Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Змагання Unlim 500 по заїздах на милю - Koenigsegg, Lamborghini, Ferrari, GT-R і інші суперкари Росії (ФОТО і ВІДЕО)

Наша сеть партнеров Banwar

Останні роки осінь в центральному регіоні Росії варто тиха і тепла, тому називаючи чергові дати для проведення Unlim 500 на 11-12 вересня, організатори практично не ризикували

Останні роки осінь в центральному регіоні Росії варто тиха і тепла, тому називаючи чергові дати для проведення Unlim 500 на 11-12 вересня, організатори практично не ризикували. І дійсно: з погодою пощастило. Суботу на Дмитрівському полігоні видалася сонячна і на диво тепла, навіть спекотна для вересня: термометр піднімався вище 22 градусів. На наступний день у неділю з ранку злегка поморосіл дощ, але теж швидко пройшов.

У Москві за сформованою за останні роки доброю традицією сезон по дрегрейсингу закрили форматним заходом під назвою Unlim 500.

Про один з них ми вже писали в минулому році - https://www.drom.ru/info/tuning/12751/

Але тоді все ще тільки починалося. Зараз же, до п'ятого за рахунком заходу, гонки на швидкість і час на Дмитрівському полігоні для автомобілів потужністю понад 500 к.с. стали вже відбувся івентом. Сюди приїжджають учасники не тільки з Москви, але і з Пітера, Ростова, Смоленська, Краснодара та інших міст цього регіону, чиї авто потрапляють під «прохідний бал». До всього іншого були учасники і з сусідніх республік: з Казахстану (Алма-Ата) - BMW M6 E63 ASR, і з Білорусі, Мінськ - Dodge Viper SRT-10 Paxton Supercharged і Nissan GT-R 35.

До всього іншого були учасники і з сусідніх республік: з Казахстану (Алма-Ата) - BMW M6 E63 ASR, і з Білорусі, Мінськ - Dodge Viper SRT-10 Paxton Supercharged і Nissan GT-R 35

Охочих взяти участь в Unlim 500 стає все більше і більше, в цей раз вирішили провести пробне захід у два дня. Судячи з попереднього досвіду, гранична кількість автомобілів на трасі (так, щоб все накаталися) становить не більше 60. Так як заявок на участь було подано близько 100, і практично всі вони були дуже цікаві, було вирішено розтягнути гонки на 2 дня. Перший день віддавався переважно під різні рідкісні автомобілі і більшою мірою стокові, на другий реєстрували більш масові автомобілі і потужні тюнінгпроекти, так, щоб учасникам було цікаво змагатися один з одним. Але можна було зареєструватися до участі і на обидва дні.

... Підготовка до цих двох вересневим дням почалася задовго до оголошення офіційних дат заходи.

Зробити треба було дуже багато. Крім досягнення домовленості з Дмитровським полігоном по датах проведення, потрібно було звести воєдино дуже багато різних ниточок: спонсорські та партнерські рішення, техпідтримка для учасників, організація зони відпочинку, харчування для гостей і учасників, налагодження телеметрії, установка відеотабло для прямої трансляції, музичне та звукове супровід, шоупрограми, охорона і служби допомоги і безпеки, організація проживання для учасників, доставка автомобілів, продаж палива, відео та фотозйомка і, нарешті, реєстрація гостей учасників, відбір автомобілів, робота зі ЗМІ і багато-багато іншого. Важливо відзначити і те, що спеціально під івент було перекладено асфальтове покриття на перших 120 метрах.

До речі, про телеметрії. Тут була встановлена ​​традиційна Race America, але в повній збірці, що давало можливість засікати результати на перших 60 футів дистанції, чверть милі і на милю, а також вимірювати швидкість автомобіля на останніх двох відмітках.

Так, і ще: в цей раз ділити на класи не стали, об'єднавши всі автомобілі в загальний залік.

Власне, вимога, щоб автомобіль по потужності перевершував 500 к.с. дотримується досить суворо, але як і з будь-якого правила бувають винятки. Якщо машина рідкісна і незвичайна, то і її з радістю приймуть до заїздів: як зробили виняток, наприклад, для Ferrari F149 California, чия потужність складає всього лише 460 к.с.

До речі про Ferrari - приїжджали сюди і дві Ferrari Italia, про випадки загоряння у яких зараз з'являється все більше і більше інформації. Хочу відразу сказати: все обійшлося без ексцесів. Приїжджала і красуня Maranello.

Приїжджала і красуня Maranello

Ось найкращий час Ferrari Italia: на чверть милі: 12,256, на милю: 29,377, максимальна швидкість - 287,31 км / год

На жаль, як завжди це буває, коли справа стосується техніки, не всі учасники доїхали до полігону. З різних причин не було Bugatti Veyron, Pagani Zonda і Saleen S7. Але з останнім взагалі не було впевненості в участі: справа в тому, що цей Saleen один з найперших автомобілів зразка 2003 р: V8 7,2L, 560 к.с. І власник не дуже хотів змагатися з доробленими машинами. Тому було прийнято рішення ставити на нього двохкомпресорних систему з тих, що використовуються на Koenigsegg, і яка дає прибавку по потужності до 1100 к.с. На жаль, ательє не встиг добудувати проект, тому участь Saleen в Unlim 500 відклалося до наступної весни.

Проте, були і інші цікаві автомобілі і тюнінг-проекти. Погляди всіх глядачів притягував білий пітерський красень Koenigsegg CCXR на естонських номерах. Власник цього апарату за два дні провів на треку не дуже багато часу, пояснюючи це тим, що не хоче даремно зайвий раз перевіряти на міцність автомобіль, який найближчим часом відправиться на подальші заводські доопрацювання, тому що 1024 стічних кінських сил йому явно недостатньо.

Ось його результати: час на квотере - 12,270, час на милю - 28,352, максимальна швидкість - 290,79 км / ч.

У перший день глядачів порадувала яскраво-салатова Lamborghini Murciélago LP 670-4 SuperVeloce, яка була вперше представлена ​​в цьому році на автосалоні в Женеві. У неї під капотом двигун V12 об'ємом 6,5 і потужністю в 670 к.с. Розгін від 0 до 100 км / год за 3,2 секунди, максимальна швидкість 342 км / ч. Її час на 402 метра - 11,161, на милю - 28,199, максимальна швидкість - 292,20.

Одним з найбільш потужних джипів став Jeep Grand Cherokee SRT8 потужністю понад 1000 к.с. Однак у нього періодично виникали технічні проблеми, і він так і не зміг показати хорошого часу.

На парковці був помітний і інший Jeep Grand Cherokee SRT8 - від американського тюнінг-ательє Hennessey, потужністю в 800 к.с. У перший день його найкращий час заїздів на чверть милі 10.9 секунда, а на милю - 28, 3 секунди. Ательє Hennessey спеціалізується на підготовці автомобілів для заїздів по дрегрейсингу. До речі, з роботами Hennessey наші читачі можуть бути знайомі з Красноярської драг-Битві 2008 року, де виступав червоний Dodge Viper SS, підготовлений Джоном Хеннессі.

Ще один дуже цікавий і нестандартний проект - це рудий Porsche 911 (997) GT3 від німецького тюнинг-ательє 9FF потужністю в 1200 к.с. Причому слід сказати, що німці спеціально приїхали на цю подію, щоб простежити за своїм автомобілем.

Результати заїзду на 402 метра: 11,959, на милю: 27,013, максимальна швидкість в цьому заїзді 314.13

Був на заїздах і ще один Porsche 9FF, чорного кольору, але цей вже побудований на базі Porsche 911 GT2, наділений повним приводом і доведений до потужності «всього» в 1080 л.с.

Ось його кращі результати: час на квотере: 11,374 Час на милю: 26,418 Швидкість на милю: 349,35

У перший день змагань явним фаворитом був GT-R 35 сірого кольору, чиє найкращий час на треку на милю становило 26,3 секунди. Його зумів об'їхати тільки інший Nissan GT-R - білого кольору з Москви, який у підсумку позику 2-е місце, пройшовши милю за 26,2 секунди.

Погляди до себе привертав і червоний Evo 8 учасника з Краснодара Дмитра Плешакова. Ще в минулому році влітку на одному зі змагань Unlim 500 він показав кращий час, але потім Діма вирішив почати інший проект - для повноправної участі в цих змаганнях він придбав Porsche, але будівництво бойового автомобіля справа не швидка, і цієї осені Плешаков знову приїхав на « старому-доброму »Evo.

Ще в минулому році влітку на одному зі змагань Unlim 500 він показав кращий час, але потім Діма вирішив почати інший проект - для повноправної участі в цих змаганнях він придбав Porsche, але будівництво бойового автомобіля справа не швидка, і цієї осені Плешаков знову приїхав на « старому-доброму »Evo

У перший день йому так і не вдалося завмер: кожен раз за рахунок виведеного в переднє крило вихлопу він здував датчики телеметрії. Однак у неділю перед його заїздом датчики додатково зміцнили, і вдалося отримати результат:

Час на 1/4 милі - 9,734 з
Швидкість на 1/4 - 245,90 км / год
Час на 1 милю - 23,911 з
Швидкість на виході - 341,23 км / год

Таким чином, це виявилося найкращий час дня, проте, Діма їхав поза заліком.

Таким чином, це виявилося найкращий час дня, проте, Діма їхав поза заліком

Що Діма зробив з автомобілем при підготовці до цієї гонки: на Evo зменшили робочий об'єм двигуна з 2,2 літра до 2, підняли потужність з 960 до 1150 к.с. Вага - 1212 кг. Однак перед другим днем ​​заїздів потужність на автомобілі була знову опущена за рахунок зменшення тиску буста з 3,2 до 2,5. Діма сказав, що при максимальній потужності відчуття після розгону до 300 км / год такі, що машину починає базікати і вона стає набагато менш стійкою, що в свою чергу позначається і на результаті. До речі, після торішніх заїздів на тому ж заході, коли Evo вже на середині дистанції набрав швидкість 301 км / год і «уперся» у відсічення на останній передачі, Діма замінив коробку на іншу, з більш довгими передачами, тепер проблема з «максималкою» у нього вирішена.

Варто відзначити, що на змаганнях були помічені і два шведських гостя - Густав і Артур -організатор проекту GTBOARD.COM (шведського аналога заїздів Unlim 500). Як найцікавіших проектів вони відзначили безумовно Evo Діми Плешакова, порівнявши з аналогічним шведським проектом. Правда, там для доробок був узятий Evo 6, розкручений до 1050 к.с. і на чверть милі він показав час 8,5 секунд. Замірів на милю у них немає.

З іншого боку - Evolution Діми Плешакова будувався спеціально для заїздів по дрегрейсингу, і буде не зовсім коректно порівнювати його з відносно цивільними автомобілями.

Двома іншими найвидатнішими проектами на вересневому анлім вони назвали безумовно 9FF і Nissan GT-R 35 одного з організаторів змагань, Олега. Треба сказати, що саме Porsche 911 GT3 9FF в перший день змагань встановив рекорд швидкості на милю: 369,3 км / ч. У підсумку він посів 5-е місце за результатами двох днів змагань.

Що стосується Nissan GT-R Олега, то ось що було зроблено з його автомобілем в тюнинг-ательє Switzer: стокові турбіни замінені на 28 Гаррет, які були ще додатково модифіковані тюнером, встановлені кулера більшого обсягу, інші радіатори, двигун розточені і загільзувати, використані шатуни Carillo, поршні JE, гільзи darton. З внутрішньої начинки, за словами власника, залишився тільки рідний блок, решта змінено. Підсумок: 850 к.с., а швидкість проходження квотермайла - 10,197 сек.

Інший Nissan GT-R 35 stage 2 з Ростова теж продемонстрував хороші результати: кращий час проходження 402 метри - 11,083 при швидкості в 206,54 км / год, а милі - 27,846 секунд при 295,56км / ч.

Пітерська Audi RS6 MTM показала дуже хороший результат для свого рівня: 1/4 милі - 11,547 при швидкості в 196 км / ч; миля - 28,841 секунди при швидкості 287 км / ч.

Пітерська Audi RS6 MTM показала дуже хороший результат для свого рівня: 1/4 милі - 11,547 при швидкості в 196 км / ч;  миля - 28,841 секунди при швидкості 287 км / ч

Напевно читачам Drom будуть цікаві і подробиці з заїздів Subaru і Evolution. Один з Evolution - а саме названий власниками "carbon madness", тобто Карбонове Божевілля спочатку будувався для кільцевого треку. Однак хлопцям захотілося спробувати його і в дреге. Виконано цей проект майже повністю з карбону, залишилося доробити тільки передній бампер. Споряджена маса 1150. Потужність 700 к.с. і 800 Нм крутного моменту. Результати заїзду на 402 метра власників не порадували: кажуть при кільцевому розвалі зацеп на старті, який і так був мінімальним (всі скаржилися на слизьке покриття), привів до підсумкового часу в 10.423 при швидкості в 214,4 км / ч. А ось на милю результат вже був краще: близько 26,8 секунд.

А ось на милю результат вже був краще: близько 26,8 секунд

На жаль, у одного з автомобілів (чорної STI) трапилася технічна несправність і з коробки витекло масло, так що автомобіль не зміг продовжувати заїзди.

На жаль, у одного з автомобілів (чорної STI) трапилася технічна несправність і з коробки витекло масло, так що автомобіль не зміг продовжувати заїзди

Інша Subaru WRX STI проїхала чверть милі за 12,182 секунди з максимальною швидкістю 175,52 км / год і 31,273 секунди на милю.

Інша Subaru WRX STI проїхала чверть милі за 12,182 секунди з максимальною швидкістю 175,52 км / год і 31,273 секунди на милю

Було дуже цікаво побачити на старті здорову махину під назвою Chrysler 300C з двигуном 5,7 літрів. Його час: 12,805 на чверть милі і 32,077 на милю. Максимальна швидкість - 271,49 км / ч.

Максимальна швидкість - 271,49 км / ч

Серед інших автомобілів традиційно були присутні Audi RS6; BMW M5, M6, X6; Chevrolet Corvette, Dodge Viper і Dodge RAM SRT10, Mercedes Benz CL, SL і ML, Porsche 911, Ford Mustang і інші.

Серед інших автомобілів традиційно були присутні Audi RS6;  BMW M5, M6, X6;  Chevrolet Corvette, Dodge Viper і Dodge RAM SRT10, Mercedes Benz CL, SL і ML, Porsche 911, Ford Mustang і інші

Переможці заїздів:

1 місце Porsche 997 TT Switzer P800. Час: 26,127, максимальна швидкість: 313,04.

2 місце Nissan GT-R 35 switzer R850 (білий, Москва). Час: 26,141, максимальна швидкість: 314,41.

3 місце Nissan GT-R R850 (сірий, Москва). Час: 26,143, максимальна швидкість: 317,46.

Якщо ж брати 6 кращих автомобілів, то серед них 3 Porsche і три Nissan GT-R, і різниця в часах, як бачите, зовсім незначна.

Результати у переможців заїздів були зафіксовані в другий день змагань.

Багато хто використав перший день як тестовий, до другого дня ще поднастроіть машини і за рахунок цього поліпшили часи. Плюс до цього деякі учасники вирішили додатково полегшити свої автомобілі за рахунок знятого салону і поліпшити аеродинаміку, знявши задні спойлери.

Увага! На даний момент триває обробка результатів (всього за 2 дні був здійснений 261 заїзд), тому можуть бути розбіжності в опублікованих цифрах і остаточні результати!

Всі результати будуть доступні через декілька днів на сайті http://www.dragtimes.info/en/results/

Відео:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов