Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Зміни до правил дорожнього руху 2010. Світлофори, маневрування, розташування транспортних засобів на проїзній частині,

  1. Зміни, що стосуються світлофорів
  2. Нові правила маневрування
  3. Нові правила розташування транспортних засобів на проїзній частині

Наша сеть партнеров Banwar

Добрий день, шановні читачі

Добрий день, шановні читачі.

Зовсім недавно, а саме 10 травня 2010 року, в правила дорожнього руху російської федерації були внесені значні поправки. Сьогодні в черговій статті з серії "Поправки в ПДД 2010" ми детально розглянемо деякі з них.

Якщо Ви якимось чином пропустили 2 попередні статті, то можете прочитати їх:

Нові поправки в правила дорожнього руху (від 10 травня 2010 року). Частина 1.

Нові поправки в правила дорожнього руху (від 10 травня 2010 року). Частина 2.

Нагадаю, що зміни вступають в силу з 20 листопада 2010 року, так що ще є час на докладне вивчення оновленої версії правил дорожнього руху.

Зміни, що стосуються світлофорів

6.3. Сигнали світлофора, виконані у вигляді стрілок червоного, жовтого і зеленого кольорів (замість червоних і жовтих стрілок в тому ж значенні можуть використовуватися круглі червоні і жовті сигнали з нанесеними на них чорними контурними стрілками), мають те ж значення, що і круглі сигнали відповідного кольору , але їх дія поширюється тільки на напрямок (напрямки), що визначене стрілками. При цьому стрілка, яка дозволяє поворот ліворуч, дозволяє й розворот, якщо це не заборонено відповідним дорожнім знаком.

6.3. Сигнали світлофора, виконані у вигляді стрілок червоного, жовтого і зеленого кольорів, мають те ж значення, що і круглі сигнали відповідного кольору, але їх дія поширюється тільки на напрямок (напрямки), що визначене стрілками. При цьому стрілка, яка дозволяє поворот ліворуч, дозволяє й розворот, якщо це не заборонено відповідним дорожнім знаком.

Як Ви бачите, тепер з правил дорожнього руху виключені світлофори, які мають нанесені на них чорні контурні стрілки.

Тепер всі світлофори, які регулюють певні напрямки, нічим не будуть відрізнятися один від одного, ну а чорні контурні стрілки не будуть збивати з пантелику водіїв, особливо тільки починають вивчати правила дорожнього руху.

Нові правила маневрування

8.1. Перед початком руху, перестроюванням, поворотом (розворотом) і зупинкою водій зобов'язаний подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку, а якщо вони відсутні або несправні - рукою. При цьому маневр повинен бути безпечний і не створювати перешкод іншим учасникам руху.

8.1. Перед початком руху, перестроюванням, поворотом (розворотом) і зупинкою водій зобов'язаний подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку, а якщо вони відсутні або несправні - рукою. При виконанні маневру не повинні створюватися небезпеку для руху, а також перешкоди іншим учасникам дорожнього руху.

Мабуть, тут сенс фрази змінився незначно. Тому маневрувати можна також як і раніше. Головне - не створювати проблем іншим учасникам дорожнього руху.

Нові правила розташування транспортних засобів на проїзній частині

9.1. Кількість смуг руху для безрейкових транспортних засобів визначається розміткою і (або) знаками 5.15.1, 5.15.2, 5.15.7, 5.15.8, а якщо їх немає, то самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини, габаритів транспортних засобів і необхідних інтервалів між ними. При цьому стороною, призначеною для зустрічного руху, вважається половина ширини проїжджої частини, розташована зліва, не рахуючи місцевих розширень проїжджої частини (перехідно-швидкісні смуги, додаткові смуги на підйом, заїзні кишені місць зупинок маршрутних транспортних засобів).

9.1. Кількість смуг руху для безрейкових транспортних засобів визначається розміткою і (або) знаками 5.15.1, 5.15.2, 5.15.7, 5.15.8, а якщо їх немає, то самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини, габаритів транспортних засобів і необхідних інтервалів між ними. При цьому стороною, призначеною для зустрічного руху на дорогах з двостороннім рухом без розділової смуги, вважається половина ширини проїжджої частини, розташована зліва, не рахуючи місцевих розширень проїжджої частини (перехідно-швидкісні смуги, додаткові смуги на підйом, заїзні кишені місць зупинок маршрутних транспортних засобів ).

Дана зміна усунуло чергову незрозумілість в правилах дорожнього руху, хоча інтуїтивно і раніше було зрозуміло про що йде мова. Уточнення тут стосується слів "на дорогах з двостороннім рухом без розділової смуги", які як би застерігають від того, що водії почнуть шукати сторону зустрічного руху на дорогах з одностороннім рухом або на дорогах з розділовою смугою.

9.2. На дорогах з двостороннім рухом, які мають чотири смуги або більше, забороняється виїжджати на бік дороги, призначену для зустрічного руху.

9.2. На дорогах з двостороннім рухом, які мають чотири або більше смуг, забороняється виїжджати для обгону або об'їзду на смугу, призначену для зустрічного руху. На таких дорогах повороти наліво або розвороти можуть виконуватися на перехрестях і в інших місцях, де це не заборонено Правилами, знаками і (або) розміткою.

Це доповнення усуває істотний недолік попередньої версії правил дорожнього руху. Раніше (до 20 листопада 2010 року) на дорогах з чотирма смугами і більше (навіть при відсутності подвійної суцільної лінії розмітки) заборонялося виїжджати на сторону зустрічного руху. Причому трактувати це можна було по-різному. В тому числі, можна було сказати, що в даному випадку заборонений в тому числі і поворот наліво.

У новій же версії правил все встало на свої місця. Повертати ліворуч можна, але тільки там де це не заборонено.

9.4. Поза населеними пунктами, а також в населених пунктах на дорогах, позначених знаком 5.1 або 5.3 або де дозволено рух зі швидкістю понад 80 км / год, водії транспортних засобів повинні вести їх по можливості ближче до правого краю проїзної частини. Забороняється займати ліві смуги руху при вільних правих.

В населених пунктах з урахуванням вимог цього пункту та пунктів 9.5, 16.1 і 24.2 Правил водії транспортних засобів можуть використовувати найбільш зручну для них смугу руху. При інтенсивному русі, коли всі смуги руху зайняті, міняти смугу дозволяється лише для повороту ліворуч або праворуч, розвороту, зупинки або об'їзду перешкоди.

Однак на будь-яких дорогах, що мають для руху в даному напрямку три смуги і більше, займати крайню ліву смугу дозволяється лише при інтенсивному русі, коли зайняті інші смуги, а також для обгону, повороту ліворуч або розвороту, а вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою понад 2 , 5 т - тільки для повороту ліворуч або розвороту. Виїзд на ліву смугу доріг з одностороннім рухом для зупинки і стоянки здійснюється відповідно до пункту 12.1 Правил.

Рух транспортних засобів по одній смузі зі швидкістю більшою, ніж по сусідній смузі, не рахується обгоном.

9.4. Поза населеними пунктами, а також в населених пунктах на дорогах, позначених знаком 5.1 або 5.3 або де дозволено рух зі швидкістю понад 80 км / год, водії транспортних засобів повинні вести їх по можливості ближче до правого краю проїзної частини. Забороняється займати ліві смуги руху при вільних правих.

В населених пунктах з урахуванням вимог цього пункту та пунктів 9.5, 16.1 і 24.2 Правил водії транспортних засобів можуть використовувати найбільш зручну для них смугу руху. При інтенсивному русі, коли всі смуги руху зайняті, міняти смугу дозволяється лише для повороту ліворуч або праворуч, розвороту, зупинки або об'їзду перешкоди.

Однак на будь-яких дорогах, що мають для руху в даному напрямку три смуги і більше, займати крайню ліву смугу дозволяється лише при інтенсивному русі, коли зайняті інші смуги, а також для повороту ліворуч або розвороту, а вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою понад 2,5 т - тільки для повороту ліворуч або розвороту. Виїзд на ліву смугу доріг з одностороннім рухом для зупинки і стоянки здійснюється відповідно до пункту 12.1 Правил.

Хоча пункт 9.4 досить великий, внесені зміни не такі істотні. Стосуються вони того, що в зміненій редакції правил дорожнього руху поняття обгін трактується по новому. Отже, відпала необхідність в деяких уточнюючих моментах в новій редакції правил.

У наступній статті ми детально розглянемо зміни правил обгону. Якщо у Вас залишилися якісь питання по представленим змін, то Ви можете задати їх у коментарях. Удачі на дорогах!

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов