Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Зварювання під флюсом (SAW)

  1. Устаткування для зварювання під флюсом: характеристики джерела живлення, тип струму
  2. Конструкція з'єднання для зварювання під флюсом
  3. Область застосування зварювання під флюсом
  4. Технології зварювання під флюсом однією або декількома дротами

Наша сеть партнеров Banwar

При зварюванні під флюсом зварювальний дуга горить між виробом і торцем зварювального дроту. У міру розплавлення дріт автоматично подається в зону зварювання. Дуга закрита шаром флюсу. Зварювальний дріт переміщується в напрямку зварювання за допомогою спеціального механізму ( автоматичне зварювання ) Або вручну (напівавтоматичне зварювання).

автоматичне зварювання

Під впливом тепла дуги основний метал і флюс плавляться, причому флюс утворює навколо зони зварювання еластичну плівку, ізолюючу цю зону від доступу повітря. Краплі розплавляється дугою металу зварювальної дроту переносяться через дугового проміжок в зварювальну ванну, де змішуються з розплавленим основним металом. У міру переміщення дуги вперед метал зварювальної ванни починає охолоджуватися, так як надходження тепла до нього зменшується. Потім він твердне, утворюючи шов. Розплавляючись, флюс перетворюється в рідкий шлак , Який покриває поверхню металу і залишається рідким ще деякий час після того, як метал уже затвердів. Потім шлак твердне, утворюючи на поверхні шва шлакову кірку.

Потім шлак твердне, утворюючи на поверхні шва шлакову кірку

Однією з різновидів цього способу зварювання є зварювання по флюсу. При цьому використовується значно менша товщина шару флюсу, ніж при зварюванні під флюсом. Дуга горить в умовах вільного доступу повітря. Розплавляється метал дроту при переході через дугового проміжок не має шлакового захисту. Метал зварювальної ванни і шов покриті тонким шаром шлаку. При зварюванні по флюсу метал значно гірше захищений від повітря, ніж в процесі зварювання під флюсом. Крім того, випромінювання дуги і інтенсивне виділення диму і пари надають шкідливу дію на обслуговуючий персонал. Цей спосіб зварювання використовується для зварювання алюмінію і його сплавів.

Устаткування для зварювання під флюсом: характеристики джерела живлення, тип струму

Промисловість випускає два типи апаратів для дугового зварювання під флюсом:

  1. З постійною швидкістю подачі електродного дроту, незалежною від напруги на дузі (засновані на принципі саморегулювання зварювальної дуги) - для зварювання дротом до 3 мм
  2. З автоматичним регулюванням напруги на дузі і залежною від нього швидкістю подачі електродного дроту (апарати з авторегулюванням) - для зварювання дротом діаметром більше 3 мм.

У зварювальних голівках з постійною швидкістю подачі при зміні довжини дугового проміжку відновлення режиму відбувається за рахунок тимчасової зміни швидкості плавлення електрода внаслідок саморегулювання дуги. При збільшенні дугового проміжку (збільшення напруги на дузі) зменшується сила зварювального струму, що призводить до зменшення швидкості плавлення електрода. Зменшення довжини дуги викликає збільшення зварювального струму і швидкості плавлення. У цьому випадку використовують джерела живлення з жорсткою вольтамперної характеристикою (див. Статтю Вольт-амперна характеристика дуги ).

У зварювальних голівках з автоматичним регулятором напруги на дузі порушення довжини дугового проміжку викликає така зміна швидкості подачі електродного дроту (впливаючи на електродвигун постійного струму), при якому відновлюється задану напругу на дузі. При цьому використовують апарати з падаючої вольтамперной характеристикою.

Апарати цих двох типів відрізняються і налаштуванням на заданий режим основних параметрів: зварювального струму і напруги на дузі. На апаратах з постійною швидкістю подачі задане значення зварювального струму налаштовують підбором відповідного значення швидкості подачі електродного дроту. Напруга на дузі налаштовують змінюючи напруга холостого ходу зовнішньої характеристики джерела живлення.

На апаратах з авторегулюванням напруга на дузі задається на пульті управління і автоматично підтримується постійним під час зварювання. Заданий значення зварювального струму налаштовують зміною крутизни зовнішньої характеристики джерела живлення.

Налаштування інших параметрів режиму зварювання (Швидкості зварювання, вильоту електрода , Висоти шару флюсу та ін.) Аналогічна для апаратів обох типів і визначається конструктивними особливостями конкретного апарату.

Конструкція з'єднання для зварювання під флюсом

форму оброблення крайок для механізованого зварювання під флюсом вибирають в залежності від товщини зварювальних виробів і відповідно до:

  • ГОСТ 8713 -79 "Шви зварних з'єднань. Автоматична і напівавтоматична зварка під флюсом. Основні типи і конструктивні елементи"
  • ГОСТ 11533 -75 "Автоматична і напівавтоматична зварка під флюсом. З'єднання зварні під гострими і тупими кутами"
  • ГОСТ 16098 -70 "Шви зварних з'єднань з двошаровою корозійностійкої сталі"
  • ГОСТ 15164 -78 "зварні з'єднання і шви. Електрошлакове зварювання. Основні типи і конструктивні елементи".

Область застосування зварювання під флюсом

Механізоване зварювання під флюсом є одним з основних способів зварювання плавленням. Якщо в перші роки освоєння зварювання під флюсом застосовували тільки при виготовленні зварних конструкцій з низьковуглецевих сталей, то зараз успішно зварюють низьколеговані, леговані та високолеговані сталі різних класів, сплави на нікелевій основі. Освоєна зварювання під флюсом титану і його сплавів. Під флюсом зварюють мідь і її сплави, а також алюміній і алюмінієві сплави. Вироби, отримані зварюванням під флюсом, надійно працюють при високих температурах і в умовах глибокого холоду, в агресивних середовищах, у вакуумі і в умовах високих тисків.

Найбільш вигідно використовувати механізоване зварювання під флюсом при виробництві однотипних зварних конструкцій, що мають протяжні шви і зручних для утримання флюсу. Економічно доцільніше зварювати під флюсом метал товщиною від 1,5 - 2,0 до 60 мм. Недоцільно зварювати конструкції з короткими швами.

Технології зварювання під флюсом однією або декількома дротами

Існують різновиди зварювання під флюсом, коли в деяких випадках доцільно застосування дводуговими або многодуговой зварювання. При цьому дуги живляться від одного джерела або від окремого джерела для кожної дуги. При зварюванні здвоєним (розщепленим) електродом дуги, що горять в загальну ванну, харчуються від одного джерела. Це дещо підвищує продуктивність зварювання за рахунок підвищення кількості розплавленого електродного металу.

Електроди по відношенню до напрямку зварювання можуть бути розташовані послідовно або перпендикулярно. При послідовному розташуванні глибинапроплавлення шва дещо збільшується, а при перпендикулярному зменшується. Другий варіант розташування електродів дозволяє виконувати зварювання при підвищених зазорах між крайками. Змінюючи відстань між електродами, можна регулювати форму і розміри шва. Зручно застосування цього способу при наплавочних роботах. Однак недоліком способу є деяка нестабільність горіння дуги.

При дводуговими зварюванні використовують два електроди (при многодуговой кілька). Дуги можуть горіти в загальну або роздільні зварювальні ванни (коли метал шва після першої дуги вже повністю закристалізувався). При горінні дуги в роздільні зварювальні ванни обидва електроди зазвичай перпендикулярні площині вироби. Змінюючи відстань між дугами, можна регулювати термічний цикл зварювання, що важливо при зварюванні сталей, що гартуються. Ця схема дозволяє вести зварювання на високих швидкостях, в той час як застосування підвищеного струму при однодугові зварюванні призводить до несплавлення - Подрєзов по крайках шва. При дводуговими зварюванні друга дуга, що горить в окрему ванну, електродом, нахиленим кутом вперед (Кут α = 45-60 °), частково переплавляє шов, утворений першої дугою, і утворює уширению валик без підрізів. Для харчування дуг з метою зменшення магнітного дуття краще використовувати різнорідний ток (для однієї дуги - змінний, для іншого - постійний).

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов