Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Журнал обліку трудових книжок - правила заповнення та зберігання, як підписувати, прошити, запевнити, опломбувати, зразок заповнення книги обліку руху трудових книжок

  1. Порядок обліку, ведення і зберігання
  2. книга обліку
  3. Акт прийому-передачі
  4. Відео

Наша сеть партнеров Banwar

У відповідності з усіма правилами та нормативними актами керівництво компанії-роботодавця зобов'язано вести контроль і облік пересування всієї документації, яка регламентує і відображає трудову діяльність фахівця, який прийшов на ту чи іншу вакансію. Саме в цьому юридичному документі є всі відомості щодо всіх колишніх місцях прийому на роботу. У тому випадку, якщо трудова книжка працівника має спеціальний вкладиш, то відповідно до тих же нормативними актами, він повинен бути врахований і зареєстрований. Наявність журналу обліку та його ведення є зобов'язанням будь-якої компанії, що займається трудовою діяльністю на території Російської Федерації. Причому цей момент абсолютно не залежить ні від юридичної форми власності, ні від кількості співробітників і масштабність компанії. Читайте інструкцію як вносити виправлення в трудовій книжці .
У відповідності з усіма правилами та нормативними актами керівництво компанії-роботодавця зобов'язано вести контроль і облік пересування всієї документації, яка регламентує і відображає трудову діяльність фахівця, який прийшов на ту чи іншу вакансію

На фото обкладинка журналу обліку руху трудових книжок

Зміст статті

Порядок обліку, ведення і зберігання

На підставі правил заповнення журналу обліку руху трудових в ній повинно бути розміщено тринадцять граф. При цьому необхідно буде дотримуватися ряду найпростіших правил. Всі ці графи позначаються відповідно до визначеного порядковим номером:

  • №1 - це реєстраційний номер документа (трудовий або вкладиша) причому потрібно відзначити, що ці два документи реєструються поспіль, неможливо їх розділяти;
  • №2-4 - це відомості про дату прийняття співробітника на підприємство. Ці дані вказують без будь-яких скорочень спеціально арабськими цифрами. Найчастіше в різних документах можна побачити відмінності за цим пунктом. Відповідно до трудового законодавства на співробітника необхідно буде завести трудову книжку в тому випадку, якщо фахівець відпрацював в компанії не менше п'яти робочих днів. Вводять даний документ протягом одного тижня - це постанова регламентується правилами і нормативними актами, прийнятими на державному рівні. Щоб в майбутньому не виникало різночитань в журналі обліку вказують дату прийому фахівця на посаду. Читайте інструкцію як відкрити перукарню з нуля покроково на цій сторінці .
  • №5 - вказується прізвище, ім'я та по батькові фахівця без будь-яких скорочень;
  • №6 - в цій графі прописують номер і серію документа.

Увага! Слід враховувати те, що в залежності від року випуску книжки її серія та номер будуть різнитися. Цей момент варто враховувати особливо.

  • №7 - відповідно до розкладу штатного характеру вказується посада співробітника;
  • №8 - назва підрозділу на підприємстві або в компанії;
  • №9 - дата і номерний знак документа, на підставі якого фахівця беруть на роботу;
  • №10 - розпис співробітника відділу кадрів;
  • №11 - вказується сума грошових коштів, які були внесені в рахунок оплати заповнюється бланка. Цей пункт заповнюють тоді, коли роботодавець видає абсолютно порожній бланк фахівця, який прийшов влаштовуватися на роботу.

Увага! Організація-роботодавець зобов'язана отримати з майбутнього співробітника рівно настільки, скільки було витрачено на його покупку.

У тому випадку, якщо на зборах керівник прийняв рішення про безоплатну видачу бланків, то ця графа залишається повністю порожньою.

Дві колонки, розташовані в самому кінці. Заповнюють тільки в тому випадку, якщо власника трудової звільняють:

  • №12 - дата звільнення фахівця;
  • №13 - підпис спеціаліста.

При цьому необхідно зазначити, що книгу обліку руху трудових книжок підписують як журнал обліку або залишають те ж саме назву.

Часовий період зберігання журналу усиновлена ​​на законодавчому рівні і складає близько 75 років. Існують досить суворі вимоги щодо самого журналу. З тієї причини, що період використання даного акту досить тривалий. Його необхідно буде обернути в спеціальну товсту обкладинку і прошити нитками. Після цього документ обліку поміщають в архів. Після прошивки на останню сторінку журналу виводять обидва кінці нитки. Їх після цього спеціально заклеюють шматочком паперу прямокутної форми. Що таке диверсифікація та огляд видів тут: https://biz-faq.ru/baza-znanij/spravochnik-terminov/chto-takoe-diversifikaciya-i-obzor-vidov.html .
Спеціаліст відділу кадрів проставляє на цьому папірці число сторінок журналу і дату. В обов'язковому порядку її завіряються печаткою організації та підписом керівника компанії.
Варто з особливою уважністю відноситься до правил оформлення і зберігання даного журналу. В майбутньому, у відділі кадрів можуть відбутися зміни, як наслідок займатися журналом будуть різні люди. Тільки нормоване заповнення і його ведення гарантує нормальну роботу компанії. Дуже важливо, щоб в даному відділі працювали грамотні фахівці, добре підготовлені в юридичному плані.

книга обліку

Заповнення журналу обліку руху трудових книжок виконується фахівцем відділу кадрів або керівником підприємства, якщо такий відділ в даній компанії спрощений або працює віддалено. Читайте інструкцію як завірити копію трудової книжки .

Читайте   інструкцію як завірити копію трудової книжки

Журнал обліку руху зразок заповнення приклад №1 на фото

Ведення цієї книги відбувається за спеціальною формою. У ній вказується дата початку і закінчення всього робочого періоду. У ньому зберігаються відомості про всіх трудових книжках працівників даної організації. Вказують всі дані про книжках та вкладишах. Все це відзначають в окремому рядку.

На знімку журнал обліку руху зразок заповнення приклад №2

Акт прийому-передачі

На сьогоднішній день неможливо переміщати документ контролюючий трудову діяльність фізичної особи вільно, так як хочеться його власнику. Спеціально для цього збирають комісію. Відповідальність за передачу документ буде лежати на членах цієї комісії. Причому слід зазначити, що спеціально для цього складають акт передачі трудової.

Попередньо перевіряють всі документи і їх правильність. Потім складають спеціальний перелік документів, які зберігалися в архіві підприємства. Найскладніший момент при цьому - це безпосереднє оформлення акта приймання. Видача на руки цього акту не проводиться. Ознайомитися з керівництвом як прошивати і завіряти документи можна тут .

Приклад акту прийому і передачі трудових книжок

Відео

Дивіться на відео як запевнити книгу руху трудових книжок:

Відповідно до російського законодавства вся документація, яка в тій чи іншій мірі несе відомості щодо трудової діяльність фізичної особи, повинна зберігатися в спеціально відведених місцях. Деякі документи, такі як трудова книжка вимагають особливого ставлення. Цей документ може бути вельми корисний у багатьох випадках. До нього необхідно ставитися дбайливо.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов