі пневматичної зброї, які з бойових показниками перевершують гладкоствольну мисливську рушницю.

Одні кулі можуть стати кращими для однієї рушниці, але для іншої виявляються марними за бойовими якостями. Це пов'язано з великим характеристиками не тільки самої кулі, але і пневматичної зброї.

Рекомендовані кулі для калібру 4.5 мм:

  • кулі виробництва фірми «JSB»;
  • кулі виробництва фірми «HANDLER & NATERMANN»;
  • кулі фірми «CROSMAN» (зустрічається багато підробок);
  • кулі «GAMO» (використовувати можна як бюджетний варіант);
  • кулі «DIABOLO».

У кожної фірми є свої види куль з конкретними характеристиками. Якщо із загальним перевагою все зрозуміло, то з вибором конкретної моделі кулі тієї чи іншої фірми все ще є питання.

Різновиди куль для пневматики по формі

Саме форма кулі впливає на її аеродинамічні показники. Від неї залежить те, як снаряд буде летіти за швидкістю і дальністю.

Існуючі форми куль

  1. Кульки. Цей варіант снаряда знаходиться в оболонці з міді, а всередині знаходиться сталева куля. Як правило, з них стріляють пневматичними пістолетами, а для нарізних рушниць краще не застосовувати. За вагою вони мають мінімальні показники.
  2. Ковпачки. Мають форму ковпачка, що впливає на аеродинамічні показники в негативну сторону. За вагою вони бувають не більш 0,28 м по ціні є дуже дешевими, тому мають певний попит. Такий варіант кулі постійно використовувався в радянських тирах.
  3. Кулі з плоскою головкою. Вони в основному застосовуються для стрільби по паперових мішенях, оскільки роблять відмінні пробоїни рівної форми. Дальність стрільби з таких кулі суворо обмежується дистанцією в десять або двадцять метрів.
  4. Кулі з конічною формою головки. Головною перевагою такого варіанту є те, що вони прекрасно проникають в ціль. Серед таких моделей можна зустріти багато браку, тому що технічно їх складно робити однаковими від однієї кулі до іншої.
  5. Кулі з напівсферичної формою головки. Ці кулі прекрасно підходять для стрільби на дальні дистанції. У їх складі міститься м'який свинець, але останнім часом в нього додають сурму, яка надає фортеця.
  6. Експансивні кулі,. У такій моделі в головній частині є спеціальне поглиблення, яке заповнюється пластиком. Їх часто використовують на полюванні. У момент попадання ця куля руйнується, що призводить до розриву рани.
  7. Підкаліберні кулі. Вони являють собою гільзу з свинцю або гуми, всередині якої знаходиться сталевий або латунний сердечник. Коли куля досягає мети, то гільза не проникає в мети, а залишається зовні. Тут тільки сердечник проникає всередину мети.
  8. Дротики. Цей вид куль має форму циліндра, де головна частина має дуже гострим кінцем, а хвостовик має форму пензлика. Така особливість дозволяє стабілізувати політ, але по дальності польоту ці кулі не можуть похвалитися.

Розподіл куль за матеріалом

Як правило, ці різновид куль для пневматичної зброї виготовляються зі свинцю, але є варіанти, коли до складу додається латунь, сурма або навіть сталь.

Дуже часто свинець в стовбурі гвинтівки піддається сильної деформації, тому його іноді укладають в спеціальну оболонку. Є кулі, які робляться з латуні, але у них хвостова частина складається з алюмінію.

Поділ за вагою

Вага куль для пневматики може значно відрізнятися один від одного. Це багато в чому залежить не тільки від матеріалу виготовлення, форми, а й калібру. Умовно їх можна розділити на легкі, середні і важкі кулі.

Найлегшими вважаються ті, які використовуються в калібрі 4.5 мм. Як правило, їх вага обмежується в 0,48 г. Вони застосовуються для стрільби з пістолетів і легких гвинтівок.

Середні кулі характеризуються вагою від 0,48 г до 0,56 м Їх застосовують на пневматичній зброї з потужністю близько 16-17 Дж. Не рідкість, коли ці кулі використовують навіть на більш потужному зброю (24-27 Дж).

Важкі варіанти куль характеризуються вагою від 0.56 м Таким снарядом потрібно повідомляти велику енергію, що здатні зробити потужні гвинтівки. Не варто споряджати такими кулями зброю малої або середньої потужності.

Поділ куль по калібру

Перше місце за популярністю займає калібр 4,5 мм з вагою куль в районі 0.48 м Для полювання часто використовують калібр 5,5 мм з вагою куль близько 0,88 м Крім цього, існують калібри 6,35 мм, 9 мм і навіть більші, які досягають 11 мм.

висновки

Перед покупкою куль для пневматичної зброї слід врахувати масу нюансів, щоб під час стрілянини були високі результати. Ринок являє багато різних варіантів куль, але не всі вони однаково добре підійдуть.

Основну увагу слід приділяти формі, вазі, калібру і матеріалу, з якого вона виготовлена, а також її призначенням. Для калібру 4,5 мм не рекомендується використовувати кулі з вагою понад 0,48 м Крім цього, звертайте увагу на потужність свого пневматичної зброї, від якого теж залежить вибір кращої кулі.

На початку свого шляху по збірці куль стріляйте тими снарядами, які рекомендує сам виробник зброї, а потім вже починайте проводити свої експерименти.

Життя мисливця. Кращі кулі для пневматики. Докладний огляд і рекомендації

Докладний огляд і рекомендації

Кожен власник пневматичної зброї хоче, щоб з його гвинтівки вилітали кращі кулі для пневматики, які існую на сьогоднішній день. Щодня таких людей мучать сумніви щодо вибору куль.

Їх весь вільний час зайнято тестування різних моделей куль, яких можна купити в будь-якому збройовому магазині жодну коробку. Як тільки заходиш в черговий магазин, то очі розбігаються в різні боки, адже вибір дуже великий.

Будь-який хлопчисько в дитинстві мріє постріляти з пневматики, яку часто називають воздушки. Якщо згадати своє дитинство, то бажання мати пневматичну гвинтівку було настільки великим, що доводилося самому майструвати різні пристосування по аналогії з гвинтівкою, щоб трохи загасити юнацький запал.

Час тоді був важкий, тому про гвинтівку можна було тільки мріяти або ж просто сходити в тир і там постріляти по мішені. Як правило, в тирі пневматика була вбита в мотлох, тому ніякого особливого задоволення не отримував.

З віком дитяча мрія трохи вщухла, але не зникла. Настав момент, коли вийшло купити пневматичну гвинтівку МР-512М, якої користуюся і зараз. Після покупки хотілося стріляти кращими кулями для пневматики, адже зброя куплена за свої кровні гроші, а для коханої речі не шкода навіть найдорожчих куль.

Відразу в голові почали з'являтися маса думок щодо вибору конкретної моделі кулі. Хотілося стріляти на різні дистанції і по різним цілям, щоб максимально перевірити бойові якості гвинтівки.

Підсумки тестів показали, що в першу чергу необхідно почитати паспорт, де завжди вказується рекомендована куля для даної моделі зброї. Не варто починати стрільбу з куль інших модифікацій.

Після тривалого періоду тестових стрільби мою увагу було звернуто тільки на кулі "Diabolo», які рекомендував використовувати завод-виробник. Ніякі інші варіанти не показали хороших результатів.

Таким чином, завжди при перших стрільбах використовуйте ті кулі, які радить застосовувати виробник пневматики, а потім вже можна буде поекспериментувати. Крім цього, можна завжди проконсультуватися з фахівцями або продавцями зброї з цього питання.

На жаль, не всім вдається поговорити зі справжнім професіоналом. Думаю, що потрібно розповісти Вам про деякі моделі куль для пневматики, їх різновидах і дати поради щодо вибору саме для Вашої гвинтівки.

Які кращі кулі для пневматики представлені на ринку?

Зміст статті:

Величезна різноманітність пневматичної зброї стало причиною появи ще більшої кількості куль, які можуть мати різну форму, склад, вага, ціну та призначення.

У багатьох країнах світу полювання з пневматикою дозволена, тому популярність такого зброї постійно зростає. Існують навіть такі моделі пневматичної зброї, які з бойових показниками перевершують гладкоствольну мисливську рушницю.

Одні кулі можуть стати кращими для однієї рушниці, але для іншої виявляються марними за бойовими якостями. Це пов'язано з великим характеристиками не тільки самої кулі, але і пневматичної зброї.

Рекомендовані кулі для калібру 4.5 мм:

  • кулі виробництва фірми «JSB»;
  • кулі виробництва фірми «HANDLER & NATERMANN»;
  • кулі фірми «CROSMAN» (зустрічається багато підробок);
  • кулі «GAMO» (використовувати можна як бюджетний варіант);
  • кулі «DIABOLO».

У кожної фірми є свої види куль з конкретними характеристиками. Якщо із загальним перевагою все зрозуміло, то з вибором конкретної моделі кулі тієї чи іншої фірми все ще є питання.

Різновиди куль для пневматики по формі

Саме форма кулі впливає на її аеродинамічні показники. Від неї залежить те, як снаряд буде летіти за швидкістю і дальністю.

Існуючі форми куль

  1. Кульки. Цей варіант снаряда знаходиться в оболонці з міді, а всередині знаходиться сталева куля. Як правило, з них стріляють пневматичними пістолетами, а для нарізних рушниць краще не застосовувати. За вагою вони мають мінімальні показники.
  2. Ковпачки. Мають форму ковпачка, що впливає на аеродинамічні показники в негативну сторону. За вагою вони бувають не більш 0,28 м по ціні є дуже дешевими, тому мають певний попит. Такий варіант кулі постійно використовувався в радянських тирах.
  3. Кулі з плоскою головкою. Вони в основному застосовуються для стрільби по паперових мішенях, оскільки роблять відмінні пробоїни рівної форми. Дальність стрільби з таких кулі суворо обмежується дистанцією в десять або двадцять метрів.
  4. Кулі з конічною формою головки. Головною перевагою такого варіанту є те, що вони прекрасно проникають в ціль. Серед таких моделей можна зустріти багато браку, тому що технічно їх складно робити однаковими від однієї кулі до іншої.
  5. Кулі з напівсферичної формою головки. Ці кулі прекрасно підходять для стрільби на дальні дистанції. У їх складі міститься м'який свинець, але останнім часом в нього додають сурму, яка надає фортеця.
  6. Експансивні кулі,. У такій моделі в головній частині є спеціальне поглиблення, яке заповнюється пластиком. Їх часто використовують на полюванні. У момент попадання ця куля руйнується, що призводить до розриву рани.
  7. Підкаліберні кулі. Вони являють собою гільзу з свинцю або гуми, всередині якої знаходиться сталевий або латунний сердечник. Коли куля досягає мети, то гільза не проникає в мети, а залишається зовні. Тут тільки сердечник проникає всередину мети.
  8. Дротики. Цей вид куль має форму циліндра, де головна частина має дуже гострим кінцем, а хвостовик має форму пензлика. Така особливість дозволяє стабілізувати політ, але по дальності польоту ці кулі не можуть похвалитися.

Розподіл куль за матеріалом

Як правило, ці різновид куль для пневматичної зброї виготовляються зі свинцю, але є варіанти, коли до складу додається латунь, сурма або навіть сталь.

Дуже часто свинець в стовбурі гвинтівки піддається сильної деформації, тому його іноді укладають в спеціальну оболонку. Є кулі, які робляться з латуні, але у них хвостова частина складається з алюмінію.

Поділ за вагою

Вага куль для пневматики може значно відрізнятися один від одного. Це багато в чому залежить не тільки від матеріалу виготовлення, форми, а й калібру. Умовно їх можна розділити на легкі, середні і важкі кулі.

Найлегшими вважаються ті, які використовуються в калібрі 4.5 мм. Як правило, їх вага обмежується в 0,48 г. Вони застосовуються для стрільби з пістолетів і легких гвинтівок.

Середні кулі характеризуються вагою від 0,48 г до 0,56 м Їх застосовують на пневматичній зброї з потужністю близько 16-17 Дж. Не рідкість, коли ці кулі використовують навіть на більш потужному зброю (24-27 Дж).

Важкі варіанти куль характеризуються вагою від 0.56 м Таким снарядом потрібно повідомляти велику енергію, що здатні зробити потужні гвинтівки. Не варто споряджати такими кулями зброю малої або середньої потужності.

Поділ куль по калібру

Перше місце за популярністю займає калібр 4,5 мм з вагою куль в районі 0.48 м Для полювання часто використовують калібр 5,5 мм з вагою куль близько 0,88 м Крім цього, існують калібри 6,35 мм, 9 мм і навіть більші, які досягають 11 мм.

висновки

Перед покупкою куль для пневматичної зброї слід врахувати масу нюансів, щоб під час стрілянини були високі результати. Ринок являє багато різних варіантів куль, але не всі вони однаково добре підійдуть.

Основну увагу слід приділяти формі, вазі, калібру і матеріалу, з якого вона виготовлена, а також її призначенням. Для калібру 4,5 мм не рекомендується використовувати кулі з вагою понад 0,48 м Крім цього, звертайте увагу на потужність свого пневматичної зброї, від якого теж залежить вибір кращої кулі.

На початку свого шляху по збірці куль стріляйте тими снарядами, які рекомендує сам виробник зброї, а потім вже починайте проводити свої експерименти.

Які кращі кулі для пневматики представлені на ринку?
Які кращі кулі для пневматики представлені на ринку?
Які кращі кулі для пневматики представлені на ринку?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов