Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Жовті знаки дорожнього руху. Попереджувальні дорожні знаки. Інформація для школярів. Для чого потрібні дорожні знаки

  1. Розмітка і загальні правила перетину вулиць
  2. Дорожній знак
  3. Для чого потрібні дорожні знаки?
  4. "Рух на велосипедах
  5. Які знаки обов'язково повинні знати діти
  6. Рух тракторів заборонено
  7. Трішки історії
  8. Які використовуються знаки сьогодні?
  9. Попереджувальні знаки дорожнього руху
  10. знаки пріорітету
  11. заборонні знаки
  12. розпорядчі знаки
  13. Знаки особливо Розпорядження
  14. Інформаційні знаки
  15. знаки сервісу
  16. Знаки додаткової информации
  17. Які знаки обов'язково повинні знати діти

Наша сеть партнеров Banwar

Ці знаки попереджають водіїв про те, що вони наближаються до небезпечних місць на дорозі.

Попереджувальні знаки мають трикутну форму, білий фон і червону окантовку.

Серед найпоширеніших в містах попереджувальних знаків - знак « Пішохідний перехід ».

Цей знак призначений для водіїв: він попереджає їх про те, що попереду знаходиться пішохідний перехід. Побачивши такий дорожній знак, водій стає дуже уважним і готується знизити швидкість - адже попереду можуть бути пішоходи. А ось пішоходам треба пам'ятати: переходити вулицю в тому місці, де встановлений знак «Пішохідний перехід», не можна!

Розмітка і загальні правила перетину вулиць

В автошколі ми вчимося їздити. Але коли у нас є машина, проблема водіння - це те, де ви її залишаєте, коли ви не їдете. Це не завжди легко. регулювання дорожнього руху регулює рух по дорогах. Тому, якщо ви залишите громадську дорогу і пріпаркуете свій автомобіль на приватної власності , Ви можете розмістити його всюди, де це дозволяє власник землі. Оскільки правила дорожнього руху більше не мають відношення.

Цікаво, що не завжди ясно, чи є парковка приватної або суспільною власністю , Особливо в разі паркувальних місць. Тому зверніть особливу увагу на відповідні знаки. Якщо ви хочете припаркувати свій автомобіль на дорозі загального користування , Застосовуються правила дорожнього руху, і це визначає, де ви можете залишити автомобіль. Правила дуже прості.

А цей знак називається «Діти» А цей знак називається «Діти». Швидше за все, ти багато разів бачив його. Він встановлюється біля шкіл, дитячих садів, заміських таборів відпочинку, тобто в тих місцях, де на дорогу можуть раптово вийти або вибігти діти. Звичайно, дітей на до-розі бути не повинно! Але вони можуть там з'явитися, і водій повинен бути про це попереджений. Ось і ставлять на дорогах цей знак. Іноді школярі вважають, що цей знак, як і знак «Пішохідний перехід», дозволяє переходити дорогу в цьому місці. Адже на ньому зображені діти, які тікають через дорогу! Ні, цей знак також призначений для водіїв. Так що пам'ятай: цей знак зовсім не дозволяє переходити дорогу в тому місці, де він встановлений.

Дорожній знак

Якщо місце для паркування позначено символами 314 або 315, ви повинні використовувати його. Якщо поруч з дорогою є бічна або паркувальна смуга, ви повинні розмістити там автомобіль. Бічні смуги автостради або автомобільної дороги не можуть використовуватися для парковки. Однак майте на увазі, що деякі бічні смуги - це велосипедні доріжки. Бічна смуга є частиною дороги праворуч від суцільної лінії. Якщо це шлях циклу, ця смужка додатково забезпечена піктограмою велосипеда або знаком 237 «Цикл циклу».

Якщо немає паркувального місця або бічної смуги, автомобіль належить до правій стороні дороги, якщо це не виключено через заборону на парковку. Цікаво, що багато водіїв, схоже, мають заборону на парковку своїх автомобілів прямо на краю дороги. Мабуть, побоюючись перешкодити іншим гонщикам, автомобіль немов затиснутий на краю дороги, так що він стоїть з двома колесами на тісто громадянина. Тоді це перешкоджає руху пішоходів, і це заборонено правилами дорожнього руху.

На знаку « Дорожні роботи »Зображений чоловічок з лопатою в руках. Цей знак попереджає водіїв про те, що попереду ведуться будівельні або ремонтні роботи на проїжджій частині, тротуарі або узбіччі; отже, тут можуть бути викопані ями, купи піску, різні механізми і машини. Все це може бути дуже небезпечним і для водите лей, і для пішоходів. Особливо в темний час діб. Адже місця проведення таких робіт не завжди обгороджені і освітлені.

Якщо у вас є почуття образи інших водіїв, шукайте інше місце. Ціна: На цій фотографії є ​​багато місця для парковки автомобіля в потрібному місці . Правильно: на правому краю дороги. Немає заборони, і є достатній простір для іншої частини руху до центрального бар'єру. Через небезпеку руху велосипедистів загрожує навіть буксирування.

Для чого потрібні дорожні знаки?

З вищенаведених трьох правил абсолютно автоматичним є те, що тісто громадянина може бути припарковано тільки в тому випадку, якщо це прямо дозволено знаком «Паркування на тротуарах». У дорожній марки є 32 варіанта знака 315, які вказують, чи повинні стояти два або чотири колеса в поздовжньому або поперечному напрямку праворуч або ліворуч на доріжці.


Знак «Залізничний переїзд із шлагбаумом» попереджає водіїв про місце перетину проїжджої частини із залізничними коліями Знак «Залізничний переїзд із шлагбаумом» попереджає водіїв про місце перетину проїжджої частини із залізничними коліями. На переїзді, перед яким встановлений цей знак, під час руху поїзда проїжджа частина дороги закривається шлагбаумом - спеціальної поперечиною, яка, опускаючись і піднімаючись, закриває і відкриває дорогу через залізничний переїзд. Для кращої видимості шлагбаум розфарбовують білими і червоними смугами. Відкриває і закриває шлагбаум або автоматичний пристрій або черговий, який знаходиться на переїзді і вночі, і вдень. Цей знак попереджає водіїв про те, що при наближенні поїзда переїзд буде закритий шлагбаумом.

Якщо цей знак не встановлено, його не можна залишати на тротуарі, навіть з двома колесами. Справа наліво: Темна Ауді, припаркована на Бюргерштайге, легке сидіння, припарковане на перехресті, темний Форд, припаркований на тісто громадянина. Навіть якщо це складно: на звичайній житловій вулиці шириною в п'ять метрів ви можете паркуватися тільки з одного боку.

В іншому випадку він може стати дорогим, якщо автомобіль буксирується. Заборона на парковку на тротуарі дійсний для всіх автомобілів, включаючи мотоцикли і причепи без буксирувального транспортного засобу. У разі мотоциклів парковка на тротуарі зазвичай переноситься, за умови, що рух пішоходів не утруднене, тобто простір для двомісного автомобіля. Для велосипедів кілька судів вирішили, що вони можуть припаркуватися на тротуарі громадян. Причиною цього є те, що громадяни не тільки збираються йти, але і грати і залишатися.

На знаку «Залізничний переїзд без шлагбаума» зображений паровозик. Цей знак попереджає водія: «Будь уважний! Попереду залізничні колії, не обладнані шлагбаумом! ». І водії, і пішоходи повинні само-стоятельно прийняти рішення - можна або не можна переходити або переїжджати в цьому місці залізничні колії. Підійшовши до такого знаку, уважно прислухайся і подивися і направо, і наліво - чи не наближається поїзд. Якщо ти впевнений, що поїзди немає - можна переходити залізничні колії.

Це включає в себе той факт, що такі предмети, як столи, квіткові горщики, сміттєві баки або навіть велосипеди, можуть бути припарковані там. Всі звичайно, тільки якщо вони не заважають руху пішоходів. Крім того, в правилах дорожнього руху правило, що неосвітлені транспортні засоби , Такі як велосипеди або мотоцикли, можуть не перебувати на дорозі вночі, за умови, що їх легко видалити.

Всі правила заборони на парковку на пішохідних доріжках застосовуються відповідно для пішохідних зон за межами зазначеного часу завантаження. Машини тут нічого не втратили - навіть не пакетні послуги. Це дозволяє, наприклад, паркуватися на тротуарі, але має бути видимим в транспортному засобі.

Наступні три знака попереджають водите лей про те, що на дорозі є небезпечні повороти. Якщо лінія, зображена на знаку «Небезпечний поворот», повертає направо, значить, в цю сторону і йде небезпечний поворот дороги. Якщо лінія повертає ліворуч, то і поворот йде наліво. Наступні три знака попереджають водите лей про те, що на дорозі є небезпечні повороти

Ряд дорожніх знаків вказує на те, що певної ділянки дороги заборонено паркуватися. Офіційною мовою «заборонене дозвіл на парковку 286» забороняє парковку, але допускає обмежену парковку. Обмеження означає, що ви повинні залишатися в автомобілі або завантажуватися або розвантажуватися без затримки. Якщо це заборонено, стоїть знак 283 «Абсолютний Халтербот».

Знаки 283 і 286 завжди застосовуються тільки до наступного переходу і завжди тільки по дорозі, на якій вони стоять. Однак, як ми вже дізналися, в будь-якому випадку можна залишити тільки на правій стороні дороги. Парковка на лівій стороні дороги дозволена тільки в односторонньому порядку.

Подвійний вигин лінії на знаку «Небезпечні повороти» попереджає водіїв про те, що попереду дорога робить кілька крутих, небезпечних поворотів. Значить, необхідно бути дуже обережним.

Наступні три знака попереджають водіїв про небезпеку, які можуть чекати їх на не дуже хороших дорогах. Кожен з цих знаків ставлять перед небезпечною ділянкою дороги. Наступні три знака попереджають водіїв про небезпеку, які можуть чекати їх на не дуже хороших дорогах

Це знак 286 на білому тлі. У більшості випадків він забезпечений додатковими знаками, які, наприклад, дозволяють жителям паркувати з певним дозволом на парковку. Крім того, цілий ряд інших дорожніх знаків також забороняє заборони на парковку.

Знак 314 вказує на паркувальне місце . Якщо, проте, він обмежений додатковим знаком , Він позначає місце для паркування виключно в зазначеному стані. Типовим прикладом є парковка для інвалідів. Парковка заборонена для всіх інших. Те ж саме відноситься і до обмежень, таким як «2 години з паркувальним диском» або «з паркувальним квитком».

Знак «Нерівна дорога» попереджає по-ників про те, що попереду знаходяться ділянки дороги, що мають нерівності, вибоїни, горби.

знак «   Слизька дорога   »Встановлюють в тих місцях, де дороги бувають дуже слизькими знак « Слизька дорога »Встановлюють в тих місцях, де дороги бувають дуже слизькими. У гарну погоду ця ділянка дороги не є небезпечним. Але під час дощу або снігопаду, а також осіннього листопаду або зимової ожеледиці-ці дорога в цьому місці може стати дуже слизькою.

На вулиці, тобто в «зоні, скошеної рухом», зазначеної знаком 325, парковка дозволяється тільки в належним чином позначених областях, в іншому випадку заборонена. Допустимі місця для паркування обмежені або виділені різним забарвленням. Він може бути припаркований з лівого боку, якщо є відмітка.

"Рух на велосипедах

Холдинг також дозволений за межами зазначених областей. Також тут ви не можете ні триматися, ні паркуватися. Менш відомо, що 215 «обхідний» знак включає абсолютну заборону на зупинку. На кільцевій розв'язці ви можете не тільки припаркуватися, але і не втриматися.

Знати ці знаки необхідно і пішоходам. Адже через поганий стан дороги машину може занести, вона з'їде з дороги на узбіччя або виїде на тротуар. Але ж там можуть знаходитися пішоходи. Знати ці знаки необхідно і пішоходам

Знак «Викид гравію» попереджає водіїв і пішоходів про неякісні ділянках дороги. Гравій - це невеликі камінчики округлої форми. Іноді ними покривають дороги замість асфальту або використовують при ремонті доріг. Гравій, як і інші дрібні камені, небезпечний і для водіїв і для пішоходів. Він може вилетіти з-під коліс їдуть автомобілів і потрапити в що знаходяться поблизу пішоходів або в скло автомобілів. Про цю небезпеку і попереджає знак «Викид гравію». Знак «Викид гравію» попереджає водіїв і пішоходів про неякісні ділянках дороги

Які знаки обов'язково повинні знати діти

Знак 306 також включає в себе заборону на парковку, але тільки за межами закритих місць. Знак 224 «Стоп» включає в себе заборону на парковку, який становить 15 метрів попереду і позаду знака. Холдинг дозволений тут, але не навантаження і розвантаження, коли водій залишає автомобіль. За допомогою наземної маркування зона заборони парку може бути збільшена перед значком і за ним.

Явний заборона на парковку також є результатом наземної маркування 298 «бар'єрної зони». Це гранична область з паралельними лініями. Він не повинен перевищувати транспортні засоби. Тому ви не можете припаркуватися на ньому. Ця обмежена зона тільки ілюструє вже існуючу заборону парку перед вузьким колесом на півострові.

Існують і інші попереджувальні знаки, наприклад «Звуження дороги», «Крутий спуск», «Перегін худоби», «Дикі тварини», «Перетин з трамвайною колією». Але все небезпеки, які можуть виникнути на дорозі, передбачити неможливо. Тому в тих випадках, коли для даної небезпеки важко підібрати відповідний знак, ставлять попереджувальний знак «Інші небезпеки».
Існують і інші попереджувальні знаки, наприклад «Звуження дороги», «Крутий спуск», «Перегін худоби», «Дикі тварини», «Перетин з трамвайною колією»

Зрозуміло, це особливо розумно, якщо вам подобається цей водій, бар'єр перевершує його, щоб припасти до нього за громадянами. Це повинно бути покаране двічі. Цей шофер зрозумів важливість бар'єру як заборони на парковку. Хіба ми тепер маємо справу з усіма заборонами на парковку? Ціла серія заборон на парковку не вимагає дорожніх знаків, тому що вони виходять з різних правил дорожнього руху або просто здорового людського розуміння.

Рух тракторів заборонено

Наприклад, існуюча ширина дороги автоматично призводить до заборони на парковку. Там завжди повинно бути так багато місця, що може легко пройти інший автомобіль. У трьох метрах від іншого краю дороги повинно бути, принаймні, так, наприклад, сходи пожежної бригади.

Серед попереджувальних знаків є два знака, які дуже важливі для Санкт-Петербурга - міста численних набережних і мостів. Це знаки «Виїзд на набережну» і «Розвідний міст». багато вулиць Санкт-Петербурга виходять на набережні його річок і каналів. недосвідчений водій , Особливо якщо він їде на високій швидкості або в темний час доби, може не впоратися з керуванням і впасти в воду. Про це і попереджає знак На жаль, щороку в Неві, Фонтанці, каналах Санкт-Петербурга виявляються і легкові і вантажні машини.

Якщо в середині смуги або між доріжками є суцільна лінія, вона не повинна перетинатися іншими користувачами дороги. Логічно, що ви можете припаркуватися тільки в тому випадку, якщо відстань між вашим автомобілем і центральною лінією становить три метри.

Ні, це не парковка, а смуга, розділена суцільною лінією , Щоб запобігти небезпечному рух в цій вузькій кривій. Зрозуміло, навіть без покажчиків є заборона на парк. Також цілком логічно, що ви можете триматися близько до вузьким або неясним місцях, як в різких кривих.

Ми вже говорили, що на стенді автомагістралей і автомагістралей заборонено паркуватися. Також заборонено утримувати і виходити з доріжки. Крім того, цілком логічно, але не кажіть, що це ясно для всіх. Якщо в цьому випадку стався нещасний випадок, це вже не про кивком або точках, а про втрату страхового захисту. Явно заборонено, звичайно, також парковка на доріжках, які в даний час заблоковані червоним безперервним світлом над проїзною частиною . Це також логічно, тому що смуга може бути випущена під час паркування.

Знак «Розвідний міст» попереджає і водіїв, і пішоходів про те, що попереду знаходиться міст, який розлучається Знак «Розвідний міст» попереджає і водіїв, і пішоходів про те, що попереду знаходиться міст, який розлучається. У Санкт-Петербурзі таких мостів багато. Розводять їх зазвичай вночі, для того щоб пропустити йдуть по Неві суду. Недисципліновані водії (а іноді і пішоходи) НЕ-рідко намагаються переїхати або перебігти через такий міст, коли його вже починають розводити. Для того щоб попередити таких порушників, і встановлюється знак «Розвідний міст».

Також має бути ясно, що ви не можете припаркуватися ні на трамвайних рейках, ні в районі залізничного переїзду. Зрозуміло, ви також не повинні паркуватися прямо перед залізничним переїздом , Таким чином, перед Андреаскройзом. У 5 км від села, в 50 метрах від села. При парковці, навіть при утриманні, обов'язково закрийте вид Андреаскройза. Фактично, в місті має бути відкрито не менше 10 метрів.

Тому, коли водіння автомобіля повинно бути в змозі зупинитися, щоб віддати пріоритет, ви не повинні покривати відповідний знак своїм автомобілем. Там буде 10 метрів, щоб тримати, в яких ви не можете триматися, не кажучи вже про паркування.

Діти починають ще з дошкільного віку . Малюки повинні розуміти, як і де правильно потрібно переходити дорогу, де пересуватися небезпечно. Ці правила допомагають зберегти життя і здоров'я. Знаки дорожнього руху для пішоходів і автомобілістів придумали невипадково. Саме невеликі покажчики на дорозі допомагають уникнути хаосу і жертв.

Незалежно від того, є вивіски чи ні, ви не можете ні тримати, ні припаркувати на останніх п'яти метрах перед перехрестям або зеброю. І, звичайно, не на перехрестях або зебрах. Навіть на відстані 5 м від перехрестя є ще й утримування і парковка. Це також цілком логічно, коли ви потрапляєте в пішохода чи водія, який повинен перетнути дорогу тут. Проте, існує обмеження безперервної смуги руху перед багатьма світлофорами, так що заборона на парковку автоматично виникає через решті смуги руху.

Давайте порахуємо: парковка навпроти напрямку руху, парковка на велосипедній доріжці, утримання у вузькій точці, гандикап велосипеда і автомобільного транспорту , Що ставить під загрозу односторонній рух. На додаток до штрафів і пунктам у Фленсбурзі також дається високий рахунок за буксирування.

Трішки історії

Перші знаки дорожнього руху, які допомагають пішоходам і сьогодні, з'явилися разом з саморушними екіпажами. Поки люди пересувалися на кінних візках, ніяких проблем не виникало. Кучер їхав досить повільно і завжди встигав загальмувати. Перші автомобілі же, хоч і не відрізнялися ідеальними технічними характеристиками , Але пересувалися набагато швидше. Без спеціальних знаків, які б регулювали рух машин і людей, обійтися вже було не можна.

Перші дорожні знаки, що регулюють рух пішоходів і автомобілів, з'явилися в Парижі в 1903 році. Це були чорні або сині вивіски, які сповіщали про крутому спуску , Нерівній дорозі або небезпечній ділянці. На початку XX століття автомобільний ринок почав стрімко розвиватися. Одні і ті ж проблеми виникали в різних країнах. Необхідно було строго регулювати рух на вулицях, щоб уникнути безглуздих жертв. На конференції по автомобільному руху , Яка була зібрана в Парижі в 1909 році, було вирішено ввести єдину систему знаків.

Знаки того часу істотно відрізнялися від сучасних. З появою нових транспортних засобів система регулювання дорожнього руху кілька разів удосконалювалася. Сьогодні окремо виділяють дорожні знаки, що регулюють рух пішохода на дорозі, спеціальні знаки для залізничного транспорту і автомобілів.

Які використовуються знаки сьогодні?

Знаки дорожнього руху, які допомагають пішоходам залишатися в безпеці, можуть відрізнятися за розміром, формою і величиною. Виділяють попереджають пріоритету, інформаційні знаки, знаки сервісу і т. Д. Також на дорогах можна помітити різні таблички інформаційного характеру. Вони ніяк не впливають на безпеку водія і пішохода, проте значно спрощують рух. Нерідко знаки дорожнього руху для пішоходів і водіїв дублюються спеціальною розміткою.

Всі дорожні знаки поділяються на 8 груп. Кожну з них варто розглянути більш докладно.

Попереджувальні знаки дорожнього руху

До цієї групи належать таблички, які сповіщають пішоходів і водіїв про можливу небезпеку на шляху. Один з найбільш важливих знаків має назву «Світлофорне регулювання». Він сповіщає пішоходів про те, що перехід або перехрестя оснащені світлофором. Пішоходам рекомендується переходити дорогу тільки в спеціально обладнаних місцях. Світлофор - це гарантія Якщо прилад несправний, рух регулюється вручну співробітником ДАІ.

Розглядаючи знаки дорожнього руху для пішоходів, не можна не згадати про «Пішохідний перехід». Цей знак однаково важливий для всіх учасників дорожнього руху. Рекомендується переходити дорогу лише в місцях, обладнаних зеброю. Спеціальний знак попереджає водіїв про те, що на певній ділянці шляху може з'явитися пішохід. Такі таблички встановлюються найчастіше на дорогах з неактивним рухом. На жвавих ділянках все ж ставлять світлофор.

Знак «Перетин з велосипедною доріжкою» більше важливий для водіїв. Він попереджає про те, що в безпосередній близькості організовано рух на двоколісному транспорті. Знак встановлюється в 50 метрах від велосипедної доріжки в населених пунктах. За містом яку може бути збільшено до 200 метрів. Пов'язано це з тим, що за містом автомобілісти частіше пересуваються зі збільшеною швидкістю. Знак має форму білого трикутника з червоною окантовкою. У центрі зображений велосипед.

Якщо описувати попереджувальні знаки дорожнього руху для пішоходів і водіїв, варто згадати про «Дорожні роботи». Цей знак сповіщає про те, що на шляху можуть з'явитися робочі, спеціалізована техніка, ями і вибоїни. Табличка може бути розміщена в 50-100 метрах від місця проведення ремонтних робіт . Додатково на проїжджій частині можуть бути встановлені допоміжні знаки, що обмежують швидкість руху автомобілів.

При проведенні ремонтних робіт на певній ділянці шляху може також знаходитися знак «Викид гравію». Він попереджає пішоходів і водіїв про те, що можливий викид дрібних каменів з-під коліс проїжджаючого автомобіля. Знак може бути встановлений за 200-300 метрів до небезпечної ділянки. Пішоходам краще уникати пересування в такій зоні.

Які знаки дорожнього руху допомагають пішоходам уникнути травм? До таких можна віднести табличку «Падіння каменів». Найчастіше він встановлюється в гірській місцевості. Знак попереджає про можливі зсуви і обвали. Пішки пересуватися в такій зоні досить небезпечно. Автомобілістам також варто вибирати більш надійну дорогу.

знаки пріорітету

Если розглядаті дорожні знаки, что регулюють рух пішохода на дорозі, Варто звернути Рамус на табличку «Головна дорога». Вона інформує про ті, что на даній ділянці шляху ПРІОРИТЕТ віддається проїжджаючім автомобілям. на головній дорозі зазвічай можна спостерігаті Жвавий рух. Тому для полегшення пересування пішоходів додатково встановлюється Світлофор. Знак «Головна дорога» встановлюється безпосередньо перед перехрестям і є приводом для заборони стоянки. Також варто приділити увагу знаку «Кінець головної дороги». Він сповіщає водія про те, що слід поступитися учасникам руху з великим пріоритетом.


У дрібних населених пунктах світлофори на небезпечних ділянках встановлюються не завжди У дрібних населених пунктах світлофори на небезпечних ділянках встановлюються не завжди. Якщо перехрестя ніяк не регулюється, встановлюється спеціальний знак під назвою «Перетин з другорядною дорогою». Проїжджаючи по цій ділянці шляху, водієві варто знизити швидкість і бути гранично уважним, щоб уникнути дорожньо-транспортної пригоди. Пішоходам же рекомендується переходити дорогу тільки в спеціально відведених місцях.

На перехрестях з головною дорогою обов'язково встановлюється табличка під назвою «Дати дорогу». Подібні дорожні знаки, що регулюють рух пішоходів і водіїв, допомагають уникнути ДТП. Адже пріоритет віддається учасникам, які пересуваються по головній дорозі. Тим, хто перебуває на другорядній, обов'язково варто поступитися. Це правило стосується як пішоходів, так і автомобілістів або велосипедистів.

Якщо розглядати знаки дорожнього руху, які допомагають пішоходам зберегти життя, не можна не згадати про табличку «Рух без зупинки заборонено». Такий знак може бути встановлений перед або на жвавому перехресті. Табличка зобов'язує учасників дорожнього руху зупинитися і переконатися в тому, що небезпека відсутня. Нерідко нехтування цим правилом призводить до плачевних наслідків.

заборонні знаки

Розглядаючи знаки дорожнього руху для пішоходів і велосипедистів, варто звернути увагу на табличку «Рух на велосипедах заборонено». Найчастіше такий знак встановлюється на жвавих трасах з декількома смугами руху. Тому ж знаку може бути заборонено пересування мопедів. Додатково може бути встановлений значок, що позначає неможливість руху двоколісного транспортного засобу в певну сторону (праворуч або ліворуч).


Існують знаки дорожнього руху для пішоходів, для дітей, які забороняють переміщення по певної ділянки шляху Існують знаки дорожнього руху для пішоходів, для дітей, які забороняють переміщення по певної ділянки шляху. До них відноситься табличка «Рух пішоходів заборонено». Будь-яке правило поширюється лише на ту сторону проїжджої частини, де встановлено знак. Перебувати він повинен безпосередньо в зоні, небезпечній для пішоходів. Знак має вигляд білого кола з червоною окантовкою. Усередині зображення пішохода перекреслено червоною лінією.

Забороняє рух усіх без винятку транспортних засобів, а також пішоходів знак під назвою «Небезпека». Така табличка встановлюється, коли існує ймовірність пожежі, техногенної катастрофи , Великої дорожньо-транспортної пригоди. Саме такий знак встановлений перед в'їздом до Чорнобиля. Винятком можуть бути лише транспортні засоби, які мають спеціальний проблисковим маячком з гучним сигналом. Знак встановлюється безпосередньо перед в'їздом в небезпечну зону.

розпорядчі знаки

До цієї категорії відносяться знаки дорожнього руху для пішоходів і автомобілістів, які сповіщають про характер дороги. Знак «Рух прямо» важливий для водіїв і забороняє поворот. Знак діє тільки на тому перетині проїжджих частин, на якому він встановлений. Повороти у двори при цьому не забороняються. Хоч цей знак і спрямований більше на автовласників, звертати на нього увагу варто також і пішоходам. Табличка допомагає зрозуміти, яким чином відбувається рух на дорозі і в яких місцях можна перетинати вулицю пішки. Перевагу варто віддавати спеціальним переходам.

Існують знаки дорожнього руху для пішоходів (фото можна побачити нижче), повністю забороняють проїзд будь-якого транспорту. Знак «Пішохідна доріжка» говорить про те, що на певній ділянці шляху можуть пересуватися лише пішоходи. Знак може бути встановлений на початку пішохідної доріжки і закінчує свою дію на найближчому перетині з проїзною частиною.


Всі знають про те, що причиною більшості дорожньо-транспортних пригод є неуважність водія, а також велика швидкість руху Всі знають про те, що причиною більшості дорожньо-транспортних пригод є неуважність водія, а також велика швидкість руху. Однак на деяких ділянках дороги маленька швидкість також не вітається. На жвавих ділянках можна помітити знак під назвою «Обмеження мінімальної швидкості», який забороняє пересування зі швидкістю менше, ніж 50 км на годину. Обмеження може стосуватися не всієї дороги, а лише кількох смуг. В кінці шляху може бути встановлений знак «Кінець зони обмеження мінімальної швидкості». Пішоходам, які дотримуються правил, звертати увагу на ці знаки не обов'язково. А ось тим, хто переходить дорогу в недозволеному місці , Варто знати, з якою швидкістю можуть пересуватися автомобілі.

Знаки особливо Розпорядження

Як і попереджуючі знаки дорожнього руху для пішоходів, знаки з цієї групи інформують учасників про характер шляху. Так само як в першу чергу табличка «Дорога з одностороннім рухом ». На цій ділянці шляху може бути не встановлено пішохідного переходу. Однак, перетинаючи вулицю, варто бути вкрай уважним. Автомобілі, хоч і пересуваються по одному напрямку, швидкість можуть не знижувати. На дорозі з одностороннім рухом дозволено пересуватися заднім ходом , Зупинятися по обидва боки шляху. Однак розворот тут заборонений.


Розглядаючи основні дорожні знаки для пішоходів, не можна не згадати про табличку «Дорога для автомобілів» Розглядаючи основні дорожні знаки для пішоходів, не можна не згадати про табличку «Дорога для автомобілів». Вона інформує про те, що пересуватися можуть лише транспортні засоби, які можуть розвивати швидкість понад 40 км на годину. Йти по такій дорозі пішоходу або на їхати на велосипеді строго заборонено. У рідкісних випадках по дорозі з таким знаком можуть пересуватися мотоцикли. Мопеди і скутери рідко розвивають швидкість понад 40 км на годину. На шляху може бути заборонено рух заднім ходом, а також навчальна їзда.

Одним з найбільш небезпечних ділянок будь-якого шляху є жвава автомагістраль. Не випадково перед її початком встановлюється спеціальний знак. Для пішоходів це зона підвищеної небезпеки . Якщо на дорозі стоїть знак «Автомагістраль», автомобілісти можуть розвивати швидкість до 100 км на годину. Тут забороняється навчальна їзда, рух заднім ходом, а також рух транспортних засобів, які не можуть розвивати швидкість понад 40 км на годину.

Інформаційні знаки

Основні дорожні знаки для пішоходів і їх значення будуть описані далі. На жвавих ділянках шляху обов'язково повинна існувати можливість безпечного переходу. Там, де спостерігається великий рух пішоходів може бути встановлений спеціальний наземний або підземний перехід. Про це сповіщатимуть відповідні знаки. Такі переходи допомагають істотно економити час і не обмежують рух транспорту. Варто враховувати, що там, де є наземний або підземний перехід, автомобілі пересуваються зі збільшеною швидкістю. Тому перетинати дорогу не за правилами дуже небезпечно.


Дуже полегшують життя пасажирам і автовласникам, які опинилися в чужому місті, знаки, що позначають попередні покажчики напрямків Дуже полегшують життя пасажирам і автовласникам, які опинилися в чужому місті, знаки, що позначають попередні покажчики напрямків. Завдяки їм можна легко знайти потрібну вулицю або населений пункт без навігатора. На знаках такого типу вказується не тільки напрямок, по якому необхідно слідувати, але і скільки кілометрів ще доведеться пересуватися. Тут же можуть бути розміщені забороняють таблички.

До інформаційних знаків відносяться також таблички з назвою населеного пункту , Які розміщуються на його околицях. Такі знаки дорожнього руху для пішоходів з назвами ніяк не впливають на безпеку руху. Однак вони дозволяють не заблукати і суттєво економлять час.

До інформаційних відноситься знак, що позначає місце для парковки. Він має вигляд синього квадрата з білою літерою «Р» посередині. Синій коло з червоною окантовкою, перекреслений червоною лінією, означає «Парковка заборонена».

знаки сервісу

Це знаки дорожнього руху, які допомагають пішоходам (фото представлено нижче). Завдяки знакам з цієї групи можна без проблем знайти пункт першої медичної допомоги, лікарню, автозаправну станцію. Водіям на допомогу приходить знак " технічне обслуговування автомобілів ". Така табличка може бути встановлена ​​перед СТО. Зазвичай на знаку вказується, через скільки метрів можна буде знайти потрібний об'єкт.

До знаків сервісу відносяться також такі таблички, як «   Питна вода   »,« Пункт харчування »,« Готель або мотель »,« Кемпінг »,« Місце відпочинку » До знаків сервісу відносяться також такі таблички, як « Питна вода »,« Пункт харчування »,« Готель або мотель »,« Кемпінг »,« Місце відпочинку ». Всі ці знаки не впливають на безпеку дорожнього руху, проте допомагають водіям і пасажирам швидше знайти дорогу.

Дуже важливим для водіїв є знак «Пост дорожньо-патрульної служби». Він інформує водіїв про те, що в безпосередній близькості знаходяться співробітники ГИБДД, які зможуть надати допомогу на дорозі. Деякі водії, навпаки, намагаються уникнути зустрічі з патрулем. Тому, побачивши подібний знак, згортають на іншу дорогу.

Знаки додаткової информации

До цієї групи, останній, відносяться таблички, які в найменшій мірі впливають на характер дорожнього руху. Однак в деяких випадках і без них обійтися не можна. Таблички призначені для водіїв і пішоходів і позначають початок або кінець зони дії основного знака. додаткова інформація дозволяє дізнатися, яку протяжність має небезпечна дорога, на які транспортні засоби поширюються обмеження і т. д.

Крім того, вона дає можливість зрозуміти напрямки дії основних знаків. Для цього встановлюються білі таблички з чорними стрілами під знаком. Тут же може бути вказано час дії знака. Деякі знаки актуальні тільки в робочі дні або ж тільки у вихідні.

Які знаки обов'язково повинні знати діти

Починаючи з семи-восьми років, діти починають самостійно пересуватися за межами дворової площадки. Уже в цьому віці необхідно знати елементарні правила дорожнього руху, щоб не потрапити в Небезпечна сітуацію . У продажу є спеціальні брошури, в яких вказані знаки дорожнього руху для пішоходів з поясненнями. Таку книжечку обов'язково варто придбати.

В першу чергу необхідно розповісти дітям про ті знаки та правила, які стосуються перетину проїжджої частини. Це «Пішохідний перехід», «Надземний перехід» і «Підземний перехід». Дитина повинна шукати місце, в якому можна найбільш безпечно переходити дорогу. Особливу увагу варто приділити Але навіть якщо малюк відмінно орієнтується в правилах, не слід його відпускати самостійно подорожувати по вулицях із жвавим автомобільним рухом.

«Місце зупинки» - ще один важливий знак , Про який варто розповісти дитині. Це табличка, яка інформує про видах громадського транспорту , Що курсують по конкретній вулиці. На цих же табличках повинні бути вказані номери маршрутів. За допомогою подібних знаків дитина легко зможе знайти дорогу і дістатися до місця призначення.

Дитина повинна чітко розуміти, де пересуватися пішки може бути небезпечно. Обов'язково варто проінформувати про знак «Рух пішоходів заборонено». Правила дорожнього руху з малюком вивчаються в ігровій формі.

Для чого потрібні дорожні знаки?
Хіба ми тепер маємо справу з усіма заборонами на парковку?
Які використовуються знаки сьогодні?
Які знаки дорожнього руху допомагають пішоходам уникнути травм?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов